Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Dneska Mi Vzali 3kg Pala
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

PROC
This poll is closed.
c:\OBRAZKY\KYTI\1 3 33.33%
c:\OBRAZKY\KYTI\1(3) 0 0%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0113 1 11.11%
c:\OBRAZKY\KYTI\1(7) 1 11.11%
c:\OBRAZKY\KYTI\1(15) 0 0%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0126 3 33.33%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0123 1 11.11%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0126 0 0%
c:\OBRAZKY\KYTI\1(16) 0 0%
c:\OBRAZKY\KYTI\PICT0114 0 0%
Total: 9 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
r.o.s.s.i
Nový Člen

Karma uživatele r.o.s.s.i - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 17

řek bych že gr@wer to rozštípnul, i podle mě je to nepavděpodobný. K-

Old Post 15-11-2004 v 07:36 AM
r.o.s.s.i je offline   Profil uživatele r.o.s.s.i   Find more posts by r.o.s.s.i   Foto galerie člena r.o.s.s.i   Click here to Send r.o.s.s.i a Private Message   Add r.o.s.s.i to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 18

inac ma tak napadlo ci ottoson neni nahodou pangel ktory tie kytice nasiel
a supol sem tie fotky s tym ze su akoze jeho a s nadejou ze si ich ktosi spozna a da to aj patricne najavo a v podstate sa tym prizna.
to je fantazia co? normalne sa citim ako kolombo



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 15-11-2004 v 10:18 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
whatever
Stálý Člen

Karma uživatele whatever - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 19

a jestli si to dobre pamatuju - kolombo mel dycky pravdu liar fuckin liar ...
ale at uz je to pravda nebo ne......snad znate tu pohadku o kohoutkovi a slepicce, ne? ))

Old Post 15-11-2004 v 16:08 PM
whatever je offline   Profil uživatele whatever   Find more posts by whatever   Foto galerie člena whatever   Click here to Send whatever a Private Message   Add whatever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barta
Nový Člen

Karma uživatele Barta - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 20

Tak sem si to procital a musel sem se kvuli tomu zaregistrovat... Ottossona znam, dobre, urcite nejlip z vas vsech co ho tady pomlouvate a neduverujete mu...Byl sem s nim v sobotu na pivku a vyslech sem to jeste obsirnejc nez je to tady popsany.. Nevim co vas k tomu vede, ale zminene "podle sebe soudim tebe" je na miste.. Jako svedek a obcasny pomocnik musim zavazne prohlasit, ze ty desetikilovy kyble se slepicincem co sem tahal urcite nebyly smysleny.. co se tyka toho mnozstvi, tak to takovej odbornik nejsem a neumim to odhadnout, ale byly to napechovany dve velky(nevim co je to za objem,ale delaj se v nich utopenci) okurkovy sklenice a lehky rozhodne nebyly, sam sem cast z jedny strihal...Co se tyce tech pripominek "to musis bejt blbej kdyz to nechas nekde lezet" - bylo to tam v tomhle stavu jen chvili a melo to jit pryc, ale "kamarad" o tom asi vedel..jinak bych te chtel videt, co bys s tim delal?Kdyz to nehces nechat nekde lezet tak musis mit kua velky kapsy.. No uz to tu dal asi nemusim popisovat, zavistivci co mi porad neveri bych to asi stejne nevysvetlil... jinak ty fotky mi Ottosson poslal uz davno, jsou uplne normalni, ten kdo tady psal o fotomontazi me vazne pobavil: ses frajer, urcite si na ostatni udelal dojem velkyho odbornika pres fotografie ))
Jinak zbytek vam Ota urcite vysvetli sam...reknu mu at sem koukne na ohlasy.Tot vse, je toho skoda, mam jeste kus z teto odrudy a je to sekec mazec livanec... budu pri paleni vzpominat...
mejte se, Barta

Old Post 15-11-2004 v 20:54 PM
Barta je offline   Profil uživatele Barta   Find more posts by Barta   Foto galerie člena Barta   Click here to Send Barta a Private Message   Add Barta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 21

to Barta?

Nevím, o co ti go, žádným odborníkem na fotografie nejsem, ani si na něj nehraju a už vůbec nechcu dělat dojmy, ale když tu přišel Gr@wer s obviněním, tak jsem si ty fotky zvětšoval a jen jedna fotka(č.6 v pořadí) vypadala trochu divně, jako by si někdo hrál s efekty v nějakém grafickém editorku, ale je to celé rozmazané, jsem nic skálopevně netvrdil, ba jsem se v první chvíli Ottossona ještě zastal, takže sis mohl ty svoje výplody a výpady nechat třeba pro svou matku.
Zdá se mi to teď ještě víc divné, své zelí jsem před ani po usušení nikdy nevážil, je mi to fuk, nedýluju, shodou okolností to taky skladuju v těch velkých zavařovačkách od okurek, ale nechce se mi věřit tomu, že bys jen do dvou sklenic tří nebo pětilitrových(nevím, které jsi myslel) narval 3 kg sušeného hulení, možná mokrého, navíc souhlas s Hugilou.
Také mi zrovna nesedí příběh neznámého šlechetného zachránce, který se tu znenadání objeví, všechno vyřeší a uvede na správnou míru. Nicků si můžu nasekat kolik chci.
Jestli je celý tvůj(váš?) příběh pravdivý, o čemž začínám postupem času čím dál více pochybovat, tak se aspoň chytnete za frňák a příště si dáte většího majzla, rozhodně nic nezávidím a už vůbec mi to žíly nerve, já jsem si své hulčo ošéfovat dokázal.
Have a good smoke all

Naposledy upravil Bonsai 16-11-2004 v 08:29 AM

Old Post 16-11-2004 v 07:46 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 22

nevim komu verim vic otosonovi se 4ma prispevkama nebo batra-ovi ktrej za neho s jednim prispevkem dava ruku do ohne..... uprime je mi jedno jestli je to pravda nebo ne spsis sem zvedavej jak se to tady vyvrby uz sem chtel otosna litovat ale zase mi to neda a podezreni me rozerira paranoidni kosti..... ale co by tim ziskal karmu? co s nou fakt nevim

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 16-11-2004 v 08:18 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

upřímnou soustrast Příspěvek č. 23

No mě někdo letos vyčořil nejhezčí kytku - byl jsem se na ní podívat a pak se přišel za 2 dny a jenom kořen fakt nahovno
kytka měla tak 1,5.m ale! 1.5m byla široká. Jedna větev bylá velká a obsipaná jak 1 kytka no holt lidi sou svině !

Naposledy upravil k.o.h.o.u.t. 16-11-2004 v 08:49 AM

Old Post 16-11-2004 v 08:38 AM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barta
Nový Člen

Karma uživatele Barta - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 24

to Bonsai:
Sorry, trochu sem to prehnal, to bylo z toho jak sem byl nas..nej z lkidsky neduverivosti a podeziravosti..
O tom mnozstvi uz sem psal, ja to nedokazu odhadnout, ale ukaz mi nekoho kdo skladuje mokrou trafku )) to s tim tak mmuze pohnojit pristi rocnik...

A vite co?Ted me napada, ze je mi vlastne jedno co so o otm myslite.. skoda toho huleni, snad tomu hnupovi prinese jen tonejhorsi...
Mejte se a smejte se... trava je korenim zivota.

Jara Cimrman zije!

Old Post 16-11-2004 v 09:09 AM
Barta je offline   Profil uživatele Barta   Find more posts by Barta   Foto galerie člena Barta   Click here to Send Barta a Private Message   Add Barta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ottosson
Nový Člen

Karma uživatele ottosson - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 25






Zdravim tak to se to tu pekně rozjelo fakt mě baví ty názory o vymišleným příběhu nevím proč bych to měl dělat.Zkrátka sem nemohl usnout když sem se to dozvěděl tak sem brouzdal po netu a dostal se až sem na grower. Jen tak sem to sem napsal abych to ze sebe nak vyventyloval ale nikomu by se nemělo veřit. Myslel sem podle článků že by tu mohli bejt samí pohodový lidičky ale paranoja řádí všude. Ktěm 3Kg jenom hrubej odhad ničím sem se nechtěl chlubit co vyrostlo to sem sklidil a že sem měl 95% samic tak to mě "BŮH" asi fakt potrestal na 3KG sem přišel tak že sem zvážil jednu pětilitrovku a ta měla necelí 1KG ty pětilitrovky byly 3 + parta malejch sklenic a různý plechovky a mističky z plastu takže asi o něco víc než 3 KG velká škoda je listáků chtěl sem udělat olej ale to už je jedno díky za důvěru aspoň že to je tak 50 na 50 majte se pěkně PIC

PS: jo a zdravim bartu dik za nazor lidi sou fakt někdy hustý (fotomontáž) to by mi za to sraní stálo

-foťák sem měl půjčenej na dva dny a vůbec sem to snim neuměl co vyšlo vydíte sami

pic a sílu

Old Post 22-11-2004 v 11:39 AM
ottosson je offline   Profil uživatele ottosson   Find more posts by ottosson   Foto galerie člena ottosson   Click here to Send ottosson a Private Message   Add ottosson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 26

at je to jak chce kytky to sou libovy. obzvlast ta druha z hora....

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 22-11-2004 v 12:07 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 27

Jo a jen taková připomínka : do dvou okurkovek se určitě nevejde 3 kg, ale spíš tak 300g...

Old Post 22-11-2004 v 18:50 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Dan.Bass
Jo a jen taková připomínka : do dvou okurkovek se určitě nevejde 3 kg, ale spíš tak 300g...

ale aj s tym poharom to kludne moze mat to kg.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 23-11-2004 v 08:47 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0525070 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív