Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Passion no.1 Byli jste s ním spokojeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Jaká je celková spokojenost? (růst,výnos,high)
byl jsem absolutně nespokojen
byl jsem nespokojen, ale mohlo to být horší
nic mimořádného
byl jsem spokojený
byl jsem nadmíru spokojený
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 17

2 FuteW: Bydlim na jihu Čech cca 440m nv.Hnojil jsem krystalonem start a pythaminem na list i do zálivky.Teď hnojim OBM a stříkam Pythaminem.
Výnosy neočekávam žádný vysoký, ale těšim se na ty účinky.Sklizeň předpokládam tak do půlky října.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 13-09-2004 v 12:35 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
armaggedon
Stálý Člen

Karma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% PěstitelskáKarma uživatele armaggedon - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 18


2storm: ja som z passion 1 velmi spokojny, zachranil som len 1 rastlinu,ale stoji za to. mne dozrela 1.septembrovy tyzden.a ohladne toho vynosu,je to asi taky stred. kvalita ide na ukor vynosu.vona je taka sladkasta,medova.

Old Post 26-09-2004 v 12:58 PM
armaggedon je offline   Profil uživatele armaggedon   Find more posts by armaggedon   Foto galerie člena armaggedon   Click here to Send armaggedon a Private Message   Add armaggedon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele armaggedon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtep-petr
Stálý Člen

Karma uživatele rtep-petr - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 19

Ahoj
Tak pánové (i dámy, samozřejmě), dospěli jste k nějákému konkrétnímu verdiktu nad tímto modelem. Já jsem ho chtěl objednat a teď váhám, ale myslím, že Storm měl prostě smůlu. Vysoký výnos bych nečekal, tady jde opravdu o tu kvalitu jak řekl armaggedon (18% THC se prostě musí někde vykompenzovat). Přece tu nejsou tři lidi co sadili Passion 1. Tak pište abych z toho byl chytřejší.

Old Post 21-09-2005 v 22:14 PM
rtep-petr je offline   Profil uživatele rtep-petr   Find more posts by rtep-petr   Foto galerie člena rtep-petr   Click here to Send rtep-petr a Private Message   Add rtep-petr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 20



Tak já bych passion 1 vyděl taky velmi perspektivní genetiku, já jsem s ním velmi spokojený, jediné, co mně u této odrůdy trápí, je, že je náchylnější na plísně Jinak výnos hodnotím lehce nadprůměrný a kvalitka je fakt super, protože jsem jednoho passiona již sklidil(v květináči) a druhý roste u kámoše na zahradě. Mrkně te do těchto theadrů, tam je vyfocený a přidávám zde dvě fotky šišek

http://grower.cz/forum/showthre...&threadid=16746

http://grower.cz/forum/showthre...&threadid=17888

Old Post 22-09-2005 v 14:17 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 21

Cas zberu Passion1 u mna bol 20. sept.. Rastlina mala vysku cca 1,5 metra, bez bocnych vetiev s mohutnou centralnou palicou. Produkcia zivice bola vysoka. Rastlina v porovnaní s inými odrodami je velmi odolná voci pliesnam.
Aky je stav este neviem-susím
U mna Passion1 skoruje na plnej ciare. Kazdemu jednemu tuto odrodu odporucam.
Je pravda,ze tato odroda ma o nieco nizsiu vytalitu, no vysledný produkt je naozaj vynimocny

DDT

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 22-09-2005 v 19:33 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 22

Vidím, že s ddt máme oba opačný pohled na passion, když se jedná o plíseň! U mě je to zatím nejvíce chycená kytka a to ji mám z originálního semínka od Dutch Passionu a vím na 100%, že se mi to nepomýchalo, podobně náchylná se mi jeví i K2! Jinak můj passion má výšku 190cm a má několik hlavních palic. Jinak co se týká obsahu plyskyřice, tak to hodnotím jako hodně nadprůměrné, spíš vysoké.

Old Post 22-09-2005 v 23:55 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Passion#1 Příspěvek č. 23




Takze tu su nejake foto tejto uzasnej odrody, prva foto je z obdobia nahadzovanie kvetov a zvysne z obdobia pred zberom. Passion1 tvorí peknú centrálnu palicu s velmi vysokou produkcoiu zivice. Cas zberu 20.september z nej robý zároven idealnou pre nase podmienky. Seeds boli zakupené od pre mna najspolahlivejsej distribucnej spolocnosti pre Europu a to od DrChronics. Myslim,ze za tu cenu je to jedna z naj odrod pre out v nasich podmienakach. Po prvych testoch je sila jemne nadpriemerná niekde medzi sedativnym a energickym stavom s velmi dlhým az 20 minutovým nástupom.

DDT

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Naposledy upravil ddt 28-09-2005 v 06:39 AM

Old Post 28-09-2005 v 06:27 AM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 24




Ahoj ddt, máš to velmi pěkné, nemáš nějaké makro paličky? Na porovnání? Jestli jsem dobře pochopil, tak jsi tvoji slečnu už sklidil? Já ji chci částečně seknout teďka v pátek. Podle zkoušení, musím říct, že je kvalitou nadprůměrná a výnosově taky, má enormní množství pliskyřice, jediné, co mně vadí, je náchylnost na plíseň. Já ten passion 1 mám od Dutch Passionu myslím že to vyško na 30USD nebo 30Euro, kupoval jsem to s Wirusem napůl. Tady přidám nějaké fota na porovnání.

Old Post 28-09-2005 v 18:13 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zapapa
Stálý Člen

Karma uživatele zapapa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 25

taky ho pěstuju a musím ho sklidit teď o víkendu už je zralí a oběvila se první plíseň. na hovno počasí (možná dodám foto)

Old Post 30-09-2005 v 22:18 PM
zapapa je offline   Profil uživatele zapapa   Find more posts by zapapa   Foto galerie člena zapapa   Click here to Send zapapa a Private Message   Add zapapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 26




čau všichni...i já sem letos pěstil P1 a jsem docela zklamanej...v packu byly dvě semínka plesnivý, ale vyjelo všech 6 co sem dal...jednu sežral slimejš a 3 byli samci...co mě ale nejvíc překvapilo, že dvě kytky, který vyrostly jsou každá úplně jiná
dorostlo to lehce přes 2 metry, ale sou to takový řidký košťata...sem zvyklej na větší palice...ale zmašťuje to přenáramně...
no, příští rok firmu Dutch Passion tak akorát vášnivě m*dám...

Naposledy upravil bubik 03-10-2005 v 15:37 PM

Old Post 02-10-2005 v 17:26 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 27



Tady přiložím pár fotek z doby sklizně. Sklidil jsem jen polovinu kytku(všechny vrní paličky) a zbytek sklidím později, protože čekám že ty spodky ještě dozrajou a za druhé protože jsem na pár paliček dával pyl Shiva Shanti II, tak doufám, že budou semínka na další sezónu Jinak můj názor je, že je to velmi dobrá rostlina do našich podmínek a jak někteří píší, že výnos je malý, tak to není zase tak pravda - viz fotos.

1. Celá rostlina

2. Celá rostina jinak

Naposledy upravil Dudušek 03-10-2005 v 11:02 AM

Old Post 03-10-2005 v 10:45 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 28




1. pohled dovnitř

2. jiný pohled dovnitř

3. jiný pohled dovnitř

Old Post 03-10-2005 v 10:48 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 29




1. Vrchní palice seknuté

2. Vrchní palice seknuté

3. Vrchní palice seknuté

Pro ukázku jsem přiložil krabičku od cigaret.
Bohužel to musím dávat max po 3 fotkách, víc to nechce(aby někdo nekecal, že zbírám příspěvky )

Old Post 03-10-2005 v 10:49 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 30



Fotečky po odtrhání listů

Old Post 03-10-2005 v 23:23 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 31

jo ja sjem s ni teda nadsen. Nadherna opravdu krasna rostlina mozna z ni neni tolik hulo ale na to seru. Ta vune je naprosto bozska chut uzasny ucinky vyborne v rustu ani v kvetu sem nemel nejmensi problemy jenom nebyla moc pocukrovana ale jinak naprosto skvostna cervenoucka (ty predchozi fotecky vypadaj jak kdovico ja mel vsecko krasen cervene-cerveny fenotyp) vonavoucka kraska...


S většinou forem přemísťování je ta potížže ani jedna obvykle nestojí za všechnu tu námahu. Na Zemi - když ještě existovala - jsme měli problémy s auty. Hlavní nevýhody spočívaly v tom, že bylo nutno dolovat spousty černé mazlavé patlaniny z podzemí, kde byla do té doby dobře schována, aby se nemohlo nic stát. Ta se pak proměnila v asfalt, který pokryl zemi, kouř, který naplnil ovzduší a zbytek se nalil do moře. To všechno zjevně převažovalo výhody, spočívající v možnosti přesunout se rychle z jednoho místa na druhé, zvlášť když místo, kam jste se dostali, se následkem toho všeho značně připodobnilo místu, odkud jste přijeli - stejně zamořené asfaltem, kouřem a postižené nedostatkem ryb.

Naposledy upravil Hnědojed 21-12-2005 v 15:46 PM

Old Post 29-10-2005 v 21:50 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zapapa
Stálý Člen

Karma uživatele zapapa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 32

já mužu říct že ok
a lidi taky říkaj ok
tak že ok

Old Post 30-11-2005 v 18:57 PM
zapapa je offline   Profil uživatele zapapa   Find more posts by zapapa   Foto galerie člena zapapa   Click here to Send zapapa a Private Message   Add zapapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9661630 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív