Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Květináče 05
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Květináče 05 by Dudušek Příspěvek č. 1

Tak tady Vách chci opět představit pár krásek z domácí zahrádky, jedná se o Mother Finest, Chronic, Passion 1, G13xblackwidou, GWS a K2
Kytky jsou hnojeney Phytamin - postřikem, Plagron růst a rybí emulzí. A tak za týden začínám hnojit Plagron květ a Pk13-14, tyto dvě hnojiva jsem již aplikoval na Passion 1, který mi šel již do květu:-) - sám od sebe, což je vcelku příjemné, protože vcelku dost lidí si na něj stěžovalo.

Všechno je to v květináči proto, abych pro dokvetení nemusel používat žádné drasťárny jako superbud, ale mohl to vklidu přenést na dokvetení:-) Jinak budu asi aj zakrývat, chystám se něco kolem toho 15srpna.

Naposledy upravil Dudušek 31-07-2005 v 16:41 PM

Old Post 31-07-2005 v 16:20 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 2











Tady jsou kytičky v tomto pořadí:

1. Chronic

2. Passion 1

3. Passion 1 - palička

4. WW

5. K2

6. K2 - trochu jinak

7. K2 detajl

8. G13xblackwidou

9. GWS

10. Mother Finest

Naposledy upravil Dudušek 31-07-2005 v 16:30 PM

Old Post 31-07-2005 v 16:23 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikes
Stálý Člen

Karma uživatele mikes - 81% PěstitelskáKarma uživatele mikes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 3

Parádní. Škoda, že nemám možnost jet doma na balkóně...pořádně bych se v tom vyžil, to mi věř. Odkud máš semena???Která generace??? Jde ten phytamin poznat??? Už ho mám taky objednaný...tak doufám, že dodá mé, bohužel jen jedné kytičce Purple power na síle.
Každopádně K+

Huleni dava hodne tem, kteri si to umi poradne vychutnat...

Old Post 31-07-2005 v 18:48 PM
mikes je offline   Profil uživatele mikes   Find more posts by mikes   Foto galerie člena mikes   Click here to Send mikes a Private Message   Add mikes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 4

Díky, chronic a ww - jsou klony z Vídně z growshopu
K2 a Passion 1 - z originálních semínek
GWS - matka od czechglocka
Mother Finest - z řízku od Maharsiho
Jestli ten phytamin funguje nebo ne, to ti fakt asi neřeknu, protože používám vcelku kvalitní hnojky, tak se to asi všechno projevuje zaráz!
Díky za k, vždycky potěší:-)
P.S. ještě jsem zapomněl říct, že Mother Finest - ta je stará tak měsíc, GWS jsem přesazoval z malého květináče 12x12x12 tak před 14dny a zbytek od konce května.

Naposledy upravil Dudušek 31-07-2005 v 18:58 PM

Old Post 31-07-2005 v 18:52 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erne100
Stálý Člen

Karma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 5

Paráda, modely a stavba
Mám tento rok tiež passion #1 ale tá tvoja je krajšia

Naposledy upravil Erne100 31-07-2005 v 21:52 PM

Old Post 31-07-2005 v 21:42 PM
Erne100 je offline   Profil uživatele Erne100   Find more posts by Erne100   Foto galerie člena Erne100   Click here to Send Erne100 a Private Message   Add Erne100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

dudušek: ve vídni se dají legalně koupit řízky?

Old Post 01-08-2005 v 00:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 7

futeW: už bohužel nedají, tyhle řízky jsou z min. roku, slyšel jsem, že se dá i tedka tam něco sehnat, ale je to hold podpultové zboží:-(

Old Post 01-08-2005 v 07:08 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
madatuk
Stálý Člen

Karma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% PěstitelskáKarma uživatele madatuk - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 8

moc pěkné kolego. taky máš tu G13bw od člena Maharsi?? Já ji mám taky, ale moc nevěřím, že ti dokvete a to same platí i u mě, ty máš jakorád tu výhodu, že ji můžeš pak zatemňovat, když ji máš v květináči, to já bohužel nemám, přeji hodně štěstí:-)

Old Post 07-08-2005 v 20:19 PM
madatuk je offline   Profil uživatele madatuk   Find more posts by madatuk   Foto galerie člena madatuk   Click here to Send madatuk a Private Message   Add madatuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 9

Ahoj madatuku, jo G13bw mám od Maharsiho. S tím dokvítáním máš pravdu, bude to asi fakt těžké, ale jak jsi už napsal, jelikož to mám v květináčích, tak to přinejhorším hodím na květ do baráčku:-) jinak ti s tou tvou G13přeji hodně štěsti:-)

P.S. Jinak ta nádherná K2 jde už pomalu do květu:-) hurá:-) (bez zatemňování)

Old Post 13-08-2005 v 21:25 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 10

Vypadají krásně.Příští rok taky určitě rozjedu nějakej květináč! Kytky maj krásnou stavbu a hustotu! Moc pěkný!

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 14-08-2005 v 17:40 PM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 11


Fotečky Passionu 1 v květu, bohužel foceno mobilem, digitál nefaká. Passion je už zkoro 4týdnem v květu a vypadá to fakt krásně:-) mňam:-)

Old Post 25-08-2005 v 21:20 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 12

Ahojte, takže mám pro Vás nové info:
Passion 1 - kvete
K2 - kvete
Nebulka - kvete
WW - kvete
2 malé noname od Wiruse - kvetou
GWS - nekvete
Mother Finest - nekvete
Chronic - nekvete
G13 - nekvete

Takže zatím 50% úspěšnost.

Old Post 27-08-2005 v 21:05 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 13

Další po týdnu info:
všechny kytky už kvetou:-) a passion 1 jsem dnes seknul(možná jsem ho měl již seknout, ale bohužel jsem tu nebyl:-( Už aj ty G13 kvetou:-)

Naposledy upravil Dudušek 03-09-2005 v 22:18 PM

Old Post 03-09-2005 v 20:17 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 14





Tak tady jsou slíbené kytky passionu 1 v noci sklizně:-) ještě se suší:-( ale tak za dva až tři dny bude košt:-) Jak je viděť, tak kytka je vcelku zanedbaná a to z důvodů, že jsem zde týden nebyl, ale paličky jsou fakt nádherné, plné krystalků a jak nádherně voní,hmmm, to je nádhera:-)

Old Post 07-09-2005 v 20:51 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rocqwer
Nový Člen

Karma uživatele rocqwer - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 15

Hmmm...fakt paráda ,ale mohl bych se zeptat čm to je že ti žloutnou takhle listy?Mam no name asi třetíé týden v květu a dělá to samý.ještě by mě zajíémalo že to maš teprve čtvrtý týden v květu a maš takový paldy mě se tvořej fakt pomalu.díky za odpověd.

Old Post 07-09-2005 v 21:18 PM
rocqwer je offline   Profil uživatele rocqwer   Find more posts by rocqwer   Foto galerie člena rocqwer   Click here to Send rocqwer a Private Message   Add rocqwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 16

to rocqwer: ty listy žloutnou proto, že kytka umírá a veškerou svou energii dává do palic(tvoření plyskyřice), mýsto do listů. Proč mám tak krásné paličky a už hotové? To bude asi dobrou péčí, zvolenou genetikou a hlavně dobrýma hnojkama, které používám, viz příspěvěk číslo 1:-)
P.S. Jinak doba květu byla 5týdnů a je známo, že kytky v květináčích jdou dříve do květu a také dříve dozrávají, já měl ještě vcelku malé květináče, takže jsem to řešil kvalitníma hnojkama.

Old Post 07-09-2005 v 21:24 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7432250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív