Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150w skříňka se žraločkem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

29. den Příspěvek č. 17








Bobík-thx

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 11-08-2004 v 16:46 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Hrotik
150W nádhera-si někdy říkám,že bych mohl oprášit tu svou 150 a udělat mikro groowing-inspirace tu je:-)***krása a nádhera:-)*


Velice děkuji za uznání a za káčko

Ta stopadina je docela v poho. Hlavně je mi příjemná ta spotřeba.Na celou tříměsíční várku to dělá necelej litr což je krásný

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 14-08-2004 v 12:11 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 19

pan hooker, grownuke a Kash se zrejme velice dobre znaji...nemam pravdu?? aha, oni nam to uz nepovi... Ze se nestydite, chlapi!

2 Deyna
Krasne kyticky...moc krasne.. Drzim palce...

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Naposledy upravil Krychle 15-08-2004 v 10:07 AM

Old Post 15-08-2004 v 09:52 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 20

No teda.... jsem v němém úžasu.Co se to tu děje

2bambulion:to máš výhodu jak hrom.já bydlím v paneláku na docela velkém sidlišti s ÚT. Srát si do bytu přímotop nechci. ale je příjemné platit za kWh 1kč misto 3,6

četl jsem vzkaz pro Kashe a pochopil jsem, že si namačkával karmu. no a když jsem si to ve 4 ráno rázným krokem po třech pětipivech přištrádoval domů, tak koukám že mám karmu o 10 bodů navíc. Nejdříve jsem myslel že to je delirko
No ale není, někdo mi to namačkával po 20 minutách.
Já chci karmu za zásluhu a ne levou
Tak mi to prosím modíci nějak opravte jestli to jde.THX

2krychle: děkuji, potěší

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 15-08-2004 v 12:41 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 21

4hrotik: ja jsem dostal taky spoustu bílých karmiček to jsou asi z těch odstraněnejch účtů, chlapci nebo chlapec se toho nebál

2bambulion: dobrá práce
ja jsem ještě nějakej nakvaklej,du si dát plzničku na spravení

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 15-08-2004 v 16:45 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 22

to si dělaš srandu,ne. Tak to je teda hnusný.Kash si chtěl zvednout karmu, tak to je jeho věc.Ale dávat k-, to je hustý.
Ať si kdo chce co chce říká, ká pro Sufana

2Kash:vzdyť jsme kolegové, máme stejné zajmy

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 16-08-2004 v 21:21 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 23

jo tak mas to moc moc moc pekneee k+

Old Post 16-08-2004 v 22:51 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thief
Nový Člen

Karma uživatele thief - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 24

K+ peknee to je

Old Post 18-08-2004 v 04:53 AM
thief je offline   Profil uživatele thief   Find more posts by thief   Foto galerie člena thief   Click here to Send thief a Private Message   Add thief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 25










Zdravím všechny growery a growerky

Nafotil jsem docela pěkné fotečky z 38. dne květu
Konečně se podařilo i makro, tak že je i na co koukat
Tak přibližně za 10 dnů nasadím ripen
ps:diky za kosti

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Naposledy upravil Deyna1 19-08-2004 v 23:03 PM

Old Post 19-08-2004 v 21:49 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
me?
Nový Člen

Karma uživatele me? - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 26

az skocis s ripenem tak tu potom napis jestli to nejak vic pomohlo kytkam a tak.Chtel bych slyset tvuj nazor.

Old Post 20-08-2004 v 16:09 PM
me? je offline   Profil uživatele me?   Find more posts by me?   Foto galerie člena me?   Click here to Send me? a Private Message   Add me? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele me?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 27

To Deyna1:Moc pěkná práce,kámo.Líbí se mi,jak sis poradil s těmi drátky, které mají za ůkol tahnout větve do stran a kytí nechat nízkou.Oceňuji tvou práci

Old Post 20-08-2004 v 17:36 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 28

Děkuji všem za káčka.

2me?: budu se snažit o tom něco poreferovat
proNakasi: po prosekání spodků(aby to pěkně dejchalo) jsem nasušil malé paličky a byl jsem velmi překvapen.zmaštůje to jak sviň

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 21-08-2004 v 18:26 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
big_ace
Stálý Člen

Karma uživatele big_ace - 90% PěstitelskáKarma uživatele big_ace - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 29

,, Excelent buds ''
K+ , obvzlášt ty první tři foto jsou perfect

Nevíš jestli jde aplikovat ripen i do půdy? , ptám se pač jsem nanašetřil na hydro.

Tak co bude s tou legalizací ???
Aurora Indica a Early Misty - 400w
Před první indoor slizní

Old Post 31-08-2004 v 00:29 AM
big_ace je offline   Profil uživatele big_ace   Find more posts by big_ace   Foto galerie člena big_ace   Click here to Send big_ace a Private Message   Add big_ace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
glider04
Stálý Člen

Karma uživatele glider04 - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 30

jak často měníš vodu? a ph?

Old Post 31-08-2004 v 09:11 AM
glider04 je offline   Profil uživatele glider04   Find more posts by glider04   Foto galerie člena glider04   Click here to Send glider04 a Private Message   Add glider04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deyna1
Stálý Člen

Karma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Deyna1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 31

Cus chlapy,děkuju Vám za káčka a hned k dotazům
4big_ace:Podle to co píšou, se dá Ripen použít i do hlíny. Dávkuje se každé druhé zalití 3-4ml/L(u hydroponie se aplikuje nepřetržitě)

a 4glider04: vodu měním jeednou za 14. dnů s tím, že kořeny propláchnu v odstáté vodě, kýbl pořádně vydrbu čistou teplou vodu bez ničeho.Žádnej jar ani jiný čistidla.Byl jsem svědkem ,že i po dokonalém vymytí bubláku se tlačila nejaká pěna květináčem skrz keramzit
PHáčko kontroluju obden.
Happy Growing

Chlast je slast, na hubu mast

150w skříňka se žraločkem
CoolCube za pár kaček
Konec zapachu (u me)
BIG BUD porodnice NurtureLite blue 125w

Old Post 31-08-2004 v 16:16 PM
Deyna1 je offline   Profil uživatele Deyna1   Find more posts by Deyna1   Foto galerie člena Deyna1   Click here to Send Deyna1 a Private Message   Add Deyna1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
glider04
Stálý Člen

Karma uživatele glider04 - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 32

jo to jsem myslel.....fakt asi už vytáhnu konečně pracky z kokosu a zkusím ten bublák....a utíká ti to PH hodně, nebo nekolísá?...já teď hřeším na dobrou vodu ze studně, ale až zabublám ve městě a budu mít jen vodu z vodovodu tak se na Ph kejkle netěším..:-)

Old Post 01-09-2004 v 08:55 AM
glider04 je offline   Profil uživatele glider04   Find more posts by glider04   Foto galerie člena glider04   Click here to Send glider04 a Private Message   Add glider04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2084290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív