Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » dotaz na odrůdu Early misty a na seedbanku Nirvana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 17

Visboun: Presne!Ten jeden chcipacek co mi vylezl se taky tahne hodne do vysky,ale je takovej chabej....A to ma byt EM mala-kvuli tomu jsem ji kupoval...

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 01-05-2004 v 07:21 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 18

EM sou dost citlive na prilisnou vlhkost pri kliceni ....mel sem taky problemy-rozjedou se skoro fsecky a pak se najdnou zaseknou kratce po tom, co vystrci ocasek....mno uvidime

Old Post 03-05-2004 v 10:10 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Už to konečně přestalo růst do vešky a začalo se to košatět. Taky to od přesazení do hlíny trvalo nějakejch 14 dnů.

Old Post 06-05-2004 v 19:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 20

Hoši nevím jak to pěstujete, já mám od nirvany EM a valí mi úplně nádherně, vyklíčily mi všechny semínka a během 30h po nasazení už i lezly pěkně z půdy, kyti už jsou venku a jsou silné a mohutné, no a jestli pojedou takle dál tak fakt pochybuju o výšce 150cm, spíš tak 3m
TAK NEVÍM ASI JSU HALUZÁK ALE MĚ JEDE K PLNÉ SPOKOJENOSTI

Jdu hulit

Old Post 24-05-2004 v 09:51 AM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 21

Rad, ze jsem nasel tenhle tread... Dostal jsem vymenou nake seme EM a jsem dost zvedavej, co to udela, az to slahnu do zeme. Co jsem si ale o EM cetl jinde, tak vesmes nespokojenost, pry spatna klicivost, moc vytahla, malo kosata, male paldy a hrozne pozde startuje do kvetu...
no nevim... zni mi to docela tragicky na to, co o ni v nirvana-seeds pisou. Snad ty moje budou vyjimky.

napiste vsichni, kteri jste ji letos sklidili, dost me to zajima.
thanx

p s y c h o 8 4

Old Post 22-12-2004 v 20:07 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 22

No me by to taky docela zajimalo, letos se chystam objednant od Nirvany EM, ale jak tak koukam, je na ní dosti stížností...... Nevim nevim, rozhoduju se mezi EM nebo Durban Poisnem, se kterym mam krapet skusenosti, jionak piste sem, casu do 1. května je dost, tak doufám že se něco dozvíme....
P.S. Zarazi me ze jemu seminkla z Nirvany neprisli.....

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 07-01-2005 v 19:49 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 23

mozno zhabali na colnici, mozno corka zo schranky. mne prisli 2 z 2. jedna v malej obalke, boi tam take fajne pelendrekove cukriky, druha v krabci s perom s logom nirvana o rozmeroch asi 17x10x2(DxSxV). balicky boli fakt dobre schovane. a este mi poslali aj 15 semien dakeho mixu

Old Post 08-01-2005 v 16:34 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 24

zdravim
EM zkušenost: špatně klíčí, špatně roste, dobře kvete, hodně slabších palic

Old Post 09-01-2005 v 10:58 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr@wer
Stálý Člen

Karma uživatele gr@wer - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 25

Od Nirvany jsem pestoval doposud 5 odrud vcetne Early Misty. EM byla chutna, i obsah THC byl velmi slusny vcetne silneho High. Ovsem klicivost mizerna, rust byl problematicky doprovazen samymi problemy.

Co muzu od Nirvany opravdu doporucit je Top 44 - nejvitalnejsi odruda co jsem zatim pestoval, super potence, skvela chut a vune a o stavu nemluve :-)

Old Post 09-01-2005 v 15:23 PM
gr@wer je offline   Profil uživatele gr@wer   Find more posts by gr@wer   Foto galerie člena gr@wer   Click here to Send gr@wer a Private Message   Add gr@wer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Registredanonym
Stálý Člen

Karma uživatele Registredanonym - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 26

proc davate klicit uz ted???

Old Post 09-01-2005 v 16:26 PM
Registredanonym je offline   Profil uživatele Registredanonym   Find more posts by Registredanonym   Foto galerie člena Registredanonym   Click here to Send Registredanonym a Private Message   Add Registredanonym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 27

to gr@wer:
pěstovals od Nirvany i Durbana?
chci jet outdoor a na DP už mam dlouho spadeno, ae nějaký special informace by eště bodly
kolik maj rádi vody při klíčení, hnojiva, atd.
dík mots



ps: sorry za OT

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 13-01-2005 v 13:28 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gr@wer
Stálý Člen

Karma uživatele gr@wer - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 28

To Kwjeton: Ano, jel jsem od Nirvany i Durban Poison. Seeds davam do kelimku za okno rovnou do hliny. Klicivost timto zpusobem mivam nejvetsi a u DP od Nirvany jsem mel (pokud se nepletu) 100% - takze si rozhodne nemuzu stezovat.

Jak klicivost, tak rust byl nad ocekavani dobry. Pouzivam organicke hnojiva Alga Wuchst na rust a Alga Blute na kvet. Nijak extra to nesleduji, proste jednou za cas jim do zalivky pridam plnej vrsek :-) Rozhodne to neprehanim a takto s tim i mam nejlepsi zkusenosti.

Palice byly velke, pomerne tvrde, mnoho plyskyrice. Vynikajici chut a vune, ovsem high se mi zdal o neco slabsi nez u nekterych jinych odrud (treba zmineneho T44).

Tot asi vse co k tomu muzu rict. Zkus a neprohloupis

Old Post 14-01-2005 v 06:10 AM
gr@wer je offline   Profil uživatele gr@wer   Find more posts by gr@wer   Foto galerie člena gr@wer   Click here to Send gr@wer a Private Message   Add gr@wer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 29

Me osobne EM od nirvany prijde dost nestabilni genetika...klicivost horsi, pocatecni rust nic moc, casem ovsem pekne vyjela a zacala kvest uz na zacatku srpna......
Jenze potom praskl pri ohejbani stonek presne uprostred-je holt docela citliva a v zari se z ni vyklubal hermaaac jako svin .... palice solidni, ale proste to byl hermac, ktere moc nezhuloval.absolutni zklamani
Je to ale urcite i tim, ze kytka v mladi byla nemocna a schytala tak 5 ruznejch postriku a shitu.............jenze jedina z sesti kytek, ktere byli takhle v prdeli, sla do mega hermouse, skoda

Old Post 14-01-2005 v 11:03 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 30

to gr@wer:
dík moc,
měl sem strach ohledně klíčivosti (a mám ho furt) ale snad to bude v poho

jo a zkouřenost že je slabší - to znamená co?
vykydlost, vysmátost,...?

no každopádně sem tak natěšeney na jaro, že pomalu nemůžu spát

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 16-01-2005 v 16:23 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 31

Já už pěstuji EM druhým rokem (semena od Nirvany) a mám s tím docela dobré zkušenosti. Klíčivost 80%, vcelku odolný bezproblémový model. Nedejte se zmást tím začátečním vývojem, EM se dokáže za vhodných podmínek (slunce," loving péče", kontrolované hnojivo atd.) rozvinout do nebývalých rozměrů (což bylo asi příčinou miničorky). Prvně jsem udělal chybu, že jsem část vysadil - relativně pozdě - na zdejší klima, ale teď už jedu bez problémů. Není to ten nejlepší model, ale pro začátečníky mohu jen doporučit.

Old Post 27-01-2005 v 14:23 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexxan
Nový Člen

Karma uživatele hexxan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 32

Taky jsem si ji letos obednal, jsem zvedav... Nevite jak je na tom s vuni a chuti, jaky jsou z ni stavy, apod.? zkratka osobni zkusenosti s ususenyma palickama i kdyz mozna predbiham, jdu sadit podruhe, minuly rok mi urodu znicilo neidentifikovatelne zvire . ale presto jsem zvedav

Old Post 23-03-2005 v 21:03 PM
hexxan je offline   Profil uživatele hexxan   Find more posts by hexxan   Foto galerie člena hexxan   Click here to Send hexxan a Private Message   Add hexxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7846290 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív