Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Dovedete nehulit???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
replikant
Stálý Člen

Karma uživatele replikant - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 17

sem už skoro tejden nehulil. ale je to z nouze ctnost.

...duele la realidad, duele...
...la fantasía sólo se queda en los sueńos...

Old Post 25-03-2004 v 09:23 AM
replikant je offline   Profil uživatele replikant   Find more posts by replikant   Foto galerie člena replikant   Click here to Send replikant a Private Message   Add replikant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Pohodička Příspěvek č. 18

jak to tak tady sleduju,
tak si dam asi taky pauzu!!!!!!!
alespon na tejden!!!!!!!!

Old Post 31-03-2004 v 17:24 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 19

Jo de to vo prázdninách měsíční púst.
Ale ten špíček se dá pro jednou vodpustit.

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 31-03-2004 v 18:34 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mautinka
Nový Člen

Karma uživatele Mautinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 20

nehulit, no jednou sem nehulila 2 mesice a strasne moooooc mi to chybelo ale zvladla bych to zas (mozna).Ale to brko po tech dvou mesících bylo hodne zničujicí.............a tak to ma přece být.

Old Post 31-03-2004 v 19:19 PM
Mautinka je offline   Profil uživatele Mautinka   Find more posts by Mautinka   Foto galerie člena Mautinka   Click here to Send Mautinka a Private Message   Add Mautinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skrec
Stálý Člen

Karma uživatele Skrec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21

Nehulit dokážu ale když si řeknu že nebudu hulit a mám něco(což je hodně často) tak prostě nenacházím důvod proč nehulit. Zkrátka když nemám co nehulím, když ano tak .....

Old Post 31-03-2004 v 21:22 PM
Skrec je offline   Profil uživatele Skrec   Find more posts by Skrec   Foto galerie člena Skrec   Click here to Send Skrec a Private Message   Add Skrec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielgrmela
Stálý Člen

Karma uživatele danielgrmela - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 22

Vydržím nehulit max. 1 den,když mám před zkouškou nebo něčím fuckt hodně důležitým a potřebuju ,aby mi to aspoň trochu pálilo(ale i tak si většinou aspoň trochu zahulím a docela mě to sere).Myslím ,že na marihaně nelze být fyzicky závislý,ale vypěstovat si silný psychický návyk je pro některé jedince velmi snadné.Většina lidí to ale zvládá v poho.Já ne.Hulím ráno, před obědem,po obědě,večer a někdy se v noci vzbudím dám si prda a spím dál.Cítím to jako handicap,ale nedokážu si představit,že bych nehulil,nepěstoval,nevyráběl fajky,nebalil brka,nečetl o marihuaně a léčit se nechci,bez trávy už bych to prostě ani nebyl já.Každopádně čím víc se člověk v takových věcech drží zpátky,tím pro něj líp.

Old Post 01-04-2004 v 20:09 PM
danielgrmela je offline   Profil uživatele danielgrmela   Find more posts by danielgrmela   Foto galerie člena danielgrmela   Click here to Send danielgrmela a Private Message   Add danielgrmela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

No ono je to asi tak, že ty už S tou trávou to nejsi ty,
ne že BEZ ní to nejsi ty.

Old Post 01-04-2004 v 20:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redmann
Nový Člen

Karma uživatele redmann - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 21  

Pohodička Příspěvek č. 24



Zahulit si je pro mě každodenní příjemná povinost, které se nechci nikdy vzdát a nikdy si nic odpouštět nějakej ten čoud nebo prásk :-)) a měnit to taky nebudu, pár krát jsem to zkusil nehulit i vydržím ale potom začnu ještě víc hulit a hulím a hulím ani se to nedovedu představit nehulit v bandě kde všichni hulí a každý jenom přemýšlí jak si znova zahulit bohužel v našem malém městě jsme odkázáni na dealery co naděláme ? ale něco se dělat vždycky dá )) jo no každý den dávat 300 kč za ojebaný pytel kde je tak na 5 v lepším případě 6 skel taky se nějak pro jeví ale nějak mě to neodraduje od hulení, někdy si to vybereme nazpátek třeba že někoho poděláme o pár pytlů tak to je pořád dokola zdravím všchny co hulí redman těšín

Old Post 03-04-2004 v 16:40 PM
redmann je offline   Profil uživatele redmann   Find more posts by redmann   Foto galerie člena redmann   Click here to Send redmann a Private Message   Add redmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Ja
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Ja - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 25


Hele lidi ja vam to povim asi takle ja ted us assi mesic nehulim a vubec mi to nevadi je to naopak docela fajn cekat na vlastni sklizen z klimaboxu ja se na to divam a vim ze o to neprijdu tak si davam pauzu

Ostatne hulim vzdy vlastni a kdys dojde tak tak pockam na dalsi sklizen.

Aneb estli se to má hulit, musí se to sušit.

Old Post 04-04-2004 v 11:21 AM
Mr.Ja je offline   Profil uživatele Mr.Ja   Find more posts by Mr.Ja   Foto galerie člena Mr.Ja   Click here to Send Mr.Ja a Private Message   Add Mr.Ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sans.le.nom
Stálý Člen

Karma uživatele sans.le.nom - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 35 

Obecné Příspěvek č. 26

nevim, pod stolem se mi vali este furt skoro pul kila dobryho zeli a hulim tak 1x - 2x mesicne (zatim nejvic byl trojboj patek - pondeli - streda...na to ze sem mel pred docela netrivialni pisemkou tak docela husty, este hustsi, ze sem tu pisemku fcelku vpoho napsal )

Old Post 05-04-2004 v 14:08 PM
sans.le.nom je offline   Profil uživatele sans.le.nom   Find more posts by sans.le.nom   Foto galerie člena sans.le.nom   Click here to Send sans.le.nom a Private Message   Add sans.le.nom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 27

No můj rekord je 2 měsíce, ale pak jsem se zkouřil jak paprika :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 05-04-2004 v 17:21 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janghala
Stálý Člen

Karma uživatele Janghala - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 28

jde jenom o vuli sice mi to taky moc nejde ale ted jsem to tejden vydrzel ale kamosi me zlomili o vykendu .-((

Old Post 05-04-2004 v 17:56 PM
Janghala je offline   Profil uživatele Janghala   Find more posts by Janghala   Foto galerie člena Janghala   Click here to Send Janghala a Private Message   Add Janghala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 29

uz nehulim 4 dny. ale tuším, že zitra repete cannabo perpetum mobile.
tzn. zase začnu

Old Post 06-04-2004 v 14:42 PM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 30

Hulim furt protože furt něco mam,až nebude co tak nebudu hulit je to jednoduchej zákon.Kupovat ganju by se ale němělo-Je to špatnej obchod ale vydělává.Tak na to serte aradši to zhulte.Mějte se

Old Post 06-04-2004 v 19:29 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TruMAN
Stálý Člen

Karma uživatele TruMAN - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 31

nehulit,myslim si, ze by som vydrzal.
No akosi to neskusam. Vlastny uz nemam,takze byvam casto pocistci aj aj bez toho,aby som mal neaku snahu.
...takze je to v pohode

Nepi, nejedz, zahuľ si a odleť !!

Old Post 06-04-2004 v 20:25 PM
TruMAN je offline   Profil uživatele TruMAN   Find more posts by TruMAN   Foto galerie člena TruMAN   Click here to Send TruMAN a Private Message   Add TruMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
f00
Nový Člen

Karma uživatele f00 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 32

osobne si v zajmu svy psychicky pohody nedavam podobny questy zda jako dokazu nehulit nebo ne a jak dlouho to vydrzim/nevydrzim, proc jsem to nevydrzel a podobne. az budu mit pocit, ze s tim chci prestat, nepochybne to udelam, ale do ty doby - vzhledem k tomu ze me huleni bavi, nemam duvod mucit svoji psychiku...

pro me je tohle funkcni model zvladani zavislosti, coz jsem si potvrdil na cigaretach se kterejma jsem to mel stejne... podotykam ze jsem byl kouril tak 4-5 let krabku denne... a cca pred pul rokem jsem ze dne na den prestal kourit ciga bez nejakejch vyznamnejsich komplikaci... to co tomu predchazelo, byli 4 krabicky za weekend a abstak v nedeli odpoledne z toho, ze ciga dosli... nahly SATORI.... proste mi to v tu chvili docvaklo a od ty doby jsem nemel zadny cigo, nemusel jsem se premahat, nemel jsem obsedantni chute po nikotinu a tak proste vubec nic... jen nemam rad cigaretovy kour protoze hnusne smrdi

nevim jak to presne vyjadrit, mozna neco jako OKAMZITY ABSOLUTNI POCHOPENI, nebo prokouknut9 toho nesmyslnyho vzorce chovani na trochu vyssi urovni, nez je klasicky zkouseni chci/nechci kourit/nekourit...

kazdopadne od ty doby me cigarety fakt nebavi... a veci ktery me nebavej zasadne nedelam

Old Post 06-04-2004 v 20:48 PM
f00 je offline   Profil uživatele f00   Find more posts by f00   Foto galerie člena f00   Click here to Send f00 a Private Message   Add f00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-01-2003 - jen vařit a nehulit??? - 3 odpovědí
18-04-2008 - Dotaz nehuliče - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3214210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív