Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Mariculture
Nový Člen

Karma uživatele Mariculture - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 289

EC se přiznám ani nevím jak změřit, nic na to nemám, je to moje první pěstování. Jinak pH jsem měřil ne úplně kvalitními pH papírky (rozmíchal jsem a nechal sedimentovat půdu s destilkou) a vycházelo mi cca 6.2

EDIT :// koukal jsem na EC metry... není to úplně nejlevnější záležitost. Máte nějaké zkušenosti s Milwaukee? Pokud to dobře chápu, EC mi vyřeší všechny problémy, které se týkají obav z pod/přehnojení...

Naposledy upravil Mariculture 10-07-2014 v 22:03 PM

Old Post 10-07-2014 v 21:43 PM
Mariculture je offline   Profil uživatele Mariculture   Find more posts by Mariculture   Foto galerie člena Mariculture   Click here to Send Mariculture a Private Message   Add Mariculture to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 290

EC-elektrická vodivost - obsah soli (hnojiv) v substrátu..EC metr ti to pomůže změřit mám EC metr od Advy (nebo Adwy - teď nevim) stojí okolo litru, to je dobrá investice, nemusí se moc kalibrovat, jednoduchá manipulace a hned budeš vědět na čem jsi.. jinak jak píše kolega Zmijak, asi to máš přehnojený, kýble pořádně prolej vodou..PH 6.2 je akorát ať se zadaří

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 11-07-2014 v 01:53 AM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 291


Skleníkovka.. nikdy sem si tam nevšiml žádnej breberek, listy zespod pravidelně kontroluju.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 11-07-2014 v 09:46 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 292

Ahoj Groweři,
když jsem postříkal listy proti sviluškám, je dobré to udělat po 2-3 dnech že? a za jak dloho mužu stříkat PHYT-Amin?
Díky

Old Post 11-07-2014 v 14:41 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariculture
Nový Člen

Karma uživatele Mariculture - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od teatree
EC-elektrická vodivost - obsah soli (hnojiv) v substrátu..EC metr ti to pomůže změřit mám EC metr od Advy (nebo Adwy - teď nevim) stojí okolo litru, to je dobrá investice, nemusí se moc kalibrovat, jednoduchá manipulace a hned budeš vědět na čem jsi.. jinak jak píše kolega Zmijak, asi to máš přehnojený, kýble pořádně prolej vodou..PH 6.2 je akorát ať se zadaří


Jsem z toho trochu překvapený, nečekal jsem, že ten mix, který jsem míchal pro kytičky by obsahoval tolik živin, že vykazuje přehnojení . Vůbec jsem kytky nehnojil. Počkám si až bude teplo a proleju je, jsou už 4 dny vlhké jak furt jenom chčije a chčije...

Old Post 11-07-2014 v 15:06 PM
Mariculture je offline   Profil uživatele Mariculture   Find more posts by Mariculture   Foto galerie člena Mariculture   Click here to Send Mariculture a Private Message   Add Mariculture to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 294

citace:
Původní příspěvek od Zajac
Skleníkovka.. nikdy sem si tam nevšiml žádnej breberek, listy zespod pravidelně kontroluju.




to se teda divim ze sis nevsimnul jsou to bud trasnenky ale to i k tomu moc nesedi a nebo svilune co si myslim ze na 99% nebot to mas kurevsky zasrane od nich to mi ver a jen ti chci rici ze nevim zda to spravis mozna jo ale biologickymy pripravky urcite a jinak nedelaji se ti uz na listech treba pavucinky a nebo nelitaji ti tam nejake musky,???

Naposledy upravil zmijak 11-07-2014 v 15:39 PM

Old Post 11-07-2014 v 15:18 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 295

citace:
Původní příspěvek od JohnyŠišák
Ahoj Groweři,
když jsem postříkal listy proti sviluškám, je dobré to udělat po 2-3 dnech že? a za jak dloho mužu stříkat PHYT-Amin?
Díky



jo nejlepsi je opakovat potrik tolikrat az se jich zbavis samozrejme po nekolika ti denich intervalech jinak phytamin muzes pouzivat hned druhy den nebo vlastne okamzite po oschnuti listu jinak davas do toho bioolu aspon kapku jaru aby se porusila ta mastna vazba?

Old Post 11-07-2014 v 15:21 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 296

citace:
Původní příspěvek od Mariculture


Jsem z toho trochu překvapený, nečekal jsem, že ten mix, který jsem míchal pro kytičky by obsahoval tolik živin, že vykazuje přehnojení . Vůbec jsem kytky nehnojil. Počkám si až bude teplo a proleju je, jsou už 4 dny vlhké jak furt jenom chčije a chčije...



to je ten problem s vlastnima substratama ze nevis kolik mas nahnojeny substrat a od kdy by jsi mohl zacit pomalu hnojit myslim si ze cca 400kc za 50l nebo kolik stoji hlina od dodavatelu co se prodavaji v shopech a mas aspon jistotu nejakou ale tak hle je to tezko zjistit nebot chce to jednoznacne si poridit ec metr a zmerit to a aspon budes vedet nacem jsi nebo si ho od nejakejch kamaradu pujc jo a jeste jak pises prolit to peroxidem vodiku tak pocitej ze ti pujde do haje vsechny prospesne mikroorganismy co se skryvaji v tom kompostu ja osobne bych to nedelal !

Old Post 11-07-2014 v 15:25 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyŠišák
Nový Člen

Karma uživatele JohnyŠišák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 297

Ano dávám tam samcedlo

Old Post 11-07-2014 v 16:14 PM
JohnyŠišák je offline   Profil uživatele JohnyŠišák   Find more posts by JohnyŠišák   Foto galerie člena JohnyŠišák   Click here to Send JohnyŠišák a Private Message   Add JohnyŠišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 298

citace:
Původní příspěvek od zmijak




to se teda divim ze sis nevsimnul jsou to bud trasnenky ale to i k tomu moc nesedi a nebo svilune co si myslim ze na 99% nebot to mas kurevsky zasrane od nich to mi ver a jen ti chci rici ze nevim zda to spravis mozna jo ale biologickymy pripravky urcite a jinak nedelaji se ti uz na listech treba pavucinky a nebo nelitaji ti tam nejake musky,???


často ve skleníku kouřím a prohlížím si ty kytky a ničeho sem si nevšiml, ráno se pujdu podívat detailněji

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 11-07-2014 v 18:34 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 299

divej se hlavne pod listy tam se objevuji

Old Post 11-07-2014 v 18:41 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 300

citace:
Původní příspěvek od zmijak
divej se hlavne pod listy tam se objevuji


Tak si měl pravdu se sviluškama, pár sem jich našel, doma sem vyštrachal postřik a už dostali sprchu.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 11-07-2014 v 20:07 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 301

par tam musis mit uplne stado na to zabere jen chemie jinak to muzes vyhodit

Old Post 11-07-2014 v 20:41 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 302

Zdarec mam problém s listama, bohužel lakmusový papírk došly takže nemůžu změřit ph, a foťák taky nemám takže se to alespoň pokusim co nejlíp popsat.
Začalo to tím že na 2 spodních patrech (Kytka má takový 2,5 měsíce, má 8 pater a tak půl metru neli víc, hnojím přípravkem Agro pro pokojové rostliny (na růst) začali být na listech bílé tečky (zezhora i zezdola) zděsil sem se že to sou svilušky, ale tak do týdne byli pryč a začal i jiný problém. Začala se mi do žluta zbarvovat (a osichat) konečky listů nejspodnějších pater a postupem času hnědly. Zkoušel jsem proti tomu spoustu věcí. Hnojit víc, hnojit míň, nehnojit vůbec, "předhnojit" kopřivama, nadrcený skořápky vajíček, a dokonce i nadrcený usušený slupky od banánu (Banány jsou přece bohatým zdrojem draslíku )
postupem času začaly žlutnout a hnědnout listy po celé květině (Postupovalo to odzdola až nahoru) zkoušel sem zasažené listy prostřihnout ale stejně to nepomohlo. Teď to vypadá tak že po celé květině jsou spousty hnědých listů (Jakože uplně hnědých, ale stejně si list furt drží svů přirozený tvar). Nevíte někdo čím by to mohlo být? Foto bych snad mohl přidat pozítří. Díky za odpovědi

Old Post 15-07-2014 v 10:57 AM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 303

citace:
Původní příspěvek od Subaru
Ahojte, snažím se vypomoct známému, co myslíte že způsobilo tohle? Díky...


Něco hodně podobného tomuto. (Aha, tak fotku mi to nezobrazilo, ale je to hned na začátku tohohle threadu)

Old Post 15-07-2014 v 14:58 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rajesh
Nový Člen

Karma uživatele Rajesh - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 304


Čau čau, potřeboval bych pomoct, dnes jsem si všimnul na listech podivných stop jakoby to byl nějakej slimák nebo něco takovýho, nemohl by mi někdo prosim poradit co to mohlo způsobit a popř. jak se toho zbavit?

http://puu.sh/acy59/8e1d32d9ab.jpg

Old Post 15-07-2014 v 18:00 PM
Rajesh je offline   Profil uživatele Rajesh   Find more posts by Rajesh   Foto galerie člena Rajesh   Click here to Send Rajesh a Private Message   Add Rajesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4130900 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív