Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 289


Zdarec, muze mi někdo poradit? Dostal se mi do ruky predradnik 750W s dost pro mne netipickym schématem zapojeni. Muze mi někdo srozumitelne jak pro blbce napsat, jak ho zapojit? Diky.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 26-06-2014 v 07:10 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 290


Dále ještě par fotek.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 26-06-2014 v 07:11 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 291


.....

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 26-06-2014 v 07:13 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 292


....

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 26-06-2014 v 07:14 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubblec
Nový Člen

Karma uživatele Bubblec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 293

Ahoj, chci se zeptat. Dostalo se mě nabídky na High-power led diody Epistar 10W, 800-900lm, 140°.


Dá se s tím něco rozsvítit? Mám v plánu Zapojit 30x10w čipů.

18x RED 620-625 NM 10W

6 x Blue 450-455 NM 10W

3 x RGB 380 NM 10W

2 x White 900-1000 NM 10W

1 x Green 520 NM 10W

Old Post 08-07-2014 v 08:24 AM
Bubblec je offline   Profil uživatele Bubblec   Find more posts by Bubblec   Foto galerie člena Bubblec   Click here to Send Bubblec a Private Message   Add Bubblec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
semkol
Nový Člen

Karma uživatele semkol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 294

Zelenou neber, kytky ji stejně nevidí a jen ji odráží. Bílo bych také nebral. A RGB jen pro případ možnosti úpravy poměru modré a červené

Old Post 08-07-2014 v 08:40 AM
semkol je offline   Profil uživatele semkol   Find more posts by semkol   Foto galerie člena semkol   Click here to Send semkol a Private Message   Add semkol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubblec
Nový Člen

Karma uživatele Bubblec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 295

Chtěl bych, to zapojit na růst i květ, takže poměr Modré a červené 50/50? Díky

Old Post 08-07-2014 v 13:49 PM
Bubblec je offline   Profil uživatele Bubblec   Find more posts by Bubblec   Foto galerie člena Bubblec   Click here to Send Bubblec a Private Message   Add Bubblec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grim
Nový Člen

Karma uživatele Grim - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 296

zdarec,

koupil jsem si na odtah ventilátor VKO 100 a mám doma kabel kde sou tři dráty (hnědý, modrý a zelenožlutý).
Můžu ho použít taky? Jestli ano, tak co potom s tím zelenožlutým? Nebo musím mít jenom ten kabel kde je hnědý a modrý drát?
Dík.

Old Post 26-07-2014 v 11:30 AM
Grim je offline   Profil uživatele Grim   Find more posts by Grim   Foto galerie člena Grim   Click here to Send Grim a Private Message   Add Grim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 297

normal ho můžeš použít, ten zelenožlutej zalep dělám to tak taky

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 26-07-2014 v 12:24 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motyja
Nový Člen

Karma uživatele motyja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 298

Custe napadlo na privod do boxu dat ventilátor standard nízkohlukový jak se davaj na wc.. ale nwm jestli ho muzu normalne zapojit do flexo kabelu nevite plz?

Old Post 02-08-2014 v 20:38 PM
motyja je offline   Profil uživatele motyja   Find more posts by motyja   Foto galerie člena motyja   Click here to Send motyja a Private Message   Add motyja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 299

stačí kus jakéhokoli kabelu / nejlépe však měděného /... základ fáze ( hnědej, občas černej ) Nulák / modrej /.. zelenožlutej - Zem.. nemusí být zapojen ale je to lepší jak z bezpečnosti tak k ochraně elektrické věci. Většinou ho zapojíte na vnější obal / kamkoli KDE NEHROZÍ styk s fázý či nulákem / u předřadníku to býva na šroub který drží vrchní kryt..
------------------------------------------------------------------------------------------
A ano pokud máš tím flexo kabelem namysli ohebnej dvou linkáč

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 02-08-2014 v 22:07 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 300

Ahoj, potřebuju pomoct, hledám různě po netu a nikde nic nevidím.Potřebuju dozapojit toto:

Vossloh schwabe z 400 mk s Vossloh schwabe nahj 150

Mám tu foto a nevím, kam s jedním černým drátem.Na foto je červeně označený kontakt + červeně označený kontakt na tom startéru.

Může se někdo mrknout, případně zkontrolovat? Díky moc :-/

http://ulozto.cz/xVKHjQXT/dsc-0018-jpg

Old Post 02-09-2014 v 08:29 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 301

vyfoť zapalovač tak, aby šlo vidět schéma na něm.
Ad tlumivka - žlutozelený máš imho připojený na plast. Měl bys být připojený na kovovou část tlumivky zbavenou laku, např vedle čokolády je očko pro přichycení. prostrč šroub a drát chytni pod něj
Druhý žutozelený v čokoládě s modrým, ten jde předpokládám k patici výbojky

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 08-09-2014 v 20:45 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

přepínač rychlostí Příspěvek č. 302

Ahoj, mohl by mi někdo poradit se zapojením přepínače na ventilátor? Z toho schématu jsem uplně zmatenej. Je to normální trojpřepínač (I,0,II) pomalu, vypnuto, rychle. Jedná se o tenhle spínač http://www.gme.cz/p-c1570ab-ioii-p631-260

schéma
http://img10.rajce.idnes.cz/d1002/10/10399/10399684_d594e41de9753e716f8567ed5413c17d/images/20140911_104311.jpg

v levo kabel z ventilátoru, v pravo napájecí kabel
http://img10.rajce.idnes.cz/d1002/10/10399/10399684_d594e41de9753e716f8567ed5413c17d/images/20140911_104014.jpg?ver=0

spínač ze spodu
http://img10.rajce.idnes.cz/d1002/10/10399/10399684_d594e41de9753e716f8567ed5413c17d/images/20140913_170559.jpg?ver=0


předem díky

Naposledy upravil lebanner 14-09-2014 v 21:16 PM

Old Post 13-09-2014 v 16:58 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 303

Odpověď - nijak.
To, co máš, je přepínač mezi 2 obvody. Buď je sepnutý jeden, žádný, nebo druhý. Nijak ti to regulovat otáčky ventilátoru nebude. Leda bys měl 2 ventilátory - jeden silnější a druhý slabší :-)

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 18-09-2014 v 19:15 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 304

citace:
Původní příspěvek od Hanyz
Odpověď - nijak.
To, co máš, je přepínač mezi 2 obvody. Buď je sepnutý jeden, žádný, nebo druhý. Nijak ti to regulovat otáčky ventilátoru nebude. Leda bys měl 2 ventilátory - jeden silnější a druhý slabší :-)


Hmm tak to jsem nechtěl slyšet, ale díky

Mohl bys mi prosim říct teda jak to mam v tomhle zapojit aby to jelo aspon pořád na max? Z toho schématu to fakt nechápu a vždycky mi to budto nejede vůbec a nebo na MIN

Zapojení

Old Post 18-09-2014 v 20:18 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5442740 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív