Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 273

Zdravím Bárt,mohu se zeptat čím to hnojíš,že ti to tak ovlivňuje pH?Já to hnojím Hesi a Biobizzem a vždy i při plné dávce pH klesne ze 6.3 na 6.2,někdy ani to ne. Před tím jsem měl taky ty kapky,a je to poměrně dosti nepřesné,spíše tak orientační,teď když mám digitální měřič je to o něčem jiném.Díky za odpověď.

Old Post 15-08-2011 v 12:32 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 274



citace:
Původní příspěvek od Travojed


co říkate na ten můj problém? Nikdo neví ?? PH neměřím, tak nevím jaké muže být, ale mám kytky v zemi a v květinačích a dělají to všechny a dole žloutnou listi(po krajích mají hněde jako by opálené), asi jak říkal ta houbova nemoc. Myslíte, že ona by mohla i za ty vršky ? Blbost že? Díky

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 15-08-2011 v 13:59 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

hnojivo Příspěvek č. 275

citace:
Původní příspěvek od Aladin
Zdravím Bárt,mohu se zeptat čím to hnojíš,že ti to tak ovlivňuje pH?Já to hnojím Hesi a Biobizzem a vždy i při plné dávce pH klesne ze 6.3 na 6.2,někdy ani to ne. Před tím jsem měl taky ty kapky,a je to poměrně dosti nepřesné,spíše tak orientační,teď když mám digitální měřič je to o něčem jiném.Díky za odpověď.

Tos mě asi nepochopil, psal jsem, že když namícháš hnojivo pro prcky a tam dávám okolo ec 0,5 , tak musíš ještě snížit přípravkem PH- na PH 5,8 + - , ale to je vlastnost všech hnojiv, že ti nesrovná PH při malé koncentraci EC. Proto když mícháš malou koncentraci a musíš upravit PH, tak se stane celkem lehce, že to neseřídíš přesně kapkami.
Jinak při plné koncentraci snad všechny hnojiva upraví správně PH na 5,8 +- .

Old Post 15-08-2011 v 14:33 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy77
Nový Člen

Karma uživatele Tommy77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 276



Zdravím, mám problém s listy, chci se zeptat, jestli tu někdo nemá už s tímhle zkušenosti. Jedu 400W ve hlíně, ph 5,8, hnojím Bio flores od biocanna, mám 2 větráky a odtah 360m3. Listy žloutnou od spodu rostlinky, od poloviny dolů jsou skoro všechny listy žlutý. Pár listů žloutne už i u vrcholků. Prosím o radu....

Old Post 15-08-2011 v 17:43 PM
Tommy77 je offline   Profil uživatele Tommy77   Find more posts by Tommy77   Foto galerie člena Tommy77   Click here to Send Tommy77 a Private Message   Add Tommy77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fíče
Nový Člen

Karma uživatele Fíče - 83% PěstitelskáKarma uživatele Fíče - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 277

Zdravim chlapi, žádám o radu... Velká čás listí mi vypadá jak cedník, jestli ste se s tím už někdo setkla prosim o radu.... jestli nějakej hmyz, půda nebo tak..... Předem díky... Fotky kdyžtak do uploaduju.

Všechno může být jenom všude...

Old Post 15-08-2011 v 18:01 PM
Fíče je offline   Profil uživatele Fíče   Find more posts by Fíče   Foto galerie člena Fíče   Click here to Send Fíče a Private Message   Add Fíče to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 278

citace:
Původní příspěvek od Tommy77
Zdravím, mám problém s listy, chci se zeptat, jestli tu někdo nemá už s tímhle zkušenosti. Jedu 400W ve hlíně, ph 5,8, hnojím Bio flores od biocanna, mám 2 větráky a odtah 360m3. Listy žloutnou od spodu rostlinky, od poloviny dolů jsou skoro všechny listy žlutý. Pár listů žloutne už i u vrcholků. Prosím o radu....


Přehnojeno a nebo počatek napadení plisní.

WHITE SATIN a HASHBERRY pod 400w

Old Post 15-08-2011 v 18:08 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy77
Nový Člen

Karma uživatele Tommy77 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 279

Hnojím podle návodu, proti plísni jsem už použil kuprikol..

Old Post 15-08-2011 v 18:17 PM
Tommy77 je offline   Profil uživatele Tommy77   Find more posts by Tommy77   Foto galerie člena Tommy77   Click here to Send Tommy77 a Private Message   Add Tommy77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 280

citace:
Původní příspěvek od Tommy77
Zdravím, mám problém s listy, chci se zeptat, jestli tu někdo nemá už s tímhle zkušenosti. Jedu 400W ve hlíně, ph 5,8, hnojím Bio flores od biocanna, mám 2 větráky a odtah 360m3. Listy žloutnou od spodu rostlinky, od poloviny dolů jsou skoro všechny listy žlutý. Pár listů žloutne už i u vrcholků. Prosím o radu....


pridej P a K..

Old Post 15-08-2011 v 22:27 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 281



Nazdar chlapi, tak jsem po dlouhe dobe bez mikroskopu zjistil, že ty kyticky mam opravdu něčím napadené..Proto se mi svíjí to listí nahoře asi. koukněte prosím co to je z listu, který je napaden, je jen pavučinka, zežrali jakoby vše na listu Diky moc chlapi !

foto 1. - nějak mi žloutnou listy na dvou kytkách. ale pomalu

foto 2. - to je ono něčím napadenééé, list průhledny na 50%

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 16-08-2011 v 09:57 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 282

a na měření PH jsou nějaké kapky ? jak je to přesné? Ten měřič PH je drahý, ale jestli ty kapky jsou na nic, tak si ho koupím. A kdyby se našel nějaký šikovný zahradník outdoor man tak ať mi poradí, jakým hnojivem hnojí.. A všech se ptám - existuje něco na úpravu PH ? Díky

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 16-08-2011 v 09:59 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 283

Travojed-
Na úpravu pH existuje pH-,nebo+,mě osobně stačí jen to - ,jelikož tu mám vodu co má 7,8 atd. Na snižování se dá použít i citronka,atd. Podívej se do FAQ. No a těmi kapkami,jako jde to s nimi,ale jen tak orientačně,s digitálním je to opravdu něco jiného,ale zase na druhou stranu nemá cenu do toho vrážet 1000kč. Já si to koupil jen kvůli tomu, že jsme to kupovali s kámošem na půl i s EC metrem a pH- za 500kč což je směšná cena.

Old Post 16-08-2011 v 10:49 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 284

Ok jedu pro to PH +/- a sehnat měření, kamarádi jak já vám pak napíšu v jakém PH to "mělo" růst, tak vám hned dojde proč mit ozdechá určitě ale prosím co ten průhledný sežraný list? Papaji rychle potvory ! Díky

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 16-08-2011 v 11:08 AM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 285

citace:
Původní příspěvek od Travojed
Nazdar chlapi, tak jsem po dlouhe dobe bez mikroskopu zjistil, že ty kyticky mam opravdu něčím napadené..Proto se mi svíjí to listí nahoře asi. koukněte prosím co to je z listu, který je napaden, je jen pavučinka, zežrali jakoby vše na listu Diky moc chlapi !

foto 1. - nějak mi žloutnou listy na dvou kytkách. ale pomalu

foto 2. - to je ono něčím napadenééé, list průhledny na 50%


Svilušky - http://grower.cz/forum/showthread....1376#post971376


pH , EC atd - http://grower.cz/pestovani/navody/...-hnojeni/7.html

Čau Hlava

Old Post 16-08-2011 v 11:16 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 286

Hlava díky, bude mi stačit tedy také toto ? http://www.growmarket.cz/produkt/omite-30wp-2x5g a jsou to na 100% svilušky ? V tom topiku se toho vyčtu, když už je to tak nepřehlednééé.. Díky moc, jsi vpoho a radíš velice dobře!


Prosím všechny, nemám měřič PH a chci se zeptat, když zalévám dešťovou vodou, jaké má ona PH ? Ať vím tedy jestli ubrat nebo přidat. Díky


Pouzivej EDIT/DELETE , dík Hlava

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 16-08-2011 v 12:00 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 287

Omitem zabiješ všechno tak to bude jedno jestli to jsou svilušky nebo ne , je to chemka , tamto jak je v odkazech je bio a da se to strikat i pred sklizní , je to na tobě ,


pH je pokazdy jina , na to potrebuješ měřák . To je vše .

Old Post 16-08-2011 v 12:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 288

OK měřák bude Díky Hlava fakt !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 16-08-2011 v 12:23 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5102040 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív