Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Dotaz dot. Příspěvek č. 273

něco ze semínek (vše crossy s Blueberry): ww, papaya, afghan, top44, gws, william wonder


No modely to jsou pěkné,ale nemyslíš,že jsou síš na indor,než na venek?
Mám na mysli-jestli nemáš strach-škůdci,plísně,jestli pozdě nedozrávaj atd.
Jestli nevolit na venek spíše sativu,nebo sat. x indica?
Možná máš zkušenosti,tak dej vědět...
Jinak Afgan,WW,WR-to si myslím,že je dobrá volba a jel bych to rád taky.
Já pojedu sativu a z indiky jsem sehnal semínka z modelů co už jeli venku.
Podle toho,která se mi bude líbit a s kterou budu spokojen,tak si pokřížím na další out.Sat X Ind.Ale to si ještě počkáme.



Fanánkův out 2010

Old Post 05-04-2010 v 22:42 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RowdY
Stálý Člen

Karma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 274

Od každýho jsem dal 3-4 kusy. Modely jsou spíš indoorový, to máš pravdu, ale nebojím se, že z nich něco pořádnýho nevyleze (BB mi hold chutná, neříkám, že je to nejlepší výběr na out) Strach, že jsem je zasadil úplně zbytečně nemám, kdyžtak je využiju jinak než kouřením ;-) S plísní u konce květu trošku musíš počítat jako každej jinej rok. Snad vyjde počasí. Taky hodně záleží na podmínkách a výběru správného místa. Poslední je wonder women, jsem to opravil Uvidíme na podzim

Old Post 06-04-2010 v 10:09 AM
RowdY je offline   Profil uživatele RowdY   Find more posts by RowdY   Foto galerie člena RowdY   Click here to Send RowdY a Private Message   Add RowdY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 275

po minulorocnych skusenostiach som sa tento rok rozhodol zainvestovat skorej do svajciarskej genetiky a modelov vhodnych na nase podnebie ale najde sa tam aj nieco ine co som pomenil alebo podostaval...

Lebanese - BlueHemp
Purpurea Ticinensis - SwissSeeds
"Erdbeer" sativa - SwissSeeds
KC33 - KC Brains Holland
Original Swiss Strawberry - Green Hornet
Durban Poison - Dutch Passion
Voodoo - Dutch Passion
Bushmix - Nectar Seeds
The Pure - Flying Dutchmen
The Church - Green House Seeds
Master Kush F2 - Genetika ???
Shaman F2 - Dutch Passion
C99 x NL - Nectar Seeds

Old Post 11-04-2010 v 18:06 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Way
Nový Člen

Karma uživatele Way - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 276

Afghan Kush - World of Seeds

Orange Bud - z forka (f1)

g13skunk - z forka (f1)

Old Post 11-04-2010 v 19:07 PM
Way je offline   Profil uživatele Way   Find more posts by Way   Foto galerie člena Way   Click here to Send Way a Private Message   Add Way to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 277

Zkusil bych Frisian Dew a nebo D Poisona, každopádně něco co rychle dokvete. Zatím mám dobré zušenosti jen s Dutch Passion a Paradise seeds, takže se mi nějak nechce experimentovat s jinou bankou ale nechám si klidně poradit.

Old Post 13-04-2010 v 09:16 AM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krakatice
Nový Člen

Karma uživatele krakatice - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 278

ja mám na tento rok toto...Power Plant,SAGE, GWS, WR, a SK1 to je z rezov...a ešte najký seeds z min roku Durban poison a kríženca WWxShamanom...tak som zvedaví čo to dá tento rok dá...
inak všetkým nech to víde a čorkam ujde

Old Post 13-04-2010 v 13:26 PM
krakatice je offline   Profil uživatele krakatice   Find more posts by krakatice   Foto galerie člena krakatice   Click here to Send krakatice a Private Message   Add krakatice to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krakatice! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Beret
Nový Člen

Karma uživatele Green Beret - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 23  

Out '10 Příspěvek č. 279

ahojte, tak s kamaratmi sme objednali:
Purple Widow
White Widow
Durban Poison
Lowryder 2
Hollands Hope
Orange Bud
Hashberry

a este nieco, ale uz si nepamatam

vsetko z Hemcy

Dobrá nálada nevyrieši všetky tvoje problémy, ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ju udržať

Old Post 13-04-2010 v 14:45 PM
Green Beret je offline   Profil uživatele Green Beret   Find more posts by Green Beret   Foto galerie člena Green Beret   Click here to Send Green Beret a Private Message   Add Green Beret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koro
Nový Člen

Karma uživatele koro - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 280

ja byl včera ve Vídni... masakr! na otázku co má na mě borec koukl a začal jmenovat... cca 20 druhů.
Chtěl jsem jen sativu a tak jsem vzal:
2x Sherazade
2x White russian
2x White widowxblack widow
2x Red dragon
2x Super silver haze
2x White satin

Ceny ujdou, za kytky cca 10cm chtěl po 10ti éčkách... měl tam i půlmetrový za 26... pěkný obchůdek, chcete li někdo, napište si o adresu...

be happy

Old Post 04-05-2010 v 21:37 PM
koro je offline   Profil uživatele koro   Find more posts by koro   Foto galerie člena koro   Click here to Send koro a Private Message   Add koro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 281

tak zatim mam 3x(top 44 x safari mix),cca 11x(power plant x sour jack)1x vlastni klon (mazar x white rhino) a 4 seeds lowkilera to je vse

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 04-05-2010 v 21:47 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 282

Tak už mám svůj colour mixík a začnu předpěstovávat. Snad se mi investice vyplatí, počasí je zatím mizerný.
Oooo Jahu ať je dobrá sezóna

Old Post 05-05-2010 v 19:11 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 283

3 x Feminizovaný Autoflowering : Top 69

Naposledy upravil 09-05-2010 v 16:47 PM

Old Post 08-05-2010 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 284

Letos:

Super Skunk
Dannyboy
Space Queen
Eda Rosenthal
Jack Herer
C99

Old Post 09-05-2010 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 285

letos:
White Widow
Passion 1
Frisian Dew
Shaman

Old Post 10-05-2010 v 07:51 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pavoucek6
Nový Člen

Karma uživatele pavoucek6 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 286

Durban Poison.

Old Post 10-05-2010 v 13:58 PM
pavoucek6 je offline   Profil uživatele pavoucek6   Find more posts by pavoucek6   Foto galerie člena pavoucek6   Click here to Send pavoucek6 a Private Message   Add pavoucek6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ztroskonaut
Nový Člen

Karma uživatele ztroskonaut - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Moje sezona 2010 : Příspěvek č. 287


9 x Himalaya Gold
4 x White Rhino
1 x Arjan's Strawberry Haze
1 x Arjan's Haze#1
1 x Hawaiian Snow
10 x Ňákej NoName od kámoše-prej to masíruje hodně solidně

10 kytek necham ve skleniku,ostatní šoupnu ven

Old Post 25-05-2010 v 07:13 AM
ztroskonaut je offline   Profil uživatele ztroskonaut   Find more posts by ztroskonaut   Foto galerie člena ztroskonaut   Click here to Send ztroskonaut a Private Message   Add ztroskonaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
surda007
Nový Člen

Karma uživatele surda007 - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 288

5 fem. hollands hope

Old Post 25-05-2010 v 13:20 PM
surda007 je offline   Profil uživatele surda007   Find more posts by surda007   Foto galerie člena surda007   Click here to Send surda007 a Private Message   Add surda007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2010 - Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - 1166 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9519820 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív