Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 273

Začal jsem v 17.ti a myslím, že dřív to nemá cenu. Na drogy není nikdy pozdě. Jsem rád, že jsem se s tím nesetkal dřív. Na druhou stranu nedovedu si představit jaký by to bylo, kdyby jsem se s tím nesetkal vůbec.

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 12-02-2007 v 08:36 AM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cohen69
Nový Člen

Karma uživatele cohen69 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 274

no já měl svůj první joint asi ve 13, ale z toho byl tenkrát hroznej průser, páč to doma zjistili.. pak následovala dlouhá pauza.. no a pravidelně hulim tak asi od 16 ( od střední )

Old Post 12-02-2007 v 09:28 AM
cohen69 je offline   Profil uživatele cohen69   Find more posts by cohen69   Foto galerie člena cohen69   Click here to Send cohen69 a Private Message   Add cohen69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 275

Začal sem ve 20-21. Když se na to dívám zpětně, bylo to moc brzo.Tím spíš nechápu ty, co hulí už od 13-14ti.

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 12-02-2007 v 09:52 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ČičinSmouky
Nový Člen

Karma uživatele ČičinSmouky - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 276

Souhlasím s tebou hulit od 13let je podle me celkem blbost, spíš je to "machrování" něco jako když vidím nějaký malý děti jak sou schovaný za keřem a v kolíčku na prádlo mají retko a při každým prdu začnou brutálně kašlat.Hulit se má jen když ty stavy pochopíš, seš s kámošema a užíváš si pohodu.A ne proto aby sis něco dokázal......

Kdo nehulí neni Čech !

Old Post 14-02-2007 v 15:09 PM
ČičinSmouky je offline   Profil uživatele ČičinSmouky   Find more posts by ČičinSmouky   Foto galerie člena ČičinSmouky   Click here to Send ČičinSmouky a Private Message   Add ČičinSmouky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 277

Poprvé v 16 a přesně jak tady pišete,byly to ještě dětsky léta.

Old Post 14-02-2007 v 20:30 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 278

MNo chlapi abych se přiznal tak sem to poprvé zkusil ve 12..Byl to takovej průzkkum..Aktivně jsem začal hulit když mě 14 let

Old Post 15-02-2007 v 11:44 AM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 279

poprve sem hulil poradnej skunk(JH) uz asi v jedenacti letech. ale jako potom sem nehulil moc casto tak si nemysli ze sem ted vyhulena hlava. ale je to proste docela brzo no!! ale to mi nevadi.
co se v mladi naucis ve stari jako kdyz najdes.Ne???

Old Post 15-02-2007 v 11:48 AM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macany
Stálý Člen

Karma uživatele macany - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 280

Závěr 14 roku. Ale co mě hřeje na srdci, je to, že to byla moje vlastní kytka. Sice zmetek, ale vlastní

Jah live !!!

Old Post 15-02-2007 v 15:14 PM
macany je offline   Profil uživatele macany   Find more posts by macany   Foto galerie člena macany   Click here to Send macany a Private Message   Add macany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 281

ahojte.

tak prwi spek bol asi w 14 alebo 15 roku s ktoreho mi nic nebolo no asi tak o pol roka som si dal druheho bol to nejaky wenek na ktori asi nikdy nezabudnem lebo tie pociti boli super no mozno kwoli tomu ze to boli zaciatky mojho fajcenia.teras mam 22 a nikdi som neuwazowal ze niekedy prestanem s hulcom.

stop alcohol a twrde drogi znicme zbrane a wisadzajme kwietky

Old Post 15-02-2007 v 17:45 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 282

tak to ja f16tich pra mna tak akura do ftedy mlady sprosty a ganja veeela naucila

Old Post 16-02-2007 v 10:31 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 283

jjjj ties ma mi poriadne rozlepila oci boh wie co bi som bol teras kebi som si newibral tento stil ziwota

Old Post 19-02-2007 v 17:37 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sting
Stálý Člen

Karma uživatele sting - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 284

Já si pamatuju že ve 13 jsem si tak jednou za pul roku zahulil nejakej shit venek co nedal ani trochu.. snad juen listí... a pak jsem kámošoj koupil hašiš za 250 a pulku sem si z něho vzal bylo to 1.5 g takze 0,7 jsem si zhruba vzal... ubalil jsem si brčko který jsem 3x přebaloval protože se mi vždy nejak rozlepilo. balil jsem to na klasiku.. a hodil jsem to do toho brka ... pak jsem si vyšel na louku jako nejakej týpek a na takovym šutru si rozpálil to brko... cejtil jsem se jak Buuuh!! ale po 3 slukach se mi zatocila hlava.... a kdyš jsem to douhulil tak jsem začal mi t zimnici a klepal jsem se jako prase, byl jsem bylej a smutnej z porážky,kterou jsem nečekal už jsem ten buh asi nebyl a este jsem dostal prez hubu ze takovej malej fracek si nebude dovolovat okrádat velký týpky takhle mi to bylo řečeno.... ani si nedokážete představit jak sem byl sjetej

Jedeme dál.....!!!!

Old Post 21-02-2007 v 06:16 AM
sting je offline   Profil uživatele sting   Find more posts by sting   Foto galerie člena sting   Click here to Send sting a Private Message   Add sting to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magic eye
Nový Člen

Karma uživatele magic eye - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 285

První špek jsem měl devátý třídě ZS(14).Bylo to na silvestra,kámoš ubalil nějaký listí ale supr.První zhulenost se nevrátí ale byla skvělá,takhle se už nikdy nezachechtám.S pauzama hulím do teď(25)a v poho.

Old Post 21-02-2007 v 09:24 AM
magic eye je offline   Profil uživatele magic eye   Find more posts by magic eye   Foto galerie člena magic eye   Click here to Send magic eye a Private Message   Add magic eye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 286

Tak tady pročítám několikátej list tohodle tématu a občas tady začínáte dost brzo kucí:-) Já ochutnal poprvé v 17ti a do mých 19ti si pohuluju jen tak na pohodu s lidma který přes tejden nevidím a nemá to chybu, žádný přepalování:-)

Old Post 19-03-2007 v 15:21 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 287

ja začal těsně pčed 18tyma narozeninam to jsem hulil asi 2 měsice pravidelně pak sem nemel co asi 2 měsice a od te doby hulim jenom v patky (tak každy druhy) ale když jsou prazdniny nebo neco podobneho na skole tak to aji prohulim cely tyden (hulim ale jen od 17:00 do noci pres den ne) le co me sere že jak sem zacinal tak sem mel s toho stavy že jsem se vydržel chlamat aji hodinu v kuse ale v posledni době si dám a hned se mi chce strašně spát.

Matkárna 2x 20W
Pestirna 400W+ 400W+ 400W+ 150W
Risan out 2006
Pestirna 150W + 18W
PC case 4x20W PHILIPS usporky.
Pěstirna 150W + 70W + 18W hydro
PC Outdoor 2007 by Risan
Nevaž se, odvaž se!!!!!!

Naposledy upravil Risan 19-03-2007 v 20:45 PM

Old Post 19-03-2007 v 20:35 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azzholleee
Stálý Člen

Karma uživatele Azzholleee - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 288

hmm

Old Post 21-03-2007 v 15:53 PM
Azzholleee je offline   Profil uživatele Azzholleee   Find more posts by Azzholleee   Foto galerie člena Azzholleee   Click here to Send Azzholleee a Private Message   Add Azzholleee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9278100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív