Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 273

nevim jestli je to zrovna nejbrutalnejsi zazitek, ale urcite hodne kuriozni -
zrovna nedavno sem mel divnej stavek ze kdyz sem se placnul rukou do hlavy tak sem slysel takovy "kovovy" zvuk/bzuk ktery ale vzdy po nekolika vterinach po placnuti ihned ustal, prirovnal bych to snad k naky rezonaci.. sem si jistej ze uz sem to slysel nekdy driv, ale nevim pri jaky prilezitosti..

Old Post 26-05-2008 v 21:43 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S4mo
Nový Člen

Karma uživatele S4mo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 274

Ja som pri prvom hulení behal po poli, chytal nezmyselné záchvaty smiechu na úplných sprostotiach a vykrikoval vulgarizmy na mesiac. A to som toho nedal ani tak vela.

Je pekné pozorovať dieťa ako lezie po tráve, kým ju nezačne fajčiť.

Old Post 27-05-2008 v 09:31 AM
S4mo je offline   Profil uživatele S4mo   Find more posts by S4mo   Foto galerie člena S4mo   Click here to Send S4mo a Private Message   Add S4mo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 275

jeden par tydnu cerstvy:
nechala jsem odpojit ustrednu na linku 155 nejmenovaneho kraje ))))
2 hodky se tam nikdo nedovolal - doufam, ze vsichni prezili.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 27-05-2008 v 09:35 AM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 276

citace:
Původní příspěvek od Prdelac
jeden par tydnu cerstvy:
nechala jsem odpojit ustrednu na linku 155 nejmenovaneho kraje ))))
2 hodky se tam nikdo nedovolal - doufam, ze vsichni prezili.

Nezní moc vtipně.....

Old Post 27-05-2008 v 14:52 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 277

no, ted uz vtipny je, protoze je to ready a nikdo to nijak nehrotil
nemusis se bat, na tehlech zarizenich jsou nastaveny prepady - takze klidek

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 27-05-2008 v 15:18 PM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 278

DnB_P51ch0:
hej to s tim hrncem se mi stalo taky jednou sme takhle s kamošem něco vařili a asi po pul hodině : vole běž na tu vodu mrknout jestli už vaří a vono hovno A ještě jeden docela aktuální šli sme takhle spálený po ulici a najednou vidíme že si za plotem hrajou děti tak sme se tam s nima samozdřejmě sekli, šklebili sme se na ně a smáli se s nima, no největší sranda když vtom sme si všimli že opodál stojí jejich maminka a čumí na nás, tak sme nahodili kamenej výraz a kamoš povidá: máte vklídku děti ... smál sem se ještě hoodně dlouho

Old Post 27-05-2008 v 19:58 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Damien
Stálý Člen

Karma uživatele Damien - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 279

No mne sa pred istym casom stalo toto:Isiel som sa s kamosom vyhulit, dal som si asi tri bonga, ked som si daval prve a druhe , myslel som ze to nebude nic moc, no to tretie ma doslova zabilo...Chvilu sme sa este sli prejst po okoli.Isli sme traja, lebo bol s nami este jeden dalsi kamos.Mne to co raz silnejsie udieralo , az som bol kvalitne speceny a chcel som ist domov.Isli sme po ceste a ja som siel asi tak 5metrov popredu, zhruba tak isto rychlo ako aj kamosi za mnou. A zrazu zacal na mna kamarat kricat ze"neutekaaj, cakaj nas, neutekaaaj!!!"..No ja som popri tom siel uplne pomaly takou rychlostou ako oni, ale v tej chvili ako zacal na mna kricat ma brutalne namotal, proste hlavou mi zacali chodit myslienky ze strasne rychlo pred nimi utekam, ja som to normalne citil ze utekam, popri tom som siel pomaly.Trvalo to asi tak 5sekun, potom som sa otocil a boli odomna stale zhruba tych 5metrov...Skratka som sa riadne zmotal ze pred nimi utekam....fakt ze riadna haluz..

Old Post 28-05-2008 v 11:43 AM
Damien je offline   Profil uživatele Damien   Find more posts by Damien   Foto galerie člena Damien   Click here to Send Damien a Private Message   Add Damien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 280

Vzpoměl jsem si na další:

1)Měli sme se školou nějakou exkurzi a měli sme so do Ostravy dopravit sami....v Ově sme byli už tak 8 lidi a šli po nadchodě nad rychlostní komunikací.Já když jsem spálený,tak mám šílený strach z výšek a zrovna na tom nadchodě jsem si naprosto živě představoval,že to zábradlí tam není a že padám dolů na cestu,když přesně v tu chvíli,kdy sem měl největší strach-kámoš do mě šíleně žduchnul směrem k tomu zábradlí (0,5sec na to se mnou škubnul na druhou stranu),ale v tom okamžiku mi před očima projel celý život od dětství a už jsem se viděl jak padám dolů.....div že jsem nedostal infarkt,to byl můj největší shock v životě

2)Jeli jsme s kámošem na kole z jedné chatky a měli s sebou igelitku plnou trávy na mlíko,on měl tu igelitku jen pověšenou na řidítkách.Už se trochu stmívalo,a když jsme se z takové boční cesty napojovali na větší,stáli tam benga.No kámoš neměl přilbu,o odrazkách ani nemluvě Hned nás stopli,začli se nás vyptávat,kontrolovat nám kola atd.,no krev sem měl plnou adrenalinu,stačilo se podívat seshora do igelitky a prasklo by to. Nejkurioznější na tom je to,že druhý den sme jeli tu samou trasu znova,já v batohu zas plnou igelitku a na té samé křižovatce zas benga a zas nás stopli

Naposledy upravil DanekRider 28-05-2008 v 17:32 PM

Old Post 28-05-2008 v 17:23 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Icelander1
Nový Člen

Karma uživatele Icelander1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 13  

Víkend v Irsku Příspěvek č. 281

Je pátek 15.6.2007, vypaluju nějakou hudbu, aby bylo co po cestě z Clary do Clonmel poslouchat. Samozřejmě technisko =). Asi tak 2 minutky po úspěšném vypálení telefonát: Ray, že chce vypálit nějakou hudbu....crazy gay v minulém životě zřejmě telepat =). To už byl někde u Killkenny„I am in texaco station“,zněl začátek druhého telefonátu, kdo jiný než Ray, hned mi naskočil úsměv na rtech, beru klíče ze stolu a mažu do nisana.

Po 3 minutách čekání před texacem, vylízá Ray i se Saškou, moc se nezměnil, vlasy dlouhé blond špinavé, a dobře opálený. Podáváme si ruce a po krátkém rozhovoru nasedáme do aut a navádím ho k našemu baráku. U nás jen krátká zastávka na kafe a malé občerstvení.

Nasedáme do fiesty z roku 94, fucking slowly and small car říkám si a míříme do Kildare za Andreyem pro lístek na Tiesta. Za hodinku jsme v Kildare a hledáme jak trotly Bus station. Ta samozřejmě nikde, každý nás posílá úplně někam jinam. Nakonec jako centrum města byla trapná křižovatka ve tvaru Y s trošku větším ostrůvkem uprostřed, a na ostrůvku zastávka busu. Za pár minut přichází nenápadný týpek, už jen od pohledu nevypadá jako ir, samozřejmě, je to litevec, podáváme si jako obvykle ruce, ukazuje mi ticket, tahám s úsměvem love z peněženky. Chce jen 55 eček pohoda 3 eura přirážka na rozdíl od normální ceny...Ray prohodil ještě s týpasem pár vět a spěcháme k místu, kde jsme haluzovně zaparkovali car. A když už jsem u auta tak zjišťujeme, kde jsme to vlastně zaparkovali, Před Gardou :-) to vůbec není provokace, když Ray nemá zaplacenej tax a technická mu skončila před 3mi měsíci.

Jedeme ke zdroji, ten bydlí naštěstí po cestě do Clonmel. Neco kolem dvanácté a my zastavujeme před takovým menším parkovištěm u kterého je osada baráčků. Ray vytáčí číslo na Alexe, aby obeznámil týpka, že jsme na místě a čekáme na předání.Během dvou minut vylízá týpek silnější postavy, prochází kolem auta za rožek a neví....Je dost opatrnej, kdo by taky nebyl =) Borec zachází zpátky do baráku a Ray znova vytáčí Alexe. Po chvíli jsme se rozhodli, že půjdeme my za ním, a tak se i stalo. Jdeme směrem k baraku, kam jsme ho viděli zacházet. Najednou se otevírají dveře a v nich ten samej týpek co před chvíli byl před bránou. Po seznámení zjišťuju že je to Čech původem z Karlových Varů. Dělá tu už 6 let. V jeho bytě se seznamuju s dalšíma dvěma týpkama, jeden čech a druhý je nehulící slovák. S úsměvem se bavím a říkám si, jak může vydržet nehulit v takovém lampovém doupěti =) . Miloš balí špeka na prubnutí, tak kecáme a chvílema sledujeme tv Očko.

Jo pohodička dobrá tráva, zdunění jak papriky valíme z5 do auta s 5ti a půl gramem kvalitní lampy V autě následuje hádka Raye se Saškou, protože se Ray zjafčil a tudíž není dobré aby řídil. Po pár minutách sedá saška za volant a Ray sedá dozadu. Může být tak půl jedné a vyrážíme do Clonmel. Technisko puštěné na plnej knedlik (25)takže není slyšet vlastního slova, a já nabíjím sklo na doplňení stavu. Cesta ubíhá vcelku rychle, občas jsou slyšet v potichých pasážích výbuchy smíchu ale to už tak bývá, máváme rukama a haluzujem do rytmu.

V místě mého bývalého bydliště jsme tak o půl 3. Vcelku s údivem reaguju na to že Alex bydlí ještě v tomto domě, měl se totiž vystěhovat už před měsícem. Vevnitř se zdravím s dalšíma 3ma litevcema, rozdělujeme vatru, kecáme a pouštím jim nějakej ten setík techniska na navození té správné atmosféry.Jointík, 3 bonga pro každého a 2 skleňenky do oběhu stačí na solidní odhulení všek účastníků zájezdu =))) .Ještě chvíli se bavíme a potom konečně mizíme k Rayovy domů. Pěknej baráček, jdu spát, zítra náročný den, teda respektive dnes..

Vstávám v 11 a vařím kafe a čaje, ani nestíhám dopít a jedeme do teska nakoupit nějakej ten chálec, a udělali jsme si zajížďku do Vodafonu, který je v centru města. Potřebuju totiž změnit adresu svého trvalého bydliště...Stupidní Irlančíci potřebujou mé vodafon číslo, nejsou schopni to vyřešit přes údaje co vyčtou v občance, takže jsem nepořešil.=( Jedeme zpět do Rayova domu, jj chálec jsem koupily, ale zapomněli na to hlavní.....chleba.... njn po včerejšku ještě tak trošku vymáslení, takže sedám do Fiesty a jedu zase do teska.....Hned v první zatáčce vlítnu na obrubník.....Kurva co to má být, kde je posilovač? Ne že bych jel tak rychle, ale jsem zvyklej řídit jednou rukou a to se fakt u tohoto auta nedalo!Zbytek cesty už jsem dal v pohodě ale pro sichr obouruč držíce volant.Dáváme prda na pořádnej zásek a jdeme na úklid auta, mezitím Saška dělajíc dinner, o obvyklých ingrediencích: polystyren(tousťák), šunka, strouhaný sýr a rajče.To bys nevěřil kolik bordelu se nahromadí v autě, údajně za týden....=)

Jsme všichni ready tak vyrážíme na cestu do Dublinu. Ale stavujeme se ještě vyměnit trávu za éčka. Borec měl jen 4 a vypadal, že mu to dobře šlape.... =)) po krátkém zdržení vyrážíme do velkoměsta, přes Kilkenny a Athy trvala cesta něco kolem 2 a půl hodiny.Ještě v Clonmel k nám přisedl zřejmě Saščin kamarád Dexter, kterej rozumněl česky, ale snažil jsem se mluvit angl, haluzák pár kilo nad kilo A zřejmě na začátku jsem zapomněl podotknout skutečnost, že Rayova fiesta je obutá na trošku širších profilech =) takže si zřejmě dokážeš vybavit, co to bylo za rachot, když dosedne kolo na blatník.....drsnej rachot připomínající v určitých momentech cirkuli. Něco po čtvrté jsme v dublinu a vyptáváme se na cestu do THE POINT THEATRE, nebylo to tak strašné najít cestou jsme si prohlídly pár památek, a ve třičtvrte na 5 jsme na fleku.

Snažím se Rayovy vysvětlit, že by měl lupnout zaráz jeden a půl éčka, nedá si říct a dává si půlku na start a jednu a půl schovává do kapsy . Cestou z parkingu potkáváme jednu skupinku tak 400 lidi nastoupených před halou,vycházíme bránou z parkingu a vcházíme zpět do areálu ale teď vchodem 4 people. Následuje ukázání lístku, dálší kontrola je o kousek dál, a ty ve 4 lidech šacujou všechny. Fuck šacujou raye a nacházejí éčka, njn nevytunil to, sebrali éčka a raye naštěstí pustily dál, zbývající 2 éčka jsem prones bez problémů v náprsní kapse procházíme přes bludiště vyrobené z hliníkových zábran a dostáváme se do takového čtvrt kruhu, kde jsou ale pouze po obvodu, a to o šířce asi 4 metrů našlapaní převážně irové, Vyholená hlava pihatej celej xicht, a proužkovaná mikyna a zamr*ané tepláky, prostě ir.

Je třičtvrtě na 6 začíná poprchávat k tomu studený vítr, no upřímně jsem litoval mařenky které byly jen v podprdě, minikraťáscích obalené v růžové síti. Pořád nic bavím se, jak reaguje dav na hudbu ozývající se zevnitř.

Je něco po 6 a za řádného řevu se otevírají brány u každého vchodu stáli trhači lístků...První zastávka byla na hajzlu v patře. V rychlosti tam stíhám nabít sklo. Dva sekuriťáci u vstupu, jeden vevnitř. Pohoda nezmerčili mě, jdu ven tam už čeká Ray s nakoupenýma colama tak jsem se dvakrát napil než jsme došli ke schodům a na schodech další security, a pičovaly, že se nesmí s flaškou jít dolů.... což mě teda hlava nebere. Co se dalo dělat, než kolu vyhodit do přichystaného kontejneru... scházíme dolů a míříme na další bar nakoupit vodu, ta samá cena 3 Ečka a samozřejmě, že bez vršku.... S vrškama si zřejmě dobře vydělával borec, kterej je hned vedle prodával za Ečko...

Jdeme na GROUND FLOOR cestou potkáváme další security kontroluje lístky. Všichni míříme co nejblíž k pódiu. Stojíme tak 6 metrů od podia a čekáme co se bude dít mezitím lupám 1,5 tablety a půlku nechávám Raymanovy asi tak 10ti minutové ticho vystřídala nějaká máňa zpívající na Tiestovy dancové „hitovky“ naštěstí tam opruzovala asi jen půl hoďky.Něco po 7 začal hrát Tiesto ale zatím jej imitovala jen animace na plátnu, mezitím se mi začaly éčka pomalu rozjíždět, připadal jsem si jak pták, pomalu necítím ruce ani nohy.a po další asi 20 minutovce se ukázal tiesto, a začal to do nás valit.Mezitím se prostor pro stání zdatně naplnit, takže bylo vepředu vcelkem těsno.Celý večer jsme pařily u pravého sloupce reproduktorů ve vzdálenosti přibližně 5 ti metrů. E se mi vcelku rozjelo, ale 2 by byli určitě lepší.... Já s Rayem jsme začali trošku vyvádět, pařit, ojíždět mařenky a ujíždět se na hudbě a na irech samozřejmě, že i na irkách =). Jde vidět že jim tanec na takovou hudbu moc neříkal, ale našli se i vyjimky, zato mařenky to uměli dobře rozparádit.. Mě osobně to moc jako dance muzika nepřipadalo, protože jsem slyšel převážně technisko, ale na druhou stranu tam bylo i pár komerčních sraček, ty chvilky jsme většinou vyplňovali cigárem nebo nákupem vody nebo prdem =).

Ray tahá foťák a zjišťuje že baterie jsou hin, to je laťák nemohl po cestě na benzině koupit, takže celou noc prokousával baterky jak dylino, aby vůbec něco natočil a vyfotil.Ale myslím si že pár videí je vydařených . Asi v 10 vidím jak kolem mě prochází borci nesouce první zkolabovanou mařenku, mohlo jí být tak 16...

Paříme dál, po chvíli se cítím nějak dehydrovanej, tak mizím nakoupit a nabít sklo, na hazlu dole o5 přeplněno, a fronta asi 8 metrova, říkám si nahoře to bude lepší, tam to bylo ready, security jen jeden, takže jsem za pět minut pořešenej a běžím po schodech dolů do hlavního centra dění. Cestou nakupuju 2 vody a mířím k reprákům. Ray na stejném místě Dexter se někde zřejmě zapomněl, toho jsem moc neregistroval, a Saška se držela Raye ale jen na viditelnou vzdálenost, tak pohoda, v klídku si valím na technisko rozjel tam ted trosku překopanější traffic, rozpalujeme sklo, a po 2 prdech se oběvili vedle nás takový divní týpci, byli na tuto hudbu, řekl bych moc staří, takže zřejmě garda.

Tak jsme se raději zdejchli trošku doleva směrem do středu, dokouříme sklo, vracíme se zpět doprava k repráku, týpci už tam nejsou.... Ray zapaluje cigaro, a já si pařím na technisko, najednou přišel čerstvý air =) Very good pocit, bylo tam až moc teplo a navíc smrad z potu, lidi u podia nalepení na sebe, že by se tam snad nikdo neprocpal. Paříme asi tak dalších deset minut, a měl jsem možnost poznat co je tu další forma osvěžení: z miniděla pod sloupem s repro...kelímek plný vody mě trefil do pravé kozy, Ray to viděl a začal řvát wouuuuuuuuuuuuu BONUS

super pocit. Ten mi ale hned překazil pohled na mařenku co nesl sekuriťák, vcelku pěkná brunetka....zřejmě přebrala a nepila. Pokračujeme v pařbě a zjišťuju že nemám co pít, koukám na Raymana, ten zrovna natáčí, tak se tam s chutí věnuju jedné mařence, která zrovna procházela kolem a zastavila se, zajímavý seznámení bych to pojmenoval. Mařenka se na mě nahýbala, jako by mě chtěla dát hubana, a pak že ne...takhle to zkoušela třikrát než jsem si ji přitáhl za vlasy, začaly jsme se kousat, a ojíždět se, po chvíli po mě chce abych ji vyzvedl na ramena, ale nedržel jsem ji za ruce, pouze za nohy, takže když se prudce zahla do zadu, tak jsem měl co dělat, abych ji vůbec udržel, mohla si rozbít hlavu o železné rozdělovníky placu, natáhnul jsem ruce aby se chytila, nechytala se, tak s takovou jdeš dolů holčičko, dala mi ještě hubana a mizí v davu.

Pařím dál a koukám na Raye, už nenatáčí, takže ho hecuju na drink, cestou míjíme dvě mařenky složené v koutku a 3 irové je tam propleskávali...no hnus takhle se přestřelit:-(, snad jsou ready. Kousek od vchodu na GROUND FLOOR potkáváme asi desetičlenou gardu, procházíme přes security a míříme ke stánkům s občerstvením a vodou, berem vody v kelímku i sebou, nazpátek Ray asi někde projebal lístek, tak jsem mu musel šmelinou podat ten můj, jinak by neprošel. Míříme ke Sloupu s repráky , tam čeká Saška a kousek opodál Rayova nová kamarádka . dává jí napít a vzájemně se ojíždějí do rytmu a právě tam pouští lepší verzi Lenthal Industry. U těch beden je to fakt požitek. Deru se blíž jsem tak 2 metry od podia, přede mnou skáče dvoumetrovej vcelku nabušenej ir a skákajíc mi po špičkách, tak jsem se uklidil třošku dál.......aaaaaaaaaaa mařenky tady to bude dobré, říkám si a táhnu Raye.

Bubínky už ted valí na plný výkon a neberou už žádné jiné zvuky, než tlukot z beden, dorozumívání je zbytečné! Lasery dělají oběkty na druhé straně od podia opět čerstvý air a do toho světlo od podia,osvětlilo skoro celou halu, už jsou obsazeny i prostory na sezení. By mě zajímalo jakej magor tu chce sedět . Právě jede Dance 4 life vcelku valba =) Zdunenej si frčím do rytmu security tam nesou nějakého týpka ven z placu, zřejmě nějakej vyjetej... zase přichází ta předskokanka, která tam byla na začátku, naštěstí se tam ted už moc nezdržuje jen tam dolazuje nějaký tony zpěvem no mě to teda jako ladění nepřipadá, ale budiž. Po chvíli se mařka zdejchlaa tiesto to zase rozjel do té pravé formy.

Paříme si, najednou mě někdo bouchá na záda, nějaká máňa chtěla napít a vypadala, že by měla každou chvíli zkolabovat, oči měla zavřené jen je tak povotevírala, nechal jsem jí zbytek flašky. Po pár minutách se mě ptá další mařenka jestli nechceme nějaké tabletky, říkám ji že se mi ozvala celkem brzo, bylo totiž kolem půl 1 ranní, takže kšeft nebyl. Tiesto to o5 dobře roštotuje už ani nevnímám gardu za zády brala tam nějaké dva borce, kdo ví co asi vyvedly. Paříme a pomalu se blíží konec párty. K podiu začala přistupovat nějaká mařenka s mikroušem, zřejmě reportérka a dva kameramani. Ray zkouší jestli je foťak na živu, a bohužel nebyl, takže nakonec musel nastoupit telefon na závěrečnou procházku Tiesta kolem podia. Dohrává ještě poslední skladba mezitím Tiesto vykecává s reportérkou, kameraman naposledy točí dav a Tiesto schází po chvílí na slibovanou procházku, to už jsme asi tak metr od podia a Ray natáčí jeho průchod.... Něco zaznamenal, ale není to moc velká kvalita njn.

Plac se pomalu vyliňuje a všechno se tlačí ven z haly, před hlavním východem nacházíme Dextera opřeného o jakýsi pult. Takže jsme všichni a míříme k autu.

Po cestě nikdo ani nedutá, hudba je na čtvrtinovém výkonu akorád Ray ze sebe občas vyplivne nějakou hlášku.....Jedeme po N6 směrem na galway, a najednou Sašce hrábne, a najednou z hovna vymyslela novou trasu, samozřejmě mapa nikde, takže jsme se dostali do nějaké prdele asi tak 40 km za dublinem. Myslím že to Bylo u města Endendery, co jí pomátlo hlavu, nedala si vymluvit cestu takže jsme asi po třičtvrtě hodinu zkoušeli najít tu správnou cestu a nakonec jsme skončili na parkovišti u Lídlu, kde jsme hodily do 5 ti spánek. Nakonec jsme zjistili, že místo kde jsme spali, je od Clary vzdáleno asi tak 35 kilometrů....Saška už je nervozní, že se nevyzná v Tullamore, tak že jí mám navigovat, ale zařekla se že nejede přes centrum v duchu si říkám, že jinak to ani nepůjde jsme v Tullamore a blížíme se k centru a saška zastavuje před mostem, snažil jsem se jí vysvětlit, že jiná ceste není, ale bez úspěchu, nakonec musel zakročit Ray, řekl jí aby nekecala a jela kam ji naviguju. Takže jsme byli za pár minut na rovince do Clary. Po cestě už se nic zajímavého, krom rachotu kola přisedajícího k blatníku, nedělo.

Dojely jsme do mého domu, Ray tahá datovou kartu z foťáku, a zjišťujeme, že já ani on nemáme tu potřebnou umělohmotnou převodku, takže jim dělám kafe na dlouhou cestu. Po rozloučení opouští můj dům a mizí za rohovým barákem.

Co dodat závěrem? Myslím si že někteří lidé odsuzují tohoto Dje úplně zbytečně, protože on to dokáže taky dost dobře rozvalit, a myslím, že tady v Dublino to rozjel na full speed :-) Takže příští rok Znova. =)

Všechna jména v tomto příběhu jsou smyšlená, děj je pravdivý!

Co říkáte na "nudný" víkend v Irsku???
Když jíš, žvýkej. Když mluvíš, mysli!!!

Old Post 29-05-2008 v 00:58 AM
Icelander1 je offline   Profil uživatele Icelander1   Find more posts by Icelander1   Foto galerie člena Icelander1   Click here to Send Icelander1 a Private Message   Add Icelander1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brávooo
Stálý Člen

Karma uživatele brávooo - 89% PěstitelskáKarma uživatele brávooo - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 282

to ja takhle sedím na schodech s kamošema a davame brko za brkem a dohulíme a že pujdem na nádro a jak sme šli tak se mi zdalo že mně honěj stromi a najednou začnu utíkat azastavím až na nádru a pak ve vlaku sem cestu saelou ležel na podlaze jek pes fakt halus jako prase

Old Post 30-05-2008 v 21:42 PM
brávooo je offline   Profil uživatele brávooo   Find more posts by brávooo   Foto galerie člena brávooo   Click here to Send brávooo a Private Message   Add brávooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 283

Včera se stala jedna brutalita, o které bych se s vámi rád poděli, protože to snad ani není možný. Chtěli jsme si zahrát menší turnaj ve fotbálku, ale bylo nás 7, takže jeden by nemoéhl hrát. Takže jsme vzali papírky, na ně jsme napsali jméno každého účastníka, hodili do krabičky a začali jsme losovat kdo bude hrát s kým (měli jsme roslosovat 3 týmy a jeden bohužel neměl hrát). Za celý den jsme losovali devětkrát a jeden kámoš hrál za těch devět kol akorát jednou- tzn. že nebyl osmkrát z devíti losování vylosován. Je tohle kurva vůbec normální? Všichni byli z toho vyschizovaní a ti co losovali hodili tu krabici na stůl a ani na ni nechtěli sáhnout, museli jsme ty papírky všechny spálit. Fakt to nechápu, to snad ani nemůže být náhoda. Pokaždé měl šanci 7:1 že se do výběru dostane, ale osmkrát z devíti se tomu tak nestalo. Kdybych si vzpomněl jak se počítá pravděpodobnost, tak bych to spočetl, jaká je pravděpodobnost toho, že nebude tolikrát z tolika pokusů vybrán (můžete to někdo zkusit spočtnout).
A ještě taková třešnička na dortu byla ta, že bylo 6.6. :-)))

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 07-06-2008 v 12:12 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudman
Stálý Člen

Karma uživatele Dudman - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 284

Aká vec sa stala mne asi týždeň dozadu...boli sme s kamarátmi zahúliť v parku sme si lahli na trávu a kolovali sklenku, pohodička proste mohlo byť tak pol desiatej večer. Ja som bol len na chvílku musel som sa ísť ešte učiť, pešo som to mal domov dobrú 3/4 hodinu tak že idem busom...došiel som na zastávku a práve tam stál bus na sídlisko kde bývam tak že idem ním...akurát v ten deň zdražovali lístky a to som nevedel...tak som si štikol starý a pohoda si stojím v buse a zrazu zaznelo že: "kontrola cestovných lístkov" ja samozrejme v pohode že nič sa nedeje lístok mám...poťukala ma revizórka po pleci že: "mladý pán cestovný lístok" som ukázal a že: "neplatný že od dnes sú nové" pozerám po nej...nechápem vôbec...začala mi rozprávať aké všelijaké pokuty môžem dostať a ja som si povedal že pokutu určite platiť nechcem...ako inak tak že či mám občiansky sa ma spýtala ja samozrejme že nemám...tak že ide volať políciu na overenie môjho mena...mal som to blbé bol som úplne vzadu v buse a vychádzalo sa prednými dvermi to by som nestihol utiecť dovtedy by šofér zavrel dvere takže som musel počkať na policajtov...nič iné mi nesotávalo...
Na ďalšej zástavke už čakali muži zákona tak som im nadiktoval meno...teda nie moje ale iné a úplne som nevedel čo ďalej pretože vždy stál jeden policajt vedľa mňa takže sa nedalo utekať...aj tak som bol dosť vystresovaný a nebol som si ani sám istý či by som sa dokázal pohnúť...v tom sa naskytla prvá taká možnosť kedy by som mohol utekať ale nebol som si istý či to zvládnem...jeden z nich stále sedel v aute a druhý stál vedľa mňa ale ten si šiel pre cigy tak som mal voľnú cestu...v tom sa z vysielačky ozvalo: "také meno neexistuje" ...to ste mali vydieť ako som sa rozbehol som si myslel že som najrýchlejší na svete...adrenalín na 100%nej hranici utekal som ako o život...kým sa spamatali mal som nádskok asi 100 metrov už a bežal som cez také dlhééé pole...asi po 10 sekundách sa obzriem a on asi 10 metrov zamnou, to doteraz nechápem ako to prebehol, tak som sa zľakol až som sa potkol a padol na zem...dobehol ma dostal som dve rany obuškom po chrbte dal mi putá a vliekol ma spať...v tej chvíly som sa cítil ako nejaký trestanec musel som nadiktovať správne meno a dostal som ešte aj pokutu že som utekal...takže 500 naviac som dostal a zaviezli ma domov...mal som šťastie že ma nezačali prehladávať lebo som u seba ešte niečo málo mal...to by som asi dopadol horšie...taký pekný večer a ako zle sa skončil...

Som Joint Blunt z Marihuany a prinášam THC...

Outdoor '08 (premiéra)

Old Post 08-06-2008 v 12:53 PM
Dudman je offline   Profil uživatele Dudman   Find more posts by Dudman   Foto galerie člena Dudman   Click here to Send Dudman a Private Message   Add Dudman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 285

dudman: tak to je husta historka, to bych si ve stavu asi nechtel dat holt hosi jsou trenovani a svrbej je prsty na spousti..teda spis na obusku. kvuli par korunam za listek. kdyz ukradnes rohli tak te pretahnou obuskem, kdyz zproneveris miliardy, nic se ti nestane

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 08-06-2008 v 13:48 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudman
Stálý Člen

Karma uživatele Dudman - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 286

Ježíš: no predstav si ako som sa asi mohol cítiť keď som utekal...fakt adrenalím naplno...musím potrénovať aby som to nabudúce dal a s tými trestami máš pravdu...skurvený systém kto ho nemá šancu zmeniť musí byť aspoň šikovný

Som Joint Blunt z Marihuany a prinášam THC...

Outdoor '08 (premiéra)

Old Post 09-06-2008 v 19:31 PM
Dudman je offline   Profil uživatele Dudman   Find more posts by Dudman   Foto galerie člena Dudman   Click here to Send Dudman a Private Message   Add Dudman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 287

no to jsi dobrej, ja bych nic nevymyslela a bezet bych se teda neodvazila

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 09-06-2008 v 21:25 PM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charakter
Nový Člen

Karma uživatele Charakter - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 288

caute banda, toto mi neda vam nenapisat.

Prihoda z dnesnej noci, pridem domov po celodnovom vybavovani papierov. bolo asi 22 hodin tak som sa rozhodol ze si spravim pekny vecer a ze sa v pohode vyspim.

Tak som cakal na kamarata co mi mal doniest nejake tie vecicky dostal som sa k huleniu az niekedy okolo polnoci. vysiel som pred branou so smotanym spekom sedim si na schodiku taham si speka a zrazu neuveritelna supa zablesk a dym. Pozeram asi 10 metrov odomna susedovi niekto vyhodil auto do vzduchu. Hned ma chytil obrovsky strach a hroza od toho auta sa chytili dalsie dve a uz som cakal len kedy to cele buchne. Nastasie sa nic nestalo poziarnici prisli uhasili a hned aj kriminalka, bolo to zaujima, ale mal som v Gatiach nasrane. takyto zazitok nechcem uz nikdy viac zazit... ((

Hi(gh)!_NNs

Moj styl je Futurama som jak K!ng a Groening v KOPE

Old Post 17-06-2008 v 12:03 PM
Charakter je offline   Profil uživatele Charakter   Find more posts by Charakter   Foto galerie člena Charakter   Click here to Send Charakter a Private Message   Add Charakter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charakter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6131560 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív