Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Seraa
Nový Člen

Karma uživatele Seraa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 273

Člověk zase nemusí kolem kytky rozvěšet ponožky, já jako žena to tam nebudu přece obchcávatje dobré pověsit, nebo pohodit vedle kytky nějaké staré oblečení, třeba rukavice, na slimáky jse prý používá i prací prášek(ale je to zase silná chemie)

Everybody

Old Post 19-06-2006 v 20:33 PM
Seraa je offline   Profil uživatele Seraa   Find more posts by Seraa   Foto galerie člena Seraa     Add Seraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 274

Zdravím...chci se jen říct,že když mě dala zvěř pokoj,,tak se ukázalo pár myslivců a kyti byly hned death..myslíte,že je normálni když vám to myslivci udělají?

Old Post 20-06-2006 v 07:32 AM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
activep
Nový Člen

Karma uživatele activep - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 275

ja ssem vzal skelnou vatu a dal ji okolo kytek a zadny zvirata jeste staci jakykoliv hadry jktery nosil ckloveka zarucene zadny zvorata

Old Post 21-06-2006 v 10:47 AM
activep je offline   Profil uživatele activep   Find more posts by activep   Foto galerie člena activep   Click here to Send activep a Private Message   Add activep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
activep
Nový Člen

Karma uživatele activep - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 276

ale jako ja si myslim ze v kukurici je to nejlepsi letos
pestovat protoze byla dlouha zima a kukurice pomalu pojede takze byste mohli davat do kukurice kytky kdyz se sklizi az nekdy na zacatku rijna

Old Post 21-06-2006 v 10:49 AM
activep je offline   Profil uživatele activep   Find more posts by activep   Foto galerie člena activep   Click here to Send activep a Private Message   Add activep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 277

activep,Nevím jak u vás,ale tady je rana kukuřice a pozdní,,nějak na siláž a na semeno nebo co!Ale to hlavní ta jedna se sklízí daleko dřív než ta druhá,takže bacha na věc!!!

Old Post 21-06-2006 v 18:54 PM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 278

Mě napadlo pletivo, ale je problém tam něco takovýho dostat, ten drát by šel, akorát to chce pořádný kolíky. Já mám jinak vyskoušený vlasy a každoročně je tam dávám, je to dobrý proti okusování jako všechny věci co kdo používá s lidským pachem. Ale když něco zvěř vyleká a splašeně běží, tak si toho ani nevšimne. Na druhou stranu bych nerad tím drátem nějakej zvěři ublížil, může to pro ni v běhu být asi dost nebezpečný.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-07-2006 v 17:39 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 279

no to teda jo no slysels nekdy piskat srnku?ja jo kdyz ju zakousl kamosuv PES. je to hruza k placi.to mi věř jinak dej tam ty chcanky kua

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 16-07-2006 v 18:53 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 280

Myslíš čerstvý, jako se tam vychcat - to občas udělám , nebo nějaký uleželý, nemám moc možností na takovouhle hnojařskou práci

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 16-07-2006 v 19:09 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 281

Tak nevím, mám pocit, že tu nějaký příspěvky chybí - asi byly moc brutální. V posledním se píše o dělobuchu, ale nechápu jak ho kdo chce odpálit . Prasata utečou taky a ne že útočí na to co je vyplaší. Útočí pouze svině, neboli samice a to tehdy když se jim přiblížíte k hnízdu s mladejma, ale fakt netuším, jestli dělaj pelechy i v kukuřici nebo jestli tam shání pouze potravu. Samozřejmě nevulučuji, že by mohli být nebezpečný, soused myslivec říkal, že když jde do tuhýho, tak jsou pěkně agresivní. No, ale jinak, přeci by jste nechránili úrodu za cenu životů zvířat, i když to skutečně někdy naštve.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 17-07-2006 v 05:54 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 282

normalne kdyz pujdes na flek tak to tam cely postupne obechcivej a bude vsecko vyrizenzy

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 17-07-2006 v 08:06 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 283


a dnesk jsem byl na fleku a poridil jsem mensi update,muzes se podivat do podpisu.
Poridil jsem i pro tebe specialni foto,takhle to tam nnormalne vyklop a je to!!

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 17-07-2006 v 21:56 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 284

Taky jsem s tím začal, ale málem jsem na to zapomněl, tak jsem se vracel. Dík za foto

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 18-07-2006 v 16:33 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 285

neni zac.a zkousels na fleku i na 'velkou'??? ja ne a ani nechci aby to tam potom nekde smrdelo HOV*EM.hh to me jen tak napadlo jo a jak dlouho asi kvete afgan plss

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 18-07-2006 v 22:57 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 286

Já to oplocuju kůlama,a místo ostnáče tam vážu klasickej provázek z juty,a na každej kůl ponožku s vlasy,samozřejmě to vše po sklizni vyhazuju do odpadu a ne do přírody,a ten provázek,proto aby se zvířata neporanila,a ještě když od políčka odcházim,tak to ne u pole,ale dál od něj pomočim,sice mě zvěř štve že mi sežere půl úrody,ale nejsem takovej necita abych jim ubližovalTo dělaj blbci

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 02-11-2006 v 11:00 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 287

mam otce bejvalyho myslivce a k tem vlasum,chlupum v ponozce...tak mi rikal ze si to myslivci davaj kdyz se na druhyho nas**ou ke krmelci a zver mu tam pak nechodi....jinak ty chcanky pusobi taky ale spis v ty sklenici nicmene vlasy vlasy vydrzi mit pach cloveka ktereho se zver boji asi pul roku a nesmrdi pokud se mejes hh
BERRY

Old Post 05-11-2006 v 10:03 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bransfer
Stálý Člen

Karma uživatele bransfer - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 288

proti hrabosom a krtom mam pletivo s okami 1 cm, z toho som vytvaroval akokeby misku vykopal zem dal pletivovu misku nahadzal spet zem a posadil a krtky ani hrabose uz mi jamy nekopu na fleku

Old Post 09-03-2007 v 09:04 AM
bransfer je offline   Profil uživatele bransfer   Find more posts by bransfer   Foto galerie člena bransfer   Click here to Send bransfer a Private Message   Add bransfer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7305850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív