Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 16 17 18 19 20 »
Autor
Téma 
Pesbliz
Nový Člen

Karma uživatele Pesbliz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 273

matka semnou dokonce hulila brko dokonce i hasis ale o tom nevedela totiz prisla na balkon a ja zrovna hulil hasis ubaleny do cigarety a mamka si chtela zakourit tak jsem ji to proste podal a bylo pak mi rikala jak prisla z mesta ze byla nejaka oblbnuta tak jsem se jenom zasmal a nemusel jsem ani nic dodavat a tatka ten o tom vi a dela ze o tom nevi takze se s nim otom vubec nebavime


------------------------------------------------------
Pestik nebo blizna kdo se v tom ma vyznat
------------------------------------------------------

Old Post 20-03-2004 v 17:16 PM
Pesbliz je offline   Profil uživatele Pesbliz   Find more posts by Pesbliz   Foto galerie člena Pesbliz   Click here to Send Pesbliz a Private Message   Add Pesbliz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 274

Moji o tom vědí, ale šalvěj co mi dneska přišla už se vysvětlovala
hůř :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 20-03-2004 v 20:08 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
la resistance
Nový Člen

Karma uživatele la resistance - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 275

tak to mate vsichni moc fajn,ja si myslim ze nasi to tusi,matka ma obcas kecy,ale na druhou stranu doufaj ze<bych prece nemohla bejt' fetacka '> ale sem rozhodnuta ze jim to jednoho hezkyho dne reknu...hehe,to bude mazec..

Old Post 10-04-2004 v 14:52 PM
la resistance je offline   Profil uživatele la resistance   Find more posts by la resistance   Foto galerie člena la resistance   Click here to Send la resistance a Private Message   Add la resistance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dicius
Stálý Člen

Karma uživatele Dicius - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 276

Neviem ci moji fotrovci vedia, ale aj ked vedia, tak sa robia ze nevedia... A tak je to dobre... Aspon nemusim pocuvat sproste narazky... Ale Salviu mi mamka zalieva ked niesom doma....

Old Post 10-04-2004 v 19:24 PM
Dicius je offline   Profil uživatele Dicius   Find more posts by Dicius   Foto galerie člena Dicius   Click here to Send Dicius a Private Message   Add Dicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
felipe
Stálý Člen

Karma uživatele felipe - 78% PěstitelskáKarma uživatele felipe - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 277

tatik - bydli v praze, ja na morave tzn. to mi (a mu) muze byt jedno
mati - nevi, kazdopadne uz mam doma naklicenych 15 kyti, z toho 14 pude na policko, jednu si budu rozmazlovat doma, takze ji budu muset vysvetlit, ze mam noveho konicka Ale vim ze sem po ni, takze az na podzim sklidim, treba si spolu sednem a zakourime si

Old Post 10-04-2004 v 19:43 PM
felipe je offline   Profil uživatele felipe   Find more posts by felipe   Foto galerie člena felipe   Click here to Send felipe a Private Message   Add felipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjoman
Stálý Člen

Karma uživatele ganjoman - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 278

matka to ví ale nechce si to přiznat. Tak se mě už asi 15x zeptala jestli kouřím tu márihuanu

Old Post 11-04-2004 v 06:55 AM
ganjoman je offline   Profil uživatele ganjoman   Find more posts by ganjoman   Foto galerie člena ganjoman   Click here to Send ganjoman a Private Message   Add ganjoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 279

u mně netušej vůbec.
Myslim, že kdyby na to přišli, tak by se to těžce vysvětlovalo. Mám celkem konzervativní rodiče a tak sem rád, že to neví.
Matka možná tuší, ale mlčí, protože ví, že nejsem pablb a že neskončim na heráku...

Old Post 11-04-2004 v 09:31 AM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redmann
Nový Člen

Karma uživatele redmann - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 280


no máma už to tuší pár let ale v pohodě nikdy mi nic neřekla,"jsou i horší drogy na kterejch může člověk skončit "tak tohle říká moje máma

Old Post 11-04-2004 v 10:35 AM
redmann je offline   Profil uživatele redmann   Find more posts by redmann   Foto galerie člena redmann   Click here to Send redmann a Private Message   Add redmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

--- Příspěvek č. 281

rek sem jim ze hulim kdyz se me jednou zeptali pri filmu kde bylo fuckt fura marihuany podle me tomu moc neveri nebo sou jen radi ze nejdu s drogama dal ... necham to na nich co sebude dit dal

Old Post 11-04-2004 v 11:17 AM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUSHzOE
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Příspěvek č. 282

Teď už to mám s rodičema v poho ale když sem mel tak patnact tak furt kerovali ze je sere že hulim a takovy ty kecy. Tak sem se jednoho dne nasral a rekl sem jim že hulim a hulit budu a ať se s tim srovnají, no pak bylo tak měsic doma dusno. Tedka mam devatenact a matka se mě ptá jak mi to roste, teďka pisu odní z compu, páč sem si došel pro nějaký květináč na balkon. Myslim zě némá cenu to tajit lepší je říct pravdu §přece se za ganju nestyd횧

Old Post 11-04-2004 v 11:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Ho
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Ho - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 283

No matka mi nasla seminka,fajku,nejakou tu ganju a nic nerika,musi ji byt jasne,ze hulim.Tatik rikal at to donesu dom,aby se mohl podivat jak to vypada.Uvidime co reknou na to, az na zahradce najdou kytky.
myslim,ze budou fpohode.Dam jim precist grower.

Old Post 11-04-2004 v 13:02 PM
Pan_Ho je offline   Profil uživatele Pan_Ho   Find more posts by Pan_Ho   Foto galerie člena Pan_Ho   Click here to Send Pan_Ho a Private Message   Add Pan_Ho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 284

to Pan_Ho : já dneska postavil na okno prá květináčků. A kdybych se mamky nezeptal, jestli už je zmerčila, tak by se mě snad ani neměla odvahu zeptat. Jo, a na ten můj dotaz, jestli si už všimla mejxch botanickejch pokusů, odpověděla otázkou, prosč jsem nechal pytel s půdou na gauči... Pak se zeptala, jestli mám v těch kelímcích marjánku a esi je to nelegální. Já řekl že jo, a tim to zhaslo. Prostě úplně v pohodě. Fakt jsem z toho úplně vyvedenej z míry (a ještě dlouho budu)

Old Post 11-04-2004 v 17:48 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 285

No lidi tak naší to vědí ale mají o ganje představu kterou jim udala třeba tele vize NOVA.Ty to tak všechno skreslujou.Minulej rok sem měl doma taky dvě kytky a bylo to v poho.Táta mi i dává rady jak to maskovat ale asi nerad vidí že to hulim často.Do nedávna si mysleli že hulim tak jednou za měsíc ale teď už jim to asi trochu trklo.No říkaj abych nešel na nic tvrdšího-ale to já neudělam takže v poho.Máma má přehled vo knížkach tak máme doma hromadu knížek vo drogach,některý skreslujou některý jsou zase docela v klidu.Zdá se mi že votom chtěj vědět čím dál tim víc.Nedávno jsem našim dělal čajík a blo to v pohodě.Máma mi pomáhala i s konopnou mastí nebo vanilkoganjovejma rohlíčkama.Tak zdarry

Old Post 11-04-2004 v 17:54 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Ja
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Ja - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 286

Ja sem mame rekl ze bych chtel si skusit vypestovat jednu kytku a mama mi rekla jakou a ja rekl Marianku a mama na me "hulis?" ja ze jo a mama na me.Kolik to bude stat a ja rekl ze si to vsechno zaplatim sam.A mama na me a potrebujes s necim pomoct?A ja sem ji poprosil o neakou starou garníš a ta mi sehnala skrin s.v.h 130,150,70.
V pohode skrinka.A kdys nejsem doma tak mi to zalejva.
Ze prej kdys byla mala tak taky hulila.

Aneb estli se to má hulit, musí se to sušit.

Old Post 12-04-2004 v 12:35 PM
Mr.Ja je offline   Profil uživatele Mr.Ja   Find more posts by Mr.Ja   Foto galerie člena Mr.Ja   Click here to Send Mr.Ja a Private Message   Add Mr.Ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
havrman
Nový Člen

Karma uživatele havrman - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 287

Moje máti to tuší nebo už ví a zvykla si na to.Myslím že by si na to každa máti zvykla.

Old Post 30-04-2004 v 11:01 AM
havrman je offline   Profil uživatele havrman   Find more posts by havrman   Foto galerie člena havrman   Click here to Send havrman a Private Message   Add havrman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spiro
Nový Člen

Karma uživatele spiro - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 288

tak to wam moooc zawidim. foter nasiel njake prazdne gripaky (ale spinave od gresu) a bolo mu jasne... snazil som sa im wyswetlit ze neprestanem ale oni ze proste musim prestat! kaslat na nich, hulim dalej. ale najviac ma stwalo ked foter powedal ze som fetak! to fakt nestrpim, proste njesom!

Old Post 20-06-2004 v 17:45 PM
spiro je offline   Profil uživatele spiro   Find more posts by spiro   Foto galerie člena spiro   Click here to Send spiro a Private Message   Add spiro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 16 17 18 19 20 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1808380 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív