Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předpěstováváte si na outdoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
Sailes
Nový Člen

Karma uživatele Sailes - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 257

jiste ze predpestovavam... kytky jsou pekne na ocich a kdyb neco hned muzu zasahnout a pomoct jim.. myslim ze lepsi nez sadit rovnou do zeme

Old Post 09-03-2008 v 18:37 PM
Sailes je offline   Profil uživatele Sailes   Find more posts by Sailes   Foto galerie člena Sailes   Click here to Send Sailes a Private Message   Add Sailes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOČKA
Nový Člen

Karma uživatele KOČKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 258

předpěstovávám klony-ven s nimi v polovině května když sazenice vytvoří dostatečně vyvinutý kořenový bal v květináčku 10x10x15cm

Old Post 09-03-2008 v 19:03 PM
KOČKA je offline   Profil uživatele KOČKA   Find more posts by KOČKA   Foto galerie člena KOČKA   Click here to Send KOČKA a Private Message   Add KOČKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bomboliny
Stálý Člen

Karma uživatele bomboliny - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 259

urcite predpestovavam...je to nejlepsi pak uz jenom rozmistim zazenky kam potrebuju...na konci je pak lepsi visledek

Old Post 09-03-2008 v 19:29 PM
bomboliny je offline   Profil uživatele bomboliny   Find more posts by bomboliny   Foto galerie člena bomboliny   Click here to Send bomboliny a Private Message   Add bomboliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ercon
Nový Člen

Karma uživatele Ercon - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 260

predpestovani je nejlepsi cesta k uspechu, po 3 patre sazim pekne ven..

Old Post 19-03-2008 v 20:50 PM
Ercon je offline   Profil uživatele Ercon   Find more posts by Ercon   Foto galerie člena Ercon   Click here to Send Ercon a Private Message   Add Ercon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 261

Proces "zrození" u nás doma probíhá osvědčeným způsobem.

Prvně nahážu semínka do misky, kde je vodou zalitá vata. Potom celou misku zabalím do silonového sáčku...zkrátka, takový menší igeliťák.
Občas je potřeba sáček oddělat, nahnat nový vzduch a popřípadě vyměnit vodu.
Po pár dnech, když už jsou semínka puklá, tak manuálně odstraním "skořápky".
No a teď už stačí jen počkat pár dnů až budou mít rostlinky dostatečné kořínky (+/- 1,5 cm) na to aby se uchytily v předem připravených květináčcích...

Vím, žádná věda, ale zodpovědně můžu říct, že to funguje

Mír s Váma

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Old Post 22-03-2008 v 09:49 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 262

Já to tedy nikdy rovnou ven nedával, ale tový extrém jako Hawke s tim nedělelám . Prostě vezmu seeds, půdu(krásný vzdušný kompost se zbytky dřevěného popela),plata od vajec(30 kalíšků). Semínka zapíchám půl cm pod povrch,zalévám PET lahví s dírkama ve víčku a čekám a čekám. Potom případně pomohu klíčkům z obalů. Výhoda plat od vajec je že když přesazuju do většího,stačí akorát ze spodu zmáčknout a sazenička vyjede. Stalo se mi že rostlinka zakořenila zkrz odvodňovací ďourku, tak pak stačí stačí karton navhhčit, otrhat a přesadit i se zbytkem kalíšku který se rozloží.

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 22-03-2008 v 13:51 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 263

Nazdar já taky každopádně předpěstovávám doma je to daleko lepší začínám tak v polovině března z naklícenýma semínkama a peru to do kelímku od jogurtu.Zeminu většinou michám perlit,substrát pro pokojové rostliny a trochu písku a koncem dubna ven kytky už jsou silnější lépe snášejí nepřízen počasí.

Old Post 23-03-2008 v 08:41 AM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 264

to: Homer Jay

Extrém? Ti to připadá jako extrém? Je sice pravda, že se s tím piplám jako s miminkama, ale tak to má přece být, ne? Věř mi, kámo, že se s tím dají dělat ještě daleko větší komba...
A řekl bych, že házet přímo do půdy je docela na houby...víš o kolik rostlinek jsi tím třeba už přišel? A to je přece škoda, no ne?
Myslím si, že po rozlousknutí semínka je rostlinka nejvíc náchylná a křehká, takže potřebuje nejvhodnější prostředí pro růst. A to hlína, ve které jsou malinkaté kamínky, větvičky apod. asi není...pokud teda nemáš nějaký ultra-mega-special substrát.

Mír s Tebou.

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 01-04-2008 v 08:41 AM

Old Post 01-04-2008 v 08:34 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 265

Zdar všeci mám takový dotaz já sem tento rok sázel kyti trochu dříve koncem ledna a předpěstovával jsem to pod zářivkou svítl jsem na to cca 18 hod deně tak od poloviny března to mám u balkonových dveří k dnešnímu dni mají kyti asi 130cm a už dva týdny kvetou.Nevíte někdo náhodou jestli kytky mužu nechat takhle dál anebo je dávat do tmy třeba po třinácti hodinách protože se už prodlužujou dny aby se to nejak neposralo.tento rok jsem začl sice brzo ale vypadají krásně ale už mám nasazené nové.tak kdybyste někdo náhodou věděl tak prosím dejte vědět Dík Toonk

Old Post 01-04-2008 v 09:02 AM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 266

TO Hawke:

Semienka som doteraz vždy sadil priamo do zeminy (obyčajný záhradnícky substrát) alebo priamo do kokosu. Semienka som predtým nenamáčal ani nič podobné. S klíčením som mal problém iba raz - keď som prelial substrát a semienka zhnili. Zaznamenal som väčší úspech klíčenia pri sadení priamo do zeme ako pri klíčení na vreckovke alebo toaletnom papieri. Možno to bolo mojou nešikovnosťou, ale to semienko je predsa primárne určené na rast v zemi. Vyklíčia a vyrastú tie najsilnejšie jedince, ako to príroda určí. Zároveň však netvrdím, že namáčanie semienok alebo predkličovanie je neužitočné, to určite nie.

Marihuana je dar.

Old Post 01-04-2008 v 11:24 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selfik
Stálý Člen

Karma uživatele Selfik - 61% PěstitelskáKarma uživatele Selfik - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 267

Stoprocentně předpěstovávám doma. Je to jistější, možná i pohodlnější, jak pro koho. Semínka dám klíčit do mokrého toaleťáku a vyklíčená dále putují do jogurtových misek z hlínou. Zalívám do 15 centimetrů výšky kytky a pak jdou ven.

Nenutím ... Chápu
Growing:
...fIrSt gRoW 2oo7...
...sEcOnD gRoW 2oo8...
...tReE gRoW 2oo8...

Old Post 01-04-2008 v 12:16 PM
Selfik je offline   Profil uživatele Selfik   Find more posts by Selfik   Foto galerie člena Selfik   Click here to Send Selfik a Private Message   Add Selfik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 268

No tu možnost už nemám protože jsem to předpěstovávál v krabici aměl jsem celkem slabé světlo zářivku 20watt a ani by se mi to tam ani nevlezlo takže pokud máte ještě jiné nápady jak na to tak sem s tím dík moc Toonk

Old Post 02-04-2008 v 09:31 AM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hawke
Stálý Člen

Karma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hawke - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 269

to: Ono

Souhlasím s tím, že "Vyklíčia a vyrastú tie najsilnejšie jedince, ako to príroda určí." To je svatá pravda!
Nicméně se mi zdá (vlastní pokusná činnost ), že pokud se semínka dají vyklíčit do vaty s vodou nebo, jak píšeš, do toaleťáku je počet naklíčených semínek daleko vyšší...
Nejsem žádný Mičurin, ale proč přírodě trochu nepomoct???

Kdykoliv, kdy chceš, seš volnej jak pták.
Jan Werich

!!! GardenGrow 2008 !!! - Nejvhodnější stát na pěstění - Násilí = SHIT! - Účinnost ganjové masti - Kouřit či nekouřit ?

Naposledy upravil Hawke 04-04-2008 v 09:39 AM

Old Post 02-04-2008 v 09:45 AM
Hawke je offline   Profil uživatele Hawke   Find more posts by Hawke   Foto galerie člena Hawke   Click here to Send Hawke a Private Message   Add Hawke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 270




Tady jsou fotky

Old Post 02-04-2008 v 10:21 AM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 271

No a proč bych je měl stříhat kdybych je ostříhal tak chcípnou a já chci at kvetou ty palice jsou totiž všude

Old Post 04-04-2008 v 20:01 PM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 272

to Hawk:
svätá pravda.Ja som doteraz tiež sadil seeds priamo do hliny a výsledok? Zo sto semien my vzišlo cca. 30 semien, takže jednoznačne najskôr predpestovať a následne dať out.

Old Post 08-04-2008 v 16:34 PM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2021 - Predpestovanie na outdoor - 2 odpovědí
15-05-2018 - Predpestovanie na outdoor - 18 odpovědí
27-02-2020 - Předpěstování pro outdoor - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6165400 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív