Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 257

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Zdravím tky mám problém s výživou
Mám kyti asi 30 den v květu na to že nemám ph metr tak vypadají kytky docela dobře až na ww začíná to od zpodu něák světlat cele už to jde i nahoru... listy světlají od krajů ke středu jak jsem psal PH neměřím nemám ph metr ale jelikož vím že mám vodu z kohoutku s ph 7,7 tk do odstáté vody přidavám vždy PH- na litr 0,1ml a hnojiva plagron terra bloom 3ml a hesi PK 13/14 0,1ml na litr.Je to pěstovaný v light mixu od plagronu
Myslím že je kytka zasolená ale teda nejsem jsi tím jist proto jsem píšu předem díky za odpovědi přidávám ještě foto kyti a listů



připomíná mi to málo dusíku,,,ale zase podle vršků, se zdá dusíku dost,,,a proto je klidně možné to přesolení,,,ty špičky listů nevypadají moc oká, zdají se jako lehce spálené, do žluta a špička hnědá až suchá spálená-přehnojené,,,,no koukni na nové vrchní listy jestli mají špičky jinou barvu než zelenou, tak další zálivka čistá voda + nejlépe něco takového:http://cz.eurohydro.com/florakleen.html

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 10-04-2013 v 22:09 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 258

citace:
Původní příspěvek od r@m:


tak hlavně, že to není na všech,,,jinak enzym dobrá volba, uvidíš,,,kolik jsi dával max EC? Jestli to nemůže být třeba od zasolení,,,no nevím..?..

,,,ale jestli už pomalu končíš, tak přesně jak píšeš, to už doklepete


hele EC nevím, metr nemám. ale celou dobu sem hnojil na spodní hranici, abych právě přesolení předešel, pokud možno, pak vypadaly nedokrmeně, hlavně power skunky, tak jsem přidal z 2ml A+B na 3ml (v schematu píšou 200-300ml /100l) a zda se mi, ze nekterý to spálilo. ale hlavně se těn problém s listama začal objevovat až po tý nehodě se svícením přes noc no. zbejvaj tak maximálně 2 týdny hnojek a pak flush

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 11-04-2013 v 08:04 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 259

r@m
čus jo to je moje druhý podezření jj už okraje světlaj i nahoře a docela rychle ....včera jsem je prolil ale nezdá se mi že by se to něják lepšilo zatímO tom spálení vím to jsem byl jednou hodně a spletl jsi čárku na stříkačce jinak zkusím vysadit to PK13/14 myslím že se to děje od té doby. To PK 13/14 je od hesi a vubec nevim jaký má přibližně PH ale podle mě s ním asi hodně hejbe. Nemá ho někdo ? kdyžtak co vám to dělá s ph? ? S plagronem to vždicky něják jakž takž šlo páč ph klesne dolu a o málo. Dneska mám připravenou malou vodu na zálivku Ale nevím jestli jí mám dát ještě uplne čistou nebo přidat trošku plagronu na růst kvůli tomu dusíku...Co myslíte?
Jinak ten florakleen vypadá fakt suprově až přijdou prachy tak do toho 100% jdu...Díky za rady

Old Post 11-04-2013 v 11:28 AM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 260

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


hele EC nevím, metr nemám. ale celou dobu sem hnojil na spodní hranici, abych právě přesolení předešel, pokud možno, pak vypadaly nedokrmeně, hlavně power skunky, tak jsem přidal z 2ml A+B na 3ml (v schematu píšou 200-300ml /100l) a zda se mi, ze nekterý to spálilo. ale hlavně se těn problém s listama začal objevovat až po tý nehodě se svícením přes noc no. zbejvaj tak maximálně 2 týdny hnojek a pak flush


je možný, že tu plnou dávku hnojek nepobraly a i díky tomu, se možná přebytky hnojek usadily právě u kořenů,,,no důležité je, že to máš už za pár

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 11-04-2013 v 15:22 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 261

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
r@m
čus jo to je moje druhý podezření jj už okraje světlaj i nahoře a docela rychle ....včera jsem je prolil ale nezdá se mi že by se to něják lepšilo zatímO tom spálení vím to jsem byl jednou hodně a spletl jsi čárku na stříkačce jinak zkusím vysadit to PK13/14 myslím že se to děje od té doby. To PK 13/14 je od hesi a vubec nevim jaký má přibližně PH ale podle mě s ním asi hodně hejbe. Nemá ho někdo ? kdyžtak co vám to dělá s ph? ? S plagronem to vždicky něják jakž takž šlo páč ph klesne dolu a o málo. Dneska mám připravenou malou vodu na zálivku Ale nevím jestli jí mám dát ještě uplne čistou nebo přidat trošku plagronu na růst kvůli tomu dusíku...Co myslíte?
Jinak ten florakleen vypadá fakt suprově až přijdou prachy tak do toho 100% jdu...Díky za rady


FloraKleen je super, určitě dokup není tak drahej a vyplatí se na takové nehody,,,jinak to PK bych prozatím vynechal,,, zalil bych je jen jemně čistou vodou s trochou hnojek na dusík a uvidíš co se bude dít,,,
jj, někdy to je alchymie přijít na to co se stalo, v čem je problém a hlavně jak to napravit

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 11-04-2013 v 15:27 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 262

Tak jsem nakonec nelenil posbíral rezervy a koupil ten florakleen měli ho v jedinym growshopu v praze v libni xD jinak na to že je to na přehnojení a zasolení a tohle řešit je většinou docela sraní a je toho litr tk cena je dost dobrá i to dávkování) Dneska večer dám tedy květinám očistu a zítra přihnojím trochu dusíkem snad se trochu vybarvý.
Jo to máš teda pravdu a bez ec a hlavně ph metru je to skoro nemožný.Díky máš u mě K+

Old Post 11-04-2013 v 16:18 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 263


Tohle by se tu někomu mohlo hodit.
Nicméně jednotlivé prvky stejně těžko doplníte, takže jako první pomoc při problémech pomáhá prolít kytku novou zálivkou a nechat vytéct a vyplavit obsah květináče a u příští zálivky opakovat do srovnání zdravotního stavu. Myšleno pro pěstování v květináči :-)

Grow Max 150W

Old Post 11-04-2013 v 16:31 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 264

výborná pomůcka Bárt!

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 12-04-2013 v 11:14 AM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 265


Zdar lidi pls help...WTF...:-(

Old Post 12-04-2013 v 19:33 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 266

citace:
Původní příspěvek od dannyo
Zdar lidi pls help...WTF...:-(

Třásněnky, hmyz.

Grow Max 150W

Old Post 12-04-2013 v 19:51 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 267

díkes....Koupit Biool...dobrá volba???

Old Post 12-04-2013 v 20:02 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetanospasmin
Nový Člen

Karma uživatele tetanospasmin - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 268

budu neekolog MOSPILAN Postřik i zálivka. Zbaví Tě to i případných smutnic, mšic aj.

Old Post 12-04-2013 v 23:00 PM
tetanospasmin je offline   Profil uživatele tetanospasmin   Find more posts by tetanospasmin   Foto galerie člena tetanospasmin   Click here to Send tetanospasmin a Private Message   Add tetanospasmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od dannyo
díkes....Koupit Biool...dobrá volba???

Tak určitééé , ale na 10ml do 1L vody dej 5 kapej Jaru a nebudou mastné.

Grow Max 150W

Old Post 13-04-2013 v 11:44 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 270

Tak jsem aplikoval ten florakleen 2,5ml na L a hned den potom 2,5 mil na L terra grow kyti na tom je skoro stejně s tím že mají listy aspon mají po celém listu stejný odstín zelené. Jsou v květu takže uplně tu správnou barvu kyti už asi nechytí. Chtěl jsem se jen zeptat hodně poškozený list mám odstranit nebo se s toho tky dostanou dík )

Old Post 13-04-2013 v 12:29 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 271

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Tohle by se tu někomu mohlo hodit.


Jj už hodilo http://grower.cz/forum/showthread....957#post1064957
Doporučuji si foto stáhnout a uložit pro případné základní rozpoznání problému

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 13-04-2013 v 13:23 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
:Dr@m:
Stálý Člen

Karma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% PěstitelskáKarma uživatele :Dr@m: - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 272

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Tak jsem aplikoval ten florakleen 2,5ml na L a hned den potom 2,5 mil na L terra grow kyti na tom je skoro stejně s tím že mají listy aspon mají po celém listu stejný odstín zelené. Jsou v květu takže uplně tu správnou barvu kyti už asi nechytí. Chtěl jsem se jen zeptat hodně poškozený list mám odstranit nebo se s toho tky dostanou dík )


foto by napomohlo, jinak zasažený listy se už neuzdraví,,,

.:AeroCHronic25o/4oow:::HydroDD&N4oow:::MangoOut2o11:::PlastikHash:::
2x4oowDDtest:::DutchDragon+Nebula:::BeyondTheBrain:.

"moudrost je dcerou zkušeností,, Leonardo da Vinci




Old Post 13-04-2013 v 15:13 PM
:Dr@m: je offline   Profil uživatele :Dr@m:   Find more posts by :Dr@m:   Foto galerie člena :Dr@m:   Click here to Send :Dr@m: a Private Message   Add :Dr@m: to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7883830 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív