Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 257

Ja preferuju spíš hulení ve dvojci a víc lidech Pobavit se a pak jít nakupovat jídlo do Alberta na 40 minut

Old Post 21-10-2006 v 16:57 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 258

Ja mam rad hulenie ked ste s viacerymi , vtedy je zabava, vzdy sa mrte zasmejem ,, ale tak f pohode je aj ten stav ked som aj sam...Najradsej pocuvam hudbu...vtedy vnimam hudbu intenzivnejsie a vnimavejsie...Myslienky sa stavaju podstatou vsetkeho...A to je na tom super ked som osamote..


A prave som pocul jeden mrte track...A suvisi to s touto otazkou ktora je tu polozena musite to pocut je to mrte Freestayl od Kaidzasa , MP3 ma to len 3MB =


http://rapidshare.com/files/148012/Track13.mp3


(neni toto warez)

Naposledy upravil Toxikoman 21-10-2006 v 18:25 PM

Old Post 21-10-2006 v 18:16 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 259

Hulení o samotě je pro mě strašný zážitek.
Je to prostě úplně jiná dimezne konopí, a řekl bych, že i lepší.
Jasně, že ve vícerolidech je víc srandy, ale stává se to takovým stereotypem.
Já si rád zahulím sám, ten stav je prostě úplně jiný, nedá se to popsat, a je jedno jestli hodíte sativu nebo indiku.
Člověk zafárá nad mnoha věcmi, nad světem i sám nad sebou, je to hodně velký zážitek, který člověku dá vždycky něco nového poznat, a to se mi na ganji líbí ze všeho nejvíc.
Proto si občas sami zahulte, dle mě je to to nej na ganji.

Old Post 21-10-2006 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 260

no kdyz hulim sam tak premyslim nad vecma ktery sou pro mne tabu a kdyz z lidma tak se bavim



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 22-10-2006 v 18:52 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 261

No to je proto, ze kdyz ste sami, tak se vic soustredite a konopi vas jeste vic uzavre.. Proto to mysleni nad svetem

Old Post 22-10-2006 v 20:51 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 262

jo a nekdy jeto fakt psycho



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 22-10-2006 v 20:55 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 263

Poslední dobou se mi stává,že když hulím s fellaz,tak se nikdy pořádně nezhulím,ale to bude tím,že wždycky někdo zhuluje ostatní a nechce se mu futrowat pro každýho člowěka vlastní sklo
Podle mně hulení o samotě taky má svoje pozitiva. Člověk se tolik nerozptyluje zbytečnostma a má možnost se soustředit jen na vlastní nitro

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 23-10-2006 v 06:36 AM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 264

Já si zahulim nejřadsi s nejlepším kámošem nebo kámoškou...fak s nejbližšíma lidma...hlavně nesnášim dyž se přisere nějaká socka...začne machrovat jak ji to absolutně nezhuluje a pak to tam nakonec cely pobleje:P...a dyž hulim sama taky přemejšlim nad kravinama, který by normálně ubec neřešim

Old Post 24-10-2006 v 15:16 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 265

Mě hulení o samotě děsně baví. Teď jsem si po asi dvou měsících konečně udělal večer jen pro sebe, dal jsem si prdíka a po dlouhý době se cítím úplně osvobozenej od všeho ostatního...Je mi fajn a myslím, že takovej den by si měl čas od času udělat každej správnej hulič

Viva México!

Old Post 24-10-2006 v 22:16 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 266

citace:
Původní příspěvek od Frisbeeman
Poslední dobou se mi stává,že když hulím s fellaz,tak se nikdy pořádně nezhulím,ale to bude tím,že wždycky někdo zhuluje ostatní a nechce se mu futrowat pro každýho člowěka vlastní sklo
Podle mně hulení o samotě taky má svoje pozitiva. Člověk se tolik nerozptyluje zbytečnostma a má možnost se soustředit jen na vlastní nitro


Naprosto stebou souhlasim kdyz se zhulim tak mam veci moznost si promyslet ty veci ktery sou "nejasny" vlastne vzdy hodne premyslim jaky vlastne sem a nekdy ta pravda boli ,ale taky potesi a je na nas jak se stim vyrovname



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 24-10-2006 v 22:27 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 267

jj, huleni o samotne je cas od casu zapotrebi... tak ve 1/3 pripadu posledni dobou hulim sam, presto ze jsem byl driv zarytym odpurcem a sam jsem nikdy nehulil....

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 25-10-2006 v 17:39 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 268

Skoro pořád kouřím sama a je mi tak nejlíp. Ale nebráním se tomu hulit i s lidima, ale to je většinou po venku nebo na hromadnějších akcí.

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 26-10-2006 v 04:53 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 269

No já taky raději hulim s lidma,než sám,ale za pul hodky jedu na houby,a jelikož děda nehulí,tak si dám brko sám

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 26-10-2006 v 05:36 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fonee
Stálý Člen

Karma uživatele fonee - 22% PěstitelskáKarma uživatele fonee - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 270

jj tak taky si občas zahulim sam (asi tak jednou za mesic). V létě to bylo mega. Rodiče s brachou odjeli na dovolenou a doma jsem byl sam. Takže jeden den jsem vzal psa a že pudem k řece, je to kus odbaraku nikdo tam nechodi, ubalil jsem si jednoho speka a mazec. Asi 10 minut jsem koukal na odraz slunce v řece a pak když jsem se podival jinam viděl jsem kus černobíle, bylo to psycho, a pak jsem potkal nějakyho dedecka, byl jak z nejaky pohadky, a na něco se mě ptal a ja mu vubec nedokazal odpověď, tak se jen tak zasmál a šel dál. Dost dobrý

Old Post 30-10-2006 v 22:11 PM
fonee je offline   Profil uživatele fonee   Find more posts by fonee   Foto galerie člena fonee   Click here to Send fonee a Private Message   Add fonee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 271

Omnihash:huste ))


to ja docela ted casto praktikuju huleni sam,nejsem v mem rodnem mesta a moc lidi tady jeste neznam,takze mi nezbyde nic jinyho,nez hulit sam....

a jaky brcka balite,kdyz kourite samy???ja treba uplne stejne jako kdyz hulim s dalsima lidma,sice to kourim tak trictvrte hodky,ale desne me to bavi,zvlast kdyz u toho ctu....nejradsi mam Feista,fantasy autor...no parkrat se mi stalo,ze jsem z toh balkonu malem neodesel,ale to me nepresvedci v tom,nedat si speka o paté...hehe

Old Post 31-10-2006 v 10:53 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 272

kazdej vecer dam 3 - 4 osobacky, brka balim stejne veliky jako pro vic lidi. proste co se vejde a u rolovacich papirku o naco vic nez deset cisel. mam vyzkouseny ze kdyz zacnu balit brko a pritom si pustim dil simpsnu, tak dokuruju akorat s konzem toho dilu. kazdej vecer se takle uspavam, zhruba od deseti do jedny rano. nesnasim kdyz v prubehu tehle nekolika hodin na me nekdo mluvi, nebo po me neco chce. hezky si popaluju dokud mi nepadaj voci.
dalo bys e rict ze raci kourim brka sam, maximalne ve dvou. sem zvedavej jestli jednou do cech prijde ten zvik ze si kazdej bali brka sam a sam je i kouri a to i ve spolecnosti. aspon nebudou tolik kolovat infekcni onemocneni. ste si vsimli ze kazda zkurka vymete skoro kazdou chripkovou vlnu? to je to strkani si stejny tycinky do drzky z X dalsima lidma.

Old Post 31-10-2006 v 11:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1365410 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív