Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč kouříš cigarety ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Proč kouříš cigarety?
Cigarety mi chutnají
Z machroviny
Baví mě to
Nemůžu přestat
Kouřím, abych zapadl do party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 257

no já hlavně proto že jsem blbý
no né blbý jsem byl že sem začal, a teď už je to bohužel závislost..

Old Post 10-11-2009 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spejsek
Stálý Člen

Karma uživatele Spejsek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 258

hlavne vetsinou z nudy(na zastavce), ale obcas treba kdyz prijdes do nakyho novyho kolektivu tak se treba ja vic jakoby uvolnim, nebo tak neco nevim jak to rict snad me chapete

-"Muž v černém kráčel pouští, a pistolník mu byl v patách"
-"Tak jdi, jsou i jiné světy než tento"
-"Všehno je devatenáct"

Stephen King - Temná věž



--- Všechny cesty slouží Paprsku ---

Old Post 14-11-2009 v 13:44 PM
Spejsek je offline   Profil uživatele Spejsek   Find more posts by Spejsek   Foto galerie člena Spejsek   Click here to Send Spejsek a Private Message   Add Spejsek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 259

uh tak ja nefajcim, aj ked dam si hned po speku par slokov ma to rjadne nakopne xD...ale inac mi nechutia...az tak ze naposledy som si druhykrat prezrel obed uz po prvom sloku z cigi ....takze osm rad ze mam tento fyzicky blok

Old Post 14-11-2009 v 18:42 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasmizera
Stálý Člen

Karma uživatele lucasmizera - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 260

ja zacal, abych nekuckal a tolik me to nekopalo, kdyz hulim, ted se toho nemuzu zbavit

ganja je lék a ne ,že ne

Old Post 28-11-2009 v 23:57 PM
lucasmizera je offline   Profil uživatele lucasmizera   Find more posts by lucasmizera   Foto galerie člena lucasmizera   Click here to Send lucasmizera a Private Message   Add lucasmizera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
73huli
Nový Člen

Karma uživatele 73huli - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 261

Jo to kouření ...., asi ze zvyku. I když mluvím a mluvím, že bych toho nechal, ale po 25ti letech to má velmi vyvinutá slabá vůle nezvládá :-(

Old Post 31-03-2010 v 07:10 AM
73huli je offline   Profil uživatele 73huli   Find more posts by 73huli   Foto galerie člena 73huli   Click here to Send 73huli a Private Message   Add 73huli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 262

Když nemám cigáro tak si nezapálím prostě mě to neláká (aj když su třeba doma tak si nezapálím) ale nedej bože když si du na pivo to u toho piva za ten večer klidně vypálím i 2 krabky už několikrát sem se pokoušel stím seknout ale hold k pivu to cigáro patří (jak u koho ale umě jo ) Ale zas nepřestanu pít pivo jen kvůli tomu že nechcu kouřit tak zas takový blázen nejsu

Old Post 21-04-2010 v 10:08 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 263

citace:
Původní příspěvek od Kambu
Když nemám cigáro tak si nezapálím prostě mě to neláká (aj když su třeba doma tak si nezapálím) ale nedej bože když si du na pivo to u toho piva za ten večer klidně vypálím i 2 krabky už několikrát sem se pokoušel stím seknout ale hold k pivu to cigáro patří (jak u koho ale umě jo ) Ale zas nepřestanu pít pivo jen kvůli tomu že nechcu kouřit tak zas takový blázen nejsu


Jeden kámoš to udělal, vydrželo mu to myslim 3 tejdny, potom šel do hospody a zase začal

Komár neni mucha pyčo

Old Post 21-04-2010 v 10:45 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 264

podle me je to kravina... proc kourit cigarety? kuli nikotinu? vzdyt nikotin je uplna sracka, nic vam to neda, nemate z toho zadnej pocit, zadna chut proste nic... ja jsem si dal jednucigaretu a nic, pak druhou - nic, treti - nic... az po nekolika cigaretach prisel jedinej vysledek - bylo mi blbe... zadny jiny pocity, zadny stavy, proste nic - uplna sracka, ktera mi nic nedala... zavislost je podle me kravina... proc si proste lidi ty cigarety neprestanou kupovat? vzdyt po vykoureni X cigaret to ma jedinej nasledek - zasrany plice ruznejma srackama z cigaret a mozna taky nevolnost... navic je to zku*vene drahy...

Old Post 29-04-2010 v 18:28 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 265

to darebaCZek - je vidět že jsi nepoznal závislost na cigaretách... proč kouřit? ze začátku je hodně důvodů (machrovina, parta, ...), ale nakonec zůstává jen jeden - závislost. nikotin je prý stejně návykový jako heroin...kouřím, neb mi to ze začátku něco dávalo (já vůl začal ve 24letech - uklidnění, jasnější myšlení, trochu high stav...), a teď nemám dost silnou vůli přestat. asi tak. ween

Old Post 29-04-2010 v 18:37 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 266

zavislost? pockej jak muzes bejt zavislej na necem, co ti nic nedava? a nijak te to neovlivnuje? to ze jsi klidnejsi a mas jasnejsi mysl je podle me picovina - proste si myslis, ze to tak je, nebo si to nalhavas... nikotin je totiz tak slaba latka, ze to s clovekem nic neudela...

Old Post 29-04-2010 v 19:21 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Upozornění Příspěvek č. 267

ty blázne. nebo šťastlivče...asi opravdu nevíš o čem je řeč. mluvíme tu o tělesné závislosti na nikotin. a asi jsi nečetl důkladně můj příspěvek - psal jsem že ze začátku mi to něco dávalo... a pak nastoupí závislost. doufej že to nikdy nepoznáš... kolik Ti je vlastně? ween

Naposledy upravil ween 29-04-2010 v 20:53 PM

Old Post 29-04-2010 v 20:43 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 268

urcite ti to nic nedavalo a ty si to jen nalhavas... zacal jsi, protoze jsi byl mladej a blbej a parta te k tomu navedla... jenze nechapu, co je na tom tak tezkyho prestat diky vlastni vuli... ty se snad neobejdes bez zbytecny latky zvany nikotin? bez tyhle sracky se nedokazes obejit? a jak se to projevuje kdyz v sobe nemas nikotin? a jak se to projevuje, kdyz ho v sobe mas? NIJAK - je to proste sracka, kterou ani necitis a ma neco jako placebo efekt s tou nevyhodou, ze ti to zasira plice srackama... jo a nevim proc se me ptas na vek - s vekem to nema nic spolecnyho... ja zkousel kourit uz nekdy v 10ti a nic... potom nekdy v 15ti a taky nic... kdyz jsem si dal, tak jsem necitil nic a ani jsem nemel nutkani si dat znova... proste jsem si rekl - "pico to je sracka, co na tom ty lidi maj?"

Old Post 29-04-2010 v 21:11 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 269

citace:
Původní příspěvek od ween
začátku mi to něco dávalo...


definuj to "neco"... ja bych ho definoval za tebe jako "hovno"

Old Post 29-04-2010 v 21:13 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 270

citace:
Původní příspěvek od darebaCZek
podle me je to kravina... proc kourit cigarety? kuli nikotinu? vzdyt nikotin je uplna sracka, nic vam to neda, nemate z toho zadnej pocit, zadna chut proste nic...


sice to není přímo o nikotinu, ale je tam tabulka závislostí, všimni si, že nikotin je na prvním místě před heroinem...

http://www.blisty.cz/2005/5/6/art23246.html

Old Post 29-04-2010 v 21:23 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darebaCZek
Stálý Člen

Karma uživatele darebaCZek - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 271

ta tabulka je sracka... ja jsem uz mel tak 20 cigaret ale fakt jen prilezitostne (vetsinou po jointu) a nikdy me to netahlo, abych cilene skemral nebo si kupoval cigarety... okusil jsem to a nemam zavislost a vsadim se, ze kdybych zkusil heroin, tak jsem do toho namocenej az do smrti... podle me ta vase "zavislost" vezi v necem jinym... proste jste to zkusili, nezabilo vas to a tim padem v tom pokracujete aby jste drzeli vasi kurackou partu a casem jste zapadli do stereotypu kourit urcity pocet cigaret denne a nechcete si ten vas stereotyp narusit... podle me kdyby vas na nejakou dobu odloucili od cigaret, tak by vas sralo jen to, ze si nemuzete dat po ranu jednu (popripadne vic cigaret), jak jste byli zvykli a tenhle pocit povazujete za zavislost pritom se pres to da snadno prejit... proste tu dobu, kdy jste zvykli zapalit si necim nahradte a zkuste nejak jinak zabit vas volny cas...

Old Post 29-04-2010 v 21:37 PM
darebaCZek je offline   Profil uživatele darebaCZek   Find more posts by darebaCZek   Foto galerie člena darebaCZek   Click here to Send darebaCZek a Private Message   Add darebaCZek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 272

Darebo, Darebo uz to zase zacina..

Ja kourim uz nekolik let a u me je to hlavne o zvyku, o te pohodicce dat si to cigo s prateli, u pivka atd.

Zavislost, ktere se jen tak nezbavim


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 29-04-2010 v 21:38 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0985940 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív