Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!
Tak co ted udelas? Budes zase snizovat kyselinou dusicnou ?
Ted jsem si prhlizel ty tve kyticky , stahnul jsem si je do pc a zvetsil na maximum a zda se mi ze jsou nejake svetlejsi , nedokrmene.
Ale jeste to s nekym radeji konzultuj nez to "POHNOJIS"
Je mozny ze to dela ty svetle baarvy nekvalitni fotak.
Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2016 v 14:33 PM
Původní příspěvek od Vemenex Držel bych se ph 6,2-6.4 a nevymejslel bejkoviny
A určitě bych ph snizoval kys fosforecnou a ne citronem
Takhle maly kytky musej bejt zdravy jak ripa většinou začínají problémy az po půlce květu aspoň tak je to u mě co si pamatuju
Ty v rustu snizujes PH zalivky kyselinou fosforecnou ?????
no kyselina fosforečná už nebude tak dostupnej produkt žejo ...no a listky jsou někdy světlejší ty mladé řekl bych že jsou to ty ze špatného období zalivky.. když se podívam ted na nové tak jsou krásne lístky... jak jsou uplně v tom středu jakoby tak jsou až takové světlošké a postupně tmavnou
normálně koupíš kyselinu dusičnou v každým Growshopu..Ph Down Grow je dusičná na růst a PH Down Bloom fosforečná na květ ale srážet fosforem v růstu to teda slyším poprvé??
On hnoji organikou !
Do organickych hnojiv pouze kys.citronova a pokud chce vylozene prirodni PH minus tak obycejny citron nebo limetku.
Krome toho kys.dusicna i fosforecna premeni jakakoliv organicka hnojiva jiz aplikovana do substratu na chemicka hnojiva !!!!
Tak by nedavalo smysl pak pestovat "BIO"
Nechci nikoho poucovat ale tohle jsme se ucily snad uz na zakladce v chemii.
Ne, ted vazne!
Pro toho kdo hnoji chemkama tak je vhodna kys.dusicna a fosforecna.
Kdo hnoji organikou (prirodnimi hnojivy) tak kys.citronova, nebo obycejny citron nebo limetkou. Jeste uvadeji ocet ale to uz bych neriskoval !
IF YOU USE ORGANIC FERTILIZERS, NEVER ALTER PH toppings nitric acid or phosphoric! Adjusting the pH will decay molecular bonds of organic structure, that will change in mineral fertilizers BIO !!!
PŘI POUŽITÍ ORGANICKÝCH HNOJIV NIKDY NEUPRAVUJTE pH zálivky kyselinou dusičnou ani fosforečnou! Úpravou pH dojde k rozpadu molekulární vazby organické struktury, tedy proběhne změna BIO hnojiva v minerální!
====================================================================================================
Naposledy upravil Madical-Strains 15-12-2016 v 21:26 PM
Ja uz se toho dočetl na internetu a nechtej to překládat. Až se dočteme ze hovno je lahoda pro gurmany tak sup do trojobalu a fritak to jisti nebo co ,aspoň uvadej zdroj když už, tim nerikam ze to není pravda ale za dvě dekady co to hulim jsem to neslyšel i bez vykricniku mi to přijde jako pěkná hovadina co se selského rozumu týče
Vemenex- Nemej mi to za zle prosim ale nepis nic o selskem rozumu kdyz ho evidentne nepouzivas.
Ten kdo hnoji oraganikou tak snizuje dle selskeho rozumu ORGANICKY tzn.ph slabou organickou kyselinou citronovou coz je je trikarboxylová kyselina-C6H8O7.
Ten kdo hnoji chemii tak PH dle selskeho rozumu snizuje zas jen chenii .kyselinou dusicnou a fosforecnou.
Proc by mel proboha nalejvat do organiky a jeste k tomu do hliny chemii ?
To je padly na hlavu.
To zes to jeste neslysel tak neznamena ze to tak neni.
Vubec nepolemizuji o tom ze fosforecna lepe drzi ph ,o tom nepochybuji.
Neplet mu hlavu a nerad mu nesmysly, uz takhle tam ma problemu s listy dost.
Madical... upřímě jsi asi nejvíc dobře radící člověk tady + Bitir ... jiank vlastně ani nikoho jiného neposloucham .. co napíšeš dává smysl , vypadá to promyšleně a doloženě snad ted někomu neukřivdím ( po noční jsem Unaven )
máš odemě velký dík určitě si vše řádně prostuduji .. dneska jsem namíchal slaboučký lektvárek s hnojivy... všechny pH 6,3-6,5 pro menší kytí 200 ml pro větší 300 a pro tu nejvíc hladovou a velkou už davam 500 ml.. zálivky s hnojkou ... už jsem vychytal zalívaní .. řekl bych že jsem jim na začaátku jak zatočil s Ph tak i s množstvím vody a kyslíku ... řewkl bych že jsem je topil všechny... dneska už na to mám docela grif kdy jo a kdy ne.. přesně jak radil frajer z canny ... plnej květník vs suchej květník.... zalívam až jak je květník těžký teměř jako ten se suchým substrátem... vychází mi to ted tak na interval cca 2-3 dny.. což je si myslím optimal leju podstatně mééně a krapet častěji .. myslím že se jim to holkám líbí takže neměním a jedu takhle....
občas všechny květníky otáčím .. aby se kytí formovala jakby ke středu květníku .. tzn aby se netahla na jednu stranu .. jestli mi rozumíte ( aby se nevybulila když bude kvest )
ted budu dva dny pryč jedu soutěžit tak držte palce Gratz v rakousku už čeká
rosit párkrát denně 2-3 sem zaškolil přítelkyni snad to zvládne.. zalivku netřeba tak snad se nic nestane...
naozaj.. vemenex je pánko, má viac odpestované ako ty videné na fotkách, takže by som sa miernil..
k veci: kvapka kyseliny pri riedení +- 1:10000 nezabije tvoje drahé biohnojky a nezmenia sa na prachsprostý minerál
Pretože každá hnojka obsahuje soli a pufre, pri dôkladnom hnojení nieje potreba používať mnoho kyseliny. Pokiaľ je ale voda príliš tvrdá, je na mieste zauvažovať nad osmózou a dalej riediť túto s normálnou.