Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 241

to bylo samoz. míněno normálně, někdo kytku orve a nemá pak žádné listy, z čeho by pak žila ? když jich je pár, lepší je nechat než upadnou sami . . pokud je např. napadena plísní, tak napadené asi otrhat, jenže co je to potom za pěstování ? leda tak penicilinu a žampiónů . . plíseň vzniká kde je nadměrné vlhko a tam opravdu konopí nepatří.

Old Post 25-06-2014 v 17:19 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 242

To mi ani nerikej!!Kouknu a doufam ze tam nebudou...

Old Post 25-06-2014 v 17:35 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 243

citace:
Původní příspěvek od Martin666
to bylo samoz. míněno normálně, někdo kytku orve a nemá pak žádné listy, z čeho by pak žila ? když jich je pár, lepší je nechat než upadnou sami . . pokud je např. napadena plísní, tak napadené asi otrhat, jenže co je to potom za pěstování ? leda tak penicilinu a žampiónů . . plíseň vzniká kde je nadměrné vlhko a tam opravdu konopí nepatří.

těch listových plísní je mnoho a já mám dojem že nevznikají díki vlhku...je docela sucho a na stoncích a na listech mám typickou listovou plíseň skvrnitost néco jak na bramborech...nenaděláš nic..akorát že bych zkusil pichnout do keří odvlhčovačku?

Old Post 25-06-2014 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 244

Zažil jsem toto když:
1. Jak píšeš, kytka jela už na květ a teď jede na růst, trošku to trvá než se to srovná ale půjde to. Výnos? No nehraje mu to moc do karet ale taková katastrofa to není, podle mne to dáš :-)
2. Šok při přechodu Ph...např. máš zakořeněné řízky v kokosu s nějakým Ph a zasadíš do do zeminy nebo kokosu s jiným Ph...jak kytí roste a kořeny postupují, dojde na listech k takové reakci ale také to není nějaký velký problém

Ať to roste!

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 26-06-2014 v 07:59 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jikra
Nový Člen

Karma uživatele jikra - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 245



Ahoj všichni,
prosím o pomoc:
mám problém se žloutnutím a teď už černáním listů kytek.
jedná se o outdoory v květináčích, 20L standardního zahradního substrátu na každou kytku.
Kytky jsou na střeše, dostávaly spoustu slunce, měly se krásně k světu, pak najednou začaly odspodu žloutnout listy, zhoršovalo se to (foto začátek června). Poradili mi lehce přidat fosfor a dát do polostínu.
Nepomohlo to.
Po dalších třech týdnech jsou listy už černé, zasaženo asi 30% všech listů, i mladých (foto konec června).
Prosím o radu - jak těm holkám můžu pomoct?
Předem díky, j.

Old Post 26-06-2014 v 09:01 AM
jikra je offline   Profil uživatele jikra   Find more posts by jikra   Foto galerie člena jikra   Click here to Send jikra a Private Message   Add jikra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AMB
Nový Člen

Karma uživatele AMB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 246



Zdravim, pomohol by niekto?
Na durbane sa mi asi pred tyzdnom zacalo prejavovat vadnutie listov.Zakladne listy spodnych poschodi zacali vadnut bez nejakej zmeny farby,proste klesli dolu a uschli. Malo svetla?moc hnojiva?malo vody?moc vody? Inak rastu pekne,az na ten spodok.

Old Post 26-06-2014 v 15:10 PM
AMB je offline   Profil uživatele AMB   Find more posts by AMB   Foto galerie člena AMB   Click here to Send AMB a Private Message   Add AMB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 247

jestli neděláš nějaké pitomosti / viz. např. jak tu někdo poléval konopí jarovou vodou a ještě se tím chlubil jak je to dobré/ tak tohle bych asi neřešil, Tvá kytka vypadá pěkně, buď na ní hodný a všechno pojede v klidu, rozumě hnojiva, ochrany proti breberkám a vláhy i slunce

Old Post 26-06-2014 v 15:36 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 248

jikra a všichni ostatní co mají stejný problém s listy. Normálně by člověk řekl že je to přehnojený, ale na druhé fotce je vidět že je to jasné napadení plísní.. Já před pár lety řešil to samé i když mě to postihlo až na podzim a vyřešil jsem to postřikem ACROBAT viz. link -> http://www.agromanualshop.cz/acrobat-mz-wg-2-10g/ . Úspěšně to plíseň zlikvidovalo.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 26-06-2014 v 17:31 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty
Nový Člen

Karma uživatele Scotty - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 249



Je tohle taky plíseň?
Btw u jednoho květináče mám dole dírky pro odtok vody a u dalších ne, myslíte že to může dělat neplechu. Ty bez dírek nedělaj zatím žádný probémy.

Old Post 27-06-2014 v 10:55 AM
Scotty je offline   Profil uživatele Scotty   Find more posts by Scotty   Foto galerie člena Scotty   Click here to Send Scotty a Private Message   Add Scotty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 250

Dirama v květináči to nebude pokud to nemáš na dešti a pokud zaleval až když proschne Substrát... Já díry nedělám vůbec, a mám holky na balkóně ale pod malou stříškou takže tam neleje přímo na ně jinak s těma listma ti neporadím ale plíseň to nebude

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-06-2014 v 16:41 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 251


Co to může být ? Kytky jsou asi měsíc staré,jsou zatím za oknem.Objevilo se to jen na 3 ze 7.

Old Post 29-06-2014 v 10:12 AM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 252

Pokud na kytku za oknem svítí dost hodin slunce, je to skoro jak přes lupu, může se jednat o spálení, otázkou je, kolik hodin na ní praží, což víš jen ty, tak jí taky dávej na normální místo bez skla. Mě např. u automatu během růstu zhyne tak třetina listů, což je asi rozumný průměr, něco se spálí, něco vycucá sama kytka, něco požere hnojka, ale pokud nejde o plíseň, tak listy neotrhávat, kytka pak nemá z čeho žít...takže prostě žádnou paniku.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 29-06-2014 v 13:26 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capsaicin
Nový Člen

Karma uživatele capsaicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 253

Mám je za jižním oknem...takže slunce tam svítí dost,ale tohle se mi ještě nestalo.

Old Post 29-06-2014 v 15:14 PM
capsaicin je offline   Profil uživatele capsaicin   Find more posts by capsaicin   Foto galerie člena capsaicin   Click here to Send capsaicin a Private Message   Add capsaicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajo
Nový Člen

Karma uživatele pajo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 7  

Obecné Žloutnutí konců listů u sativ Příspěvek č. 254

Nazdar, setkal se už někdo z vás se žloutnutím konců listů u sativa-dominant modelů? Mám takový problém, že tento i minulý rok mi všechny outdoor kytky rostly parádně, ale modely, které mají spíš sativa genetiku (konkrétně to byl Diesel a tento rok AK47 od Serious Seeds), mají problém se žloutnutím konečků listů.
Jako první mě napadlo, že jsou přehnojené nebo přelité, ale vzhledem k tomu, že jsou ve stejném substrátu jako ostatní kytky a zalívám je stejnou vodou se stejnou dávkou hnojiv a problém s listy mají právě jen již zmíněné dva modely tak si nevím rady co dělám špatně.

Old Post 29-06-2014 v 18:32 PM
pajo je offline   Profil uživatele pajo   Find more posts by pajo   Foto galerie člena pajo   Click here to Send pajo a Private Message   Add pajo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luchooooo
Nový Člen

Karma uživatele Luchooooo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 4  

Obecné Jedno listy a zakrucování listů ??? Příspěvek č. 255

Zdravím ve spolek , mám takový dva problémy s mým prvním Outdoorem.
Dostal jsem je příliš pozdě a holky už začaly kvést ale nechal jsem si je aspoň něco budu mít.
Co mi vadí jsou ty listy co se kroutí a úplně se smrskávají
a pak ty jedno listy (viz.foto) .
Díky všem za jakoukoliv radu či fígl co to s tím je.

dvakrát měř,jednou řež

Naposledy upravil Luchooooo 01-07-2014 v 16:07 PM

Old Post 01-07-2014 v 15:49 PM
Luchooooo je offline   Profil uživatele Luchooooo   Find more posts by Luchooooo   Foto galerie člena Luchooooo   Click here to Send Luchooooo a Private Message   Add Luchooooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luchooooo
Nový Člen

Karma uživatele Luchooooo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 256



?

dvakrát měř,jednou řež

Old Post 01-07-2014 v 16:09 PM
Luchooooo je offline   Profil uživatele Luchooooo   Find more posts by Luchooooo   Foto galerie člena Luchooooo   Click here to Send Luchooooo a Private Message   Add Luchooooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0529720 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív