Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
Ladida
Nový Člen

Karma uživatele Ladida - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 241

hltam to tu z plnejch vzdechu..;-}..fakt je to nadhera tu cist....jste skveli...jdu zalivat hiiiih

Ahoj čau zkuřky

Old Post 16-04-2009 v 20:25 PM
Ladida je offline   Profil uživatele Ladida   Find more posts by Ladida   Foto galerie člena Ladida   Click here to Send Ladida a Private Message   Add Ladida to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaby
Nový Člen

Karma uživatele Jaby - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 242

Mám dotaz... Na začátku se tady řeší jestli kytkám prospěje na začátku květu zaštípnout vrcholovky, který se pak údajně rozvětví nebo budou masivnější a pár lidí tam píše, že to vyzkoušej, ale nenašel sem výsledek, tak by mně zajímalo, jak to s nima vlastně je?

Had you ever wonder, that your mommy had a blowjob right before she kissed you goodnight?

Old Post 10-05-2009 v 21:42 PM
Jaby je offline   Profil uživatele Jaby   Find more posts by Jaby   Foto galerie člena Jaby   Click here to Send Jaby a Private Message   Add Jaby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 243


Zdravím vás, myslíte, že bych je měl už seříznout? diky za odpovědi.

Old Post 20-05-2009 v 16:32 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exup
Stálý Člen

Karma uživatele exup - 90% PěstitelskáKarma uživatele exup - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 244

štípnul bych je, osobně štípu kytky hned po pětilistu takže po třetim patru

Užívej života, brouzdej se rosou, dřív než Tě najde zubatá s kosou!

Old Post 28-05-2009 v 17:33 PM
exup je offline   Profil uživatele exup   Find more posts by exup   Foto galerie člena exup   Click here to Send exup a Private Message   Add exup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele exup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 245

dej je nekam na světlo strasne se ti to vytahuje a urcite stipnout

Old Post 28-05-2009 v 18:09 PM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Komat
Nový Člen

Karma uživatele Komat - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 246

Cusovka,potebuju poradit,zasadil jsem poprve v zivote zacatkem kveta kytku.Ted ma asi 15 cm,hlinu mam tuto http://bioplants.cz/cz/Detail/1002/...Royalty-Mix-50l myslite ze je OKEJ?Jeste potrebuju vedet jak se tedkom mam starat o kytku abych neco neprosvihl.Vubec nevim jak je to se zastrihovanim,cetl jsem o tom na foru ale presne nevim jak to udelat.Mam fotecky tak kdyby byl nekdo tak hodneja zakreslil by mi do obrazku jak to zastrihnout byl bych radFotecky bych poslal na mail

Old Post 09-06-2009 v 15:17 PM
Komat je offline   Profil uživatele Komat   Find more posts by Komat   Foto galerie člena Komat   Click here to Send Komat a Private Message   Add Komat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 247

co tak pozriet faq a precitat si par stranok? to ako treba kazdemu novacikovi vysvetlit zakazdim to iste??? co ste uz retardovani???

citace:
Původní příspěvek od pildo
no mas to tam celkom dobre napisane. ja som vzdy zastrihaval myslim ked mala rastlina tak 20-25cm a potom po kazdom 3-4 poschodi (moze to byt ekvivalent tych 14 dni). a ked som musel presadzat tak som to skombinoval, kedze aj po presadeni aj zastrihnutiu sa pozastavi rast.

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 09-06-2009 v 16:02 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 248

Nazdar lidi,
celý jsem to tady přečetl, ale stejně jsem nedostal odpověd na moji otázku... Jedu ScroG (250W) a kytky už mám přeplý asi dva týdny na květ a takovejch 85% větví mě pěkně dorostlo / přerostlo síť, ale ty zbylý větve k síti nedosáhnou, takže jim ty další budou pěkně stínit... A teď vůbec nevím, jestli mám ty menší vetvičky pod sítí ostříhat, aby kytka dala co nejvíc síly do těch vrchních palic a nebo je tam mám nechat a doufat, že na nich něco vyroste...

Old Post 15-06-2009 v 12:10 PM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 249

citace:
Původní příspěvek od Libi
Nazdar lidi,
celý jsem to tady přečetl, ale stejně jsem nedostal odpověd na moji otázku... Jedu ScroG (250W) a kytky už mám přeplý asi dva týdny na květ a takovejch 85% větví mě pěkně dorostlo / přerostlo síť, ale ty zbylý větve k síti nedosáhnou, takže jim ty další budou pěkně stínit... A teď vůbec nevím, jestli mám ty menší vetvičky pod sítí ostříhat, aby kytka dala co nejvíc síly do těch vrchních palic a nebo je tam mám nechat a doufat, že na nich něco vyroste...


jestli jsou větvičky pod sítí slabé a nedostane se k nim světlo, nemilosrdně bych je odstříhnul, nic kloudnýho na nich nenaroste a kytka se do nich akorát bude marně pokoušet cpát živiny, který můžou být užitečný jinde..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 15-06-2009 v 23:33 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dooku02
Stálý Člen

Karma uživatele Dooku02 - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 250

Cau lidi, kdyz jsem 3x zastipnul kytky( poprve po 3 patre a pak hned po dalsim) a pak znich na 2x po tydnu odebral na rezy(spodni 2-3 patra) nebudou jak ty rezy, tak ty "matky", ktery sem dal uz kvest, geneticky nejak vyrazne oslabeny? Semena mam od DP to konkretne WW. Jinak rezy vypadaj pekne, jen trochu pomaleji rostou(jednou sem je stipnul), ale ty puvodni matky se v kvetu nijak moc necinej, oproti minule docela maly paldy. Kdyz tak smaznu. Dik

Old Post 28-06-2009 v 13:12 PM
Dooku02 je offline   Profil uživatele Dooku02   Find more posts by Dooku02   Foto galerie člena Dooku02   Click here to Send Dooku02 a Private Message   Add Dooku02 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 251

dooku hele udělal si blbost - ono je lepší řízkovat z větývek silnějších s nějakym tim patrem bude to bída takhle

Old Post 28-06-2009 v 13:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indianzmoravy
Stálý Člen

Karma uživatele indianzmoravy - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 252

peace lidi, hele co myslíte, měl bych jí zastřihnout?
http://img218.imageshack.us/i/18337785.jpg/
http://img197.imageshack.us/i/26672937.jpg/
Ihttp://img196.imageshack.us/i/17525577.jpg/

A jestli jo, tak jestli by někdo poradil kde přesně.. Díkes

Old Post 29-06-2009 v 21:48 PM
indianzmoravy je offline   Profil uživatele indianzmoravy   Find more posts by indianzmoravy   Foto galerie člena indianzmoravy   Click here to Send indianzmoravy a Private Message   Add indianzmoravy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 253

tos uz mel davno zastipnout kámo a myslim ze ti nikdo nemusi vysvětlovat jak zaštipovat pač tu toho maš až moc :P+foto
hodně štěstíí

Old Post 29-06-2009 v 22:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indianzmoravy
Stálý Člen

Karma uživatele indianzmoravy - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 254

No já vim že je toho tady dost, jenže si furt nejsem jistej kde jí přesně mám štípnout když už je takhle povyrostlá.

Old Post 29-06-2009 v 22:35 PM
indianzmoravy je offline   Profil uživatele indianzmoravy   Find more posts by indianzmoravy   Foto galerie člena indianzmoravy   Click here to Send indianzmoravy a Private Message   Add indianzmoravy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 255

stipni me, jestli se mi to nezda.. Příště hledej tady a přečti si první odkaz.

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 29-06-2009 v 22:56 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indianzmoravy
Stálý Člen

Karma uživatele indianzmoravy - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 256

j0llyj0k3r... díkes udělal jsem to podle toho, tak to snad bude ok

Old Post 30-06-2009 v 08:34 AM
indianzmoravy je offline   Profil uživatele indianzmoravy   Find more posts by indianzmoravy   Foto galerie člena indianzmoravy   Click here to Send indianzmoravy a Private Message   Add indianzmoravy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6979550 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív