Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Plagron zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
FialForever
Stálý Člen

Karma uživatele FialForever - 92% PěstitelskáKarma uživatele FialForever - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 241

ahoj, zajimalo by me, jak spravne pouzit plagron roots? Na obalu maj 10ml na litr, jednou poradne prolit. Neni to hodne?...Nekde jsem tu vycetl, ze 1 ml na litr do kazde zalivky. Co myslite?

Old Post 07-02-2010 v 18:37 PM
FialForever je offline   Profil uživatele FialForever   Find more posts by FialForever   Foto galerie člena FialForever   Click here to Send FialForever a Private Message   Add FialForever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 242

citace:
Původní příspěvek od FialForever
ahoj, zajimalo by me, jak spravne pouzit plagron roots? Na obalu maj 10ml na litr, jednou poradne prolit. Neni to hodne?...Nekde jsem tu vycetl, ze 1 ml na litr do kazde zalivky. Co myslite?


http://grower.cz/forum/showthread.p...9049#post289049

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 07-02-2010 v 18:45 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 243

Zdravim, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nevíte jak se používá Preventivní koncentrát od Plagronu. Píšou, že zabraňuje vytváření slizu v zavlažovací soustavě, ale ani týpek v gshopu mi nebyl schopnej vysvětlit, jak to použít. Předem díky za odpověď.

Old Post 08-02-2010 v 21:30 PM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brekeke
Stálý Člen

Karma uživatele brekeke - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 244

kdyz koupite novej nezkazenej phytamin je uplne bez zapachu?a kdyz smrdi jak bota ma se prestat pouzivat??dekuji

Old Post 14-03-2010 v 18:35 PM
brekeke je offline   Profil uživatele brekeke   Find more posts by brekeke   Foto galerie člena brekeke   Click here to Send brekeke a Private Message   Add brekeke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FialForever
Stálý Člen

Karma uživatele FialForever - 92% PěstitelskáKarma uživatele FialForever - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 245

Nazdar, potreboval bych zjistit jak ovlivnuji pH hnojiva od Plagronu. Jestli ma cenu porizovat neco na optimalizaci, pokud ho snizuji a nebo zvysuji. Diky

Old Post 18-03-2010 v 07:44 AM
FialForever je offline   Profil uživatele FialForever   Find more posts by FialForever   Foto galerie člena FialForever   Click here to Send FialForever a Private Message   Add FialForever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dim
Stálý Člen

Karma uživatele Dim - 83% PěstitelskáKarma uživatele Dim - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 246

Cau, rok sem nepestoval a za tu dobu se mi asi zkazil Plagron Alga Bloom - smrdi dost kysele - asi jako zvratky - co myslite - da se to jeste pouzit nebo ho mam vyhodit?

White Satin 250W
kaja centrala

Old Post 19-03-2010 v 20:52 PM
Dim je offline   Profil uživatele Dim   Find more posts by Dim   Foto galerie člena Dim   Click here to Send Dim a Private Message   Add Dim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 247

Zdravím, já používám na růst Plagron Alga Grow, na listy Phyt-amin a na květ sem používal slepičince..letos kupuju na květ B`Cuzz Bloom Stimulator..chtěl bych se zeptat jestli to můžu s kombinovat s hnojkami od Plagronu-jestli to uškodí nebo ne?..Nebo mám rači si koupit na květ Plagron Alga Bloom??

Old Post 17-04-2010 v 05:32 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 248

Neuškodi , zkombinuj to a napis report, cau Hlava

Old Post 17-04-2010 v 05:33 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 249

dík za odpověd..určitě do toho pudu a jak to dopadlo dám potom vědět..

Old Post 17-04-2010 v 05:40 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 250

zdravíčko chtěl jsem tudle namíchat nějaký ty živiny pro moje holky...
Vzal jsem 9ml Plagron Alga Grow a rozmíchal v 2.5l vody z kohoutku ze studně.
Bohužel nevím hodnotu EC vstupní vody, jelikož mám EC metr co měří až od 0.4 ale po namíchání hnojiva se EC zvedlo na pouhopouhých 0.5 je to možné ?...
Když si pak přečtu, že před přepnutím má mít kytka okolo co já vím třeba 1.2 EC to by jsem musel dát na litr vody třeba 8 ml ??? Ptám se jen jestli je teoreticky možné, aby bylo takhle "nízké" Ec nebo je špatnej metr ???

Old Post 20-04-2010 v 14:00 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vodnebonecko
Stálý Člen

Karma uživatele vodnebonecko - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 251

zdar, urcite to tu niekde bolo ale nejak som to nezachitil
može sa phyt-amin davať do zalievky s bio growom? či je to iba na listy?

Old Post 19-05-2010 v 21:28 PM
vodnebonecko je offline   Profil uživatele vodnebonecko   Find more posts by vodnebonecko   Foto galerie člena vodnebonecko   Click here to Send vodnebonecko a Private Message   Add vodnebonecko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 252

vodnebonecko
neviem na chuja tolko hnojiv do zalievky pocas rastu...
davaj max. 1x tyzdenne ako postrex
caw

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 19-05-2010 v 21:59 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 253

zdravíčko zajímalo by mě jestli jste někdo zkoušel změřit EC namíchanýho Phytaminu ?
Protože mě to ukazuje 2.7 Ec a to ho míchám do vody z RO a o něco menší koncetraci než je v návodu !!! Nebo na postřik nevadí taková koncetrace ?....

Old Post 20-05-2010 v 09:44 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mandrew420
Stálý Člen

Karma uživatele mandrew420 - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65517  

Příspěvek č. 254

myslim ze ked sa jedna o postrek tak ta koncentracia neni az taka dolezita.....

MOJ OUT 2010 - check it out !

Old Post 20-05-2010 v 19:54 PM
mandrew420 je offline   Profil uživatele mandrew420   Find more posts by mandrew420   Foto galerie člena mandrew420   Click here to Send mandrew420 a Private Message   Add mandrew420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 255

Caute,

mam jen dotaz jsem ve 26.dnu kvetu a hnojim PK 13-14 a Alga bloom, ale u holek se objevil nedostatek dusiku, nevaduí kdyz dam jak grow tak bloom hnojhku do jedne zalivky? nebude to prehnojene nebo vysoke EC? Jedno zaliti davam jen to PK a druhe jen alga bloom, tak jsem myslel ted si to zalit bloom 1grow, ublizim jim ? Nebo spise vyresim ten deficit? Diky pestim v hline

Old Post 26-05-2010 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 256

citace:
Původní příspěvek od IPX
Caute,

mam jen dotaz jsem ve 26.dnu kvetu a hnojim PK 13-14 a Alga bloom, ale u holek se objevil nedostatek dusiku, nevaduí kdyz dam jak grow tak bloom hnojhku do jedne zalivky? nebude to prehnojene nebo vysoke EC? Jedno zaliti davam jen to PK a druhe jen alga bloom, tak jsem myslel ted si to zalit bloom 1grow, ublizim jim ? Nebo spise vyresim ten deficit? Diky pestim v hline

To je zvláštní, protože v té Alga bloom je taky nějaké procento dusíku. Já jsem Grow s Bloomem zkoušel smíchat a rozhodně si kytky nestěžovaly, rozhodně jim s tím nijak neublížíš.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 26-05-2010 v 12:22 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2022 - FAIRSEEDS.CZ - Zkušenosti - 16 odpovědí
29-03-2016 - Metrop - zkusenosti - 12 odpovědí
22-08-2013 - Plant Magic Plus zkušenosti ... - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2946490 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív