Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 225

Fikusi- Tak se u me konecne stavil na opakovanou zadost muj znamy hulic.
A myslim ze se mas na co tesit.
Nebudu nic psat dopredu, ten smoke-report necham na tobe.

Old Post 04-08-2018 v 16:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 226

Jsem zvědavý.

Old Post 04-08-2018 v 18:02 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 227




Takhle nejak to vypada na pohled.
Je to foceny bohuzel mobilem takze ten obrazek chce otevrit v "Plná velikost v novém okně" aby se vychutnaly detaily.
Jako sutr !

Old Post 04-08-2018 v 20:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 228

Shanim ted k pronajmu byt s balkonem smerem na zapad.
Zajimalo by me jesli se daji jet balkonovky SCROG ???
Vzdy jsem slysel jen o SCROG v souvislosti s indoorem.

Ale asi ano, kdyz vidim na netu ty krasny fotky
Uz se moc tesim az budu konecne prestehovanej na "Madiho balkonek"

https://www.google.cz/search?q=Outd...iw=1093&bih=508

Naposledy upravil Madical-Strains 07-08-2018 v 23:47 PM

Old Post 07-08-2018 v 23:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 229

to vis ze ten scrog pujde,uz jsem neco takovyho videl.
Ti neco vymyslim,udelam presny plan a schema.
Budes to mit jak z ikei.

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 09-08-2018 v 11:14 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 230


Jo, diky Aladine

Po dlouhym premysleni jsem to vymyslel takhle...

Jelikoz jen velmi tezko jde sehnat levnej byt v Praze s balkonem aby na nej nebylo videt z protejsiho baraku z vyssich pater (treba smerem k lesu) tak na balkonu postavim foliovnik z nepruhledne mlecne folie a jeste cely pohled na balkon zakryju nejakou bilou textilii kterou bude moci prochazet slunce.

Nez jsem si o pestovani ve foliaku vubec neco precetl tak nejdrive jsem se naivne domnival ze zakryju cely vyhled z balkonu folii a proste celej balkon bude foliovnik.
Ale kdyz jsem o tom dal premyslel tak sem zjistil ze je to pekna picovina a v byte bych asi vedrem jen tezko vydrzel pokud by jedina okna v garsonce ustila do foliovniku.

Krome toho se musi ve foliaku zajistit tzv. kominove odveravani, coz by samozrejme nebylo vubec mozne.

Takze postavim foliovnik na balkone a jeste pres cely vyhled z balkonu zakryju vhodnou bilou taninou nebo sitovinou aby ten foliovnik nejlepe nebyl vubec identifiovan.
Pokud je to vubec mozne.

Foliovnik by mel priblizne takovyhle tvar a romery cca 200 x 169 x 90 cm a pravdepodobne bych pouzil bilou kasirovanou folii jelikoz z fotek na netu jsem zjistil ze je do ni nejhure videt.
Ze strany kam sviti slunce neni pres ni skoro vubec videt ale je to specialne na foliovniky.

Kdyby mel nekdo z vas nejake pripominky ,napady ci postrehy z vlastni zkusenosti....sem s nima
Budu za ne moc rad.

Naposledy upravil Madical-Strains 11-08-2018 v 21:09 PM

Old Post 11-08-2018 v 20:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 231


Spatnej napad?

Takhle to vyresily francouzi , mene nenapadne.

https://www.novinky.cz/bydleni/tipy...i-skleniky.html

Old Post 12-08-2018 v 07:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 232





1 ks-CANNALOPE HAZE Out

Absolune nevhodna odruda na Out ,presto ze ma jen na kvetu 45 dni zrani .
To je zatim muj dojem , dam ji jeste cas do konce zari-zacatku rijna.
Trichomy ma zatim cire narozdil od boxu.

Presne takhle vypadal nakvet pred 14 dy, vubec se to nehlo, no uvidim co bude dal.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-08-2018 v 19:02 PM

Old Post 14-08-2018 v 18:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 233





3ks Auto Cinderella Jack -Out
KOSA je planovana na 11 tyden zivota -26 srpna- tedy za 12 dni.

Vsechny Auto Cinderella Jack uz maji mlecne trichomy akorat ze vetsina krome jedne maji hrozne malinkate nevyvinute Palicky.
Jedina v pravo ktera je uplne bez vetvi ma jednu centralni palici cca 30-35 cm (nemeril sem) na hlavni stonku.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-08-2018 v 20:57 PM

Old Post 14-08-2018 v 18:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 234



2 ks. Auto Cinderella Jack - sklenik

Old Post 14-08-2018 v 19:40 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 235


A tahle obluda 3,60 m. je pry taky moje , az budu chtit muzu si ji zkosit , ma 28 vetvi a dlouhy salamy cca metr a pul. Pry abych nebyl smutnej a zklamanej ze svyho vysledku meho pestu .

Kdo by ji ale chtel ??? No reknete sami.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-08-2018 v 20:55 PM

Old Post 14-08-2018 v 20:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 236

nalil bych tam 50L nejaky boooooostru

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 16-08-2018 v 00:20 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 237

Musím přiznat,, zejména biobizz jsem teď vyzkoušel po dlouhé době a musím ti napsat, že to máš n. +1000000000%

Old Post 17-08-2018 v 23:07 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 238

Fikusi ... Musim se priznat.... a za to se teda moc omlouvam , jsem nekdy dost nechapavej , ze jsem tvuj prispevek nepochopil , jesli muzes prosim , zkus prosim smoke-report udelat jeste jednou zitra a jesli muzes trochu se rozepis vic do detailu.
Ucinek ..jakej ? Trvani...jak dlouho ? , chut...vune... proste vsechno.

Je to lepsi chut kdyz je to pestovany Bio?
Je poznat rozdil od chemek ?

A jesli muzes ...nakonec to jeste prosim porovnej s tim minulym vzorkem BDS.
Nehulim takze rozdil nikdy nepoznam tak bych to rad alespon slysel od tebe.

A nezlob se ze tak otravuju , ja nemam sanci to sam zjistit.
Moc Diky

Naposledy upravil Madical-Strains 18-08-2018 v 00:20 AM

Old Post 17-08-2018 v 23:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 239

No to som zvedavý aj ja. Ja som to pochopil tak, že BB mu "chutí"
:-)

Old Post 18-08-2018 v 09:09 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 240

Ahoj, taky to teď čtu a dal bych si facku za to co jsem napsal.
Udělali jsme brčko s tvého vzorku a řeknu ti, že to máš o chlup lepší. Nevím jestli to je sušením, nebo se pod tím podepsal biobizz, ale jedno brčko ve 4 lidech a pak tady píšu takové články viz nahoře.
Prostě ten kouř byl jemnější. Pokud to je cannalope haze od toho samého matkare, tak rozdíl tam opravdu je. Poprvé jsem poznal rozdíl v chuti. Jsem rozbitý jak Berlín, tak smog report bude večer až se trochu proberu. 9 piv a ještě k tomu 4 vzorky se mně udělali terminatora

Old Post 18-08-2018 v 09:19 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8238870 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív