Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 225


Kolik jí dáváte?

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 17-09-2014 v 18:16 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 226


A ještě jiná kyti

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 17-09-2014 v 18:19 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 227

citace:
Původní příspěvek od Gorila


A co to mas za model? Jestli noname, tak bych rekl tak 2 tydny.


orange bud x nějakej samec indiky

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 17-09-2014 v 18:30 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Renus
Nový Člen

Karma uživatele Renus - 84% PěstitelskáKarma uživatele Renus - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 27  

Great White Shark sklizeň Příspěvek č. 228

Ahoj, mám pár kytek "Great White Shark" a zajímalo by mě, jestli se má u této odrůdy sklízet při bílích pestících nebo klasicky, až zhnědnou?
Koukal jsem se na fotky kytek na googlu a je tam hromada fotek s vyfocenýma bílíma palicema tak mě to zmátlo. Pěstuji první rok.

Díky všem za radu

Old Post 20-09-2014 v 22:09 PM
Renus je offline   Profil uživatele Renus   Find more posts by Renus   Foto galerie člena Renus   Click here to Send Renus a Private Message   Add Renus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Re: Great White Shark sklizeň Příspěvek č. 229

citace:
Původní příspěvek od Renus
Ahoj, mám pár kytek "Great White Shark" a zajímalo by mě, jestli se má u této odrůdy sklízet při bílích pestících nebo klasicky, až zhnědnou?
Koukal jsem se na fotky kytek na googlu a je tam hromada fotek s vyfocenýma bílíma palicema tak mě to zmátlo. Pěstuji první rok.

Díky všem za radu



nenech se mást a sklízej až je to zralé, takže klasicky..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 21-09-2014 v 09:41 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 230


Tak co myslíte.
Zhnědnou paličky nebo jak dlouho ještě Děkuji.

Old Post 24-09-2014 v 07:11 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 231


Kvete uz určitě měsíc cca

Old Post 24-09-2014 v 07:13 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 232

No rekl bych ze je ani ne ve tretine. To vypada max.3 tydny kvetu.

Old Post 24-09-2014 v 11:17 AM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 233


dneska jsem si všiml že už mění pomalu barvu paličky z bíle jako by do růžové viz. foto
píšete mi že jsou jako by teprve na začátku kvetení ale nezapomínejte že kytku mám pod úsporkou 125W a tak nevím zdali nebudou paličky skromnější a tak je to moje první kytička tak že sám nevím.
děkuji za rady !

Old Post 26-09-2014 v 10:21 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 234


více fota mam v galerií na profilu

Old Post 26-09-2014 v 10:44 AM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 235

jsi tak v 1/3 - 1/2 kvetení, minimálně ještě tak 3 týdny až měsíc

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 26-09-2014 v 20:35 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autobuz
Stálý Člen

Karma uživatele autobuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 236


Ahoj,

kdy mohu seknout? Odrůda blueberry.

Old Post 27-09-2014 v 08:42 AM
autobuz je offline   Profil uživatele autobuz   Find more posts by autobuz   Foto galerie člena autobuz   Click here to Send autobuz a Private Message   Add autobuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autobuz
Stálý Člen

Karma uživatele autobuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 237


2

Old Post 27-09-2014 v 08:44 AM
autobuz je offline   Profil uživatele autobuz   Find more posts by autobuz   Foto galerie člena autobuz   Click here to Send autobuz a Private Message   Add autobuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 238


Ahojte,
tak sa druhý raz obraciam s prosbou o radu.

Ja si myslím, že už budú dozreté. Aj trichómy sú už zakalené a nie priezračné.
Chcel by som ale ešte vedieť váš názor.
(nechem, aby to bolo anestetické, skôr taký príjemný high)

Je to outdoor - odroda AK47 krížené s Annesthesiou. Semienka sú odtiaľto od jedného člena fóra.

Vopred ďakujem za rady

Old Post 27-09-2014 v 09:52 AM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 239


A druhá

Old Post 27-09-2014 v 09:54 AM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motyja
Nový Člen

Karma uživatele motyja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 240


Zdravim prosim nevite kdy to mam seknout vzhledem k pocasi mam strach z plisne. netusim co je to za model seminka sem dostal jako dar. predem diky moc za radu

Naposledy upravil motyja 27-09-2014 v 16:19 PM

Old Post 27-09-2014 v 16:08 PM
motyja je offline   Profil uživatele motyja   Find more posts by motyja   Foto galerie člena motyja   Click here to Send motyja a Private Message   Add motyja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2012 - KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - 1567 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5419280 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív