Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 225

dík za odpověd už se to samo spravilo.roztok sem neměnil jen sem to stříkl omitem a už se to dál neprojevovalo.uffff

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 01-08-2011 v 13:56 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 226



Čau.
Jedná se o zatemňovanej Mazar (čtvrtej týden na květu), hnojim B'cuzz A&B Soil, 2ml/l.
Zkoušel jsem vyšší koncentraci hnojiv, to nepomohlo, už fakt nevim, nemá někdo tušení?
Jediný co mě napadá že to déšť zase vypláchnul.

Naposledy upravil 02-08-2011 v 09:27 AM

Old Post 02-08-2011 v 09:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 227

Zdravím,já moc velký expert nejsem,ale přijde mi to normální,že v květu velké listy žloutnou,a navíc v kýblu.Možná tomu jde zabránit,ale nějak bych se nestresoval.

Old Post 02-08-2011 v 10:16 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 228

citace:
Původní příspěvek od Aladin
Zdravím,já moc velký expert nejsem,ale přijde mi to normální,že v květu velké listy žloutnou,a navíc v kýblu.Možná tomu jde zabránit,ale nějak bych se nestresoval.

Právě že mám vedle v kýblech (větších) Afghani #1 a ty jsou relativně v pohodě.

Old Post 02-08-2011 v 10:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 229

Hm tak to fakt nevím,ale abych pravdu řekl ještě jsem neměl kytku v kýblu na které by mi nezežloutly nějaké listy,ale to je možná mnou :-D No ale i tak si myslím že kytce to nějak nevadí. Ale přeji ať to vyřešíš.

Old Post 02-08-2011 v 11:07 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 230

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Čau.
Jedná se o zatemňovanej Mazar (čtvrtej týden na květu), hnojim B'cuzz A&B Soil, 2ml/l.
Zkoušel jsem vyšší koncentraci hnojiv, to nepomohlo, už fakt nevim, nemá někdo tušení?
Jediný co mě napadá že to déšť zase vypláchnul.

to samé mě udělal zatemnovaný durban poison v květináči 3L a jiné kytky taky zatemnované, taky v květináčích ale 6,5L byly uplně v pohodě,takže si myslím že je to nedostatek místa pro kořeny.kolik má litrů ten tvůj kýbl ? typuju tak 5L,ale ta tvoje kytka je 2x taková než ty moje kytky.

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 02-08-2011 v 11:34 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zioło
Stálý Člen

Karma uživatele Zioło - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 67  

Obecné Vzhľadová zmena Příspěvek č. 231



Zdravím vás, chcel by som počuť váš názor na túto zmena na listoch. Rastliny majú vykopané asi 20L jamy, sú ešte vcelku malé a pôda je tam obyčajná poľná plus perlit a kravský hnoj (v tom by som problém nevidel). Postupne ako rastú tak odspodu po vrch to pohlcuje aj všetky nové listy... Podľa obrázkov sa to podobá na nesprávne pH. Rastliny som hnojil, ale mám pocit že prestávka v hnojení im padla dobre. Čo vy na to?

Old Post 02-08-2011 v 11:39 AM
Zioło je offline   Profil uživatele Zioło   Find more posts by Zioło   Foto galerie člena Zioło   Click here to Send Zioło a Private Message   Add Zioło to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1834 

Team Member: MOD

Re: Vzhľadová zmena Příspěvek č. 232

citace:
Původní příspěvek od Zioło
Zdravím vás, chcel by som počuť váš názor na túto zmena na listoch. Rastliny majú vykopané asi 20L jamy, sú ešte vcelku malé a pôda je tam obyčajná poľná plus perlit a kravský hnoj (v tom by som problém nevidel). Postupne ako rastú tak odspodu po vrch to pohlcuje aj všetky nové listy... Podľa obrázkov sa to podobá na nesprávne pH. Rastliny som hnojil, ale mám pocit že prestávka v hnojení im padla dobre. Čo vy na to?


Zdravíčko Ziolo, to vypadá na průser s tou půdou v které to je, 20l není moc, bůh ví kam ti už prorostly kořeny a co se z tej zeminy, kde vyplavuje. Dost možná je tam mizerný pH jak píšeš. Každopádně ti tam holčina asi moc nepojede, nevím jaký máš možnosti a prostředky na případný vyrépnutí a nějaký přesuny, bo jak to vyšpekuluješ, každopádně držím palce

Old Post 02-08-2011 v 12:23 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 233



Zdravim, byl jsem se podivat na kytky po mesici a byl jsem bohuzel nemyle prekvapen. Neco mi demoluje chudinky, zere jim listy. Na kytkach jsem nikde nenasel behat nejaky vyraznejsi mnozstvi broucku, sem tam na nich neco behalo, ale tomu mnozstvi bych nepripisoval velkou vahu, zadny pavucinky tam nejsou. Vypada to mozna jako plysel, ale nevim, nikdy jsem nic takovy nemel.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 02-08-2011 v 13:02 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 234

Prej to dělaj píďalky.. Kup na to nějakej postřik.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 02-08-2011 v 14:18 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deniss
Nový Člen

Karma uživatele deniss - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 235


Zdravím fšechny.Mám problém s listy,od spodu žloutnou až do palic(postupně).To se mi stalo už minulý kolo,vypadaly jinak normálně,ale byly dost málo pocukrovaný.Ve finále to vůbec nezhulovalo
:-(Tak se bojím stejnýho výsledku.Napadá mě jestli by to nemohlo být z důvodu přehnojení PK 13-14?O zbylých 6 holek(jsem si nechal na mámy)se starám úplně stejně(kromě jiného hnojení)a ty jsou naprosto v pořádku.Jsem ve 35 dnu květu,hlína a B´cuzz.Děkuji

Naposledy upravil deniss 06-08-2011 v 20:17 PM

Old Post 05-08-2011 v 22:09 PM
deniss je offline   Profil uživatele deniss   Find more posts by deniss   Foto galerie člena deniss   Click here to Send deniss a Private Message   Add deniss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Re: Vzhľadová zmena Příspěvek č. 236

citace:
Původní příspěvek od Zioło
Zdravím vás, chcel by som počuť váš názor na túto zmena na listoch. Rastliny majú vykopané asi 20L jamy, sú ešte vcelku malé a pôda je tam obyčajná poľná plus perlit a kravský hnoj (v tom by som problém nevidel). Postupne ako rastú tak odspodu po vrch to pohlcuje aj všetky nové listy... Podľa obrázkov sa to podobá na nesprávne pH. Rastliny som hnojil, ale mám pocit že prestávka v hnojení im padla dobre. Čo vy na to?


tak mohlo by too byt (listy dolu) mnoho dusiku

Old Post 06-08-2011 v 10:25 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 237

Zdarec

Mam dotaz, muze se deficit dusiku negativne projevit na vynosu? Kytky jsou uz za polovinou kvetu ( cca 37. den z 60 celkovych).

Ted resim, jestli by bylo dobre jim dat jeste trochu dusiku, a nebo je nechat pouze s PK ...

diky

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 06-08-2011 v 17:07 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 238

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Zdarec

Mam dotaz, muze se deficit dusiku negativne projevit na vynosu? Kytky jsou uz za polovinou kvetu ( cca 37. den z 60 celkovych).

Ted resim, jestli by bylo dobre jim dat jeste trochu dusiku, a nebo je nechat pouze s PK ...

diky


V klude im toho dusiku pridaj.
"a nebo je nechat pouze s PK ..."??? --To im davas len pk? Nepouzivas niake zakladne kvet. hnojivo?

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 06-08-2011 v 21:11 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 239

citace:
Původní příspěvek od deniss
Zdravím fšechny.Mám problém s listy,od spodu žloutnou až do palic(postupně).To se mi stalo už minulý kolo,vypadaly jinak normálně,ale byly dost málo pocukrovaný.Ve finále to vůbec nezhulovalo
:-(Tak se bojím stejnýho výsledku.Napadá mě jestli by to nemohlo být z důvodu přehnojení PK 13-14?O zbylých 6 holek(jsem si nechal na mámy)se starám úplně stejně(kromě jiného hnojení)a ty jsou naprosto v pořádku.Jsem ve 35 dnu květu,hlína a B´cuzz.Děkuji


Postupne zltnutie od spodu smerom hore by mohol byt deficit dusiku.
Ako a s cim hnojis? ph? vystupne hodnoty?
V tom min. kole si mal ake teploty a vlhkost?

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 06-08-2011 v 21:26 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Re: Vzhľadová zmena Příspěvek č. 240

citace:
Původní příspěvek od Zioło
Zdravím vás, chcel by som počuť váš názor na túto zmena na listoch. Rastliny majú vykopané asi 20L jamy, sú ešte vcelku malé a pôda je tam obyčajná poľná plus perlit a kravský hnoj (v tom by som problém nevidel). Postupne ako rastú tak odspodu po vrch to pohlcuje aj všetky nové listy... Podľa obrázkov sa to podobá na nesprávne pH. Rastliny som hnojil, ale mám pocit že prestávka v hnojení im padla dobre. Čo vy na to?


Tiez si myslim ako ti uz pisal zedy, ze prim. pricina bude v zemine. Zle ph a nasledne neprimanie roznych latok. Toho perlitu si tam asi nedal moc ze? Nevyzera prilis vzdusne a to ze teraz stale prsalo im tiez nepridalo.
Upravujes ph zalievok?

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 06-08-2011 v 21:30 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0111020 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív