Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 225

Bobe, jdeš na to asi špatně, pokud poztřebuješ nějaký důvody,
aby ses nezhulil. To fungovat nebude. prostě nehul, protože cítíš, že je třeba teď nehulit, ať je kolem tebe situace jaká chce.
Jojo, i to hulení je droga...

Old Post 24-11-2007 v 22:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 226

jojo..samozrejme sem se zhulil jak ta papuc..sem delal tu koupelnu..tak delam delam( odbouchalval sem spatny kachlicky) a ted po pul hodine se nato podivam....
celou dobu sem rozbijel ty dobry..
no proste no coment..
jasne ze mas pravdu pavliku...ale on si nato clovek tak zvykne za ty roky.(skoro 7)..a jeste kdyz mas usebe takovou kvalitni travu....
ale jen tak t nevzdam..dneska je vecer fotbal..tak uvidim jak obstojim..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 25-11-2007 v 10:50 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 227

hulení si všecko odvez někam na chatu, abys až to na tebe večer přijde, si nemohl šáhnot do šuplíku a podle mých zkušeností to prostě musíš vydržet tak první tři dny, pak už ti přijde zase celkem normální si večer nedat. Chce to vybrat dny, kdy toho máš hodně co na práci,
abys měl činnost a zaměstnal mozek i něčím jiným než myšlením na hulení. Stojí to za to, začneš si sebe zase vážit

Old Post 25-11-2007 v 12:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 228


citace:
Stojí to za to, začneš si sebe zase vážit


kdo rika ze si sebe nevazim? ..nepotrebuju to nikam vozit..proste to omezim..to bude stacit..a je to..

a takhle se budu radovat..jooooooo..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 25-11-2007 v 12:21 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 229

Neříká to nikdo, ale tak to je
Jinak hodně štěstí.

Old Post 25-11-2007 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 230

to : luckyBOB
jo mam taky podobny zkusenosti co tu popisujes.
tak si to uzivej co se do tebe vejde.
zahulit si, nezahulit si, zahulit si, nezahulit si, zahulit si, nezahulit si

God is Love

Old Post 25-11-2007 v 16:54 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Obecné :) Příspěvek č. 231

1 joint mi otevrel dvere uplne do jinyho sveta...zacal jsem widet vsechno jak to doopravdy je...mam naprosto jine nazory od tech co nepalej...dokazu se nad kazdou weci hodne zamyslet a vetsinou to zrealizovat v dobrou wec(jeden cas jsem mel uchylku ze jsem to doma porad prestavoval uff uz je to pryc)...jsem i klidnejsi..jen tak mne neco nerozhaze..tvv.flegmous...a stou pameti??pamatuju si weci ktery jsou potreba a kdyz mozek wí ze tadle wec neni dulezita nedrzi ji dal....vypusti ji a dal mne stim nezatezuje...

peace

......Torm

Old Post 26-11-2007 v 19:12 PM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 232

mě vadi že jsem vždycky docela dost dojebany na tom dojezdu a nejsem schopny vubec nic dělat. Jinak pamět zatim v poho ale huli zatim rok takže kdovi jak na tom bude za par let. ..jinak mi na zeli zatim nic nevadi

Old Post 27-11-2007 v 16:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 233

citace:
Původní příspěvek od PIPER
mě vadi že jsem vždycky docela dost dojebany na tom dojezdu a nejsem schopny vubec nic dělat. Jinak pamět zatim v poho ale huli zatim rok takže kdovi jak na tom bude za par let. ..jinak mi na zeli zatim nic nevadi


Na jakým dojezdu?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 27-11-2007 v 16:38 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wertes
Nový Člen

Karma uživatele Wertes - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 234

No tak já to mám s tou pamětí skoro stejne proste nevim. ale díky trávě sem hodně změnil doufam že k lepšímu ty zážitky co sem s ní měl bych nikdy nevyměnil ale uz bych chtel taky prestat ale jak to dojde tak s tim koncim a doufam ze brzo. Nejlepsi zazitek byl uplne poprve proste se nechapal ted kourim 2 roky a ty stavy nejsou to co bývalo.

Old Post 27-11-2007 v 19:15 PM
Wertes je offline   Profil uživatele Wertes   Find more posts by Wertes   Foto galerie člena Wertes   Click here to Send Wertes a Private Message   Add Wertes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 235

radoslav:nikdy si nezazil dojezdJsI stastny clovek ja bych to nazval spise pokles energiena cestinach zadny nepocituju ale skera jsou nekdy dobra pruda po par hodinach

Old Post 27-11-2007 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 236

macek: zajimavy ze to odlisujes podle puvodu

ja osobne jsem hrozne hezke stavy zazil prave po par brkach "skera"

i po hodne par letech huleni. ono to deleni na sativy a indiky, trippy head high a couchlock neni nahoda, zejo..

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 27-11-2007 v 23:27 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 237

dojezdem jsem myslel vykydd nebo ja nevim jak tomu tady řikate. ja mužu mit jakekoliv v zeli ale prostě vžddycky na vykydu mě to ddojebe

Old Post 28-11-2007 v 01:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 238

Kdysi za mejch mladejch let jsem měl dojezdy po perníku, docela hnus. Po trávě žádný takový nepříjemný stavy nemám, tak jsem se ptal. Nemám je ani po odeznění, ikdyž to je jen asi dvakrát do roka, když jedem z mladou na dovolenou .

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 28-11-2007 v 05:55 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 239

Ze zacatku mi nic spatneho neprislo,az postupem casu clovek vic pochopi,jak dobry i spatny vlastnosti.Cloveka jako takoveho,to postupem casu castecne zmeni,zmeni se i pohled na svet,nekdo kritizuje,nekdo z flegmati a nekomu to vymaze data a nekdo zase ma problemy s mluvenim,ale jde i o zdravi,ikdyz jsou i horsi zpusoby jak si kulvit zdravi!Vsichni mne kdysi rikali,ze mariuhana neni zavisla,ale ja si to uz nemyslim,protoze je a to jak to prase!

Old Post 29-11-2007 v 15:58 PM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 240

No, marihuana závislá není . Závislej seš na ní ty a mi všichni tady. Je to však velice dobře ovladatelná závislost a nemyslím si, že by byla nějak výrazně škodlivá mému zdraví. Až na ty plíce.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 29-11-2007 v 16:18 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2785130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív