Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
ThornAdo
Nový Člen

Karma uživatele ThornAdo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 225

Ja jsem mel 1.Brcalnicka :-) (mozna pro to ze je taky zelenej) mel po skole jeste na zakladce,pamatuju si ze kousek od ni byval takovej vybnicek a u neho jsme od 6 tridy kourili a od 8 tridy hulili ne teda vsichny ale nekteri ano napr. ja a pamatuju si jak sem di dal asi 3 prdy a uz se mi koutky ust zvedly az k uchu pote 8 nebo 9 tride na prezdinach to byl 2 jounty denne prez cely leto
a pak to jelo.Posledniho jsem melll hm naposled asi pred 10 minutama a cejtim to jak andel certa ztak cau a mejte se

Old Post 19-01-2008 v 22:07 PM
ThornAdo je offline   Profil uživatele ThornAdo   Find more posts by ThornAdo   Foto galerie člena ThornAdo   Click here to Send ThornAdo a Private Message   Add ThornAdo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 226

My jsme s bandou hulili poprvý všichni najednou, kámoš sebral něco bratrovi a přinesl nějakou vážku, která vůbec nelepila, tak jsem se to snažil ubalit hrozně dlouho no a pak jsme to nafutrovali do normálního papíru od sešitu nebo co .. no fakt humáč a stav žádnej. To byli časy 6-7 třída základky.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 20-01-2008 v 10:11 AM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 227

tak moje začátky si už moc nepamatuju, ale začínal sem na kamosovych vencich a jediny co si pamatuju byl ten supr stav a hlavne jeho nezapomenutelna hlaska: "Nase planeta je celá ganja, pokrytá mechem a rosou" tož asi tak no

Old Post 22-01-2008 v 19:42 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 228

Víte že já jsem ještě jointa nekouřil ?

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 22-01-2008 v 20:11 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 229

bohuzel nepamatuju

Old Post 22-01-2008 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 230

citace:
Původní příspěvek od Mishelou
Víte že já jsem ještě jointa nekouřil ?



Sklo, bong, vodárka nebo vapo ?


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 23-01-2008 v 11:29 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 231

ja neměl poprvé jointa ale sklo :-D

Old Post 23-01-2008 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 232

citace:
Původní příspěvek od Eloren



Sklo, bong, vodárka nebo vapo ?

Lhal jsem .

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 23-01-2008 v 19:25 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mihauek
Nový Člen

Karma uživatele Mihauek - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 233

Tak prvy krat som si dal z technickeho konope u babky najpr cez suche a po 15 praskoch ked mi skoro nic nebolo som si ubalil joint z farebneho papieru a slukoval som ho az kym som to nemohol udrzat ... nechapem to ale bolo mi z toho dost divne myslel som si ze som najrychlejsi na svete v pisani na pc ale inac sa mi zdalo vsetko pomale .sranda no

Old Post 26-01-2008 v 13:33 PM
Mihauek je offline   Profil uživatele Mihauek   Find more posts by Mihauek   Foto galerie člena Mihauek   Click here to Send Mihauek a Private Message   Add Mihauek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sol
Stálý Člen

Karma uživatele Sol - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 234

prvni byl nic moc, nekdy pred peti lety a navic sem nic zvlastniho necejtil.. pak dalsi dny dalsi s dalsim hulem to pomalu zacinalo, zacatky byly kazdopadne hodne zajimavy v lete v tech vedrech sem myslel ze snad horim nebo ze mam nakou hodne brutalni teplotu, trvalo to snad mesic nez sem se prohulil do takovy ty "pohody"

Old Post 29-01-2008 v 18:32 PM
Sol je offline   Profil uživatele Sol   Find more posts by Sol   Foto galerie člena Sol   Click here to Send Sol a Private Message   Add Sol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 235

Do svých 18ti jsem neměl ani shine vo co gou. Můj brácha, který je o dva roky mladší a zrovna v tu dobu uznával čistou rasu sehnal semínka. Dali jsme to do nejmenších květináčů, nechali naprcat a v sklízeli už v červnu. Brácha se pak na to vysral, řekl mi, že jsem feťák a tak je to až doteď ... je to dost možný, že jsem se poprvý zhulil s ním.

Old Post 04-02-2008 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 236

V patnácti....možná čtrnácti Kámoška dotáhla do parku hulení....ani jsem ten kouř nemoh udržet v sobě, ale tak nějak jsem u toho zůstal a hulim šťastně až doteď

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 04-02-2008 v 20:48 PM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freyer
Stálý Člen

Karma uživatele Freyer - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 237

Vzpominam si na to jako kdyby to bylo dneska, byl krasny slunecny den..obloha bez jedinihy mracku a ja sel zrovna ze skoly..nahle sem pred skolou potkal kamosa a ejhle on na me vytahl cosi zeleneho, nikdy by me nenapadlo, ze to je ta povestna trava..rekl: nechces si dat se mnou?..odvetil jsem mu, jj proc ne
..::The End::..

Ti co mohou, dělají. Ti co nemohou, si stěžují.

Old Post 05-02-2008 v 07:11 AM
Freyer je offline   Profil uživatele Freyer   Find more posts by Freyer   Foto galerie člena Freyer   Click here to Send Freyer a Private Message   Add Freyer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HA-de-SH
Stálý Člen

Karma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% PěstitelskáKarma uživatele HA-de-SH - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 238

Měl sem romantické začátky, zhruba okolo 16ti let - Španělsko - Barcelona - Bárrio Gótico (kdo byl, vi o cem mluvim) na schodech staré katedrály, o pár metrů dál na ztichlém náměstíčku bubnovala partička španělskejch levičáků... od té doby tu kytku miluju

INITIUM OMNIS PECCATI SUPERBIA EST -- PAX VOBISCUM

Odmítám demokracii, jako jedno z nejhorších možných zřízení, které ve svém důsledku vyneslo k moci nejstrašnější totalitní režimy, jaké jsme kdy poznali. Vláda založená na masách je špatná. Všeobecné volební právo je špatné. Je třeba dospět k Sofokracii, vládě moudrých, volených pečlivě vybranými voliči na základě jejich erudice, vzdělání a inteligenčního potenciálu. Výběr těchto voličů musí být co možná nejobjektivnější, na základě přísných testů předpokladů. Právo volit a tím se defacto podílet na vládě, není přirozené a nemělo by být automatické pouze dosažením daného věku. [edit: ale co, monarchii na vás! ]

archiv Wonderful Box 2008
život v Marockém království

Old Post 05-02-2008 v 10:03 AM
HA-de-SH je offline   Profil uživatele HA-de-SH   Find more posts by HA-de-SH   Foto galerie člena HA-de-SH   Click here to Send HA-de-SH a Private Message   Add HA-de-SH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 239

Hehe no to ja som trochu iny pripad.. ja som zacal hulit planovane (!).. chystal som si to na triednu chatu pred mojimi 18tymi narodkami (hm nebudem to nejak obsirne vysvetlovat, jednoducho chcel som mat pred rodicmy aspon nejaky argument keby na to prisli.. ze je to uz moja vec.. a vobec som vtedy neplanoval zacat hulit, bral som to skor ako experiment, no ale vieme ako to chodi), kamos-skuseny to hulic sa na to tesil snad este viac nez ja tak zohnal nejaku shivu shanti, blueberry, a este dalsie dva modely a tu prvu noc na chate som stihol vyskusat snad vsetky mozne sposoby aplikacie, od brka az po kybl.. zhulil som toho mrte no a samozrejme nic nebolo.. najlepsie zazitky su potom z druhej noci, ked sme sa asi o jednej vybrali na vylet.. vybrali sme si jeden kopec na obzore a sli rovno tam. Prechadzali sme cez obrovske pole, a nad tym kopcom kam sme mierili sa zacalo blyskat, no nieco skvele.. vzdy ked sa zablyslo osvietilo nachvilu nasich 5 osamelych postav ako by bol na zlomok sekundy den.. zisli sme do udolicka medzi stromy, zrazu vsetci stuhli a otazka "chlani, aj vy vidite toho carodejnika?"... hh no bol to namot poriadny, take cudne svetielko medzi stromami co vyzeralo ako keby tam sedel gandalf a pozeral na nas.. vsetci sme ho videli, tak sme pri nom zapukali a sli dalej.. uf uz je to nejake dlhe.. no skratka, tu noc sme este lezali v trave a kukali ako sa zatahuje obloha, zdrhali sme pred "cudnymi zvukmi z lesa", hladali strateny mobil s veselym zvonenim a nakoniec sme zdrhali v totalnom lejaku cez obilne pole a vratili sa naspat mokry ako mysi.. no.. a potom ze nehul

Old Post 05-02-2008 v 10:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stream
Stálý Člen

Karma uživatele stream - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 240

s kamosem sme jdnomu starsimu kamososvi rekli at nam jde koupit ciga kdyz to udelal rek nam at dem s nim zakourit a vytah jointa ( napoprve to byl nakej opravdu pecka skero model) no a jestli si dame taky. Jen sme na sebe s kamosem mrkli a sli do toho. Po 4 hodinach sme se z toho dostali..pamatuju si hroznej smich, valeni se nekde v jednom squatu nedaleko nasich domovu, navstevu u kamose a vyjidani jeho lednicky atd no proste prvni joint jak ma bejt

23

Old Post 05-02-2008 v 14:57 PM
stream je offline   Profil uživatele stream   Find more posts by stream   Foto galerie člena stream   Click here to Send stream a Private Message   Add stream to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2715500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív