Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Předpěstováváte si na outdoor?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 209

cest groveri chctel bych se zeptat jake mate skusenosti kdy dat ven kytku jako myslim jak velkou jestli je si lepsi pockat a mit ji za oknem az bude mit 10-20cm nebo ji tepnout ven do substratu uz kdyz ma 2 patra a 5 cm diky moc
gl growerum

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 02-05-2007 v 17:59 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 210

cim vetsi kytka cim vice listu tim mas vetsi sanci na preziti kdyz bude mit dve patra a prijde mrazik chcipne a uz se nezbercha vetsi kytka vetsi sance!!!

Old Post 02-05-2007 v 21:55 PM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 211

To Budwais: Máš pravdu jen zčásti. Jak kdy. Třeba na jaře, když jsou mrazíky, tak ti líp přežije menší kytka než větší, která se ti hned spálí mrazem. Zas, když jsou vedra, tak ti mnohem dřív vyschne zase malá kytka, která má mnohem míň kořenů než ta velká.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 10-05-2007 v 17:06 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 212

To Papek Parek:Jasné hlavně že je dobře Peace

Old Post 10-05-2007 v 18:08 PM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 213

to mate recht :P

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 11-05-2007 v 21:30 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 214

Já mám za oknem tak asi 5 cm velké sazenice, které půjdou ven až budou mít asi tak 4 patra vzrůstu. Většinu kytek ještě budu vysazovat...
Jak máte velký kytky vy??? Budete taky někdo vysazovat jako já někdy koncem května-začátkem června??? Kdy jste sázeli semínka do půdy nejpozději???

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 11-05-2007 v 21:34 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 215

Papek: Já už sem dal kytky ven na balkón s 2-3 patrama. Slunce je už nespálí a aspoň jim zesílej stonky.

Jednou sem dal klíčit semena 1. srpna hulení z toho bylo fakt good (byl to vysmávač, protože se sklízel dřív) a seknul sem to někdy 10. listopadu, kdy byla už fakt kosa...

Old Post 11-05-2007 v 21:37 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 216

já mám jen tyhle http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29461
za tejden bude upg. tak jsem zvedav jak dopadly po destich a větru zatim zdarec

Old Post 11-05-2007 v 22:47 PM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 217

Ja bohuzel nemam moznost predpestovat(okno na zapad) a sem nucen davat kytky ven hned jak vylezou ze zeme,jinak se hrozne vytahnou a stejne to doma nemuzu nechavat moc dlouho,kvuli rodicum(starsi neosvicena generace).Do toho tohle nic moc pocasi(rano je tady kosa)-zacinam propadat depresi,ze letos nic nebude

Old Post 18-05-2007 v 13:13 PM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 218

2Zenga:

Nezúfaj... Tak si pre istotu zasaď ďalšiu várku, ak máš z čoho... Alebo počkaj a zasaď aj neskôr. Budeš mať lepšie, keď budeš mať metrové kríčky ako nič.

Marihuana je dar.

Old Post 18-05-2007 v 13:22 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zenga
Stálý Člen

Karma uživatele Zenga - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zenga - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 219

Ono:tim se taky uklidnuju!Ja uz sem zasadil tolik sazenicek,ze kdyby polovina byla samic,tak to hulim tak 5 let!

Old Post 19-05-2007 v 09:55 AM
Zenga je offline   Profil uživatele Zenga   Find more posts by Zenga   Foto galerie člena Zenga   Click here to Send Zenga a Private Message   Add Zenga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Method
Stálý Člen

Karma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 220

Predpestovanie je urcite lepsie ako sadit rovno na pole.Ja si predpestuvavam pravidelne kazdy rok..Ked ich vysadzam uz trosku odrastene nemusim sa bat ze mi ic skoli daka burka a su uz aj trosku odolnejsie.....

Old Post 22-05-2007 v 07:48 AM
Method je offline   Profil uživatele Method   Find more posts by Method   Foto galerie člena Method   Click here to Send Method a Private Message   Add Method to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaasha
Stálý Člen

Karma uživatele kaasha - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 221

to je jasná páka voe já je ale jěstě občas dávám na vánek, aby zesílily stonky... (myslím obecně při předpěstovávání, letos už jsou 14 dní out)

Old Post 22-05-2007 v 08:48 AM
kaasha je offline   Profil uživatele kaasha   Find more posts by kaasha   Foto galerie člena kaasha     Add kaasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impulss
Nový Člen

Karma uživatele impulss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 222

to je jasny že se mudi předpěstovat. Je to jistější i pohodlnější. Vždycky necham doma tak až kytka bude mít 2-3 patra a pak de ven . Většinou v květnu.

Mír je slovo dobry na to tvorit vety, ale jinak je mir něco jako Yeti, kámoš o něm vyprávěl nikdo ho ale nikdy neviděl, ale zni to pěkně jé mír to bych chtěl....- Prago Union, Kato-Deph

Old Post 03-06-2007 v 11:29 AM
impulss je offline   Profil uživatele impulss   Find more posts by impulss   Foto galerie člena impulss   Click here to Send impulss a Private Message   Add impulss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 223

Včera jsem musel přesadit všechny rostlinky, co jsem měl na okně ven do země kvůli rodičům, kterým se to už přestávalo líbit. Většina měla asi těch 5 cm, tak doufám, že se mi venku chytnou.

Jinak jsem musel taky přesadit takovou docela velkou kytku, která měla okolo 60 cm. To už jsem měl fakt nahnáno, když jsem tuhle kytku převážel v batohu na kole asi těch 5 km. Ten batoh byl pak opravdu náramně provoněný.
Chtěl jsem se zeptat, kolik měřila vaše největší kytka, kterou jste přesazovali ven do přírody???

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 03-06-2007 v 14:44 PM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impulss
Nový Člen

Karma uživatele impulss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 224

ja jsem taky daval ven v kvetnu asi tak 10 cm kytky kvuli matce, a ted uz maj tak 40 cm takze se neboj. Největší kytky kterou jsem dával ven měla 6 pater...

Mír je slovo dobry na to tvorit vety, ale jinak je mir něco jako Yeti, kámoš o něm vyprávěl nikdo ho ale nikdy neviděl, ale zni to pěkně jé mír to bych chtěl....- Prago Union, Kato-Deph

Old Post 04-06-2007 v 13:22 PM
impulss je offline   Profil uživatele impulss   Find more posts by impulss   Foto galerie člena impulss   Click here to Send impulss a Private Message   Add impulss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2021 - Predpestovanie na outdoor - 2 odpovědí
15-05-2018 - Predpestovanie na outdoor - 18 odpovědí
27-02-2020 - Předpěstování pro outdoor - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2928360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív