Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 209

Dark, no je to droga, tak co bys chtěl, no

Old Post 21-11-2007 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 210

Vadí mi, že jsem po tom občas jak Kryton po Otrozonu, když si nemůže vzpomenout na vlastní jméno .

Především mi ale vadí, že lidi to stále berou jako nějaký svinstvo a nechtěj připustit, že to není zas tak zlý. Každej den jezdím v autě a to mi to nikdo nevyčítá a při tom je to mnohem větší hazard se životem. Potkáš splašenýho blba, kterej se zapoměl sklidnit práskem trávy , a ani si za to nemoh, žes přišel o život .

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 21-11-2007 v 15:42 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 211

No jediný co mi na travce vadí, je to, že se v těle dokáže udržet přes dva měsíce.

Old Post 21-11-2007 v 17:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 212

po letosni sklizni mi zacina vadit cim dal vic...kazdej den si rekam..ALE KAZDEJ..uz asi par mesicu..ze si nedam zitra uz prda...ze si dam az o vykendu nekde na akci...rano vstanu utikam na vlak..ujede me..vytahnu dymku narvu jedno sklo a do poledne su mimo..ve skole to nedavam protoze nejsem schopnej dat dohromady jednu vetu natoz napsat stranku pismenek..po skole jsem s pritelkyni ktera nehuli...ja su vymastenej ona je v pohode a citim to jak jsem oproti ni uplne guma..vyhulena hlava..to me sere nejvic..ze su proste vymastenej...
driv sem se treba zhulil a neco sem vytvarel..produkoval..maloval..ted se zhulim..dojdu dom a zaseknu se na pc..tot vse...v hlave miliony napadu co chci delat..kam pudu ale proste su tak v kopru ze se me nechce...


od zitra nehulim..(zase).....


(uz po pate od pondeli)..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 21-11-2007 v 19:04 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 213

luckybobe, a jiný už to nebude, přešel jsi do další fáze
Po čase ta tráva tu kreativitu začne ve výsledku spíš utlumovat
než podporovat, je třeba začít korigovat četnost hulení.
To s tou školou není žádná prdel, můžeš si takhle díky špatným výsledkům pojebat kvůli hulení podstatnou část dalšího života, pokud by ses pak nedostal tam, na co bys jinak měl, ale díky hulení jsi posíral prospěch, zkoušky atd... Na to fakt bacha, není nic horšího,
než pocit toho, že máš na víc, ale neděláš to, to je cesta do tvrdejch.

Old Post 21-11-2007 v 19:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 214

citace:
Původní příspěvek od luckyBOB
po letosni sklizni mi zacina vadit cim dal vic...kazdej den si rekam..ALE KAZDEJ..uz asi par mesicu..ze si nedam zitra uz prda...ze si dam az o vykendu nekde na akci...rano vstanu utikam na vlak..ujede me..vytahnu dymku narvu jedno sklo a do poledne su mimo..ve skole to nedavam protoze nejsem schopnej dat dohromady jednu vetu natoz napsat stranku pismenek..po skole jsem s pritelkyni ktera nehuli...ja su vymastenej ona je v pohode a citim to jak jsem oproti ni uplne guma..vyhulena hlava..to me sere nejvic..ze su proste vymastenej...
driv sem se treba zhulil a neco sem vytvarel..produkoval..maloval..ted se zhulim..dojdu dom a zaseknu se na pc..tot vse...v hlave miliony napadu co chci delat..kam pudu ale proste su tak v kopru ze se me nechce...


od zitra nehulim..(zase).....


(uz po pate od pondeli)..


Vítej v Superneggamegamazlákturbobullshitsystému chlape. Když jí miluješ, není co řešit... Nebo je co řešit, ale s tim už se musíš vypořádat sám... Je to tvůj boj. Dej vědet, co sis zvolil za řešení, jestli to chceš řešit (omezení hulení, nehulim vůbec, hulim standart, hulim na max).

Old Post 21-11-2007 v 21:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička kdyz ji milujes neni co resit... Příspěvek č. 215

rappa jsem taky clenem Superneggamegamazlákturbobullshitsystému ale nevadi mi to jen si musim koupit vaporizer
a abych nebyl uplne OT vadi mi na marihuane kdyz dojde

Old Post 21-11-2007 v 22:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 216

Taky jsem členem Superneggamegamazlákturbobullshitsystému a také jsem se v něm naučil docela rozumně žít .

Na hulení mi ještě vadí, jak je indiskrétní, co se zápachu týče. Jakmile mám něco v kapse, je to cítit na sto honů, ikdyž je to zavřený v krabičce nebo kindrvajcu.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 22-11-2007 v 06:12 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 217

sere ma ze obsahuje karcinogenne latky:-( Ale co v dnesnej dobe nie?

Old Post 23-11-2007 v 13:40 PM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od faqer
sere ma ze obsahuje karcinogenne latky:-( Ale co v dnesnej dobe nie?


neobsahuje zadne karcinogenni latky, ty tam vznikaji az pri horeni/spalovani.. jestli jsou karcinogenni latky jedina vec, ktera ti vadi taxi kup vaporizer a jsi zhojeny

p s y c h o 8 4

Old Post 23-11-2007 v 14:53 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 219

ze som ju nehulil uz 8 tyzdnov

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 23-11-2007 v 15:29 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 220

citace:
Původní příspěvek od gona
ze som ju nehulil uz 8 tyzdnov


to by se ti doma stat nemohlo,co? :-)

Old Post 23-11-2007 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 221

takze...
ctvrtek: cely den nezhul.usebe plno travy ale jen se zhuloval ostatni sebe nic presvedcen ze proste hulit nechci...uz jen v vyjmecnych situacich..
ctvrtek vecer..dosel me novej bong..http://www.smokeshop.cz/zbozi/Bubbl...-130-i2514.html
...vecer na fotbale sem se zhulil jak pes.duvod? prece mam novej bong ne tak si snaz z nej muzu zahulit.
patek: ve skole zase vsechn zhuluji sam odmitam...ale neni mi dobre..citim ze me neco schazi..citim se divne.celej den se citim jak vyhulenej pritom nejsem..ale neni me dobre..az vecer se uklidnuji trocha vinem na tajnaka pred slecnou.....asi uz to jde fakt poznat ty roky huleni..
sobota.(ted) slecnu sem odvezl domu a nasi jeli nakupovat darky(5 hodin casu)...a mam obkladat koupelnu...
zhulit se? nezhulit se?zhulit se? nezhulit se?zhulit se? nezhulit se?zhulit se? nezhulit se?zhulit se? nezhulit se?zhulit se? nezhulit se?
hmm..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Naposledy upravil luckyBOB 24-11-2007 v 11:34 AM

Old Post 24-11-2007 v 10:37 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 222

2luckyBob: tak ses zhulil, nebo ne?

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 24-11-2007 v 11:43 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 223

radoslav:celou dobu lezim u notesu posloucham radio23 a premyslim otom...a rikam si...proc bych si ted nedal prda? ..protoze treba muze prijet tovje holka a budes sni zase vymastenej...ajooo.....tak zvedam telefon...ptam se kdy dojede..rika ze sem zamnou nema jak dostat a rikam ji ze pro ni dojedu jak dojedou nasi z toho nakupu...pokladam telefon (pred 10sec)..a co myslite ze ted udelam?

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 24-11-2007 v 11:50 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 224

Jenom lakuješ, už seš dávno zhulenej

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 24-11-2007 v 14:07 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0139150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív