Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ?huleni o samotě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »

Dáváš si večer buka sám se sebou?
This poll is closed.
Jo!!! 72 49.66%
Ne!!! 11 7.59%
Někdy jo 56 38.62%
To je ale debilní anketa 6 4.14%
Total: 145 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 209

Klid...stěžuj si na mě na obecním úřadě

Viva México!

Old Post 07-08-2005 v 20:42 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ututatisises
Nový Člen

Karma uživatele ututatisises - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 210

rada si zahulim a je mi jedno kde a skym...ale kdyz jsem sama mam brutalni myslenky,,,,,,,

Old Post 08-08-2005 v 00:24 AM
ututatisises je offline   Profil uživatele ututatisises   Find more posts by ututatisises   Foto galerie člena ututatisises   Click here to Send ututatisises a Private Message   Add ututatisises to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ututatisises! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 211

ja sem pred mesicem zhulenej prochazel takovy divny lesik.furt sem se dival do korun stromu po ptacich a poslouchal jak spivaji,a najednou sem se propadl,proste sem slapl do prazdna.byl tam kanal co nemel dekl a nebyl videt.nastesti pres nej byla jakasi klada nebo co tak sem se zebrama zarazil.dole tekla voda a bylo to desne neprijemny.ale kdyz sem zjistil ze mi nic moc neni tak sem se musel smat jak svina.mel sem stesti mohlo to dotpadnout mnohem hur.mel sem jen narazeny zebra takze sem se nemohl asi dva tydny smat.hulit sam je ok,ale clovek musi byt ve strehu.jinak je pravda ze z lidma je vetsi sranda a vubec lidi sou v pohode[nekdy].

Old Post 08-08-2005 v 19:19 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ututatisises
Nový Člen

Karma uživatele ututatisises - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 212

kdyz jsem sama resim uplny hovna......jednou jsem takhle sedela v praze na petrine....
v sobe jsem mela asi 3 brcko.....
a tak si rikam......
kolik kotoulu bych musela udelat,nez bych se dostala dolu......
pak jsem si ale vsimla par kamenu...........a
tak jsem radeji jela lanovkou,
vyslo mi to na ctvr hodiny i s cekanim......
ted se tak zamyslim,jak dlouho by mi trvali ty kotouly..........

Old Post 08-08-2005 v 19:52 PM
ututatisises je offline   Profil uživatele ututatisises   Find more posts by ututatisises   Foto galerie člena ututatisises   Click here to Send ututatisises a Private Message   Add ututatisises to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ututatisises! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 213

chtel bych zhulenej skusit takovy to kouleni z kopce v tom balonu nebo co to je.znate to nekdo?nevite kde se to v CR provozuje?taky nekdy rad ctu knihy o fyzice.

Old Post 08-08-2005 v 21:23 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 214

ja zhulenej nemuzu cist nic, po chvili opada soustredeni a usinam ale nekdo tvrdi ze se takhle i uci, ale ja to nechapu.

Old Post 08-08-2005 v 23:04 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 215

ja som sa rozhodol že ked budem nahulený sam tak sa začnem venovať modelovaniu.práve si idem kúpiť nejaký model lietadla

When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."

"Keď kúriš trávu, odhalí ti teba samého. Všetko zlo ktoré robíš tráva odkryje - je to tvoje svedomie a dá ti čestný obrázok teba samého."
BOB MARLEY

Old Post 09-08-2005 v 09:05 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 216

Mam kamaráda kterej když se chce učit musí si pořídit alspon G PAK ZAPADNE DOMU A VĚŘTE NEVĚŘTE OPRAVDU SE UČÍ ( ALSPOŇ TO TVRDÍ ) myslim si Že jde spíše o to že ho učení nebaví když je človek v "normálním stavu " . ale když si zkouřenej a musíš tak proč ne ....je to lepší něž čumět na bednu
Vlastně jsem na tom asi podobně řekl bych že i ty drobné zaseky jsou plus ...protože já mam třeba problém s udržením pozornosti .
No ale další otázkou je.... bude si člověk něco z toho pamatovat až se ráno probudí??? ( počítam že se učíme večer ) .

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 09-08-2005 v 10:01 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 217

to je dost piplacka ne? ty maly soucastky...ale ja to porad soudim podle sebe, kdyz uz hulim tak do sracek, mozna kdyby sis na to dal jednoho osoba tak te to jen povzbudi.

Old Post 09-08-2005 v 10:02 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 218

ant:ja jsem zase docela liny clovek.Ale kdyz se zhulim a ujedu na nejake manualni praci je to mazec.Uz jsem takhle narezal a stloukl plot.Popral jsem se s travni hmotou(pouze kososrpem)Diky stavu chci vse dokoncit na jeden zatah a casto se to dari.

Vsem doporucuju vyzkouset sekani,rezani,stloukani a jine cinosti na vesnici bezne.Je to opravdu relax.(nejen pri stavu)

Old Post 09-08-2005 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RachtY
Stálý Člen

Karma uživatele RachtY - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 219

ja bych rekl ze je ro uplne horsi co se da udelat...pac uz jenom ve dvou lidech si vic pak ulitavate na vsem okolo vas....a vedvou a vice lidech se to lepe tahne....:-)

Old Post 09-08-2005 v 21:38 PM
RachtY je offline   Profil uživatele RachtY   Find more posts by RachtY   Foto galerie člena RachtY   Click here to Send RachtY a Private Message   Add RachtY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 220

maharada:to samy
xerthon:no nevim nevim kolego to cos popsal(rezani, stloukani atd.) jsou vsechno cinnosti pri kterych bych se asi zdunenej nejspis zranil. co je moc to je moc

Old Post 10-08-2005 v 09:57 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 221

Shamy:hehe no jo no presne tvuj styl:-Dale taky tzo tak delam..myslim na co chcu a tak to je protozre v tu chvili sme tady ja panem sveho sveta:-)zatim

Old Post 10-08-2005 v 18:31 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 222

TO : xerthon

Já sem taky dost línej člověk
Je pravda že když už se člověk v tý práci rozjede tak tě to i začne bavit ( sekání ) ale u mne teda jde dost o to abych se k tomu donutil začít ..... a pak už to jde Ale to donutit se to je fak zlé:pinp:

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 11-08-2005 v 09:36 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 223

tim sekanim myslim stipani dreva nebo jak to nazvat.Je to jednoduche a uvolnujici,chce to jen dobre stat,pevne drzet sekeru a jedes.
Kdyz tak do zacatku hrabani sena tam by se nemelo nic stat,pokud neslapnete na lezici hrabe

Old Post 11-08-2005 v 09:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 224

tak tak, hulit se ma jako relax, to uz bych mohl bejt nahulenej nonstop a chodit tak i do prace nebo do skoly. kdyz hulis jen jednou za cas (1*tydne taksi to vic uzijes. ale o prazdninach je to nonstop jizda

Old Post 11-08-2005 v 10:04 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-02-2011 - Hulenie ako trest - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7533000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív