Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 209

Ja kdyz byl maly tak jsem se rad koupal.To jsem vzdycky behal po dome s nahou prdeli a rval: koupalaaaa. No a chvilku se me tahle prezdivka drzela. A kdyz jsem dostal ten zhoubny napad zaregistrovat se do tehle komunity fetaku a pochybnych existenci ,tak jsem si na to vzpomnel

Old Post 10-04-2004 v 19:36 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dicius
Stálý Člen

Karma uživatele Dicius - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 210

Moj nick vznikol a prepisom slova S U I C I D E odzadu, ale s odobranim E, lebo to tam nesedelo... Ako som na to prisiel??? Tazko si spomenut... Pouzivam ho tiez na mailoch a tiez na chatoch... A moja civilna prezivka Slavo (nie je to moje krstne meno) vznikla z mojho priezviska... Uz je taka zauzivana, ze niektori pomaly zabudaju na moje ozajstne krstne meno...

Old Post 10-04-2004 v 20:09 PM
Dicius je offline   Profil uživatele Dicius   Find more posts by Dicius   Foto galerie člena Dicius   Click here to Send Dicius a Private Message   Add Dicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 211

DICIUSku,ten tvuj nick se mi nelibi, nemam z toho dobry pocit

Old Post 10-04-2004 v 20:15 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dicius
Stálý Člen

Karma uživatele Dicius - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 212

2 koupala:
Vtedy ked som ho vymyslal som mal krizu, takze je to z neho citit... Ale co uz... Nemoze sa pacit kazdemu vsetko...

Old Post 10-04-2004 v 20:27 PM
Dicius je offline   Profil uživatele Dicius   Find more posts by Dicius   Foto galerie člena Dicius   Click here to Send Dicius a Private Message   Add Dicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 213

Taky obcas myslim na selfkill,ale nestoji to za to.Je to zbabele a navic bys prisel o to,co se na tomhle srandovnim svete jeste semele.

Old Post 10-04-2004 v 20:33 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dicius
Stálý Člen

Karma uživatele Dicius - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 214

viem a aj som to vedel vtedy, ale ako nick sa mi to pacilo... a nejako som si na to zvykol...

Old Post 10-04-2004 v 20:35 PM
Dicius je offline   Profil uživatele Dicius   Find more posts by Dicius   Foto galerie člena Dicius   Click here to Send Dicius a Private Message   Add Dicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 215

já to mám z nějaký knížky ale už nevim z jaký. Kdybyste nekdo věděl, tak napište !!!!!

Old Post 11-04-2004 v 10:02 AM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 216

2koupala: dobrej nick..
ten můj je zkr. myho jmena. Nejvic psycho je YtuMama-super!
ale to uz jsem tady jednou psala..Hezkej den čuníci..

Old Post 11-04-2004 v 13:58 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Ja
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Ja - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 217

Nevim vsici mi rikali mistre tak si rikam Mr.Já

Aneb estli se to má hulit, musí se to sušit.

Old Post 12-04-2004 v 12:22 PM
Mr.Ja je offline   Profil uživatele Mr.Ja   Find more posts by Mr.Ja   Foto galerie člena Mr.Ja   Click here to Send Mr.Ja a Private Message   Add Mr.Ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 218

Vzniklo to na prvni parbe StarCraftu s kamosema (1998). Nevedel sem jakej si mam napsat nick, tak mne tak od ty doby rikaj. Je to doslovny, protoze mam velky nohy.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 13-04-2004 v 20:49 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 219

vrrn: Veronika?

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 14-04-2004 v 09:26 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 220

hmm

Old Post 14-04-2004 v 13:20 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja
Nový Člen

Karma uživatele Ganja - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 221

Co ktý mí dodat...

Old Post 18-04-2004 v 14:58 PM
Ganja je offline   Profil uživatele Ganja   Find more posts by Ganja   Foto galerie člena Ganja   Click here to Send Ganja a Private Message   Add Ganja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klier
Stálý Člen

Karma uživatele klier - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 222

hi all growers, muj nick vzniknul v dávných dobách (tj.asi tak pred 6-7 let) kdyz sem na počítači příval dooma a jako spravnej drsnak sem si daval prezdivku killer a jednoho dne sem se preklep a zniknul z toho klier a od ty doby mi to tak ve svete elektronyky zustalo. Tohlensto je takova moje univerzal e-net prezdivka a vyuzivam vsede na netu.

Old Post 18-04-2004 v 17:25 PM
klier je offline   Profil uživatele klier   Find more posts by klier   Foto galerie člena klier   Click here to Send klier a Private Message   Add klier to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alver
Stálý Člen

Karma uživatele Alver - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 223

2 klier:
Mno jo, náhoda je blbec....

http://ukazuseti.wz.cz/ATT00002.gif
Drak byl odjakživa poslem strachu, obdivu, úcty. Lidé se mu klanili, uctívali jej a obětovali se mu.
Nic z toho nepotřebuji, pouze re5pekt.
_--==#{Alver}#==--_

Old Post 19-04-2004 v 08:22 AM
Alver je offline   Profil uživatele Alver   Find more posts by Alver   Foto galerie člena Alver   Click here to Send Alver a Private Message   Add Alver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BABYLON KILLER
Nový Člen

Karma uživatele BABYLON KILLER - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 224

Babylon sucks 8-)))) proto babylon killer !!!! BABYLON FALLING DOWN !!!! no jo jsem trochu (hodne) do leva....

Old Post 21-04-2004 v 19:05 PM
BABYLON KILLER je offline   Profil uživatele BABYLON KILLER   Find more posts by BABYLON KILLER   Foto galerie člena BABYLON KILLER   Click here to Send BABYLON KILLER a Private Message   Add BABYLON KILLER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1486450 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív