Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Hnojit outdoor značkově?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 209

citace:
Původní příspěvek od IgorGrinder
Teraz mi poradte : Plagron P-K alebo - Plagron ALGA - Bloom


Plagron ALGA - Bloom Ti stačí, pokud to chceš opepřit a máš na to, přidej i Plagron P-K.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 27-07-2011 v 19:36 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keany
Stálý Člen

Karma uživatele Keany - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 210

Zdar lidi, koupil jsem si PK 13-14 od Canny a ted ctu veci jako, ze se to ma podat jen jednou 3 tejdny pred koncem kvetu...co to je za blbost? Tim se snad hnoji celej kvet, ne? http://www.canna-cz.com/pk_13_14_directions Krom toho pisou, ze 1,5ml /litr.. normalne se PKckem zvysuje koncentrace.. u jinych znacek az na 10ml na litr.. To je to od Canny tak megakoncentrovany? Nebo to muzu trochu prepalovat?? dík )

Old Post 04-08-2011 v 17:53 PM
Keany je offline   Profil uživatele Keany   Find more posts by Keany   Foto galerie člena Keany   Click here to Send Keany a Private Message   Add Keany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farmer36
Stálý Člen

Karma uživatele farmer36 - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 211

Sevas... Ja odporúčam . RAST-výluh z vykvasenej prhlavy 100% učinost . KVET- GUANO

Old Post 07-08-2011 v 23:20 PM
farmer36 je offline   Profil uživatele farmer36   Find more posts by farmer36   Foto galerie člena farmer36   Click here to Send farmer36 a Private Message   Add farmer36 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od white_apple
Kámošův bratr prý dával do hlíny pod kytku rozemletá kravská kopyta nebo něco takového, máte s tím někdo zkušenosti? a kde to sehnat jinak já mícham slepičinec + nasekaný kopřivy(slepičince a kopřivy nechávam pár týdnů v sudu s vodou) + nějakej ten popel z krbu + kompostovaná hlína a nemůžu si ztěžovat
Vola sa to Hosticka rohovina,zaciatkom tejto sezony sme ju zamiesavali do substratu a kamos sypal aj na povrch okolo kytky,tak do mesiaca to bolo rozpustene a malo by to byt bohate na dusik. Kupovali sme to v Tescu,cena asi 3 €

Old Post 08-09-2011 v 15:56 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhuleny cap
Stálý Člen

Karma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhuleny cap - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 213

kluci ja kazdej 2 tyden nasipu okolo kytky stare kurince od slepic a necham to tam volne a jak prsi kytka si vezme co potrebuje
mam venku 2 kytky super lemon haze a mam ted mega paldy pocitam tak konec zari a sklizim kytky maj 2,5 metru jinak jak jsem je presazoval do zeme slo pod jednu kytku 70l subtratu docela to byla fuska musel jsem udelat duru tak 1m do zeme ale urco se to vsechno vyplatilo

Old Post 08-09-2011 v 17:19 PM
zhuleny cap je offline   Profil uživatele zhuleny cap   Find more posts by zhuleny cap   Foto galerie člena zhuleny cap   Click here to Send zhuleny cap a Private Message   Add zhuleny cap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benzer
Nový Člen

Karma uživatele Benzer - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 214

Zdravim letos sem nasadil kupovany hnoje na balkonovku kterou sem mel jednu.
A venkovni ctyri rostliny sem sadil do kravskyho hnoje a daval sem krystalon.

Na tu balkonovku sem pouzil od GHE FloraBloom a od ATAMI Bloolbastic na kvet a na rust Kristalon start
+ Fish mix od BIOBIZZ cele obdoby vegetace.

A teda reknu vam penez rozhodne nelituji jedna sklenenka a totalni high vypada uzasne ma uplne obsypany palice bliznama a listy sou uplne bily od krystalku.Narozdil od venku kterej fajci dobre ale je ridkej a listnatej.

Takze zaverem,kdyz mate na zahrade,na balkone (proste na jakymkoliv miste kde se nemusite bat toho ze vam to nekdo sekne) Tak rozhodne ano. Kdekoliv kde to neni mozne a ryskujete ze o kytky prijdete rozhodne ne. takze pestu zdar

Old Post 01-10-2011 v 16:04 PM
Benzer je offline   Profil uživatele Benzer   Find more posts by Benzer   Foto galerie člena Benzer   Click here to Send Benzer a Private Message   Add Benzer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 215


přidam se sic opožděně ale přece musím podotknout že jsem pěstovla kždý rok na zhrdce a vždy jsem byla spokojená jen s jedním hnojivem a to už zmíněné kuřince mama je doma čerství :0) jedna lopt do kbeliku zalit vodou nechad odstát a co 2 den zalít:0) a je spokojenost 14 dní před sklizní pokud to tedy nekdo nečmajzne vyčistit čistou vodou ale to určitě všeci víte

Old Post 23-11-2011 v 12:01 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 216

kuřincema zalejvat každej druhej den až do dvou tejdnů před sklizní, no nevim jestli by mi to chutnalo i bez hnojiv vypěstuješ to co máš na fotce celkem hravě

Old Post 23-11-2011 v 12:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 217

jste prostě zkušenější :0) Těžko se sváma srovnávat ale někdy se začít musí no ne :0) mě to tak stačilo

Old Post 23-11-2011 v 12:41 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 218

v pohodě, taky kolikrát i dneska přehnojim, ale prostě mi to nedalo - to ti nemůže chutnat to hulení potom

Old Post 23-11-2011 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 219

chápu vše OK. :0) takže jednou z tejden:0) kdyžt o tak ted čtu tak spon si na tom ti zloději moc nepochutnli!! :0)
proto jsem se dala na IN

Old Post 23-11-2011 v 16:08 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 220

Jj, kdysi mi kamoš donesl vzorek co vypěstovol venku a hnojil slepičincema, to byla chuťovka :-) . Možná to jde dobře, ale ne bez pořádného závěrečného proplachu. Chutnalo to jako slepičinec. :-) .

Old Post 23-11-2011 v 17:17 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zkuřka z Brna
Nový Člen

Karma uživatele Zkuřka z Brna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 221

Zdarec, mamotázku ohledně BOOSTERŮ na konci květu:
je to sice drahý, ale prý je to fakt znát a ty peníze se do toho vyplatí vrazit... Moje otázka je: který booster mám zvolit?
drahý, nebo levný? jde mi o poměr cena/výkon - outdoor

Old Post 03-02-2012 v 21:41 PM
Zkuřka z Brna je offline   Profil uživatele Zkuřka z Brna   Find more posts by Zkuřka z Brna   Foto galerie člena Zkuřka z Brna   Click here to Send Zkuřka z Brna a Private Message   Add Zkuřka z Brna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 222

Nakašlat na boostery, obzvlášt venku, ztráta pěnez z mého úhlu pohledu.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 03-02-2012 v 22:00 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 223

Podle toho, co má např. Date 1 s PK 13-14 za výsledky, tak to asi nebude tak zbytečný.. PK má asi nejlepší poměr cena výkon, ale pokud chceš only bio jako já, tak Green Sensation je drahý, ale kvalitní booster.. Palice jsem měl pěkně prorostlé a orosené, kámoš co nepřihnojoval měl trochu řidší, ale nijak významně. Podotýkám stejný model, oba ve skleníku, podobný substrát.. Ne každý ale dává kytkám takový luxus, rozhodně to taky neudělá dvojnásobnou úrodu. Venku ale hůře uhlídáš, aby hnojivo k těm kytkám všechno došlo, v květináči (pokud ti do něj dnem nocí neprší) nebo ve skleníku je to v klidu...

PS: dobrou hlínu, spousta místa pro kořeny i slunce pro listy ničím nenahradíš..

Old Post 06-02-2012 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 224

citace:
Původní příspěvek od microft
Podle toho, co má např. Date 1 s PK 13-14 za výsledky, tak to asi nebude tak zbytečný.. PK má asi nejlepší poměr cena výkon, ale pokud chceš only bio jako já, tak Green Sensation je drahý, ale kvalitní booster.. Palice jsem měl pěkně prorostlé a orosené, kámoš co nepřihnojoval měl trochu řidší, ale nijak významně. Podotýkám stejný model, oba ve skleníku, podobný substrát.. Ne každý ale dává kytkám takový luxus, rozhodně to taky neudělá dvojnásobnou úrodu. Venku ale hůře uhlídáš, aby hnojivo k těm kytkám všechno došlo, v květináči (pokud ti do něj dnem nocí neprší) nebo ve skleníku je to v klidu...

PS: dobrou hlínu, spousta místa pro kořeny i slunce pro listy ničím nenahradíš..


zdarec

nic proti ale Green Sensation neni o moc lepsi jako klasicke PK - oboji jsou mineralni hnojiva a zadne bio :P

venku se mi nejvice osvedsilo guano plus biobizz bloom

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 06-02-2012 v 10:44 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - hnojení outdooru při květu - 81 odpovědí
24-09-2010 - HNOJIVA NA outdoor - zkušenosti - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9719890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív