Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Revoluce v boji proti slimákům
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 209

vpravo nahoře je tlačítko hledání slimák

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 03-07-2008 v 17:23 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Hlína Jak na slimáka Příspěvek č. 210

Já jsem mněl taky problém se slimáky,vůbec jsem je neviděl,jen jsem mněl stále ožrané listy.
Slimák má rád vodu,tak jsem si počkal na déšt´a podíval se na políčko-bylo jich tam si 20!
Slimák nemá rád sůl,protože je skoro celý z vody :-)...
Pak už stačilo posypat kávovou lžičkou a mám klid-přímo slimpoše.
Je to dobré dělat po každém dešti,protože se množí,ale za sucha jsou fakt schovaní.
A navíc máš to bez chemie....



Fanánkův out 2010

Old Post 16-05-2009 v 17:16 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montauk_monster
Stálý Člen

Karma uživatele montauk_monster - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 40  

Palec dolů utok podlym slimakem Příspěvek č. 211

zdravim
ted jsem prisel z prace, jdu hned zkontrolvat kiti jak preckala tu bourku a.... sok-zdeseni-hnev. Kiti sice preckala bourku ale nakej ***** slimak se mi do ni pustil, je celkem dost ohlodana (zejtra dodam fotky, nemuzu najit kabel od mobilu k pc a nemam naladu ho hledat)
No a ptam se, co s napadenyma listama, mam je tam nechat a nebo dat pryc (a nebo dat pryc jen ty co jsou fakt hodne).....?
A jak pomoc kytce aby se z toho napadeni lip dostala? (napadlo me ze bych ji mohl pohnojit at ma vic sil (jeste ji nehnojim))
Dozralo me to o to vic ze jsem si naivne myslel ze kdyz jsou v kvetinaci tak tam slimak nevleze... no nic, zejtra musim urobit nejake opatreni proti tem slizkejm smejdum....
dik moc za pripadnou odpoved ci odpovedi

Old Post 22-05-2009 v 22:32 PM
montauk_monster je offline   Profil uživatele montauk_monster   Find more posts by montauk_monster   Foto galerie člena montauk_monster   Click here to Send montauk_monster a Private Message   Add montauk_monster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nekrad111
Nový Člen

Karma uživatele nekrad111 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 212

aj ja sa si myslim ze s tou solou by to mohlo byt dobre a co keby sme dali pod tu sol napriklad celofan to by zabranilo tomu abi sme zaslolili podu a co na to poviete mne tento rok uz zlikvidovali 3 rastlinky....a vanish nepomaha....

Old Post 23-05-2009 v 16:07 PM
nekrad111 je offline   Profil uživatele nekrad111   Find more posts by nekrad111   Foto galerie člena nekrad111   Click here to Send nekrad111 a Private Message   Add nekrad111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nekrad111
Nový Člen

Karma uživatele nekrad111 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 213

montauk_monster: neodstranuj listy aj obžrate listy sposobuju fotosintezu a to je pre nu teraz dolezite ani nie tak hnojivo ako chlorofil.....mne sa to mtiez stalo a za tyzden by mala vyhodit nove poschodie a kriza prejde
cus

Old Post 23-05-2009 v 16:12 PM
nekrad111 je offline   Profil uživatele nekrad111   Find more posts by nekrad111   Foto galerie člena nekrad111   Click here to Send nekrad111 a Private Message   Add nekrad111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 214

ja pouzivam vanish uz radu let a nikdy me nezklamal i v tech nejvice slimakovitych mistech dekoazal tu havet zlikvidovat nez se dostala ke kytkam cim vic slimaku tim vic vanishe sypat

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 23-05-2009 v 18:09 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 215


Tak co mě přijde celkem "revoluční" , je kachna jménem Indický běžec, je taková komicky stavěná, chodí vzpřímeně jako člověk a co opravdu žere, jsou právě ti naši těžce zbavitelní oranžoví superslizouni. Takovej příjemnej koloběh..natural požerač

Old Post 25-05-2009 v 18:30 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 216

Mne stacia len piliny nič viac...

Old Post 26-05-2009 v 09:55 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LH_grow
Nový Člen

Karma uživatele LH_grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 217

nám si mravce spravili pod rastlinou mravenisko a koniec všetkým škodcom nastal..co z toho vyplyva?..treba nejak sadiť do mraveniska..potom sme sa vymočili do nádobky a priliali kus piva a keď sa tam chytilo zopár slimákov a zhnili tam tak odvtedy to asi vylučuje nejaký smrad odpudivý slimákom..

LH_LH

Old Post 01-06-2009 v 07:36 AM
LH_grow je offline   Profil uživatele LH_grow   Find more posts by LH_grow   Foto galerie člena LH_grow   Click here to Send LH_grow a Private Message   Add LH_grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 218

Vanish funguje víc než dobře. Pro ty, co jsou zasaženi BIOvlnou - doporučil bych nějakým způsobem buď vysadit, nebo přilákat k místu střevlíky. Jeden by měl za den zvládnout spořádat kolem pěti slimáků. U tabáku co mám venku jsem vypozoroval, že vždy po dešti si jeden místní dělá obchůzky a kouká kolik z nich si přišlo pochutnat na Vanishi.

Old Post 01-06-2009 v 10:17 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 219

jak skusil pisem smichat s uhlikama a takovym bordelem s ohniste tak uvidim co se stane

killlsmoker

Old Post 04-06-2009 v 15:04 PM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salimir
Stálý Člen

Karma uživatele salimir - 94% PěstitelskáKarma uživatele salimir - 94% PěstitelskáKarma uživatele salimir - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 220

ahooj growers.
Ja jsem moje white russiany vysadil mezi bylinky,pac jsem si vsiml ze slimaci a plzaci nektere z nich nezerou,ba naopak misto kde jsou absolutne ignoruji,zajimave ze?

Podle provedeneho pozorovani .........
slimaci nesnasej koriandr a matu,.
tak jsem rostlinky umistil mezi ne a pohoda ,slimaci operuji uplnne na jinem konci zahrady.

,,No soap no hope"

Old Post 06-06-2009 v 00:13 AM
salimir je offline   Profil uživatele salimir   Find more posts by salimir   Foto galerie člena salimir   Click here to Send salimir a Private Message   Add salimir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 221

slimáky nutno solit a zašlapovat do země...toť můj recept na úspěch

Old Post 06-06-2009 v 10:25 AM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woncek
Nový Člen

Karma uživatele Woncek - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 222

Jo mě tenhle rok sežrali už moc kytek tak tet těm co mi zbyly omotám kolem stonku aspoň ten šmirgl a snad už tam kundy nepolezou.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=557602#post557602

Old Post 16-06-2009 v 19:18 PM
Woncek je offline   Profil uživatele Woncek   Find more posts by Woncek   Foto galerie člena Woncek   Click here to Send Woncek a Private Message   Add Woncek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 223

Udělám do hlíny kolem kytky rýhu, vložím do ní igelit (nejlepší je ta: Policie, zákaz vstupu :-D), zasypu tak, aby zůstala jen ta rýha a igelit se nedal podlézt, nasypu sůl a pepř - hotovo- osvědčeno!

Old Post 16-06-2009 v 22:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 224

a oni mrchy to umí žrat takým stylem,že tam nezůstane vůbec, ale vůůbec nic,coo

Old Post 16-06-2009 v 22:47 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3163030 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív