Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 193

no v mem pripade je nejhorsi ta unava v letnich paracich to totalne nedavamdruha vec je zapometlivost kolikrat bych se nejradeji vyfackal jak se vracim 5krat pro nakou vec a nevim pro kterounastesti uz mam skolu nejakou dobu zasebou takze nemusim schizovat ze skouseka jako posledni vec ktera uz tady byla nekym zminena je ze mi obcas navozuje trochu schizu ze name lidi faraji a odsuzuji me kdovi za co nejak casto nad tim neuvazuju ale nekdy si fakt nemuzu pomocttreba to ani neni travou ale nakym mym psychickym blokem kdo vi mejte se

Old Post 15-11-2007 v 19:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 194

mně na kytkách štve závyslost ne na hulení,ale na pěstování...

Old Post 15-11-2007 v 20:27 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 195

citace:
Původní příspěvek od auroraindika
mně na kytkách štve závyslost ne na hulení,ale na pěstování...

No to je silna zavislost. Hlavne ak idem autobusom a pozeram sa z okna von a rozmyslam ako by to tam a tam pekne rastlo

400W

Old Post 15-11-2007 v 20:33 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 196

wasco123..

jasny, presne tohle delam taky, ale myslim ze nejsme jediny

Old Post 15-11-2007 v 20:57 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 197

citace:
Původní příspěvek od Zedy
To jo souhlasím s GrandmammGANJA, je dost nepříjemný, že se kolem trávy vytvořily takový nepříjemnosti v podobě odsuzování těch kteří ji konzumují a to že je drogou nelegalizovanou ji dělá o to horší pro ty kteří ji nezkusili a nedokážou, nebo nechtějí pochopit ty kteří si na ni tak libujou, stejně jako ty co tak rádi konzumují alkohol což je droga legalizovaná a tolika lidem to nevadí.


Podle mě těch kteří odsuzují konzumenty v poslední době rapidně ubývá-je to přímá úměrnost k tomu, jak se zvyšeje procento těch, kteří aspoň ochutnali nebo kouří pravidelně. Navíc klasická tabuizace konopí, tak jak ji známe z dřívějších let, už je ta tam-do médii už byla vypuštěna spouta názorů z druhé(té hulící)strany a lidé už začínájí být tolerantnější a mají daleko více pochopení pro konzumenty marihuany než dříve. A co bys vlastně čekal od legalizace?? V čem by to bylo lepší-myslíš, že by ses cítil svobodněji, zvítězila by spravedlnost nebo by ses nemusel stydět či bát zapálit si špeka na veřejnosti nebo snad chceš v ČR legálně nakupovat či prodávat?? Nezapomeň, že zakázané ovoce chutná nejlépe...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 15-11-2007 v 22:07 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 198

mne skôr vadí na marke to že je jej stale málo
a ešte to že už sa z nej nedokažem tak vysmiať ako niekedy
ak by ste povedali že si mam dať trošku pavzu a že to bude zase mastiť brutal tak to my tiež vadí že ja chcem proste stale sa tak zhuľovať a taktiež už potrebujem takú pecku pri ktorej by som od smechu neudržal v sebe moč
buhehe

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 16-11-2007 v 13:15 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 199

dr skunk: presne tak kde jsou ty casy jak sem se valel smichy po zemi z par prdu vsechno dobre jednou koncico bych dal zato mit ted stav po kouru jako ten poprve co sem zazilted uz to cazeni spise beru jako samozrejmost jinak tou legalizaci se moc veci nezmeni akorat za to v kofi a jinych shopech budou chtit nekrestanske prachy ale zase na druhou stranu kdyby vlada nebyli idioti tak by tady timdlenctim mohli slusne konkurovat dealerum tim ze to legalizujijak psal panker zakazane ovoce nejlip chutna ikdyz ja se stim netajim ani na ulici takze v hlave uz mi probehla legalizace

Old Post 16-11-2007 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 200

Paráda. Co mi vadí? Čím dál víc mi připadá, že nerozumím svýmu okolí. Ne, že by snad okolí nerozumělo mně, ale časté introspektivní stavy mě jako vír stahují do samého nitra mých myšlenek, kde se bohužel začínám cítit v bezpečí. Kde nahlížím do třináctých, někdy až do čtrnáctých komnat k samotné podstatě věcí...Podvědomě tuším, že by to tak být nemělo, zvlášť když je člověk obklopen víceméně přejícími a hodnými lidmi, ale...
Teď zrovna dole zazvonil zvonek u domovních dveří a slyším, jak moje žena pozvala naše přátele na pokec, ale přesto zůstávám nahoře u kompu a - peču na to.
...
...ne, tak tohle už asi neudejchám. Volají, ať jdu na chlebíčky. To je nefér.
...
...kurva, já mám jít na mňamku a přitom ani nejsem zvědavej na toho, kdo ji dones? Tak TOHLE nemám rád. TOHLE mi na trávě vadí, přátelé...

edit:...a zároveň ji za to miluju! ...nevíte kam jsem si dal faju?

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 16-11-2007 v 18:45 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 201

hyde:u me to vyustilo v to,ze jsem prestal chodit mezi lidi.Vidim je jen z auta,nebo v obchode.Moc uz toho s nima ale nenakecam a beru to jako pozitivni vec :-) opravdu nejlip se citim kdyz jsem doma s rodinkou,nebo kdyz se staram o zvirata,nebo kdyz jsem se psem v prirode......prispusobil jsem tomu i svoji praci.Moh jsem jit delat za vic penez do velkeho kolektivu mladych lidi nenarocnou praci,ale ja sel delat za min to co me bavi a jsem jedinym zamestnancem :-)
Absenci komunikace,resim navstevou groweru.S klukama tady prodiskutujeme globalni i domaci problemy,navrhnem nejlepsi reseni a je mi hrozne fajn :-)



co mi vadi? ze odkladam opravdu dulezite veci a jednou na to dojedu.Ta kytka za to ze jsem slaboch urcite nemuze.Vic mi dala tak drzim hubu :-)

taky mi vadi,ze pisu docela kratke prispevky presto je dam do kupy napriklad za 50 minut kdo vi jestli ne dyl.

rychly a razny prichod zimy me taky sere,ale to uz jsme jinde

Old Post 16-11-2007 v 22:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 202

nic moc, asi jen to ze ji mam az nezdrave rad )

Old Post 17-11-2007 v 05:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
idjoemert
Nový Člen

Karma uživatele idjoemert - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 203

Žádný neznám.vy jo?

Old Post 17-11-2007 v 16:23 PM
idjoemert je offline   Profil uživatele idjoemert   Find more posts by idjoemert   Foto galerie člena idjoemert   Click here to Send idjoemert a Private Message   Add idjoemert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 204

idjoemert:jak vidis tak kazdy si neco naselses nedival na nikdo neni dokonaly?a nic neni dokonale

Old Post 17-11-2007 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gregys
Stálý Člen

Karma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Obecné Vadí Příspěvek č. 205

Že na ni nemám více času,jas na pěst. tak na kouř.Rodina,praca znáte to ne?

img

Old Post 18-11-2007 v 07:20 AM
gregys je offline   Profil uživatele gregys   Find more posts by gregys   Foto galerie člena gregys   Click here to Send gregys a Private Message   Add gregys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 206

co mi vadí na marihuaně? že je jí pořád tak málo

Old Post 18-11-2007 v 14:40 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 207

Ta paměť mě taky sere.Už beru i lecithin pro zlepšení.trochu to pomáhá, ale ztrácím soustředivost.Ve škole se nemůžu dlouho soustředit na učivo.A naučit se něco doma na test - VUBEC!
Ty začátky byly snad nejhezčí. Ale je to dávno pryč.

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 20-11-2007 v 08:57 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 208

Kdyz pominu dojeby, protoze ty vsichni zname a vice ci mene si na ne zvyknem, tak me na ganji nejvic stve ze furt odkladam praci, uklid, nebo tak. Jak to neudelam hned, tak to neudelam vubec dokud me k tomu fakt neco nedonuti, i kdyz to je i kvuli moji osobe samotny, ze sem proste linej se hecnout a udelat to ihned...

To samy s ucenim, ale u toho nevydrzim at uz palim nebo ne... heh

// jojo, a pamet

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 20-11-2007 v 16:39 PM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4678500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív