Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 193

Nejradsi HH az po Jungle skrz breakbeat ci dancehall neni spatnej ci takove ska ci ragga(muffin).


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 17-01-2003 v 14:24 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 194

Ja poslouchám všechnu hudbu z který něco cítím ať je to Manu Chao, (staří) Redhoti, Radiohead,Pearl Jam, The Doors.. atd je toho moc. Rád si v létě zajdu na open air Jungle,D´n´B, poslechnu si i hip-hop,jazz pohodové ragge, ska je toho opravdu moc. Zdravím všechny a hulte, tripujte, houbujte a hlavně užívejte života bez zbytečnéjch ojebů na ostatní, život je krátky na to aby jste ho sobě a ještě něco horšího jinému narušovali ba někdy i ničili.
Bueno dias Mekalinos.

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 17-01-2003 v 15:30 PM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Ardilla Roja
Nový Člen

Karma uživatele La Ardilla Roja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 2 

Pohodička no... Příspěvek č. 195

no, nechci vam do toho kecat, ale sezente si nekdo DJ Aphrodite, dobry subwoofer a kvalitni ganju. Pak poznate co je peklo a raj v jednom okamziku :-) Viva DrumBass...

Old Post 18-01-2003 v 10:52 AM
La Ardilla Roja je offline   Profil uživatele La Ardilla Roja   Find more posts by La Ardilla Roja   Foto galerie člena La Ardilla Roja   Click here to Send La Ardilla Roja a Private Message   Add La Ardilla Roja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaja
Nový Člen

Karma uživatele kaja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 2 

hudba Příspěvek č. 196

elektronicka hudba ovladla naprostou vetsinu mladeho posluchacstva,moc mne to mrzi jelikoz nam to ukazuje jak hloupost vitezi.vse co nevyzaduje moc energie to se posloucha nejlepe,kdykoli se ma zapojit hlava uz je to horsi.slysim samy hip hop techno dance music a dela se mi mdlo.vse neuveritelne nahlas snad aby se zakryla ta (ne)hudebni zoufalost.k tomu si kazdej date "speka"jasne v pohodee tupy hovada vlezte mi na hrb a nedelejte ze poslouchate hudbu protoze to rozhodne nedelate.ale nekdy to zkuste.

Old Post 19-01-2003 v 11:44 AM
kaja je offline   Profil uživatele kaja   Find more posts by kaja   Foto galerie člena kaja     Add kaja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

mno Příspěvek č. 197

2kaja: nevim no ale nejak s tebou nesouhlasim, protoze hh se mi nezda moc elektro a to ho posloucham sakra dlouho abych to vedel nebo treba takovej jungle,techno,dnb ,zkousel si ho nekdy hrat? Neni to vubec zadna prdel a co teprv hh taky to neni zadna sranda ho hrat o cem sem se uz nekolikrat presvedcil.
Uz te vidim jak bys ty treba napsal text do hh , by se ti vsichni vysmaly a hloupej ses maximalne tak ty kdyz rikas tohle, z toho plyne ponauceni ,ze nesmis vsemu verit. Si proste jen hloupej blbecek a nezaslouzis slitovani , stejne tak jako pot ,taky te sere kdyz ho mas na sobe.

Ps - az udelas nejaky svoje hudebni demo tak mi dej vedet ja ti to nalezite ocenim ty einsteine. Vis co vlasne mi v...z p...l .

2La Ardilla Roja: jo jo aprhodita mam treba ta pecka s tim pichanim jak tam ta zenska rve , to je rychta.


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 19-01-2003 v 12:45 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec dolů kájo Příspěvek č. 198

nemáš pravdu - takhle hudbu nemůžeš dělit - hudba je prostě hudba! zkus si poslechnout třeba nějaký hódně starý Floydy - vždyŤ to má mnohem blíž k Moving Shadow než k floydum o dvacet let později...
hip-hop dokáže bejt hudebně naprosto vychytanej, skoro neelektronickej (poslechni si třeba Deliquent Habits)
no a rychtičky - víš co byla první hudba - bubnování, rytmus - šamanská extáze, trans... tohle je prostě návrat k naprostejm kořenum - hudba nemusí bejt jenom 1.sloka - refrén - druhá sloka - sólo - refrén....
PS: příště zkus bejt trošku víc tolerantní, kydat sračky na něco, co se mi nelíbí, umí každej pitomec

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-01-2003 v 13:32 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaja
Nový Člen

Karma uživatele kaja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 2 

vyborne Příspěvek č. 199

jsem rad,slova nezustala bez odezvy.souhlasim s vami.na svoji obhajobu bych pouze napsal co mne primelo k tak nekompromisnimu psani.ztravil jsem vecer v takzvanem klubu pro mlade pobliz prahy a bohuzel jsem si s prateli nemohl rici ani par slov jelikoz cele ctyri hodiny bez ustani hralo techno rychle a hodne nahlas ostatne jak to ma byt.potom zapnu pocitac a na doporuceni se podivam na tutu stranku a ctu zase jenom o techno je vsechno.me rozhorceni je celkem opravnene.nerad hazim vse do jednoho pytle a casto si rad poslechnu rap nebo neco kde se objevi lidsky hlas co ale nesnesu je agresivni zcela nekompromisni techno obvzlaste neplni li svuj ucel ktery je tanecni.bohuzel v posledni dobe vse nasvedcuje tomu,ze kde figuruje technika,pocitacem konce automaticky a primo umerne vytraci se duch samotne hudby.posloucham dlouho a vse mozne ale nejradeji to co tvori lide a ne pocitac.zajimalo by mne kolik ortodoxnich technaru a houseru ma predstavu i o jinych hudebnich zanrech a predevsim jestli si ji vubec chteji utvaret. mam strach,ze jim na to uz nemuze zbyt energie.zdar

Old Post 19-01-2003 v 17:25 PM
kaja je offline   Profil uživatele kaja   Find more posts by kaja   Foto galerie člena kaja     Add kaja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec nahoru ok Příspěvek č. 200

to už je rozumný slovo, jenom snad buď otevřenej veškerej hudbě, já dřív poslouchal jenom bigboš, potom 60. léta a kytarovky - elektroniku jsem odsuzoval (tuc tuc), nenech se svázat žánry - dobrá muzika a šitová muziku extuje napříč všemi styly.
BTW: nemáte něgdo CATO SALSA EXPERIENCE - viděl jsem jeden klipík a dost se mi to líbilo, bohužel ssem to nigde nesehnal

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-01-2003 v 18:24 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Huple
Nový Člen

Karma uživatele Huple - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 201

Pokud máte poněkud zmatenej zhuleneckej trip. vřele doporučuju trochu té tvrdší elektroniky ala Nine Inch Nails. Pokud jste sebedestruktuvní typ-tak to vidím na nejlepší deathmetalovou kapelu Deicide.To jsou tak neuvěřitelný huliči a poslouchat pekelnou dvoušlapku Stevea Asheima je o mozek.Mimochodem, death jinak neposlouchám.
No a pro melancholické povahy jsou např. Radiohead jako dělaní!!!avšak pozor-některé písně znějí jako soundtrack k sebevraždě.
Jako nejlepší neutrální kapelu volím Nirvanu (You Know You´re Right je geniální písnička, při které mi ukápla vlahá slzička-Kurt už tady nikdy nebude, aby napsal další tak krasné věci.)
Amen.

Old Post 22-01-2003 v 17:45 PM
Huple je offline   Profil uživatele Huple   Find more posts by Huple   Foto galerie člena Huple   Click here to Send Huple a Private Message   Add Huple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Dotaz kája? Příspěvek č. 202

hele kájo já taky neposlouchám elektronickou hudbu a nenadávám těm co ji poslouchají. z těch tvejch příspěvků odhaduju že asi holduješ dechovce a country. holt každýmu se líbí něco jinýho a plivat ostatním na jejich styl není to pravý ořechový. Já teda poslouchám hardcore, neopunk. líbí se mi taky jungle.


________________
born to be high!!

Old Post 25-01-2003 v 15:11 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Příspěvek č. 203

Zofka: hey poslouchat zcazenej napriklad Slipknoty je o nervy ALE je to bomba maji skvely gradace kytar. Samozrejme sem je uvedl jako priklad Soulfly, Sepultura nebo Coal Chamber = od zacatku az do konce to hrnou pred sebou skvela silenost.
Pokud chcete tuto a podobnou hudbu live. Doporucuji zapadoceska seskupeni:
Made by the Fire-instrumentalni emo-core, za bubny sedi nejlepsi bubenik minimalne na zapade jakysi Ondra Miller - po dlouhe dobe skupina pri ktere sem mel otevrenou hubu a jenom sem cumel
Positive Mind-HardCore ve sve necistsi podobe vejplach jak svine
Concrete-to same jak PM

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 14-02-2003 v 17:48 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Drum Příspěvek č. 204

Ja davam prednost spise Drum "n" Basse nabo tekno nebo jungle.

vriter@cz

Old Post 15-02-2003 v 01:25 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
no.655321
Nový Člen

Karma uživatele no.655321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 9 

Pohodička ale nejlepsi je stejne Reggae Příspěvek č. 205

Pani a damy,pokud si fakt chcete uzit dobrej staavek po cazunku - pustte si reggae...Bob Marley /neni nutno predstavovat,nee??/ Black Uhuru, 311, Lee Scratch Prerry.......atd.
pohoda beat rulzz!

"..and i´m siiinging in the rain..."

Old Post 15-02-2003 v 02:15 AM
no.655321 je offline   Profil uživatele no.655321   Find more posts by no.655321   Foto galerie člena no.655321   Click here to Send no.655321 a Private Message   Add no.655321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
no.655321
Nový Člen

Karma uživatele no.655321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 9 

Nápad Re: ok Příspěvek č. 206

citace:
Původní příspěvek od Dude
BTW: nemáte něgdo CATO SALSA EXPERIENCE - viděl jsem jeden klipík a dost se mi to líbilo, bohužel ssem to nigde nesehnal

Dude - Cato Salsa jsou perfektni...mam asi 5 tracku a sehnal jsem je pomoci Kazaa lite...vytecnej P2P program. Zkoukni http://www.kazaa.com ale bacha na spyware! sezen si radsi Lite verzi...nema obtezujici reklamy..
kdyztak PM me, muzu snad este nekde vyhrabat link....ted nato nemam..

"..and i´m siiinging in the rain..."

Old Post 15-02-2003 v 02:23 AM
no.655321 je offline   Profil uživatele no.655321   Find more posts by no.655321   Foto galerie člena no.655321   Click here to Send no.655321 a Private Message   Add no.655321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martini
Nový Člen

Karma uživatele Martini - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 207

System of a down jsou The Best of!Ale uznavam ze Hip Hop se k hulcu docela hodí!

Old Post 17-02-2003 v 08:15 AM
Martini je offline   Profil uživatele Martini   Find more posts by Martini   Foto galerie člena Martini   Click here to Send Martini a Private Message   Add Martini to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Martini! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 208

Jo. Dřív to bylo techno, ale postupem času, když člověk dostává rozum,tak je to Hip Hop!!!! Nějakej ten punk taky neuškodí a Reggae nemá chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo a ještě obyčejný bubínky.

Old Post 22-02-2003 v 08:37 AM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9521750 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív