Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 193

2Bambulion: no jasne, vsici jsme fizli , doufam, ze to tu cte Eli

2Taker: mas pravdu, zvrhlo , kdyz si vzpomenu na zacatky

mama: "nechces to kourit, ze ne?"
ja: "ne, ja nekourim "

a ted

mama: (pri pohledu na cast moji out sklizne) "ze ti tata vubec dovolil vypestovat takovy mnozstvi, nemej toho tady tolik a nech si jenom trochu v tabaterce, nebo ti to vyhodim" (nevyhodi , jen ma spis strach, abych nemel problemy)
ja: "njn "

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 10-11-2003 v 17:25 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 194

u mě se to zase hodně podobalo přístupu Tetrinových rodičů ... až teda na tu matku ... Sami když jsem o tom začala nějak tak mluvit, tak mě to navrhli, ať seženu semínka a zkusíme to ... oba to chtěli zkusit(hulit), tak proč ne ... ale u obou po první úrodě rozdílný názory .. přesto mě v tom "podporujou" do teď za což jsem jim opravdu vděčná ... i když bylo pár problémů typu "Co když na to příjdou?" a podobně, ale všechno vysvětleno, takže ok Bohužel je hodně případů mých kámošů, kterým to rodiče našli a poslali na veřejnou skládku ...

Old Post 10-11-2003 v 17:31 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 195

no problémy s rodičema, to znám....ještě štěstí, že už bydlím sama. Jednou jsem se jim to na férovku pokusila vysvětlit, ale nějak to nepobrali. Máti totiž zkoušela hulit nějakou neúčinou sračku, po který jí bolela akorát hlava, takže ani nechtěj pochopit, co bych tak z toho mohla mít. S přesvědčováním už jsem to vzdala, nemá to cenu, tak ani o tom radši nemluvím......Stejně to na mě nepoznaj a i kdyby, tak mi do toho nemaj co kecat. Ale proč si dělat zbytečně problémy.

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 10-11-2003 v 18:00 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 196

u me to estre nevedi
Ale tak nak je na to pripravuju a myslim ze to snad vemou v poho. Muj otec driv taky palil (mozna pali i ted ale to nefim) a u matky si moc jistej nejsem. Co palim tak sem prestal pit tvrdej a vubec sem se dost zklidnil takze kdyz jim to reknu takhle tak to vemou. Taky mi je 20 tak uz snad vim co delam ne ?-)

Old Post 10-11-2003 v 18:03 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 197

no problémy s rodičema, to znám....ještě štěstí, že už bydlím sama. Jednou jsem se jim to na férovku pokusila vysvětlit, ale nějak to nepobrali. Máti totiž zkoušela hulit nějakou neúčinou sračku, po který jí bolela akorát hlava, takže ani nechtěj pochopit, co bych tak z toho mohla mít. S přesvědčováním už jsem to vzdala, nemá to cenu, tak ani o tom radši nemluvím.....

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 10-11-2003 v 18:06 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 198

No u nas to bylo kruty, vlastne furt je. Matka to proste nepobrala a otec taky ne. Docela je to zkolilo. Poprvy to jeste slo, jsem slibil ze se to nebude opakovat atd......... s postupem casu na to prisli podruhy a to byl teprv rachot. Tedka mam podminku s vyhrozkou pod trestem vyhozeni z domova, coz pro studenta, kteryho ceka matura je to smrt. Nedokazu jim proste vysvetlit ze neni droga jako droga, a ze i to kafe co pijou je droga atd.....ani nedokazou pochopit ten stav. Se me ptaj "A to si jako das tu CIGARETU a odletis nekam do jinyho sveta jo ? Proc to delas"Boze prece ja nikam nelitam. Jen mi to pomaha dostat se do relaxacniho stavu. Nevi jaka je to pohoda, kdyz po tezkym tydnu si muzes v patek dat jednoho a uplne se uvolnit poslechnout dobrou muziku, pozvat kamose a jit na pivko a na fotbalek. Proste me to mrzi ze nasi to nedokazou pochopit, a proto budte radi ze vam to vasi tolerujou

Old Post 10-11-2003 v 21:15 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 199

Jestli by nekdo vedel jak jim to podat ve forme ze by je to proste presvedcilo o opaku tak pls napiste. Taky jsem uvazoval ze bych jim dal precist grower. Hlavne temata jako "Vekove slozeni na groweru" nebo "Hulite s rodicema" nebo "Huleni v praci " protoze tam vetsina rika ze v praci ne spis po praci a par lidi tam pisou docela vysoky posty tak aby poznali ze ten kdo huli nemusite bejt hned smazka s nabehem na tvrdy drogy

Old Post 10-11-2003 v 21:45 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 200

2 mr voslik : co mas proti nezletilcum je to jenom cislo ten vek.. to nechapu

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 10-11-2003 v 22:39 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 201

to Soundsystem:

Tak to upřímnou soustrast......Jestli ti můžu něco poradit, tak se jim to nesnaž vysvětlovat. Protože mám pocit, že tvoji rodiče to nebudou chtít pochopit. Jsem na tom stejně¨a radši o tom s nima už nemluvim. Nemá to cenu. A je lepší je zbytečně neprovokovat....Zvlášť, když ještě u nich bydlíš.

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 11-11-2003 v 06:01 AM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 202

to Soundsystem:

A co jim rict ze se potom cejtis jako po par pivkach akorat ze za 2 hodky je to pryc. Nejni ti blbe a tak. To by mohli pobrat aspon trochu ne? Je to sice kec ale kdyz o tom nic nevedi tak by to mohli vzit. Ja kdyz zacinal tak sem se fakt cejtil jako opilej a za chvili to bylo pryc ..... Asi sem hulil naky hnusy ted uz je to "trochu" o necem jinym

Old Post 11-11-2003 v 11:16 AM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 203

Jo s Novou máš rech BohouR, jak ta začne něco mlýt vo trávě tak to fakt stojí za to. I teď to poslední šetření taky pěkně podali: tady to je

Jinak k tim rodičům: hlavně jim nelhat - to je základ. Stejně to jednou praskne a pak je lepší když aspoň něco tuší...

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 11-11-2003 v 12:59 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 204

2BohouR: akorat psa, protoze moc rad beha po zahonech a tim padem obcas neco zlomi

Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Naposledy upravil Cicmon 11-11-2003 v 21:21 PM

Old Post 11-11-2003 v 13:51 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 205

Uf tak ta reportaz z Novy je hodne kruta ( ale to pole travky co tam natacej je docela slusny). A to je presne ono. Ja bych rek ze moji rodice neveri vsemu co vidi na Nove, ale jak je tam zminka o drogach tak tomu hned slepe verej Jinak jak v ty reportazi rikaj ze travka je vstupni droga k tvrdejm drogam je pekna kravina. Vubec me nelaka nejaka chemie, ecko, herak nebo podobny sracky. Vim ze s timhle uz by si clovek nemel zahravat a navic travka mi uplne staci. Navic jak jsem se docet tak 97% mladejch lidi ma zkusenost s travkou ale jen 3% se dali na cestu tvrdejch drog, jenze to NOva vypustila, protoze by to uz nebyla takova sokujici zprava. A navic kdyz me matka tahla na protidrogovou pobocku tak tam vedle me sedel dosti sjetej manik a nevypadal moc zdrave. A matka hned " NO koukni se takhle chces dopadnout ?". Mela pravdu takhle bych opravdu nechtel dopadnout ale to ze me THC neudela (pokud teda nebudu hulit 50 speku denne, to uz asi pak pekne vypatlava) a proto jsem proti tvrdejm drogam. jo a strasne se mi libi jak ma tady nekdo pod jmenem hlasku " Neberte drogy, kurte travku " Mejte se krasne lidi !

Old Post 11-11-2003 v 14:42 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 206

Máš recht, a tej Nově se nemůžeš divit když jako jejich hlavní drogovej poradce byl jmenován pan Komorous (sice vás teď mystifikuju ale většinou to tak vypadá)

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 11-11-2003 v 14:57 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 207

BohouR: jasny ze to nejde srovnavat jenze kdyz to mas vysvetlit rodicum ktery o trave vedi akorat z TV Nova. Ale s tim ze kdyz to nechtej pochopit tak muzes rict cokoliv mas rozhodne pravdu. Jenze ono kdyz furt slysis z bedny ze trava = startovni droga tak se jim vlastne zas tak nedivim.
Btw na diskusi na Idnes nekdo napsal ze 90% kuraku travy prejde casem na heroin. Prej to rikali v nejaky nemecky TV. Asi to melo bejt ze 90% heraku zacinalo s travou ale nevim....

Old Post 11-11-2003 v 15:08 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 208

Ok zkusim nejaky pravdivy informace stahnout, ale uz vidim jak po pruseru s hulenim prijdu a na mami precti si to, je to velmi poucne. A ona rekne " A tim mi chces jako naznacit co? " a ja reknu "No ze to neni zas tak skodlive" a ona rekne "........." nevim co na to rekne netroufam si predvidat, ale nevidel bych to na happy end

Old Post 11-11-2003 v 18:53 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6751480 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív