Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 177

ja mam venku 5 kytek a jediny co mi vykvetli byly samci(2) tagze zbytek snad budou samice.. no aspon ze tak a nekvetlo to zaroven abyhc zase nemel prprcli pool rostlinstva.. zatim mier..

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 09-08-2006 v 21:48 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanobano
Stálý Člen

Karma uživatele sanobano - 55% PěstitelskáKarma uživatele sanobano - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 178

mne ešte kvietky nekvytou, páč som si ich objednal až teraz
nuž uvidíííme čo včulll.


bobobo vedľa mňas edí jedna lolitka, ktorej ne viem, či venovať, či pačiť Vám, Achhh

Kvietky zaradim do roku buduceho 2006, nakvytevšich teraz až potom dozrievavších 2007 pod lupou lampúcou ešte nieviem či 300, či 600 či čo?

Viva Cultivadóres!

Old Post 10-08-2006 v 20:28 PM
sanobano je offline   Profil uživatele sanobano   Find more posts by sanobano   Foto galerie člena sanobano   Click here to Send sanobano a Private Message   Add sanobano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sanobano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Herer
Nový Člen

Karma uživatele Herer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 179

Hm ja mam kyticky na balkone a zatim tam mam jen dve bliznicky takze za nedlouho by se to melo jiz tvorit...jo a dneska sem u jedne kyticky zjistil ze je to mutant samec i samica tak sem se na nej nasral a putoval ke kamosovi na chatu ......

Old Post 10-08-2006 v 21:11 PM
Herer je offline   Profil uživatele Herer   Find more posts by Herer   Foto galerie člena Herer   Click here to Send Herer a Private Message   Add Herer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Herer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 180



no jo kvete to a to sem ani nečekal je to takovej malej balkonek cca 56cm velikej, adoptoval sem ho odkamoše jako malinkoý rostlinky se slovi,, nech to jak to je a třeba z toho něco bude, ty se věnuj tomu svímu" no a tak sem ho poslechl vše sem nechal přírodě jen sem vyštípnul samce co mu tam tak krásně rostl no a vida kvete.A jak sem se na to tak díval tak sem si řikal no když už tak už sice je na to pozdě ale hodil jsem tam hnojku na květ není to pozdě??? vživotě to nic nividělo tak snad tomu neuškodím...

Naposledy upravil Nosferatus 10-08-2006 v 21:36 PM

Old Post 10-08-2006 v 21:24 PM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 181


no, jeden model (2 kytky) mi kvete už teď, druhý (1) ještě roste a dost mě překvapuje...řekl bych, že ještě má čas, na fotce

EDIT: už kvetla, když jsem tohle psal...

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Naposledy upravil ChaoticRoman 13-08-2006 v 23:42 PM

Old Post 12-08-2006 v 23:05 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 182

citace:
A jak sem se na to tak díval tak sem si řikal no když už tak už sice je na to pozdě ale hodil jsem tam hnojku na květ není to pozdě??? vživotě to nic nividělo tak snad tomu neuškodím...


Neboj, neuškodíš jej. Práve naopak, dodáš jej NPK (hlavne P) a porastú ti krásne šišky. Len dávaj pozor na prehnojenie, aby si nespálil korene!!!

Marihuana je dar.

Old Post 13-08-2006 v 07:21 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nosferatus
Stálý Člen

Karma uživatele Nosferatus - 6% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 183

2Ono
Aj taky sem teď udělal pokus a zkoušim hnat Co2 přímo ke kořenům do hlíny, kdyi sme se o tom tady byvili ale než pokus zkončil tak sem přišel o svou zahrádku.. co myslíš?

Old Post 13-08-2006 v 09:54 AM
Nosferatus je offline   Profil uživatele Nosferatus   Find more posts by Nosferatus   Foto galerie člena Nosferatus   Click here to Send Nosferatus a Private Message   Add Nosferatus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 184

2Nosferatus:
Tak v tomto ti neporadím, pretože s tým skúsenosti nemám. Ale pozri sa sem. To by ti mohlo pomôcť.

Marihuana je dar.

Old Post 13-08-2006 v 10:17 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 185

Ja mám DP, EB, OB, NL, papaja a ešte mi nekvitne vôbec nič. Majú tak cca 1,5m http://grower.cz/forum/showthread.p...6713#post436713 Kedy by mohli?

Old Post 13-08-2006 v 10:53 AM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 186

Šudo: patrně jsi na tom stejně jako já, a to tak, že ty INdoor modely pěstované venku kvetou kurewsky pozdě. :-/ Leč alespoň to vynahradí potencí THC, ale už bych se taky chtěl chlubit makry mikropaliček, mám jen hafo pistils.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 13-08-2006 v 11:12 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty*1
Stálý Člen

Karma uživatele Shorty*1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 187

ja mam 5 kytek a taky mne ani jedna nekvete tak tady nebrecte je to naky jalovi ps : hodne pekny kytky

Old Post 13-08-2006 v 12:48 PM
Shorty*1 je offline   Profil uživatele Shorty*1   Find more posts by Shorty*1   Foto galerie člena Shorty*1   Click here to Send Shorty*1 a Private Message   Add Shorty*1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s4kuL
Stálý Člen

Karma uživatele s4kuL - 87% PěstitelskáKarma uživatele s4kuL - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 188

Ted uz muzeme tak doufat v horke zari a teply rijen .... do koonce srpna pry ma byt takto hnusne .... ale aspon to snad prepne kytky do kvetu ...

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci !!
s4kuL's oUt 08 - OB&Bella

Old Post 13-08-2006 v 13:54 PM
s4kuL je offline   Profil uživatele s4kuL   Find more posts by s4kuL   Foto galerie člena s4kuL   Click here to Send s4kuL a Private Message   Add s4kuL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele s4kuL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 189

Kuci ja se bojiiim ja mam strach ze nestuihnu dokvest nebo ze me to shnije pac fakt nektery kytiz skoro ani naznak a vzhledem k pocasi jaky je tak potes prdel teda

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 13-08-2006 v 21:48 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 190

Mam samou outdoor genetiku a nekvete mi jeste nic.Jen semtam nake preflowers.Mozna to je tim ze sem to zasadil pozdejc,tak zacatkem cervna.
.....Nemuze mi nekdo poradit jak to rychleji pomoci nejakych hnojiv nakopnout na ten kvet?Mam doma PLAGRON ALGA BLOOM tak treba tim?
Stineni prave nepripada moc v uvahu...je to doost velky pole a asi bych to nedokaazal realizovat.
DANKE DANKA....peace

Old Post 14-08-2006 v 22:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 191

já mám Durban a ten měl mít sklizeń v září, ale je půlka srpna a ještě nezačal kvést, tak jsem teda zvědavý... a to jsem si tady na Groweru nechal poradit, že Durban prý kvete brzo, že se hodí do našich podmínek....a prd. Akorát je strašně obrovský.

Old Post 15-08-2006 v 12:06 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 192

durban jsem jel několik let a s kvetením nebyl nikdy problém....

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 15-08-2006 v 12:54 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0744480 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív