Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

spodní listy - žloutnutí Příspěvek č. 177


Hoi všem,

indoor, 2x250W, substrát, 3.týden květ.

Spodní listy začínají žloutnout tímto spůsobem, stalo se zatím pouze na 2 květinách z 8. Všechny zalévám stejnou zálevkou.
Je to normální reakce kvetin v tomhle stadiu ?

Díky

Old Post 07-10-2010 v 11:39 AM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milanec
Stálý Člen

Karma uživatele Milanec - 88% PěstitelskáKarma uživatele Milanec - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 178


Zdravím groweři, na listech jedné květinky mi vyskočili nažloutlé podélné proužky, nevíte, čím to může být způsobeno?

EADGHE \n/
125 CFL Dual

Old Post 08-10-2010 v 07:25 AM
Milanec je offline   Profil uživatele Milanec   Find more posts by Milanec   Foto galerie člena Milanec   Click here to Send Milanec a Private Message   Add Milanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hadej
Nový Člen

Karma uživatele Hadej - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 179



Mám taky pár problemů, kytky nějak stagnujou a listy pomalu, ale jiste zacinaj jit "dokytek". Objevuje se na nich vsechno mozne az na svilusky teda. Fakt uz nevim cim to je.
Vlhkost kolem 60%
Hnojivo v pohode a ph kolem 6,5.

Old Post 10-10-2010 v 15:32 PM
Hadej je offline   Profil uživatele Hadej   Find more posts by Hadej   Foto galerie člena Hadej   Click here to Send Hadej a Private Message   Add Hadej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 180



Hola hoi,

Přiklám fota mých listů, kde se mi objevil následující problém, týká se pouze vrchních relativně nových listů a postupujete od konečků listů. Na čepeli krásně symetricky přesně mezi žilkováním listy hnědnou.
Ph si hlidam, hlavně se to objevilo pouze asi na 3 kytkach z 8. Použivam stejnou zalivku na vsechny.

4. tyden kvet, hnojim biobizz, plagron royalty mix, 2x250W usporky.

Díky za radu

Old Post 12-10-2010 v 07:55 AM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 181

Cest
jake mas ph?
Neni to treba maly nedostatek zinku? Kukni zde a najdi zinek : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1524

Old Post 13-10-2010 v 09:14 AM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 182

nebo kukni tu: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1525
a najdi Zelezo

Oboje co jsem tu linknul jsou problemy novych listu a problem mezi zilkami.
Precti si to a pouvazuj jestli se treba nekde nestala chyba

Old Post 13-10-2010 v 09:18 AM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 183

hoi buba,
hele PH se znažím držet na 6,2. Zálivku střídám jednou hnojenou biobizzz(dle návodu) a druha proliju cistou vodou a tak porad dokola.

¨Nicméně mrkni sem ( http://grower.cz/forum/showthread.php?s&postid=921116 ) , dens jsem objevil v jedne kyti totok.

Old Post 13-10-2010 v 09:47 AM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SirChiko
Stálý Člen

Karma uživatele SirChiko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 184

Mne sa zacina robit to iste, ale iba spodne listy, ziadne ine...

For the Horde

Old Post 13-10-2010 v 14:22 PM
SirChiko je offline   Profil uživatele SirChiko   Find more posts by SirChiko   Foto galerie člena SirChiko   Click here to Send SirChiko a Private Message   Add SirChiko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 185

zdravím pane. mně to přijde jako přehnojení, začíná to od špiček listů koukám...

carpe diem

Old Post 13-10-2010 v 15:16 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 186

čím hnojíš?

Old Post 13-10-2010 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SirChiko
Stálý Člen

Karma uživatele SirChiko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 187

Viete mi niekto poradit, mne ani nezltnu tieto listky (okrem jednej raslinky) ale zltnu mi uz na takmer kazdej rastlinka tie uplne prvotne listky, ktore este niesu ani zubate, uz na 2 raslinkach som ich odrezal...

For the Horde

Old Post 13-10-2010 v 16:17 PM
SirChiko je offline   Profil uživatele SirChiko   Find more posts by SirChiko   Foto galerie člena SirChiko   Click here to Send SirChiko a Private Message   Add SirChiko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 188


nic podobnýho sem tu nenašel tak se taky podělim o svůj problémek. Trpí s tim jen jedna kytka ze 4 stejných klonů z jedné matky. Je to na pár listech, nevidim v tom však nějakej problém.

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 13-10-2010 v 21:11 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 189

yap, ale pouze na spodních listech.
POužívam biobizz na kvet.

Old Post 14-10-2010 v 10:35 AM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 190


Co myslite cim to je? zacalo to tak tyzden dva dozadu, povodne to vyzeralo na nedostatok dusika, tak som zacal pridavat fishmix avsak bez zmeny. EC drzim do 2.0 a som 34 den 12/12. Teploty mam v pohode, chloroza vyzera tiez inak (a mam tam len 250w). Nejake napady? Dik

Old Post 15-10-2010 v 00:17 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 191

citace:
Původní příspěvek od darxtar
Co myslite cim to je? zacalo to tak tyzden dva dozadu, povodne to vyzeralo na nedostatok dusika, tak som zacal pridavat fishmix avsak bez zmeny. EC drzim do 2.0 a som 34 den 12/12. Teploty mam v pohode, chloroza vyzera tiez inak (a mam tam len 250w). Nejake napady? Dik



Čau , podle mě máš vysoky pH a proto kytka nebere nekteré mikroprvky , v tvém případě železo .

citace:
Původní příspěvek od Banány
nic podobnýho sem tu nenašel tak se taky podělim o svůj problémek. Trpí s tim jen jedna kytka ze 4 stejných klonů z jedné matky. Je to na pár listech, nevidim v tom však nějakej problém.



Tak to je genetikou , s tim nic neuděláš , mě se takhle kroutí Chronik nebo Ultimate Power Plant .


citace:
Původní příspěvek od Milanec
Zdravím groweři, na listech jedné květinky mi vyskočili nažloutlé podélné proužky, nevíte, čím to může být způsobeno?


Tak to je pH , srovnej si to , zdarec Hlava

Old Post 15-10-2010 v 00:32 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 192

Dik za reakciu, no pH drzim ako vzdy v rozmedzi 6.0 - 6.3, skusim prekalibrovat este merak, ale nezda sa mi to. Nikdy som s pH nemaval problemy a to ani s kvapockovymi testermi. Tvrdis zelezo? No pouzivam uz 3 kolo biobizz, cca 3. tyzden som vynech grow a hnojil cca 1.2-1.5ec s BioBloom a pridaval aj TopMax. Po mesiaci som zacal pridavat PK. Posledne 3 zalivky obsahovali aj fishmix, prave kvoli tomu zltnutiu a blednutiu. Inak TopMax davam teraz 4ml/l a obsahuje radu mikroprvkov vratane zeleza. Dam na teba a najblizsie zalejem pH 5.6 a uvidim co to da, ale takou rychlostou akou mi to zacalo zltnut by to pH muselo byt daleko nad 7 a to mi pride nepravdepodobne.

Old Post 15-10-2010 v 00:53 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8662040 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív