Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 177

Tak to si docela brutal hmoždinky do stromu a co tam ty květináče přidrátovat? Jo a přilepenej květináč se ti stejně urve-budeš-li mít lepidlo, které nepovolí, tak po silnějšim větru najdeš na zemi kytku v květináči, kterej bude mít na dně přilepené třísky-prostě se ti to urve i s nima-podle mě budeš zbytečně nosit dříví do lesa+ničit strom.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 27-04-2003 v 17:00 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 178

Chtel jsem minulej tejden sadit na stromy,ale o vikendu byl u nas uplne brutalni fujavec.Mam strach ze to kyti nevydrzi,ten strom je hned na kraji lesa u pole.Budu to privazovat a asi dratovat,ale nevim nevim.Stalo se vam nekomu ze by vam odesla kytka kvuli vetru nebo desti?

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 28-04-2003 v 07:44 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightimes
Stálý Člen

Karma uživatele hightimes - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 37  

Nápad nepochopil Příspěvek č. 179

citace:
Původní příspěvek od Kvetak
Tak to si docela brutal hmoždinky do stromu a co tam ty květináče přidrátovat? Jo a přilepenej květináč se ti stejně urve-budeš-li mít lepidlo, které nepovolí, tak po silnějšim větru najdeš na zemi kytku v květináči, kterej bude mít na dně přilepené třísky-prostě se ti to urve i s nima-podle mě budeš zbytečně nosit dříví do lesa+ničit strom.


Tys to asi moc dobře nepochopil ty květináče bych jednak přidělal z boku toho prkna šroubana nebo přidrátoval a to prkno z boku přidělál mezi dva stromy ńa hmoždínku-že sem rasista, znam borce kterej do stromu rval takový ty brutálně dlouhý šrouby a to tak že je prorval na druhou stranu stromu a jaky zas co kde s lepidlem to je tak na Greenpeace když přiděláš květináč ke stromu nákým lepidlem

..:: this isn't drug, it's flower ::..

Old Post 28-04-2003 v 08:11 AM
hightimes je offline   Profil uživatele hightimes   Find more posts by hightimes   Foto galerie člena hightimes   Click here to Send hightimes a Private Message   Add hightimes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hightimes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 180

No jo to lepidlo tam neni-sem tam čet přilepené květináče, no nic, ale ty hmoždinky bych tam stejně nedával, hele já nevim, ale prkno mezi dva stromy, aby se ti to pak nevyžvejkalo až bude vichr-nebylo by lepší to lano jak tam měl koblih?

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 28-04-2003 v 18:14 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightimes
Stálý Člen

Karma uživatele hightimes - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 181

Jak lano, mužeš mi to vysvětlit?

..:: this isn't drug, it's flower ::..

Old Post 28-04-2003 v 20:07 PM
hightimes je offline   Profil uživatele hightimes   Find more posts by hightimes   Foto galerie člena hightimes   Click here to Send hightimes a Private Message   Add hightimes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hightimes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 182

No koblih si tam udělal takovou lanovku-už nevim je to někde na začátku, ale takové lano naplé mezi dvěma stromama a na něj zavěsit květník-prostě ho dát do jakési "tašky", kterou upleteš z lana a to celé pověsíš na to lano (možná to měl Koblih stejně už fakt nevim jak to tam popisoval, ale já osobně bych dva stromy nespojoval-jednak je nebezpečné (on skákal z jednoho stromu na druhej) a jednak to může bejt vidět, nehledě na to, že když to spadne tak se dotyčný začne dívat i na stromy a pak v lepším případě to sklidí PČR a bude z toho další aféra, ale jak chceš-v každym případě je to zajímavý, ale bacha ať nejsou groweři ve zprávách napadrť mezi pařezama. No jo už taky budu muset na ty zatracený stromy-nějak se mi tam nechce.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 28-04-2003 v 23:16 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightimes
Stálý Člen

Karma uživatele hightimes - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 183

Ale to s tema spojenejma prknama by to slo v lese kterej je u naseho mesta -je asi 15-20m vysoký (ten les) a nepáchne tam ani noha a kdybys to tam viděl tak mi dáš za pravdu protože takovej prales sem neviděl. jak z nakyho filmu po zemi popadaný stromy asi sto let stary porostlý 10cm mechem a sou tam takový stromy kde sou větve až k zemi. ten les je celkově neudržovanej fakt jek prales. a co mě na tom nejvíc těší je to že je schován za kopcem ze tří stran a na těch kopcích sou brutální stromy (lesy) a ty by měli ten vítr zastavit nebo ho přehoupnout přes mou stromovou zahrádku. no a ta čtvrta strana je krytá jenom lesem samotným tým co budu mít zahrádku -ten les je dlouhej asi tři kiláky a takovej les už vítr pozastaví. ale jo to pude dyt bejvaj i horší fleky. vezmu dvě tlustý prkna aty nabiju a přišroubuju z obou stran mezi šoupnu ty květníky a tam ty kytičky. a ještě až budou vysoký tak jim tam nahoru nad ně dám laminátový tyčky (ne do květníku zapíchnout ale přidělaám z boku stromu jako ty prkna a kytičky budou mít vzpěru. no ještě uvidím ale už těd se teším na hulčo. jo a díky za rady.

..:: this isn't drug, it's flower ::..

Old Post 29-04-2003 v 11:46 AM
hightimes je offline   Profil uživatele hightimes   Find more posts by hightimes   Foto galerie člena hightimes   Click here to Send hightimes a Private Message   Add hightimes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hightimes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 184

tak nevim ale podle mě to moc komplikuješ - tahat na stromy prkna a další píčoviny ktomu, to akorát upoutáš pozornost. foukni kýblosle nebo květináč ke kmeni a postav ho na větef.--dva dráty a jeto, drží jako sviňa. nehledě na to že vůbec nezáleží na velikosti vokolních stromů a dýlky lesa - vítr je pěkná kurva a dostane se fšude,, a až se rozvrže ten tvůj srub v oblacích tak už je to vhajzlu.

tak jak vám to jede ,, já už mám na stromech 10cm brutálního matroše. letos to slunko ňáko pere

Old Post 29-04-2003 v 21:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 185

no zatim klíčení a pomalý shánění substrátků popř hledání "vychytaných" špiček he he

Old Post 30-04-2003 v 04:21 AM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightimes
Stálý Člen

Karma uživatele hightimes - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 186

To je pravda mrdam na naky tahani prken na stromy vzdyt by to bylo moc napadný a přidělat to tam drátem nebo provazem je lepší než uližovat stromečkovi stačí že mu ufiknu pár větví a špičku:-)

..:: this isn't drug, it's flower ::..

Old Post 30-04-2003 v 09:45 AM
hightimes je offline   Profil uživatele hightimes   Find more posts by hightimes   Foto galerie člena hightimes   Click here to Send hightimes a Private Message   Add hightimes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hightimes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fobos
Stálý Člen

Karma uživatele Fobos - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 187

Tak to si de bacha ať ti to nežuchne.Když si s to pořádně vypipláš tak to snad nespadne a strom můžeš použít i na další ůrody.

Old Post 04-05-2003 v 22:39 PM
Fobos je offline   Profil uživatele Fobos   Find more posts by Fobos   Foto galerie člena Fobos   Click here to Send Fobos a Private Message   Add Fobos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Pohodička Příspěvek č. 188

hightimes

He HE he v poho,jak vidím zahrádky se nám rozrůstají...Jenom s tím ořezáváním bych to nepřeháněl!!!!Není dobrý nápad uříznout stromečku špici,pár větví,to ještě jde,ale ta špice....Pak celý strom "zdechne" a kde bude tvoje zahrádka???????Taky jsem nedávno konečně zprovoznil svoji zahrádečku a vypadá to,že by z toho mohlo něco být....:-)Byl u nás ale strašný fučák a tak jsem se o kyti bál:-(.Všechno,ale dobře dopadlo.....Už rostou!!!!!

Old Post 05-05-2003 v 09:46 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 189

Tak to je fakt nebezpecny napad ale aj tak by som potreboveal este viac rad ako to toechnicky zvladnut a tak.... ale supnem na strom aspon 5 milacikov ..

Old Post 07-05-2003 v 05:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnB
Nový Člen

Karma uživatele JohnB - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Palec nahoru Příspěvek č. 190

Zase tak nebezpečný to není ,největší problém pro mě byl dostat do nějakých 17-18m 30l zeminy a vlastně všechno potřebné...Byla docela "sranda" vynášet sáčky hlíny v zubech až nahoru.Ale myslím,že to bude stát za to.Kytkám se krásně vrství patra a mám takový pocit,že 80% z nich budou samice:-)))))).Momentálně je pro mě největším problémem zalévání,nejde tak ani o to se dostat nahoru,ale vychytat správnou dobu-lesy jsou teď totiž plné lidí!!!!!
P.S. : Jestli potřebuješ nějaké rady,přečti si celé tohle téma,určitě najdeš vše potřebné
-----------------------------------------------------------------------------------
JohnB

Old Post 07-05-2003 v 10:50 AM
JohnB je offline   Profil uživatele JohnB   Find more posts by JohnB   Foto galerie člena JohnB   Click here to Send JohnB a Private Message   Add JohnB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoveho
Stálý Člen

Karma uživatele hoveho - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 191

po dlhej dobe som zase na nete. zdravim!

tak som tiez vyniesol 4 kybliky na strom. bohuzial, nie su to ani tak kyble ako velke kvetinace (maju dole dieru na odtok).

stromovi chlapci, poradte, ako to polievate? ja vynesiem hore igelitku s flaskami s vodou, polejem to, a kym zleziem dole po druhu varku, tak voda vyteka otvormi (mam aj na boku ako tu bolo doporucovane) a vsetky vetvy su klzke a mokre a NEBEZPECNE! a kvape to na mna!
takze druha varka vody je ozaj adrenalinovy sport.
no a ked leziem dole, tak je to vsetko mokre a klzke a na zemi mi tlce srdco jak po maratone.

vtipna poznamka:
do kvetinacov som dal vrstvy hliny, perlitu, KRAVSKEHO HNOJA a zase hliny, takze to co steka zo stromu je nie len mokre, ale aj trochu smradlave. viete si predstavit, ze to tecie aj na mna. keby ma stretol daky turista, ked sa vraciam z polievacky, asi by uskocil do ostruzlin...

hvh

Old Post 07-05-2003 v 12:57 PM
hoveho je offline   Profil uživatele hoveho   Find more posts by hoveho   Foto galerie člena hoveho   Click here to Send hoveho a Private Message   Add hoveho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 192

to John B: složitě nebezpečný proč sis nenašel 8 M vysokej strom mi nějak nejde do hlavy

to Hoveho: jednoduchost sama - vem flašku zapíchni jí do zeminy a přivaž a aby ti to nechcalo na tykev až polezeš dolu tak dej kýbl do pytle na odpadky nejlépe černý - spodní nevidetelnost zaručena

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 08-05-2003 v 07:03 AM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2272500 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív