Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 177

2 dude > zkousej smudlo :c) to cislo je jednoduchy, ale jeste ti jich bude chybet dost...

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 24-11-2003 v 06:15 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 178

Jelikož a protože mám ráda Sci-fi a Fantasy, tak jsem se vzhlédla v jedné postavě ze Silmarilionu od J.R.R.Tolkiena. Takže díky pane Tolkiene, byl jste fakt hlavička. Jinak ho teď používám skoro všude.

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 24-11-2003 v 14:39 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj dury
Stálý Člen

Karma uživatele dj dury - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 179

všichni mate tekyve duchaplne...to mi dury začal říkat mu bratr a pry to v angličtině znamená hovno nebo něco tak...tak jse mi začlo říkat proti mé vůli...dal jsem si před to aspoň dj..když s tím troške koketuju..

OSTRAVA JEDE...

Old Post 28-11-2003 v 18:50 PM
dj dury je offline   Profil uživatele dj dury   Find more posts by dj dury   Foto galerie člena dj dury   Click here to Send dj dury a Private Message   Add dj dury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaa
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 180

No prostě já...

Old Post 03-12-2003 v 20:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 181

Korenie, poznam jedneho typka on ma prezyvku Korenie, fuckt haluz.

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 06-12-2003 v 14:22 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

x Příspěvek č. 182

DDT, ala pesticid hojne pouzivany v 60,70-tych rokoch,
najprv si mysleli, ze je nevinny, ba dokonca prospesny, ale ked mu ponukli svoju dusu zacal ukazovat svoju pravu tvar bestie s tvarou neviniatka ktorej nic a nikto neujde--tak to som ja

Old Post 13-12-2003 v 17:53 PM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leevanec
Nový Člen

Karma uživatele leevanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 183

Moje přezdívka, vnikla z mého jména, je dedičná, říkali tak mému tátovy, dědovy, pradědovy, otci mého pradědy, otci otce mého pradědy a tak dál až tomu pra-pra-pra co lívance vymyslel

Old Post 15-12-2003 v 08:27 AM
leevanec je offline   Profil uživatele leevanec   Find more posts by leevanec   Foto galerie člena leevanec   Click here to Send leevanec a Private Message   Add leevanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

oziveni Příspěvek č. 184

zas pribilo par ksichtiku, tak huraa s vasimi story, jak ste prisli k nikcu???

Old Post 08-01-2004 v 01:39 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 185

No tenhle nick sem si vymyslel, kdyz sem se kdysi dávno registroval do Napsteru, to byl jeste zadara. No od te doby ho zadavam vsude kde to po mne chce nejaky jmeno (treba instalace nelegalne ziskanych programu, windows atd.) No kdyz sem se mel registrovat sem, tak sem chtel pouzit muj nick, kterej pouzivam vsude jinde a mam ho rad, ale tak nejak sem se bal, abych nebyl nekym odhalenej Tak sem radsi zvolil tenhle hnusnej, nic nerikajici nick

Old Post 11-01-2004 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blueberka
Stálý Člen

Karma uživatele blueberka - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 186

můj vznikl velice jednoduše , přesto není z mý hlavy ...
používám ho jen tady, vystřídala jsem jich už poměrně hodně a přichází se na další a další ... uvidíme za pár let většinu si už teď nepamatuju ani já ...

... ++//*-_-*\\++ ...

Old Post 14-01-2004 v 17:27 PM
blueberka je offline   Profil uživatele blueberka   Find more posts by blueberka   Foto galerie člena blueberka   Click here to Send blueberka a Private Message   Add blueberka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 187

Múj nick vznikl tím že kdysi dano sem pařil star wars jedi knight a hrál jsem za sithy a nevěděl jak se pojmenuju tak vzniklo shadoow ja už si to nepamatuju byl jsem skouřenej:-)

Old Post 14-01-2004 v 18:47 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazzik
Stálý Člen

Karma uživatele Jazzik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 188

já používám jen dva, tenhle vznikl prozaicky, mydlím si a poslouchám doma jazzik, tak naprosto spontálně napíšu na icq jazzik, což mi zůstalo jinak používám ještě rickenharp, což je jméno hlavního hrdiny v mojí oblíbené kyberpunkové povídce Volná zóna, kdo nezná kyberpunk nechť si přečtě cokliv od Williama Gibsona nebo Neila Stephansona, naprostá nádhera

Old Post 14-01-2004 v 20:27 PM
Jazzik je offline   Profil uživatele Jazzik   Find more posts by Jazzik   Foto galerie člena Jazzik   Click here to Send Jazzik a Private Message   Add Jazzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jazzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 189

Ja jsem PsYcHeM uz od 7. tridy zakladky, tzn. uz 8 let. Je to moje hlavni jmeno a krome nejblizsi rodiny mi tak rikali nekdy i ucitele a profesori. Puvod teto prezdivky se ztraci v hlubinach casu, prozradim jen, ze je to produkt fantazie (naka zahadna asociace) jednoho meho spoluzaka a velice se ujal. Jsem sice PsYcHo, ale naprosto psychicky vyrovnane PsYcHo, ne vysinuty magor, jak by se podle prezdivky mohlo predpokladat. Termin PsYcHo zde ma zcela jiny vyznam a rozmer.

Old Post 15-01-2004 v 23:46 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 190

jo a to "84" za PsYcHeM znamena rok narozeni, protoze po svete beha mnoho trapnych duplikatu, ale ten pravy, jedinecny, uchvacujici a uzasny PsYcHo84, ten je jen jeden.

Old Post 15-01-2004 v 23:54 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazzik
Stálý Člen

Karma uživatele Jazzik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 191

bože..........., ty seš ale psycho

Old Post 17-01-2004 v 16:03 PM
Jazzik je offline   Profil uživatele Jazzik   Find more posts by Jazzik   Foto galerie člena Jazzik   Click here to Send Jazzik a Private Message   Add Jazzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jazzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 192

2Jazzik:
Ty taky

Old Post 17-01-2004 v 16:35 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2202880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív