Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
Oldman
Nový Člen

Karma uživatele Oldman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Palec dolů Bez hudby se nedá existovat! Příspěvek č. 177

No tak to je teda dost smutné, nebo snad nutné??Přitom je to možná až k pláči že tady jsou samí hudební s.á.i!!! Jasně ať si každý poslouchá co chce, ale kdo trochu rozumí tak chápe že hudba kterou produkují opravdové reálné hudební nástroje tak prostě hudba sorry ale ty Vaše techna, dramíky, nebo systémy to je pro mě prostě obyčejný výmaz!!!Uznávám lidi co umí odcenit dobrou hudbu moje doporučení pro vševhny příznivce opravdové hudby je Živág z koncertu Jimiho Hendrixe myslím že to bylo z Woodstocku, nebo tak, ale to je pro mě něco jakožto pro hudebního amatéra absolutní nářez, upřímě smekám!Nebo zainteresovaní hudebníci mi určitě dají zapravdu že Jazz třeba takoví bohužel už zesnulý "omlouvám se za přííadný překlep"
Miles Davis je taky dost dobrý!!!Děkuji a příjmu jakoukoliv kritiku.

Old Post 06-01-2003 v 13:01 PM
Oldman je offline   Profil uživatele Oldman   Find more posts by Oldman   Foto galerie člena Oldman   Click here to Send Oldman a Private Message   Add Oldman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 178

Oldman: Palec nahoru! strefil ses primo do myho vkusu i nazoru na dumdumdumdumducdumdumdumdum jimy je BUH. to co delal na woodstocku je prd s tim co delal v Monterey! (hral na horici kytaru a foxey lady si dal krk kytary mezi nohy nacez to v polosvetle vypadalo ze si honi mohutnou kladu!!! JIMMY THE BEST!
na woodstocku se me nejvic libil asi ten 15ti minutovej zaverecnej jam... to byla hudba z vesmiru. ale nehral ani hey joe, zato hral Purple haze...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 06-01-2003 v 18:04 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Hmmm... Příspěvek č. 179

Punk, ALL-rock, Ska, Regge, to je muzicka...

Old Post 06-01-2003 v 19:14 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Organika 2 oldman et al. Příspěvek č. 180

Jsem rád,že jsi tak UPŘÍMÝ a napsal jsi UPŘÍMĚ co si o nás technařích myslíš.Já jsem začal na 2 Unlimited,přes Kabát,Nirvanu a punk(Malomocnost prázdnoty,PVA),rock(Nšoči)jsem se dostal až k jazzu(Jiří Stivín,John Coltrane-Giant steps-neviděl někdo film Obří kroky?) a alternativě(Z kopce,Ošklid),taky se mi líbí reggae(Marley,Harry Belafonte) i vážná hudba(Béla Bartók,Bach) a nakonec i to techno(Toky,Johan Bacto a drumík co hrajou systémy).Sám jsem hrál na trubku v dechovce,na basu v HC kapele a teď hraju na djembe s kamoshama.
Nemám vůbec žádnej problém s tím,jakou muziku kdo poslouchá a nikomu do toho nemám co kecat.
Jediný co mi vadí je třeba jak na punk koncertě ti nejdrsnější punkeři při svém tanci vrážejí do kolemtančících a mají z toho nej zábavu(v tomhle nevidím až takový rozdíl mezi pukery a skinheady;i když ti se vlastně nemlátí mezi sebou)

Old Post 07-01-2003 v 08:28 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

nevim, nevim... Příspěvek č. 181

K tomu tanci pankacu, myslis pogo, ono to je ale v podstate zalozeny na tom, ze lidi kalej a skacou na sebe a kdyz se to neprehani je to pohodovka, no a kdyz zrovna nechces, aby se tak delo, muzes si klidne tancovat na kraji ne? A srovnavat to s naskama?, to si delas srandu, kdyz nechces, aby do tebe pri kaleni pankac vrazil, proste tam nelez, on te k tomu nenuti...

No a s tou hudbou souhlasim, at si kazdej posloucha co chce. Taky mam podobnej repertoar. Rock o tom se rozepisovat nebudu, toho muzu moc, punk(Houba, PVA, MP, NVU, Jaksi-taksi a hromada dalsich i mnoho cizich, Dead Kennedyes, Exploidi, Bad Religion, Sp...), Rege si taky poslechnu rad (Svihadlo, B. Marley), Taky si rad dam nake Ska (Sto zvirat-naaarez nebo zoopunko-Ska Peshata) a taky dokonce i tu operu, ale jen ty nejznamejsi (Carmen-G. Bizet, Mozart-4.symfonie, requiem, Cajkovskyj atd.), jazzu jsem zatim nako na chut neprisel, ale nakou tu alternativu taky snesu, techno uz moc nemusim, ale nakou klasiku si jeste dam (hlavne z drivejska, btw neznate nekdo skupinu Good Man, to bylo prvni pseudotechno co jsem slysel)...

Old Post 07-01-2003 v 13:21 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

SOAD Příspěvek č. 182

Jeste bych zapomel, nikdy jsem nemel moc rad hardcore, malo melodicky se mi zdal, ale urcite nekdo znate--->System of a down, fakt narez, perfektni prechody a dokonce i dost melodicky, doporucuju...

Old Post 07-01-2003 v 13:24 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mista PM
Nový Člen

Karma uživatele Mista PM - 5% PěstitelskáKarma uživatele Mista PM - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 17  

Obecné 2 Dirda R Příspěvek č. 183

Giant Steps jsou fakt v klídku, ale marnej neni ani Cotton Club. Jestli jseš jazzovej - poslechni si ke kouření Herbie Hancocka - třeba Cantaloupe Island, ale i Rocket od něj je fakt dobrej.
Já osobně beru cokoli muzikantsky vychytanýho - živý nástroje jsou nejlepší. Od rocku přes funk a raggae až po jazz. Ale rád si pustim jednodušší muziku - v dobrym hiphopu najdeš vychytávek moc - a zjistíš, žes je do tý doby kolikrát ani nevnímal. A rytmus je tam relativně dost blízkej tepu.
Každýmu co jeho jest - svobodu a muziku jakou má rád.

Viva la Wrettania Grande.

Old Post 07-01-2003 v 15:01 PM
Mista PM je offline   Profil uživatele Mista PM   Find more posts by Mista PM   Foto galerie člena Mista PM   Click here to Send Mista PM a Private Message   Add Mista PM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drevonos
Stálý Člen

Karma uživatele drevonos - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 184

poslední čtvrt rok sem si všim, že když sem zhulenej tak se mi líbí jakákoli hudba. Vždycky si najdu ňákej motiv - pár tónů, bubínky nebo jenom zvuk a na tom si pak ulítnu. (pak, jak mnozí určitě znáte, ten motiv slyšim pořád dokola, až se to hrozně v hlavě rozjede - klasický zvukový (spíš hudební) haló)

Vlastně se mi to stává se všim. V high-mode se mi líbí úplně všechno: čumim na televizi (třeba i na reklamy) poslouchám hudbu, gamesi m nebo jen tak prolejzám net a řikám si, že je to všechno hrozně hezky, že na co všechno lidi nepřijdou. A pak si uvědomim, že sem jaxepatří zhulenej.

Zpátky k tý hudbě - zrovna poslouchám Rammstein . Nikdy se mi to nelíbilo. považoval sem to za jednotvárnyý, hnusný - drsný řvaní ňákejch němců. Tudle sem si to pustil zhulenej a od tý doby si to večer u compu pustim každej den. Maj to docela zmáklý - ty zvuky, to je vobčas jako z jinýho světa nebo aspoň doby. Taky je to vobčas dost psycho.


čim víc hulíš, tim víc cítíš

Old Post 10-01-2003 v 20:39 PM
drevonos je offline   Profil uživatele drevonos   Find more posts by drevonos   Foto galerie člena drevonos   Click here to Send drevonos a Private Message   Add drevonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sam 3
Stálý Člen

Karma uživatele sam 3 - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 185

Drum´n´Bass.........

Old Post 10-01-2003 v 21:15 PM
sam 3 je offline   Profil uživatele sam 3   Find more posts by sam 3   Foto galerie člena sam 3   Click here to Send sam 3 a Private Message   Add sam 3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 186

Listen to SKA SKA SKA!!!!!!!!!!Nedávno jsem slyšel dvojCD Ska story - oldschoolový jamajský ska (Selecter, Specials...) - mazec!!!

Old Post 15-01-2003 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digo
Stálý Člen

Karma uživatele digo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 24 

můj repertoár Příspěvek č. 187

já nejrači nasloucham nalámanejm bítům různejch rychlostí vod hip hopu až po jungle. ten mam teď asi nejrači
jinak sem se teď zaposlouchal do jazzu a do nu jazzu.
taky si vobčas dávam psy trance to je hodně prochytaný.
no a co si budem namlouvat taky na to techno párkrát do roka zajdu
no ale jaxem řek dyž sem zmatlanej tak je upe nejvíc nejlepčí jungle

Old Post 16-01-2003 v 12:40 PM
digo je offline   Profil uživatele digo   Find more posts by digo   Foto galerie člena digo   Click here to Send digo a Private Message   Add digo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 188

pri zhulenosti neni spatny CD z koktejlu takovy ty sracky jako jenom bubny nebo tak

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 12:51 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec nahoru Příspěvek č. 189

RADIO BEMBA
nemůžu se nabažit

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-01-2003 v 17:05 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Pohodička 2dude Příspěvek č. 190

heh??coze?to chytas gde??

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 17:18 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Re: 2dude Příspěvek č. 191

citace:
Původní příspěvek od virus
heh??coze?to chytas gde??

, chytam to za pačesy
myslel sem Radio Bemba Sound System, živáček od Manu Chao, skákačka jak svině

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 16-01-2003 v 17:23 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Pohodička aha Příspěvek č. 192

ahaa tag to jo

roll,roll,roll a joint...

Old Post 16-01-2003 v 17:37 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8570840 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív