Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 177

citace:
Původní příspěvek od semeno
Geilmann - Nikdykde, Hvězdný prach => vřele doporučuju


Souhlas, az na to ze to neni Geilmann ale Gaiman (celym jmenem Neil Gaiman). Pise opravdu paradne, viz treba hodne zminovany Dobry znameni ktery napsal s Pratchetem a je to OPRAVDU genialni knizka

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 07-10-2003 v 18:03 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rejdn
Nový Člen

Karma uživatele rejdn - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 178

Kdybych mel vybrat jednoho jedinyho autora, kterej na me nejvic zapusobil, tak bez diskuze Jiri Kulhanek...

Old Post 11-10-2003 v 22:20 PM
rejdn je offline   Profil uživatele rejdn   Find more posts by rejdn   Foto galerie člena rejdn   Click here to Send rejdn a Private Message   Add rejdn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 179

hele rejdne, neděláš náhodou web o morrowindu? (taky dobrý počtení)

Old Post 13-10-2003 v 11:00 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
semeno
Stálý Člen

Karma uživatele semeno - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 180

teďka čtu Poštovní uřad od Ch. Bukowski

Old Post 13-10-2003 v 15:47 PM
semeno je offline   Profil uživatele semeno   Find more posts by semeno   Foto galerie člena semeno   Click here to Send semeno a Private Message   Add semeno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evevulka
Nový Člen

Karma uživatele evevulka - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 181

memento,děti ze stanice zoo......prostě z prostředí drog

Old Post 13-10-2003 v 17:12 PM
evevulka je offline   Profil uživatele evevulka   Find more posts by evevulka   Foto galerie člena evevulka   Click here to Send evevulka a Private Message   Add evevulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 182

JÁ ČETL OD BUKÁČE ŠUNKOVÝ NÁŘEZ,PANE,TO SE ČTE JEDNODUŠE.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 16-10-2003 v 01:12 AM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundun
Nový Člen

Karma uživatele Kundun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 183

Já dost rád fantasy, a nejvíc mě dostal Feist se svym Mágem a pokračováníma. Nejlepší a nejinteligentnější děj, kterej nemá slabiny, prostě vynikající, doporučuju!!!

Old Post 16-10-2003 v 19:29 PM
Kundun je offline   Profil uživatele Kundun   Find more posts by Kundun   Foto galerie člena Kundun   Click here to Send Kundun a Private Message   Add Kundun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jacks
Nový Člen

Karma uživatele Jacks - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 184

Boris Vian je úplně nejlepší... Kdo nezná, tak doporucuju Pěnu dní, Mravence... Ted jsem docetl Kerouacka a pred tim jsem cetl Hoega - Cit slečny Smily pro sníh - hodně zajímavá knížka, docela mě to uneslo...

Old Post 16-10-2003 v 22:58 PM
Jacks je offline   Profil uživatele Jacks   Find more posts by Jacks   Foto galerie člena Jacks   Click here to Send Jacks a Private Message   Add Jacks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 185

Henry Miller - Pod strechami Parize
hodne husta knizka...hned nekolik prvnich stran me dostalo...a to co se odehrava potom.... :c)

Tenhle perverzni autobiograficky roman je hodne drsnej.
Doporucuju...

J.R.R. Tolkien vsechy dily

Hobit aneb Cesta tam a zase zpatky
Silmarillion
Pan prstenu I. - Spolecenstvo Prstenu
Pan prstenu II. - Dve veze
Pan prstenu III. – Navrat krale

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Naposledy upravil hYp3r 17-10-2003 v 06:41 AM

Old Post 17-10-2003 v 06:19 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RosSs
Stálý Člen

Karma uživatele RosSs - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 186

Ja ted ctu uplne hustou knizku ktera je o zviratech co nebyli jeste objeveny a je to vklidu

Old Post 18-10-2003 v 19:52 PM
RosSs je offline   Profil uživatele RosSs   Find more posts by RosSs   Foto galerie člena RosSs   Click here to Send RosSs a Private Message   Add RosSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 187

JÁ TEĎ PO SOBĚ ČTU SMSku.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 20-10-2003 v 22:29 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Franz Kafka Příspěvek č. 188

Teď se chystám, nebo spíš sháním, jeho knihu Proces. Budu se muset zaregistrovat v jiné knihovně, v té naší nic moc nemají :-/

sakra furt je to přetížený :-/

Old Post 24-11-2003 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mellian
Stálý Člen

Karma uživatele Mellian - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 189

Jen tak mezi námi....něco vám bonznu na hYp3ra (asi ho to naštve, ale nikdo se nemá chlubit cizím peřím). Je pravda, že máme doma všechny tři díly Pána prstenů a Silmarilion, ale on z toho nečetl ani jeden díl!!! Je pravda, že dva viděl a začal číst Silmarilion, ale tam skončil někde na 20. stránce. :-)

Mám ráda samozřejmě Pána prstenů.....já to poctivě přečetla. Taky Terryho Pratchetta. Četla jsem tak 80% jeho vydaných knížek. Nejradši mám bláznivýho Mrakoplaše a zavazadlo.

Ze Sci-fi miluju Dunu od Franka Herberta a i další díly od jeho syna. V současné době má tato sága 10 dílů. Právě minulý týden jsem dočetla ten desátý a doufám, že to ještě není konečná. Tyhle knížky by mi fakt chyběly. V nejhorším si je dám ještě jednou, to by mi mělo chvíli vydžet, protože každá má asi tak 500 nebo 600 stránek, ale stojí to za to. Jiank je ještě dobrej Asimov nebo Ray Bradbury. Od něj byla dobrá Marťanská kronika nebo povídková kniha Oheň a led. Taky dobrá knížka je pavučina od Wyndhama.

Přečtu si třeba i Haileyho - Konečná diagnóza nebo Účinný lék. Dobré knížky z lékařského prostředí píše taky Cook nebo Palmer.

Z klasiků mám ráda Shakespeara nebo Emily Bronteovou.

Doporučuji také všechno od S. Kinga, ale nejlepší je od něj Geraldova hra. není to moc známé, ale je to mazec, hroznej útok na vaše nervy.

Čtu hodně i historické romány, spíše ze starověku (Egypt, Řecko, Řím). Samozřejmě Řeku bohů nebo Egypťana Sinuheta. Jestli vás to někoho zajímá, tak můžu doporučit cokoliv od Ch. Jacq, píše moc dobře. Co mě ještě hodně dostalo, tak bylo Quo vadis od Sinkiewicze. Hustá knížka. Sice chvíli trvá než se prokoušete poměrně složitým a zdlouhavým začátkem, ale pak ta kniha bere dech. Připravte si hlavně silný žaludek....je to docela silný kafe.

Teď už si momentálně na víc nevzpomínám, ale až na něco přijdu tak napíšu. Jsem totiž hroznej knihomol.......:-)

Mlč nebo řekni něco, co je moudřejší než mlčení.
------------------------------------------------
Pythágoras

http://sweb.cz/graf.x/melsig.gif

Old Post 25-11-2003 v 20:48 PM
Mellian je offline   Profil uživatele Mellian   Find more posts by Mellian   Foto galerie člena Mellian   Click here to Send Mellian a Private Message   Add Mellian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 190

Asimov - všetko
Clark - odporúčam Konec detstvi
Kerouak - tiež asi všetko
Strašne sa mi tiež páčilo Memento od Johna
a inak všetko čo sa ku mne dostane.....

Naposledy upravil LuB 27-11-2003 v 07:30 AM

Old Post 26-11-2003 v 13:38 PM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alver
Stálý Člen

Karma uživatele Alver - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 191

No ja doporucuji knihu od Robiny Cooka Planeta Intertera. je to zajimave cteni...

http://ukazuseti.wz.cz/ATT00002.gif
Drak byl odjakživa poslem strachu, obdivu, úcty. Lidé se mu klanili, uctívali jej a obětovali se mu.
Nic z toho nepotřebuji, pouze re5pekt.
_--==#{Alver}#==--_

Old Post 26-11-2003 v 13:47 PM
Alver je offline   Profil uživatele Alver   Find more posts by Alver   Foto galerie člena Alver   Click here to Send Alver a Private Message   Add Alver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lister
Stálý Člen

Karma uživatele lister - 32% PěstitelskáKarma uživatele lister - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 192

Prave sem docetl Nadrazi Perdido od Chiny Mievilla a musim rict ze je to jedna z nejlepsich knizek co sem kdy cetl. Fakt perfektni, VRELE DOPORUCUJU!

"Pises-li v opojeni, cti po sobe strizliv. Pises-li strizliv, cti po sobe opojen."
A nikdy ne sam.
Muj prvni sklenik | Red Dwarf

Old Post 02-12-2003 v 21:10 PM
lister je offline   Profil uživatele lister   Find more posts by lister   Foto galerie člena lister   Click here to Send lister a Private Message   Add lister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9296900 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív