Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Sedma
Nový Člen

Karma uživatele Sedma - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 161

skoro permanentne zhulenej divadelni reziser Dodo Gombar napsal, jak jinak nez zhulenej, divadelni hru Hugo Karas (dostala pred par lety cenu za nejlepsi puvodni ceskou hru), ktera je krome jineho o huleni. je tam particka mladejch lidi, ktery spolu "zijou" - tri kluci a jedna holka a je mezi nima zvlasti vztah. zcasti jsou jako brachove a segra a zaroven je ta holka pro ne vsechny jejich "prvni" laska. jmenuje se Sedma. v tehle hre absolvovali kamaradi na skole, vcetne toho nejlepsiho, ktery se jednou zhuleny prerekl a mluvil o me jako o Sedme (moje jmeno se tomu castecne blizi) a vzapeti to okomentoval "no vlastne jsem se ani moc nespetl". jsou veci, ktery clovek nezapomene a pak si na ne vzpomene, kdyz si vybira nick na grower

Old Post 21-09-2003 v 00:14 AM
Sedma je offline   Profil uživatele Sedma   Find more posts by Sedma   Foto galerie člena Sedma   Click here to Send Sedma a Private Message   Add Sedma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 162

No, já sem někdy četl nějakou knížku a tam byl jeden super typ, jmenoval s Reewe. No a vod tý doby jsem si to daval jako přezdívku vsude na netu a ve hrach.
No a s Reewe se vyklubal časem Reewer...

Old Post 21-09-2003 v 12:27 PM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 163

No, tak sem se konečně prolouskal touhle záplavou příspěvků a musím uznat že věčina Growerů má opravdu originelní nápady při vytváření svých nicků. Některý ména mě fakt zaujaly - to se asi vymyslet nedá, to musí napsat sám život. Good

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 21-09-2003 v 23:53 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaban
Nový Člen

Karma uživatele Jaban - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 164

Nevim přiřkl mi ho kolega .....

Je to můj život

Old Post 22-09-2003 v 08:00 AM
Jaban je offline   Profil uživatele Jaban   Find more posts by Jaban   Foto galerie člena Jaban   Click here to Send Jaban a Private Message   Add Jaban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funkydub
Stálý Člen

Karma uživatele funkydub - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 165

sice jsem tu zatím jenom jako sympatizant-pasivní pozorovatel, ale můj nick se sestává z názvu hudebního stylu, kterej považuju za naprosto ideální pro tu správnou náladičku a druhá část je zkrácenina z "vee-doubleyou" čili "vee-dub", což je můj současnej vzduchem chlazenej VW brouk. Jinde na netu jsem pod nikem, kterej už to auto konkrétně určuje a proto z pohopitelnejch důvodů neuvádim.

(O\_!_/O)

Old Post 22-09-2003 v 19:08 PM
funkydub je offline   Profil uživatele funkydub   Find more posts by funkydub   Foto galerie člena funkydub   Click here to Send funkydub a Private Message   Add funkydub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 166

moj nick je z anglictiny,lebo sa volam robo a,ked k menu pridate s,tak je z toho robove.ROBOS pouzivam vsade,kde sa len da...

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 27-09-2003 v 14:04 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 167

Mno, jasom sa cely zivot snazl vymysliet daky nick a vzdy ked som daco vymyslem ma to casom omrzelo. Ale v prvaku na gympli ma volali Škreko vdaka mojim qualitnym hlasifkam, (keby som xcel aj okna by praskali :-) ). Nikdy ma aj tak nik nevolal vymyslenym nickom, tak som sa rozhodol byt do smrti Skreko, nick nikdy uz nemenim a mam pokoj, vsade ma poznaju.

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 20-11-2003 v 18:48 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 168

Heh, len raz sam mi stala interesting wec, bol som na fore hysterky a napisal dajaky typek ze sa vola Skreko ze co to robim s jeho menom, napisal som ze to iba nick, oz ze fpoho.
Ale sranda ked sa dakto vola ako Vas nick, ze?

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 20-11-2003 v 18:53 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 169

Tak asi proste ze si to šinu no a este ke vsemu je to druh nejaky bonsaie ktery ja tak rad

Old Post 20-11-2003 v 20:45 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alver
Stálý Člen

Karma uživatele Alver - 20% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 170

mno Alver je jmeno z jednoho HCcka.... Pouzivam ho vsude...



Pozn. Dj. Fractum

http://ukazuseti.wz.cz/ATT00002.gif
Drak byl odjakživa poslem strachu, obdivu, úcty. Lidé se mu klanili, uctívali jej a obětovali se mu.
Nic z toho nepotřebuji, pouze re5pekt.
_--==#{Alver}#==--_

Old Post 20-11-2003 v 20:58 PM
Alver je offline   Profil uživatele Alver   Find more posts by Alver   Foto galerie člena Alver   Click here to Send Alver a Private Message   Add Alver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adamo
Stálý Člen

Karma uživatele adamo - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 171

Moj niick je vlastne prvych 5 pismenok mojho priezviska, na skole ma volaju adam a to sa mi zdalo byt dost pouzivane ako krstne meno, tak som prihodil to O a mam dopohody nick...

iťs funny friend!

Old Post 22-11-2003 v 12:51 PM
adamo je offline   Profil uživatele adamo   Find more posts by adamo   Foto galerie člena adamo   Click here to Send adamo a Private Message   Add adamo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fawkes
Stálý Člen

Karma uživatele Fawkes - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 172

Tak muj nick pochazi z knizky Harry Potter a je to bájný pták Fénix - jinak Fawkes je primeni cloveka kerej v roce 1836 vyhodil do povetri Londynsky parlament 36 sudy sterlnyho prachu nebo nak tak

a chtel bych pochvalit zakladatele tohodle fora ze skvelej napad

Old Post 22-11-2003 v 20:55 PM
Fawkes je offline   Profil uživatele Fawkes   Find more posts by Fawkes   Foto galerie člena Fawkes   Click here to Send Fawkes a Private Message   Add Fawkes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fawkes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 173

...muj nick je poslednich 5 cisel myho telefonu :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 22-11-2003 v 22:05 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 174

hyper> muhahá, ještě pár pokusů a mam tě

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-11-2003 v 17:20 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muth
Grower Mortimer

Karma uživatele Muth - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 175

No videl jsem to nekde napsany a nak se mi to zalibilo, a ted to pouzivam vsude.

Old Post 23-11-2003 v 17:51 PM
Muth je offline   Profil uživatele Muth   Find more posts by Muth   Foto galerie člena Muth   Click here to Send Muth a Private Message   Add Muth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RendyMCAir
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 176

No je to pěkný jak se tu každej wodhalil s těma nickama já ho taky piloval Rendy to je jasný mí name a MCAir myslím Air je vduch MC požívaj rapeři ale i irové nebo skoti tak sem vyslel volnej jako vzduch prostě freedom jak fpohodě relax a hezky to vypadá teda mě se to líbý a holkám taky jinak to používám vždycky fšude jako pohodu mí druhý name tak asi takhle toje .

Old Post 23-11-2003 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7038790 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív