Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Elektronicky predřadník GIB Lighting NXE Lumatek a jiné .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
francox
Stálý Člen

Karma uživatele francox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 50  

uhm dik Příspěvek č. 161

priznam ze som pocas nocnej cital cele vlakno ale tie dva prispevky som musel akosi prehliadnut :-/ diky hlava, sry za spam

Old Post 29-11-2012 v 14:06 PM
francox je offline   Profil uživatele francox   Find more posts by francox   Foto galerie člena francox   Click here to Send francox a Private Message   Add francox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ent
Stálý Člen

Karma uživatele Ent - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 162

pokud nelze reklamovat, tak bych to otevrel, muhehe

waplayer

Old Post 01-12-2012 v 13:52 PM
Ent je offline   Profil uživatele Ent   Find more posts by Ent   Foto galerie člena Ent   Click here to Send Ent a Private Message   Add Ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NaprcanyKacer
Nový Člen

Karma uživatele NaprcanyKacer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 163

Zdravicko, nikde na g.cz jsem nemohl najit (skoro) nic o GAVITA Digistar at uz 400w, 600w nebo 1000w kdezto o Lumatecich je tohotu habadej. Po precteni nekolika zahranicnich diskuznich for a par emailech s vyrobcem jsem se rozhodl Gavitu 600w koupit. A je to spica.
Zapojeno behem 5minut (odsroubovani a nasrobouvani objimky do wingu) bez sebemensiho problemu. Snad jen ze v navodu by pro nas elektrotechnicke antitalenty mohlo byt napsano: Kabel č.1 na zobaček, kabel č.2 na objimku. Hned jsem si i zmeril spotrebu (s mojim starym elektromagnetoshitem byla spotreba 685w ) nyni s prepinacem na 600w spotreba 617w (300w->311,400w->423w , 660w->682w) vysledek je aritmeticky prumer trech mereni a to 20min,40min a hodinu po startu. Predradnik se za celou dobu nezahral na vic nez 41° (4 vykony k mereni tj. 4 hodiny). Vyrobce uvadi, ze lze pouzivat i 400w hps/mh lampy tak jsem si rekl ze odzkousim starou 400w mh a opravdu to funguje. Jen u 400w vybojek se nesmi nikdy dostat prepinac do poloh 600w a 660w jinak hrozi poskozeni. U MH vybojek se pak musi zachovat presne 400w (u 400w hps jde prepnout i na 300w).

Lehka sumarizace:
1. klidne spim protoze jsem to nezapojoval ja (krom 3 kablu na objimku) a predradnik nebzuci a neni zhavy jak certovo lejno
2. mensi spotreba energie (10% je 10% a to nemluvim o moznosti usetrit pri rustu kde bohate staci 300 nebo 400w)
3. vyrobce deklaruje vetsi mnozstvi lumenu (nemam moznost luxmetru) a zviseni trvanlivosti lampy
4. byl o litr levnejsi nez konkurent z Lumatechu.

Tak snad jsem nekomu kdo o tento predradnik ma zajem trochu pomohl. Kdyby kdokoliv cokoliv tak se klidne ptejte

Old Post 06-12-2012 v 10:08 AM
NaprcanyKacer je offline   Profil uživatele NaprcanyKacer   Find more posts by NaprcanyKacer   Foto galerie člena NaprcanyKacer   Click here to Send NaprcanyKacer a Private Message   Add NaprcanyKacer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Nápad Příspěvek č. 164

Zdravím ve spolek,

no k té redukci koncovky (konektoru), kabel není špatný nápad, ale dle popisu má dost malý průměr. Spíš bych doporučil pouze koncovku C14 (http://www.krup.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=753 asi nejpřijatelnější příp. http://www.krup.cz/default.asp?cls=...ttrees&strid=88 si vyberte sami) a napojit kabel odpovídajícího průměru, aby nedocházelo ke zvyšování odporu.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 10-12-2012 v 10:01 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 165

citace:
Původní příspěvek od Zefram Cochrane
Koukám, že k tomu elektronickému předřadníku KANLUX GANA 150W (případně 70W) asi nikdo nemá zkušenosti, ta cena je opravdu velmi rozumná a pro mikrogrow by byl možná ideální - tichý, nízké odpadní teplo, vyšší účinnost.
Pokud jste si ho někdo pořídil, dejte prosím vědět.
EDIT: a safra, po větším pátrání jsem zjistil, že toto zařízení používá vendiz a vypadá to, že si ve svém pěstu na něj nestěžuje. Vida dobrá zpráva (a nekup to za ty peníze).


čau, už jsem o něm mluvil i jinde, ale pochválím ho i tady (Kanlux Gana 150W)
dojíždím pod ním sice teprve první kolo, ale kamarád ho koupil taky a je to v pohodě. Skoro netopí, spotřeba sice až podezřeje nízká
(maximum 160W a většinu času ukazuje dokonce pod 150W, což je samozřejmě trochu divný - měřeno dvouma měřákama)
až čas ukáže, co to bude dělat s lampou, nejspíš do ní jde míň, než by mělo, jestli jí to může škodit, to nevím

EDIT: teď jsem ho měřil znova a pohybude se to kolem 153W

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Naposledy upravil filipec 16-12-2012 v 10:50 AM

Old Post 16-12-2012 v 07:47 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 166

Chci se zeptat jestli je normalni ze se vybojky krouti na elektronickem predradniku (lumatek) .. mam namysli ty dratky a horak (sem ted na to koukal a je to cele poohybane)

Old Post 06-01-2013 v 18:59 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

nanolux 600w Příspěvek č. 167

zdravím všechny na groweru chtěl bych se optat zda-li nemá někdo zkusenost s tímto předřadníkem http://www.bestgrow.cz/www-bestgrow...0W-prepinatelny . Uvažuji o jeho koupi ale nechci kupovat zajíce v pytli zda-li mi rozumíte proto se vás na to ptám. kdyby měl někdo nějaké recenze rád si je poslechnu díky za odpovědi

Old Post 13-01-2013 v 13:06 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 168

čus schvaluji,ale nevím kam to zapojíšna 600W potřebuješ prostor!
pokud ho nemáš tak se na to vybodni!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 13-01-2013 v 13:48 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 169

jel bych jen 50% tak ze 300w a jak se mi podari doresit preostory tak uz jen 600w ale nechci zbytecne kupovat 400w a pak zase 600w

Old Post 13-01-2013 v 15:02 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 170

Ty zas začínáš vymyšlat blbosti
Ale jak už budeš mít místnost tak aspoň 1,4 metru + fajneho winga
a hlavně velký pacháč

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 13-01-2013 v 18:38 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 171

čau zmijáku,
jestli ti jde o předřadník do 4 tis., tak se mrkni sem. http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2 Userman se mnou moc nesouhlasil a já jeho námitky samozřejmě do jisté míry přijímám.
nebudu tě odrazovat od toho Nanoluxu, ani ti nutit Lumatek, ani nic jiného, jen se vyjádřím jako elektrotechnik. Na štítku tebou vybraného přeřadníku se uvádí:

blikání led:
0,5s --- porucha nebo ucpaný větrák ---- na co to má větrák, lepší je pasivní chlazení, protože to se neposere
1s --- pod nebo přepětí --- proč to jako signalizuje nechápu, stejně s tím nic neuděláš a pochybuju, že budeš zapínat lampu jen když bude ideální napětí. (nebavím se teď o ochraně proti přepětí, ta může být naopak přínosem. Bavím se o signalizaci)
2s --- ochrana proti zkratu nebo rozpojení okruhu --- tady podobně jako u přepětí
3s --- přehřátí předřadníku --- na co kontrolka -- jestliže je předřadník správně používán, tím myslím dodržování rozumné teploty okolí(nikam nezavírat.) Pakliže se i tak přehřívá je prostě v hajzlu, takže bych řekl, že páni inženýři zapoměli na kontrolku ,, Předřadník odešel do věčných lovišť''

Old Post 14-01-2013 v 05:33 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 172

dekuji za radu budu uvazovat o tom nejlepsim ale diky

Old Post 15-01-2013 v 12:17 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Nápad Předřadník? Adjusta vs Lumatek? Příspěvek č. 173

Zdravím všechny, zajímá mne jedna věc. A to jaký předřadník vybrat?

Lumatek:
Tady jsem narazil na nejlevnější předřadník od Lumateku, který jsem na netu našel.
Prosím o vaše názory, ze stránek není totiž patrno co předřadník vůbec umí (podvod/super shop)-v obchodě se k výraznější komunikaci moc nemají .
http://growhouse.cz/elektronicky-pr...alni-predradnik

Adjusta:
Tady mám zhruba stejnou kategorii méně známého předřadníku Adjusta, o kterém si myslím že je osvěčenější než Lumateky, a výrobce také udává více informací o tomto výrobku.
http://growshop-ostrava.cz/Eshop_Pr...ctCategoryId=54

Tak prosím o vaše názory, vím že je na trhu více značek předřadníků, klidně doplnte.
Ať to bobtná.

neřeš

Old Post 07-02-2013 v 05:37 AM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 174

Zdar
Myslím že ten cenový rozdíl mluví za vše...tady jde už jen o marketing.
Každá značka má své ,,super lumens" a podobně, v podstatě se jedná napříč všemi značkami technologicky o to samé.
Záruka je v obou případech dvouletá....

Já sám mám Lumatek a jsem spokojený. Ostatně co jiného, netopí (nebo jen málo), spolehlivý provoz, rozjede výbojku bezpečně i po krátkém výpadku (tzn. nechá vychladnout hořák ve výbojce) a mám ho už více jak tři roky.
Zdar
ať to roste...

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 07-02-2013 v 08:57 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 175

zajímavý na Growhouse už sem taky parkrát narazil ceny tam mají fakd příjemný ale tohle se mi nezdá že by origo lumatek prodávaly za 2500 trocha padlý na hlavu no ať poradí ti co ho mají doma

chlast je prostě chlast......

Old Post 07-02-2013 v 09:03 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 176

no tak já přihodím taky svou trochu do mlýna http://www.easy-garden.cz/?tpl=3&kat=0&id=1 taky jsem se o to zajímal tak jsem rád že jsi rozjel tento topick

Old Post 07-02-2013 v 09:46 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6161230 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív