Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lipi's out 06
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 161









tady je pár fotek z evčerejší částečný popravy velkýho swiss crypta..... Sorry za (ne)kvalitu ale je to z telefonu...

Old Post 11-10-2006 v 07:47 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 162

Lipi já ti s tou vanou nevím, možná že na tom má jistý podíl, ale myslím, že hlavní příčina to není. Já na zahradě žádnou vodní plochu/vanu/sud nemám a je to plísní ráj
To SC je paráda.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 11-10-2006 v 09:33 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 163

No taky mě napadlo, že ten kámoš má dům v centru obce a já jsem hned u pole, což znamená přísun studenýho a určitě i dost vlhkýho vzduchu z polí... No pořád o tom přemejšlim, abych se toho příští rok vyvaroval...

Old Post 11-10-2006 v 10:28 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 164

zdravím,no já si myslím,že ta plíseň je dána zejména těma chladnýma a mlhavýma ránama,páč tohle je velký problém většiny z nás.moje DM taky pár plesnivých paliček má,ale chybí ji tak 2-3 týdny,takže seknout nepřipadá v úvahu.a taky je sice hezky tento týden,ale než se to pořádně rozjede a prohřeje to slunko,tak máš zhruba 11 hodin a v nějakých půl 6 už je to zase fuč.je to prostě málo a ta rosa a mlhy se na kytkách drží dost dlouho.je to boj no.nicméně kytičky překrásné k+


cosa nostra

Old Post 11-10-2006 v 11:46 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 165

Jay-jay: Jo jako dneska byla mlha snad do jedenácti a večer už je v šest zima jxviň a mlha taky, takže máš určitě pravdu že to je zásadní věc, ale je mi divný že ten kámoš s tim žádnej problém nemá a bydlí kousek ode mně jen víc ve středu obce.... Hlavní problém byl letos ale to, že to začalo moc pozdě kvést a to je ještě štěstí, že je teď takhle pěkně. Nocméně dík

Old Post 11-10-2006 v 12:13 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 166

třeba je důvod právě v tom středu města trochu přitažené za vlasy,vím,ale asi jako ta káď no ale zas pokud jsi z většího města,může se stát,že uprostřed je větší teplota.no a co třeba potok,lesík či něco poblíž,důvodů může být přehršel...


cosa nostra

Old Post 11-10-2006 v 12:35 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 167

jay-jay: No tak to už asi nebudem řešit, protože stejně vyřešíme kulový, stejně příští rok zasadim stejně (do středu vesnice se kvůli tomu stěhovat nehodlam) tam co letos a budu se uplně stejně bát plísně Takovej je život outdoor growera

Old Post 11-10-2006 v 12:43 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 168











Tak jsem si včera půjčil foťák a pořídil pro vás pár kvalitních fotek ze sušby a taky kytek, který ještě rostou.
1.Palice velkýho Swiss Crypta











2.Palice velkýho Swiss Crypta











3.Jamajčan s naloženou bednou











4.Malý Swiss Crypto na noc schovávaný doma











5.Malý Swiss Crypto na noc schovávaný doma











6.Malý Swiss Crypto na noc schovávaný doma











7.Velký Swiss Crypto (co z něj zatim zbylo na dvoře)











8.Velký Swiss Crypto (co z něj zatim zbylo na dvoře)











9.Early Skunk











10.Durga Mata

Naposledy upravil lipi 12-10-2006 v 06:41 AM

Old Post 12-10-2006 v 06:31 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 169

Nádhera! Můžeš se s námi podělit s troškou informací ohledně sušení... díky, ať ti to zkvétá k obrazu tvému

Old Post 12-10-2006 v 06:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 170

Mopslk: No s tim sušenim je to tak, že vždycky vezmu noviny (ten velkej list). Na jednu stranu naskládam palice a pak to tou druhou přiklopim. Sušim to v pokoji, takže teplota od 19 do 22 stupnů. Mám to poskládaný všude po pokoji, takže neni moc kam šlápnout Vim že to neni uplně to pravý ořechový,ale je to taková trochu nouzovka.... Jinak jak je vidět na fotkách, tak předem ostříham listí a u palic velkýho SC jsem zkoušel lisovat, tak jsem zvědam na výslednej produkt Jo a abych nezapoměl, tak dík

Old Post 12-10-2006 v 07:15 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 171

Nemáš za co děkovat Možná bych použil namísto novin, abyčejný papír. A to z toho důvodu, že novinový papír je potištěný a jak jsou paldy mokrý tak ta barva by se mohla.... Třeba máš jiný názor. Měj se fajně

Old Post 12-10-2006 v 07:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 172

mopslik: HJo o tom potisku jsem přemejšlel, ale jednak nemam dostatek jinýho papíru na to abych to na tom moh sušit a pak si myslim, že když se na tom daj sušit houby, tak by to neměl bejt žádnej velkej problém. No poznam až pokoštuju

Old Post 12-10-2006 v 13:47 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 173

2lipi> ja to mrskam na raminka a do srkine mezi obleceni...

Old Post 12-10-2006 v 15:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 174

deth: To musí bejt paráda, vzít si pak na sebe to voňavý prádlo Jak mi to teď tak perfektně voní v pokoji, tak bych udělal nějakej osvěžovač vzduchu s extraktem z palic. Já bych ho měl v autě, v pokoji a snad i v práci. Ta vůně je prostě nádherná!!! Asi taky hodim něco mezi hadry

Old Post 13-10-2006 v 06:44 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 175

2lipi>kam se sere nakej adidas proste vune by original strain a jeste to mas zadarmo.... mezi hadrama je krasne sucho tma a utulno

Old Post 13-10-2006 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 176

Tak už nosim taky prádlo navoněný gunJAh chanelem Situace je taková, že jsem v úterý všechno sklidil (resp. to co zbylo MSC, DM, ES). Malý swiss crypto už taky pěkně atakovala plíseň. Nemam bohužel žádný fotky z aktu sklizně, ale po neděli přihodim něco ze sušby. Shrnutí je takový:
SC: Strašnej nátěr!!! Nepředstavoval jsem si že to budou takový bambule! Těžko specifikovatelná vůně a eskutečný množství pryskyřice. Mám tak 0,5g hašiše, tak jsem na to zvědav
ES: Dost jsem na něj nadával, že nekvete,ale nakonec dozrál a jako jediněj absolutně vzdoroval plísni. (jen občas něco na stonku ale oheň, nůž a ocet to vyřešili.) Řek bych že jeho vůně se mi líbí ze všech kytek nejvíc. Fakt nádherná sladká multivitamínová vůně! Palice poměrně řidký,ale pěkně obalený.
DM: Takovej trochu zmetek prakticky bez palic agresivně voňavá, jsem zvědav jak bude fungovat
Jamajky: Překvapení sezóny (až na tu plíseň, protože šly první )!!!! Fakt libovej model! Velký tvrdý palice a kvanta pryskyřice, no prostě mazec!!! No je vidět že v zemi zaslíbený to vedou fakt dobře
Smoke reporty přijdou hned jak proběhne test. Vidim to na ponedělí
Zdar!

Naposledy upravil lipi 20-10-2006 v 10:29 AM

Old Post 20-10-2006 v 10:24 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí
12-09-2009 - Kali Mist OUT 2009 - 7 odpovědí
16-09-2009 - TRIP out 2009 - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8116920 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív