Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 271

zalivam: Cana-A+B 45ml,Ryzotonik-10ml,Canazym 25ml vše do 10l vody z upravenym ph 6 pochopitelně uprava až po přidaní hnojiv,hnojiva řadně protřepavám i promíchavam ,EC nevim bohužel zakoupení teprve planuji a kokos nemam novy ma už jeden kvest za sebou,ale byl velice řadně a pečlivě prolit

Old Post 15-11-2010 v 23:28 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanybal
Nový Člen

Karma uživatele Hanybal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 272

zakivka probyha každy druhy den občas třetí podle toho jak to stíham,svítim usporkou 200w .

Old Post 15-11-2010 v 23:32 PM
Hanybal je offline   Profil uživatele Hanybal   Find more posts by Hanybal   Foto galerie člena Hanybal   Click here to Send Hanybal a Private Message   Add Hanybal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xcduke
Stálý Člen

Karma uživatele xcduke - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Zkroucený listy směrem dolů Příspěvek č. 273



zdravím lidi, mám tenhle problém kvítí roste krásně, jsou v druhém týdnu růstu jen jsou trochu povadlé listy,nejčastěji spodní. Kroutí se směrem dolů přikládám pár fotek. Měli jsme trochu větší Ph ale tento problém už je vyřešenej, dík za rady

Old Post 16-11-2010 v 12:36 PM
xcduke je offline   Profil uživatele xcduke   Find more posts by xcduke   Foto galerie člena xcduke   Click here to Send xcduke a Private Message   Add xcduke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xcduke
Stálý Člen

Karma uživatele xcduke - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

prikladam jeste 2 fotky Příspěvek č. 274



teplota je 23 za dne,v noci 16 coz je celkem vysokej rozdil ale i na tom se pracuje,takže bych uvítal i malou radu ale to sem nepatří.
Ohledně toho kroucení jestě jsem si všiml že jsou červené stonky což jde vidět na první fotce v předchozím příspěvku ,
Hlína je kupovaný zahr. substrát, ph - 6,5 vodu jsme meli jednu zalevku trochu vetsi nekde okolo 7 ale tenhle problem je vyresen. Prochazel jsem forum a myslim si ze se takhle krouti kvuli nedostatku fosforu tka se chci ujistit. Dik za radu

+ p.s. vím že se to nepatří, ale chtěl jsem vědět jestli bych si mohl ke kytkám hodit cherry rajčátka, má s tím někdo zkušenosti?

Old Post 16-11-2010 v 12:45 PM
xcduke je offline   Profil uživatele xcduke   Find more posts by xcduke   Foto galerie člena xcduke   Click here to Send xcduke a Private Message   Add xcduke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 275


Zdravim.
Nasiel som taketo listy na rastlinach. Zatial som nic neriesil. Nebolo ich tam vela, tak som do toho nechcel zbytocne rypat. Hodnoty sa snazim dodrziavat v odporucanych medziach, myslim ze sa mi to vcelku dari. Rastliny vyzeraju celkovo zdravo az na tychto par listov na par rastlinach. Podrobnosti tu http://grower.cz/forum/showthread.p...3869#post923869
WW, Light mix, hnoj biobizz skoro vsetko - drzim sa tab. , Ph zalievky upravujem, Tesco al. Toma. Posledne meranie hliny cca 6,5, (destilka urcite nemala Ph 7, skor 5,5-6,5, neviem aky to ma vplyv) teploty v rozmedzi doporucenych, vlhkost momentalne okolo 60.

Old Post 17-11-2010 v 22:26 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Re: Zkroucený listy směrem dolů Příspěvek č. 276

citace:
Původní příspěvek od dravec
zdar dravci,mam taky menší problem.neví nahodou někdo kytky čerstvě přepnuty12/12 jedu první aero,odrudy sou BIG BUD,ORANGEBUD
vlhkost kolem 50% teplota min.v noci-17,5,max.27,5
při přepnutí namíchaný nový koktejl CANNA,Hydro Flores A-25ml/10l
B-25ml/10l
Rhizotonik 20ml/10l
Peroxid 5ml/10l
a ph upravený na 5,5
ec namam
jo a borec mi doporučil přidat micro,i kdyš se mi to nezdálo tak sem to tam taky dal Terra Flores 25ml/10l,jestli to není tím?


Myslím že v tvém případě je EC metr kua základ a tam taky bude někde problém, jinak výsledné pH5,5 taky není úplně v mezi (5,7 - 6,5).

citace:
Původní příspěvek od xcduke
zdravím lidi, mám tenhle problém kvítí roste krásně, jsou v druhém týdnu růstu jen jsou trochu povadlé listy,nejčastěji spodní. Kroutí se směrem dolů přikládám pár fotek. Měli jsme trochu větší Ph ale tento problém už je vyřešenej, dík za rady


Co to je za květníky? Má z nich zálivka kam odtéct? Jestli nejde o přelití a nehnijou ti kořeny. Perlit pro provzdušnění si tam nepřimíchal, tak je to jeden z možných problémů.

citace:
Původní příspěvek od Jagditrax
Zdravim.
Nasiel som taketo listy na rastlinach. Zatial som nic neriesil. Nebolo ich tam vela, tak som do toho nechcel zbytocne rypat. Hodnoty sa snazim dodrziavat v odporucanych medziach, myslim ze sa mi to vcelku dari. Rastliny vyzeraju celkovo zdravo az na tychto par listov na par rastlinach. Podrobnosti tu http://grower.cz/forum/showthread.p...3869#post923869
WW, Light mix, hnoj biobizz skoro vsetko - drzim sa tab. , Ph zalievky upravujem, Tesco al. Toma. Posledne meranie hliny cca 6,5, (destilka urcite nemala Ph 7, skor 5,5-6,5, neviem aky to ma vplyv) teploty v rozmedzi doporucenych, vlhkost momentalne okolo 60.


Zkusil bych k zálivce přidat nějakou růstovou hnojku s vyšším obsahem dusíku, jinak nic závažnýho! Kytky máš párádní a v pohodě.

Old Post 18-11-2010 v 09:22 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xcduke
Stálý Člen

Karma uživatele xcduke - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 277

TO ZEDY: Perlit jsem tam bohuzel nedal ale voda ma kam odtikat tim se muzu zarucit, nenapada te neco jineho cim by to mohl bejt?

Old Post 18-11-2010 v 12:40 PM
xcduke je offline   Profil uživatele xcduke   Find more posts by xcduke   Foto galerie člena xcduke   Click here to Send xcduke a Private Message   Add xcduke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

plísně, se kterými sem měl co dočinění Příspěvek č. 278


takže takhle svině je pěkně zákeřná. za den dokáže napadnout i několik listů kolem sebe.
objevila se mi na vršcích kytek přímo pod světlem, tzn líbí se jí teplo.
napadený místa vypadaj jako spálenina od lampy, jen nejsou vyprahlý a suchý, ale vlhký a " bahnitý"
napadený listy šly okamžitě do hajzlu, a na kytku přišel brutální posktřik Kuprikolu 50 (60,-). Víc se tahle plíseň neukázala

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Naposledy upravil Hodinář 21-11-2010 v 21:19 PM

Old Post 21-11-2010 v 21:01 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 279



další plíseň je neméně zákeřná. Napadení x listů jí trvá den-dva.
šíří se jak mor.
Objevila se uprostřed kytky kde je vyšší vlhkost.
Napadne list od konečku. Napadená část ztmavne a "zblátovatí". pak se list začne všemožně kroutit a na napadeným povrchu vznikají viditelný pory.
Výlečil sem kytky tak, že opět, napadený listy šly do pryč a kytky pak preventivně pořádně stříknul Dithare DG neotek(70,-).


souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Naposledy upravil Hodinář 21-11-2010 v 21:42 PM

Old Post 21-11-2010 v 21:18 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 280



a poslední co sem u mě objevila je asi nejmíň akční. objeví se jednou za uherák(3-4 roky). šíří se sice rychle, ale vždycky jen v určité lokalitě. asi má problémy s množením, nevim. má ráda extrémní vlhkost- slepená listy apod.
napadený listy vypadají jako spálený od kysky. Listy sem ostříhal, preventivně postříkal kytky Kuprikolem 50 a byl klid


PREVENCE PROTI PISNIM:

- pravidelná kontrola kytek. Nemusíte u nich sedět hodinu, staci zběžně mrknout. Důležitá je pravidelnost, nejlépe každej den.
- když už se hrabete v kytkách, tak si před tím pořádně umejte ruce.

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Naposledy upravil Hodinář 21-11-2010 v 21:42 PM

Old Post 21-11-2010 v 21:26 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 281



zde pak listy spálený lampou. spálený místa jsou vysušená. list se kroutí do ruličky a ztrácí "šťavnatost"

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 21-11-2010 v 21:30 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 282



a tady zas krásná ukázka spálení přehnojením. povedla se
všimněte se jak se spálená místa rozšiřují po bříšcích do středu listu
takovej list může klidně dál fungovat, jen je potřeba hlídat. spálená místa můžou bejt snadnou kořistí pro plísně

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 21-11-2010 v 21:34 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yak
Stálý Člen

Karma uživatele Yak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 8  

Zdraví Schnou mi listy Příspěvek č. 283



Prosim o radu.

Mam 2 stoly, Každý měl rust jinde. Pak jsem je sesadil dohromady. 1 stul jsem jel v neodladěném boxu a stouplami tam jeden den teplota nad 36". Jinak vše uplně v poradku. Vše jsem doladil ale začali mi tam schnout listy. Také tam byla velká vlhkost 80-90%.

Na druhou fázi jsem je sesadil na jedno místom ale pořád schnou všechny co se aspon trochu rozjedou. Už jsou spolu 2 týden a nemužu se toho zbavit. Na druhem stole (stejna zalivka i podminky) je to uplně krásny. Lze to zachranit ? nebo hned zlikvidovat ?

Díky za radu

Naposledy upravil Yak 22-11-2010 v 18:39 PM

Old Post 22-11-2010 v 18:09 PM
Yak je offline   Profil uživatele Yak   Find more posts by Yak   Foto galerie člena Yak   Click here to Send Yak a Private Message   Add Yak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 284

Foto?

Old Post 22-11-2010 v 18:29 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yak
Stálý Člen

Karma uživatele Yak - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 8  

Schnou mi listy Příspěvek č. 285

Ještě doplním info

Rust 400W
Květ 600W

rust
vyšší teplota a hodně velká vlhkost. Teplota vody 23. žádné postřiky. chemky AH. Pěstováno na napouštěcím stole. Bez peroxidu, jen 50 % chemky.
Teplota den 26-8 - nonstop ventilace
Teplota noc 18-20 (topení přímotop) - ventilace 1x za 2 hodky
EC - 0,4
PH - 5.4 - 5,9

Květ
Plná chemka, Méně vlhkost (50-60")
den - 26"
Noc - 19"

EC - 1,2
PH - 5,8 - 6,2

Jak jsem psal, druhý stůl uplná nádhera. jede to z jednoho kalfasu.
Evidentně se tomu něco stalo při růstu. Kytky moc nejedou, jsou strasně zpomalený, ale hezky nasazují ale nemohutní. (jasně když jim umřou všechny dospělé listy )

Děkuji za reakci Y

Naposledy upravil Yak 22-11-2010 v 20:26 PM

Old Post 22-11-2010 v 20:01 PM
Yak je offline   Profil uživatele Yak   Find more posts by Yak   Foto galerie člena Yak   Click here to Send Yak a Private Message   Add Yak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 286



zdravím

mám týden přesazený klony NL do hlíny Biobizz Light Mix a zalívám pouze kořenovým stimulátorem od AHček

Listy se mi kroutí dolu, hnědnou a usichají špičky a zoubky mají černou barvu

Nikde jsem nenašel odpověd a jsem v koncích.
Svítím MH 250W, teplota ve dne 25 stupnů, vlhkost 75%, v noci 18-22 stupnu

Old Post 24-11-2010 v 20:07 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 287

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
zdravím

mám týden přesazený klony NL do hlíny Biobizz Light Mix a zalívám pouze kořenovým stimulátorem od AHček

Listy se mi kroutí dolu, hnědnou a usichají špičky a zoubky mají černou barvu

Nikde jsem nenašel odpověd a jsem v koncích.
Svítím MH 250W, teplota ve dne 25 stupnů, vlhkost 75%, v noci 18-22 stupnu


A výsledný phčko zálivky je kolik? Vysaď ten kořeňák či co to je a týden bych prolejval čistou odstátou vodou s upraveným ph popřípadě ec. Light-mix není žádnej agresivní substrát, tam bych chybu asi nehledal.

Old Post 25-11-2010 v 00:15 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 288

vidim že ty klony mají ostříhané některé konce listů,jestli jsi nesehnal nemocné kytičky.

Old Post 25-11-2010 v 08:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 289

citace:
Původní příspěvek od bobydrum n bass
cagos prosim poradte jedu si poprvi vevnitr a nevim co to je maj to nejvic chronici,orange budi,ak 47,vsech 23 kytek,zacina to odspodnich listu a postupuje vys,nejdriv to de od spicky pak kraje a potom se cely list sroluje a odpadne.ve 2 tydnu se rozbil zvlchcovac a vlchkost klesla na 50 na 4 dni a od te doby zacali listy jit od spoda postupne nahoru do pici,je to v kokosu od plagronu hnojky:plagron root¨,enzym,cocos A B,phyt amin.teplota den 24-26,noc19-21.vlchkost den65-70,noc driv 90 ted 80 predem diky za radu


cuz hale mám problém upe stejnej nevíš už co s tim může bejt????
dík

Old Post 27-11-2010 v 11:51 AM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 290



Ahoj groweři !

mám problém s listy, nevím zdali se jedná o plíseň, nebo je to jen nedostatek určitého prvku.

1. týden květu, hnojím standartní dávkou GHE, Ph 6,1, EC 1, bubbler

uvítám všechny postřehy než začnu dělat radikální kroky, moc dík

EDIT: problém převažuje na spodních menších listech, velké ale začínaj taky pomalu nabíhat..

Naposledy upravil smoke4ever 29-11-2010 v 15:41 PM

Old Post 29-11-2010 v 14:02 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 291



Čau lidi,toto se mi rozjíždí v mém boxu.Je to chronik ve hlíně,ph 6,teplota 28 a vlhkost kolem 50-60ti chtěl bych to ještě srazit ale nedaří se.Myslím si,že je to listová plíseň ale dnes je to ve 13 dnu květu tak bych chtěl poradit zda to můžu v takovém stádiu postříkat kuprikolem.Za každou radu budu rád.

Old Post 29-11-2010 v 17:34 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 292



Děje se to spíš v horní polovině.

Old Post 29-11-2010 v 17:39 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Prosim o radu nutne rychle Příspěvek č. 293



Zdarec vcera jsem zalival kyticky voda Ph 6.1 a najednou se mi zacala nejak kroutit a taky jsou na nich nejake bile tecky nevite co by to mohlo bejt?? dikes

Old Post 30-11-2010 v 18:37 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 294


a tady jeste z bliska

Old Post 30-11-2010 v 18:39 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 295

citace:
Původní příspěvek od smoke4ever
Ahoj groweři !

mám problém s listy, nevím zdali se jedná o plíseň, nebo je to jen nedostatek určitého prvku.

1. týden květu, hnojím standartní dávkou GHE, Ph 6,1, EC 1, bubbler

uvítám všechny postřehy než začnu dělat radikální kroky, moc dík

EDIT: problém převažuje na spodních menších listech, velké ale začínaj taky pomalu nabíhat..


Cau , na ty prvni fotce to vypada jako problem s pH a na ty druhy to vypada na třásněnky , neběha ti neco zespoda na listu ??

citace:
Původní příspěvek od Cham*
Čau lidi,toto se mi rozjíždí v mém boxu.Je to chronik ve hlíně,ph 6,teplota 28 a vlhkost kolem 50-60ti chtěl bych to ještě srazit ale nedaří se.Myslím si,že je to listová plíseň ale dnes je to ve 13 dnu květu tak bych chtěl poradit zda to můžu v takovém stádiu postříkat kuprikolem.Za každou radu budu rád.


JO to může být , koukam ze tam toho moc nemáš jestli je to pár listů tak ty orvi a pokud se to neobjevi znovu tak to neřeš , pokud jo budeš potrebovat snížit vlhkost


citace:
Původní příspěvek od zmijak
Zdarec vcera jsem zalival kyticky voda Ph 6.1 a najednou se mi zacala nejak kroutit a taky jsou na nich nejake bile tecky nevite co by to mohlo bejt?? dikes


Nechci strašit ale podivej se jestli tam nemáš krom teček i nejake pavučinky a pohyb , pokud jo kup si neco na svilušky ,zatim dejte vědet , Hlava

citace:
Původní příspěvek od Yak
Prosim o radu.

Mam 2 stoly, Každý měl rust jinde. Pak jsem je sesadil dohromady. 1 stul jsem jel v neodladěném boxu a stouplami tam jeden den teplota nad 36". Jinak vše uplně v poradku. Vše jsem doladil ale začali mi tam schnout listy. Také tam byla velká vlhkost 80-90%.

Na druhou fázi jsem je sesadil na jedno místom ale pořád schnou všechny co se aspon trochu rozjedou. Už jsou spolu 2 týden a nemužu se toho zbavit. Na druhem stole (stejna zalivka i podminky) je to uplně krásny. Lze to zachranit ? nebo hned zlikvidovat ?

Díky za radu



No to sis sám odpovědel , to ta teplota s kombinací velkou vlhkostí ty kytku uplně uzemnily , pokud se do tejdne nerozjeli tak to asi uz nedaj , můj nazor ....

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
zdravím

mám týden přesazený klony NL do hlíny Biobizz Light Mix a zalívám pouze kořenovým stimulátorem od AHček

Listy se mi kroutí dolu, hnědnou a usichají špičky a zoubky mají černou barvu

Nikde jsem nenašel odpověd a jsem v koncích.
Svítím MH 250W, teplota ve dne 25 stupnů, vlhkost 75%, v noci 18-22 stupnu


Cau kořenák uz tam nelej , jen čistou vodu , měli ty klony pořadnej kořen ?? Doufám že to nejsou klony ode mě napiš .

Naposledy upravil Hlava 30-11-2010 v 19:27 PM

Old Post 30-11-2010 v 19:16 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 296

Díky hlavo.

Old Post 30-11-2010 v 19:32 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 297

citace:
Původní příspěvek od Cham*
Čau lidi,toto se mi rozjíždí v mém boxu.Je to chronik ve hlíně,ph 6,teplota 28 a vlhkost kolem 50-60ti chtěl bych to ještě srazit ale nedaří se.Myslím si,že je to listová plíseň ale dnes je to ve 13 dnu květu tak bych chtěl poradit zda to můžu v takovém stádiu postříkat kuprikolem.Za každou radu budu rád.


cau hale měl jsem stejnej problém a nejspíš je to vysokou teplotou...zkus phytamin a zvyš výkon větráku snad to pomůže tak zdar

Old Post 01-12-2010 v 15:07 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 298

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Cau , na ty prvni fotce to vypada jako problem s pH a na ty druhy to vypada na třásněnky , neběha ti neco zespoda na listu ??


moc dík hlavo, bylo to Ph

Old Post 04-12-2010 v 12:00 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 299



Zdravím zdejší komunitu mam problém s listy které místy zflekatěj (zesvětlají) a pak ta místa vyschnou. Domníval jsem se že by v tom mohly mít prsty třásněnky ale žádně jsem neobjevil tak mam podezření na nedostatek vápníku.
Rostliny jsou pěstované ze semen cca 1,2 měsíce staré v 18l květináčích, půda Plagron-light vespod keramzit. Ph zálivky 5,9-6,3 , EC 1,3-,1,5. Teplota stálá 25 C. Hnojím Atami Terra Leaves, enzymi, kořenový stimulátor + ataclean.
Předem děkuji za pomoc Mr.ice

Old Post 06-12-2010 v 12:08 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipopuding
Nový Člen

Karma uživatele pipopuding - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 5  

problém s listy Příspěvek č. 300


Zdravím. Som počítačový antitalent, tak dúfam že tento príspevok vložím tam kam ho chcem vložiť, a to do Nemoci Rostlin a Problémy. Prečítal som si celú túto tému a pozrel som si všetky fotky,ale problém podobný tomu mojmu som tam nenašiel.
Takže v skratke : pestujem v hline(kupovaná v growershope),pestujem v menšej miestnosti(šatník), 600 W na 10 rastlín(5x white widow,5x orange bud), hnojiím AlgaBloomom každý druhý deň rozriedený v 5l nádobe, takže na jednu rastlinu vychádza 0,5 l každý druhý deň. Ph striktne dodržiavam a má hodnotu 6,5. Rastlinky sú momentálne 5 týždeň v kvete.
A teraz konečne k mojmu problému asi mesiac mám problémy s listami, začínajú od koncov a s krajov žltnúť a postupne celkom vyschnú(skúsim priložiť foto-je to počiatočné štádium), bolo mi poradené že by to mohla byť pleseň tak som to 3x postriekal Previcurom, ale bohužial pokračuje to ďalej, už na rastlinkách nemám skoro žiadne listy, lebo to riešim strihaním napadnutých listov... please help me

Old Post 07-12-2010 v 09:52 AM
pipopuding je offline   Profil uživatele pipopuding   Find more posts by pipopuding   Foto galerie člena pipopuding   Click here to Send pipopuding a Private Message   Add pipopuding to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6010560 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív