Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
swen
Stálý Člen

Karma uživatele swen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 145

ja hulim kdy se mi chce a kde se mi chce.ted tak hulim 4 krat do tydne,driv treba v breznu jsem hulil i 5 krat za den a vubec si nepamatuju co jsme ve skole brali,co jsem delal atd.tohle navazuje na tvou otazku kolik toho mas vyhulit,aby ti to nelezlo na hlavu,proste mej ve svym zivote vsechno pod kontrolou.zatal peace

Old Post 25-06-2004 v 19:00 PM
swen je offline   Profil uživatele swen   Find more posts by swen   Foto galerie člena swen   Click here to Send swen a Private Message   Add swen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 146

zdravim
Mnoho lidí, alespoň co vím (informace a zkušenosti z kolejí), hulí podle stejnýho typu (liší se pouze v délce intervalu). A to tak, že na začátku málo, pak se o sebe postaraj sami v otázce pěstování, takže hulí hodně a až uteče nějaký čas a vyblbnou se s modelama, technikama atd. , sníží hulení na určitou úroveň. Tak to je, protože se nedá hulit naplno porád. Bohužel já jsem momentálně ve střední kategorii a né a né se přehoupnout a to hulim velmi dost už rok.

Old Post 25-06-2004 v 20:45 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evicka
Nový Člen

Karma uživatele Evicka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 147

ja sem predtim hulila hafo, tak 5-6 krat denne, ale prechodem na jinou schoolu se toho hafo zmenilo, a aji pocet speku za den ) tagze tedka uz hulim podstatne min, ale nigdy neomitnu nabidce dat si prdika...

Old Post 26-06-2004 v 15:45 PM
Evicka je offline   Profil uživatele Evicka   Find more posts by Evicka   Foto galerie člena Evicka   Click here to Send Evicka a Private Message   Add Evicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lobotomi
Stálý Člen

Karma uživatele lobotomi - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 148

kazdej svyho strujce sam, neodmitam nabidku.... ale kupuju tak jednou do mesice. Mam ten problem, ze jakmile si sezenu palko, zacnu to do sebe mlatit do uplny neschopnosti,.... takle me to vzdycky zboura, nevim kdy,.... uz aby byla sklizen,

lObOtomI

Old Post 29-06-2004 v 07:27 AM
lobotomi je offline   Profil uživatele lobotomi   Find more posts by lobotomi   Foto galerie člena lobotomi   Click here to Send lobotomi a Private Message   Add lobotomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kucables
Nový Člen

Karma uživatele kucables - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 149

Ja zas kurim jak sa da.Ked su kese ked su neni.Mi tu mame len taky mensi problem kazdy sa tu na bilinkach snazi zarobit prk...200sk...2cm siska...ale zas na sracky takze u nas je to v pochve a vas v pohode mate lepsiu situation....zdar...

Old Post 29-06-2004 v 08:18 AM
kucables je offline   Profil uživatele kucables   Find more posts by kucables   Foto galerie člena kucables   Click here to Send kucables a Private Message   Add kucables to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanss
Nový Člen

Karma uživatele hanss - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 150

ja hulím podle toho jaky je zrovna den ,ale tak vetsinou ten pytel denne a nekdy i vic podle toho skym sem anebo jestli je nejaka akce.kdýž sou dobri lidi (moji dobří kamosi) tak i tri pytle za odpoledne

Old Post 19-07-2004 v 12:40 PM
hanss je offline   Profil uživatele hanss   Find more posts by hanss   Foto galerie člena hanss   Click here to Send hanss a Private Message   Add hanss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.goldie
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.goldie - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 151

hehehehe
Pročetl jsem si dokonale selej tento thread musím konstatovat..každej jsme jinej... Skvělý na týhle věci je,že ač jsme každej jinej,mám pocit že nás tu něco posjuje...co to asi bude?!
prošel jsem si s hulením pěknejma sračkama a dekuji ne..už se do toho nevrátím...7-10 brk denně je pěkně kurevskej vejplach...zase na druhou stranu, páli jsem tohle kkdyž jsem byl na civilce..a tam žádná mentální potažmo chopnost přemejlšet nerozhodovala o mojem výdělku. Zkrátka hulení jsem omezil na míru která mi nevadí při práci,ale mohl bych ještě míň. Bydlim ve starym baráku a ty zvuky večer...a vůbec jsem poslední dobou míň komunikativní a chcem se mi bejt doma...je to hulením...tak na to jenom sport
Abych se o5 vrátil k původní myšlence..něco jsem se už nahulil...a samo hulení mi řeklo..hul míň to je na tom to krásný. Takže všem...hulte co hrdlo ráčí a doufejte že si jednou řeknete...hele už jsem v tom za desetinu co tehdy

Prostě a jednoduše se to shrnout nedá...ale věřim tomu že defakto většina lidí to tak má...s narůstajicim věkem ...snižuje dáfky a vychutnává celou tu atmosféru kolem pěstění...kolem lidí který to spojuje a úrptp si myslim že grower ..minimálně mě dal fakt spoustu poznatků a díky GROWERU a všem lidem aktivnich v jeho utváření
PeAcE

Nejhorší je srážka s demagogickým blbem, který nejenže popírá všudypřítomnou realitu, ale je schopen popřít i vás samého.

peAce in your soul

Old Post 19-07-2004 v 14:08 PM
Mr.goldie je offline   Profil uživatele Mr.goldie   Find more posts by Mr.goldie   Foto galerie člena Mr.goldie   Click here to Send Mr.goldie a Private Message   Add Mr.goldie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr.goldie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marge
Nový Člen

Karma uživatele Marge - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 152

Já hulím většinou víkendově, občas taky když je nějaká pařba v tejdnu, poslední dobou ale spíš menší dávky, tak dva tři špeky s bandou kamarádů. Prostě mi stačí bejt pěkně do pohody, do takový rozjímavý filosofický nálady, tu ostatně mívám po trávě poslední dobou skoro vždycky. :-)

I když bejt jednou za čas úplně na kaši :-D, to taky má něco do sebe a rozhodně se toho nezříkám ;-)

Pořád je to ale jenom droga, i když přírodní a báječná a věřím, že hulit nikdy nepřestanu, ale jen v té míře, aby mi neovlivňovala život proti mé vůli. I když doufám, že kdo hulí denně 5 špeků, tak je to taky jeho vůle, ale každej máme zkrátka jiný měřítka a potřebu. Střízlivej svět mi přijde úžasnej a bejt zhulená mi k němu ještě navíc dává obohacující alternativní pohled. Ale když hulím pár dní v kuse, tak už začínám mít problémy s pamětí, s komunikací s nezhulenejma lidma a leze mi to na bednu, takže mě dál hulit už ani nebaví.

A zatím jen jednou v životě jsem hulila sama, ale to je pak o něčem jiném. Vypadla ze mě tenkrát úžasná esej o smyslu života na Zemi, jen nevím, kam jsem jí schovala, ale vím že někam, kde jí musím časem určitě najít, tak se na to už začínám těšit . To se totiž asi budu muset zase sama v klidu zhulit, abych jí pochopila ;-)

Naposledy upravil Marge 21-07-2004 v 14:24 PM

Old Post 21-07-2004 v 14:08 PM
Marge je offline   Profil uživatele Marge   Find more posts by Marge   Foto galerie člena Marge   Click here to Send Marge a Private Message   Add Marge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 153

když je tak demě kolem 8mi brk někdy i víc

Old Post 02-11-2004 v 08:52 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lori.meyers
Nový Člen

Karma uživatele lori.meyers - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 154

every day...piatky a soboty sa niekedy podaria aj 10 krat za den..inak priemerne tak 2-3 krat, mozno aj viac.. ale da sa to v pohode zvladat..aj ked cez tie vikendy to byva drsne...

Old Post 02-11-2004 v 09:25 AM
lori.meyers je offline   Profil uživatele lori.meyers   Find more posts by lori.meyers   Foto galerie člena lori.meyers   Click here to Send lori.meyers a Private Message   Add lori.meyers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 155

No poslední dobou skoro každej den a spíš ty dny co mám volnější, bez přednášek,..., o výkendech kvůli práci jen jednou, navečer, ale zato pořádně

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 02-11-2004 v 09:29 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zadir
Stálý Člen

Karma uživatele Zadir - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 156

Doufam, ze je tu mezi vama i par "rekreacnich" kuraku co davaj tak jednou tejdne do pohody jako ja

Old Post 06-11-2004 v 14:06 PM
Zadir je offline   Profil uživatele Zadir   Find more posts by Zadir   Foto galerie člena Zadir   Click here to Send Zadir a Private Message   Add Zadir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 157

to Wooogi:
výš kde jsou tvé huličské kranice ???
Já to přes týden nezkouším proto že jsem v práci ale v pátek to začne a pokouším se prokouřit do stavů ve kterých jsem ještě nebyl.

Old Post 07-11-2004 v 10:14 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 158


Bohužel to trochu vypatlává. To se spraví až mě dojde kouř.

Old Post 07-11-2004 v 10:25 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
walkinginspace
Stálý Člen

Karma uživatele walkinginspace - 87% PěstitelskáKarma uživatele walkinginspace - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 159

kazdy den. bez vynimiek, aspon ak to ide :-)

Doctors smoke it...nurses smoke it...judges smoke it...even the lawyers too...so you gotta legalize it....birds eat it...ants love it...fowls eat it...cooks love to bake with it....it's good for the flu...it's good for asthma...good for tuberculosis...even numara thrombosis

Old Post 07-11-2004 v 17:07 PM
walkinginspace je offline   Profil uživatele walkinginspace   Find more posts by walkinginspace   Foto galerie člena walkinginspace   Click here to Send walkinginspace a Private Message   Add walkinginspace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
walkinginspace
Stálý Člen

Karma uživatele walkinginspace - 87% PěstitelskáKarma uživatele walkinginspace - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 160

a najradsej mam wake and bake, cize zapalit si rovno rano ku kave :-)

Doctors smoke it...nurses smoke it...judges smoke it...even the lawyers too...so you gotta legalize it....birds eat it...ants love it...fowls eat it...cooks love to bake with it....it's good for the flu...it's good for asthma...good for tuberculosis...even numara thrombosis

Old Post 07-11-2004 v 17:08 PM
walkinginspace je offline   Profil uživatele walkinginspace   Find more posts by walkinginspace   Foto galerie člena walkinginspace   Click here to Send walkinginspace a Private Message   Add walkinginspace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1125770 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív