Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
rayniac
Stálý Člen

Karma uživatele rayniac - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 145

Můj jsem si dal sám. našel jsem ho na bookletu cd jedný skupiny.(GAMMARAY)
je to složení dvou slov - gammaRAY a maNIAC takže z toho vzniklo RAYNIAC.

Old Post 05-06-2003 v 15:06 PM
rayniac je offline   Profil uživatele rayniac   Find more posts by rayniac   Foto galerie člena rayniac   Click here to Send rayniac a Private Message   Add rayniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 146

No muj nick vznikl jednoduše z mýho ména a používám ho všude.
Stejně mě všichni říkaj johny

Old Post 08-06-2003 v 11:51 AM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

Ramon Dexter je zabiják z mýho oblíbenýho komixu Sinister&Dexter. Teď tenhle nick používam a ujímá se.
Pár lidí mě taky zná pod nickem D@tel, ale ten je už spíš takovej underground

Old Post 20-06-2003 v 19:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 148

Astahoe je je pekelný zabijácký jezdec z jedný povídky.Jiank používám jěště Pcraven

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 21-06-2003 v 13:39 PM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 149

Moje jméno je odvozeno od skanku Mazar, kterej je muj oblibenej...jen mi připadlo divný dat si nick mazar tak jsem to hodil na Mazz at to vypadá jako nick...Jinak používám ještě Zedd, Malavon a jednu dobu taky Jesus...kdyby mě náhodou někdo znal

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 21-06-2003 v 20:16 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Pohodička Neverending story Příspěvek č. 150

No tak pribeh miho nicku je trochu slozitejsi...nevymyslel sem si ho sam ani sem to nikde nevidel. Bylo tomu davno co jsem nastoupil po pate tride zakladni skoly na gymnasium. Prvni den sme se vsichni navzajem poznavali a jeden muj "budouci" vyborny kamarad si napsal na sesit moje jmeno. Jeho o neco starsi bratr k nemu dopsal je bambus. A od te doby sem bambus Bamboo=>bambus angl. a tak to vlastne vsechno vzniklo. Rek bych ze tak 1/2 lidi co me znaj ani nevi jak se vlastne jmenuju vsichni mi rikaj bambusi

heRr jÜrgEn

Old Post 23-06-2003 v 14:47 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 151

no původně měl můj nick vypadat " Violacea" neboli fialový-á a jelikož sem little bit sklero (vivat thc) tak vzniklo Viciola - slovo z řad smyšlených he he

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 24-06-2003 v 01:47 AM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HomeleS
Nový Člen

Karma uživatele HomeleS - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 152

No pár lidí si ze mě kvůli mému momentálnímu vzhledu dělalo prdel a občas si na to někdo vzpomene. A jelikož sem netušil co a jak tak sem to i použil.

Old Post 01-07-2003 v 21:43 PM
HomeleS je offline   Profil uživatele HomeleS   Find more posts by HomeleS   Foto galerie člena HomeleS   Click here to Send HomeleS a Private Message   Add HomeleS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 153

no tak u me je to prosty david - dejva
ale u nekterejch nicku sem se fakt pobavil

Old Post 02-07-2003 v 12:50 PM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 154

no je tady ted mnoho novych tvari, tak sem si dovolil tenhle thread ozivit, protoze nicky maj nekdy moc zajmavou minulost...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 17-09-2003 v 23:44 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 155

Takze muj nick je vlastne poslednich pet cislic myho telefonniho cisla (jako kdyz pisete T9 smsky). :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 18-09-2003 v 06:23 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RosSs
Stálý Člen

Karma uživatele RosSs - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 156

To ja mam svuj nick podle svyho jmena Rostislav=RosSs

Old Post 19-09-2003 v 07:57 AM
RosSs je offline   Profil uživatele RosSs   Find more posts by RosSs   Foto galerie člena RosSs   Click here to Send RosSs a Private Message   Add RosSs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 157

Asi je vidno,ze i na obrazku je Lora Palmer.Lynche mam vubec moc rada.No a vztah k memu nicku?Uz je to dyl,pres 7let,kdy mi kamarad tak nekdy rikal,neb jsem mela s LorouPalmer dost spolecneho... Ale ja jeste ziji.

Old Post 19-09-2003 v 10:48 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 158

2 phekda - tak tomu řikam dobrej vznik nicku
2 lora - to si musela bejt docela hustá

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-09-2003 v 14:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 159

jj Phekda ma supr prihodu . Dude, tvuj nick je z Big Lebowskyho?

!!! Carpe diem !!!

Old Post 19-09-2003 v 15:33 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 160

historie mého nicku je něgde zahrabaná na začátku tuhudle threadu
ale ve zkratce - v podstatě ano (ale ne úplně)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-09-2003 v 15:36 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0992040 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív