Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Elektronicky predřadník GIB Lighting NXE Lumatek a jiné .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 145

mám tam koncovku, ale kabely jsem zapojil podle stejný barvy a fázi mám nalevo a nulák napravo, takze tím by to být nemělo, na šasí je takový bílí knoflík, který jak jsem se dočel je pojistka, ale je docela volný (nemá stavy vypnuto zapnuto)

Old Post 17-10-2012 v 11:34 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 146

volnej je normalne .....

Old Post 18-10-2012 v 23:01 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 147

Koukám, že k tomu elektronickému předřadníku KANLUX GANA 150W (případně 70W) asi nikdo nemá zkušenosti, ta cena je opravdu velmi rozumná a pro mikrogrow by byl možná ideální - tichý, nízké odpadní teplo, vyšší účinnost.
Pokud jste si ho někdo pořídil, dejte prosím vědět.
EDIT: a safra, po větším pátrání jsem zjistil, že toto zařízení používá vendiz a vypadá to, že si ve svém pěstu na něj nestěžuje. Vida dobrá zpráva (a nekup to za ty peníze).

Naposledy upravil Zefram Cochrane 19-10-2012 v 18:40 PM

Old Post 19-10-2012 v 13:46 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelenáczech
Stálý Člen

Karma uživatele Zelenáczech - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zelenáczech - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od Scroo
Tak sem taky poridil Lumatek 400w za luxusnich 3100.- Jen tady nemuzu najit zda li nekdo zkousel pri prepnuti napr na 250w jestli je mozne nasroubovat tam vybojku 250w a nic se ji nestane nechci riskovat ani vybojku ani predradnik


Zdravím já jsem akorát pořídil ten 600W, kterej se dá přepínat na 400w, 440w, 600w, 660w a pri pořízení jsem se ptal prodejce jestli na něj můžu zapojit 400w MH a řekl, že není probém, pokudy by to tak nebylo, tak by byl hloupej kdyby to říkal, jinak by prodal ještě 600w MH. Takže já jí tam používat nejspíš budu. Jenom bych se chtěl zeptat jestli přepínání výkonu za chodu
tomu světlu asi moc dobře nedělá, co??? Nejsem moc na anglický návody, tak jsem to ani nečetl, jinak mě vyšel na krásných 2999, běží první den, už ale s 600w HPS

Old Post 21-10-2012 v 07:04 AM
Zelenáczech je offline   Profil uživatele Zelenáczech   Find more posts by Zelenáczech   Foto galerie člena Zelenáczech   Click here to Send Zelenáczech a Private Message   Add Zelenáczech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 149

[účet odstraněn]

Old Post 21-10-2012 v 12:31 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelenáczech
Stálý Člen

Karma uživatele Zelenáczech - 86% PěstitelskáKarma uživatele Zelenáczech - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 150

koupil jsem ho za super cenu a český manuál chyběl.. a nový to skutečně bylo.. ještě jsem na něj 400 w výbojku nedával, díky grizly za upřesnující informace (i když už se to tady napsalo tisíckát)koupim tedy novou 600w MH a budu jí reguluvat na předřadníku, já vím, je to o kus výš napsaný, ale na některejch těch předřadníkách je to v % a jinde ve watech, já mám ten s W tak jsem si myslel,že když tam je 400, dokážou se střeva předřadníku přepnout na nějakej jinej 400w obvod (nevím nejsem elektrikář..) ale díky určitě poslechnu

Old Post 21-10-2012 v 14:16 PM
Zelenáczech je offline   Profil uživatele Zelenáczech   Find more posts by Zelenáczech   Foto galerie člena Zelenáczech   Click here to Send Zelenáczech a Private Message   Add Zelenáczech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 151


Cest ..tohle mi dnes přišlo a nepřijde mi že by to riginál?Nasrany jsem dost!

Old Post 15-11-2012 v 13:13 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 152

proč myslíš, že to není originál?
http://www.lumatek.co.uk http://www.youtube.com/watch?v=-ynVwcQv-hY
možné to smozřejmě je, číňani dokáží okopírovat cokoliv..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 15-11-2012 v 14:27 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 153

Nevím .nečekal jsem že tam bude takové napojení .i když na stránkách měli s kabelem na 220V a regulaci v procentech takže mě to dost překvapil

Čest..dneska jsem to zapojval a po 15 vteřinach se mi vybojka vypne a po nejake dobe se O5 zapne ..nevite čim to muze byt?!Zapinal jsem to na 600w na 400w s 6ti kilem-SunBlaster ....stejny vysledek
A ješte jsem zkoušel davat 400w vybojku a momentalne jede ,takže .....


Naposledy upravil mysak 17-11-2012 v 14:50 PM

Old Post 15-11-2012 v 15:25 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mongol
Stálý Člen

Karma uživatele Mongol - 80% PěstitelskáKarma uživatele Mongol - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 154

Ahoj, já mám předřadník Hacienda 250W za 2600Kč po slevě z http://www.green-house-tu.cz/sortim...edrad--214.html

jsem velice spokojenej, předřadník skoro vůbec netopí...jediná výtka by byla, že u tohoto předřadníku byla jen šňůra do zásuvky, takže jsem si musel za 105Kč koupit kabel k lampě

Old Post 21-11-2012 v 15:16 PM
Mongol je offline   Profil uživatele Mongol   Find more posts by Mongol   Foto galerie člena Mongol   Click here to Send Mongol a Private Message   Add Mongol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 155

[účet odstraněn]

Old Post 21-11-2012 v 15:34 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od mysak
Cest ..tohle mi dnes přišlo a nepřijde mi že by to riginál?Nasrany jsem dost!


citace:
Původní příspěvek od grizly
to je divne...kde si to kupoval?
Krabici mam stejnou ale proc tam mas z venku tu cokoladu to nechapu...


Odpověd je zde , je to Lumatek ale verze pro dutch market

Old Post 27-11-2012 v 00:52 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 157

mysak na kolik te predradnikk vysel??

Old Post 27-11-2012 v 21:27 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
francox
Stálý Člen

Karma uživatele francox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 158


zdarte, v elektrike sa nevyznam takze neviem co robit, strihnut kabel nechcem kvoli zaruke, musim kupit koncovku samca a na to napojit kabel z objimky? takze okrem 2m origo kabla budem napajat dalsie 2m z lampy? dakujem za rady

Old Post 29-11-2012 v 07:52 AM
francox je offline   Profil uživatele francox   Find more posts by francox   Foto galerie člena francox   Click here to Send francox a Private Message   Add francox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 159

Hlava
..uz jsem to našel ,četl... Dik

hardiron...neco kolem 3500 s lampou + posta
Jinak jsem mu volal ptal se ho na to a řikal ze samo je to lumatek -jak jinak
ale stejne jsem mu dal za uši- že to je bez kablu a regulace je uvdena v % než ma uvedene na webu...

Old Post 29-11-2012 v 11:52 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 160

citace:
Původní příspěvek od francox
zdarte, v elektrike sa nevyznam takze neviem co robit, strihnut kabel nechcem kvoli zaruke, musim kupit koncovku samca a na to napojit kabel z objimky? takze okrem 2m origo kabla budem napajat dalsie 2m z lampy? dakujem za rady


Máš to nahoře na stránce a jednu stranku z5 .

Old Post 29-11-2012 v 12:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3427730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív