Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11
Autor
Téma 
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 145

dexdo, tos udělal ale kravinu....

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 22-03-2010 v 09:57 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 146

Z brk se mi nikdy "předávkovat" nepovedlo, ale jídlo to je jiná!
Když mi bylo asi 18 let, možná trošku míň, tak jsem vařil doma s rodinkou zelený linecký. Zapomněl jsem na to a když jsem si vzpomněl, tak mi tatík tvrdil, že to spápnul strejc. Sem si řikal, že je to divný když to všechno spořádal, že jsem se nedoslech nějakou šílenou storku o účincích, ale řekl jsem si, že to asi bylo slabí a uplně mi to vypadlo z hlavy.
Bohůžel den před čárama jsem šel na pivo, dal nějaký brko, domů jsem přišel trochu otupělej a hrozně hladovej... Jediný co jsem po dlouhym hledání našel bylo nějaký starý cukroví a jak jsem byl zkouřenej tak jsem sežral celej plech...
Lehnul jsem si a po chvíli to začalo. Najednou se mi zdálo, že levituju tak půl metru nad postelí, srdce mi buší jako o závod a nemůžu se pohnout, jenže jak jsem měl plnej močák zrecyklovanýho piva tak jsem musel na hajzl... Nakonec jsem se tam doplazil tim stylem, že jsem zasekával nehty mezi parkety a plazil se po zemi, když se mi tam podařilo dostat a vztát, tak jsem omdlel, probral sem se s nohou zaseklou v hajzlu a hrozně jsem se lek a začal tou nohou mlátit do stran, než mi došlo, že ji stačí normálně vytáhnout...
Toto vše byl pouhý nájezd, to co se dělo dál už si nepamatuju, ale vim že to bylo jen horší a horší! Ale uplně nejstrašnější na tom bylo, že jsem netušil co se se mnou děje, vůbec mi nedošlo, že jsem sežral jídlo z trávy, celou dobu jsem si myslel, že mám horečku a halucinace z teploty, normálně jsem si byl jistej, že se ráno už neprobudim- FUJ!!!
Nakonec jsem se z tý strašný zmaštěnosti probral za další dva dny, a teprve potom mi došlo co se stalo...
Jídlo z trávy už NIKDY!!!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 22-03-2010 v 10:19 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 147

Taky hezká story

Myslím, že tohle, či něco podobnýho musí zažít každej, tomu se nedá jen uvěřit...
Zkrátka není nad osobní zkušenost! Teprve pak člověk získá ten správnej a nezbytnej respekt k tý zelený potvoře

Proč? A proč ne?

Old Post 30-03-2010 v 22:46 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frankey
Stálý Člen

Karma uživatele Frankey - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 148

Zdravím,
jednou takhle v pátek jsem šli s kámošema a kámoškama chlastat a potkali jsem kámošku čekala na 2 týpky a my se tak něják začaly bavit o Perníku že přijedou kámoši atd..Týpek zatím došel pro ruma a šli jsem na brko,nevím co to měla ale na chuť to bylo nic moc ale skuřovalo to.Tak jsme to dohulili a šly po 5 min úplně vypálený.Došli jsme k rybníku a tam jsem si sedly a slili toho ruma s kolou byli toho 4 2L flašky.Jsme kecali a toho ruma nechtěl nikdo pit ale vypili jsme vy 4 asi pul flašky(bylo to 50%-50% Rum -Kola).Pak mi něják volal kámoš že se u něm mám stavit za 45min.Tak jsem tam šli a čekali a kecali a hrály hakys(nwm jak se to píše).Pak tam přijely a my chvíly čekaly a pak šly za nima.Ta kámoška ubalila další brko ale dala si sama.Ten týpek jak mi volal přinesl bong a hulili jsem bong a dotoho pili toho ruma.Pak se to něják rozuteklo a já jel s nima na chatu jeli jsem Golfem a on tam pustil hudbu.Já myslel že ho moje srdce trefí do hlavy jak to basovalo.Dojely jsme na chatu a on výtáhl asi 3cm nedopalek brka jsem to dojely a on strašně rád posila šoty.Já se málem udusil sedl jsem si na houpačku a houpal jsem se.Přišlo mi jak kdybch létal 50m vysoko a do toho on přinesl asi 20cm větev a začaly jsem ji hulit.Já už nemohl ale jel sem furt.Takový zabijárny jsem ještě nezažil.Se to dohulilo a šli jsme nahoru.Tam všichni zaseklý na hudbě a já sem musel ven .Venku jsem se začal houpat a pak to přišlo,úplně jsem přestal vidět nemohl jsem hejbat s rukama nohama ničím a najednou zafoukal vitr a já jak když sem se narodil jsem vystřelil a začal jsem blejt asi 20 min jsem sedel na schodech u tej chaty a blil.Pak oni šly na cigo a hurt mě hecovali jestly du ještě na bong .Oni pak zalezly a ja se přemýstil a blil dál.Asi o půl 11 jsem se rozhodl že to zvladnu a šel jsem si lehnou připadalo mě to jak okamžik a hne jsem ležel.Přikril jsem se spacakém a omilem jsem si nehcal otevřené dveře venku bylo asi 3stupně.Na jednu stranu mi byla zima ale přišlo mi jak když ležím na peci potil jsem se jako prase a bylo mi teplo ale měl zem zvrzhlé nohy a ruce a obličej.Pak jsem něják usnul a ráno asi v 6 pro mě přišel týpek ať du do tepla.Jsem šel do tepla tam jsem do pul 9 ještě spal a pak jsem šli na cígo a mě to zas nakoplo ale jen lechce.Přijely jsem k typkoj dom a já si uvědomil že mám v batohu ješte flašku rumu s kolou a začal jsem to ihned pit.Pil jsme to od 9 až do5 a to s jiným typkem.Docela hustej zážitek rád si vzpomenu ale ne na ty stavy.Zatím zdar Frankey

30W+18W Firs indoor(kýbl)
Není důležité vypěstovat co nejvíce,je důležité si to pořádně užít.

Old Post 22-04-2010 v 18:58 PM
Frankey je offline   Profil uživatele Frankey   Find more posts by Frankey   Foto galerie člena Frankey   Click here to Send Frankey a Private Message   Add Frankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 149

Hustá storka Časlove. Já sem se zatím většinou udržel, ale znám lidi co se neobešli bez pomoci pana prstíka, protože nechtěi aby to víc naběhlo.
Takže si dávám vždycky raději míň, ale nechápu jakto, že jsi nepoznal tu brkovou chuť.

Old Post 22-04-2010 v 19:12 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flydrag
Nový Člen

Karma uživatele flydrag - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 2  

Obecné cesta z ráje do pekla Příspěvek č. 150

Zdravím. Jak toto téma čtu, tak thc v jídle s většinou zamávala. Rovněž příběhy zde a od přátel potvrzují , že kombinace alkoholu a thc je nejméně vhodná a výsledný stav vědomí a zážitku velmi degraduje. Tyhlete látky prostě nějak působí proti sobě.
Ani já jsem nebyl výjimka. Něvedomost hříchu nečiní a je to již 3 roky co jsem vypěstoval nádhernou rostlinu , které měla přes dva metry, průměr téměř 1,5 a její vůně pro mne v té době velká neznámá byla velmi skunková. Chodil jsem kolem ní s úctou a naše promluvy spěly do bodu, který hodlám popsat. Jednoho dne asi na konci září, kdy rostlina vydávala nádherný odór jsem ufikl asi půl metrovou palici širokou jako má tlapa a rozhodl se uvařit dobrý bhang z mléka. Palici jsem nastříhal a uvařil asi ve 3/4 l plnotučného mléka. Chuť jsem upravil skořicí, hřebíčkem a karamelem. Náherná vůně. Ovšem to co následovalo po konzumaci (0,5 l) by se dalo nazvat jako cesta z ráje do pekla. První hodinu se nic nedělo a propadl jsem zklamání , že kytka je málo potentní a na tom konopí nic není a neúčinkuje to.
Potom se však začali dít velmi divné časové deformace. Věci, které se udály před 5 minutami byla tak vzdálené , že jsem měl dojem , že proběhly před rokem. každou chvíli jsem se musel něčeho chytit , protože se vše točilo. Srdce bušilo jak o závod a celým tělem probíhaly tepelné vlny. Na čele mi vyrážel pot. V krku jsem měl takové sucho, že se mi začalo vizualizovat, že se tam sype písek. Když jsem se napil , hned jsem zapoměl , že jsem se napil a pil jsem znovu. Břicho bylo těžké od pítí té vody. Potom jsem začal vnímat lidské bytosti jako světelné kokony a mohl jsem svou mysl zaměřovat na koho jsem chtěl. I zvířata jsem takto vnímal. Vše šlo přes city a bylo to vlny úžasné extáze. Jedna vlna za drouhou, že jsem měl toho blaha už plné zuby. Chyba byla, že jsem chtěl myslí neustále kontrolovat normální realitu. Pořád mě to házelo do těch empatických rovin. Do všeho jsem se propadal a vciťoval. Pak jsem s tím začal natvrdo bojovat. Začal jsem těkat očima a počítat. Za každou cenu jsem chtěl zůstat v té normální realitě. Začal jsem mít strach , že už ten stav nikdy nepřestane a já nebudu moci normálně fungovat. Jakmile jsem myslel, že to je lepší tak nastoupila nová vlna. To nejhorší trvalo asi 8 hodin. Pak už jsem to mohl ovládat a přepínat.
Myslím , že konopí má obrovký potenciál a moc ho nedokážem použít. Občas si vzpomenu na nějaký detail a obraz z toho zážitku. Myslí, že mne to nějak změnilo. Je otázka co vlastně bylo ráj a co to peklo.
No to je asi vše už se mi víc psát nechce. Mějte se a užívejte života.

Old Post 05-08-2010 v 11:06 AM
flydrag je offline   Profil uživatele flydrag   Find more posts by flydrag   Foto galerie člena flydrag   Click here to Send flydrag a Private Message   Add flydrag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Niari
Stálý Člen

Karma uživatele Niari - 16% PěstitelskáKarma uživatele Niari - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 151

Mlíko a následné pokrmy z něj, to byl vždycky masakr, hlavně jak píše flydrag: Jakmile jsem myslel, že to je lepší tak nastoupila nová vlna.

Jaké místo mají sny v tomto snu?

Old Post 06-08-2010 v 10:00 AM
Niari je offline   Profil uživatele Niari   Find more posts by Niari   Foto galerie člena Niari   Click here to Send Niari a Private Message   Add Niari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tel-Fyr
Nový Člen

Karma uživatele Tel-Fyr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 152

pekne, velmi pekne historky

mne sa stalo par krat...

napr. bolo po sklizni, myslim, ze chronic a kamarat doniesol ku mne domov cez 5g. kazdy sme dali po brku a potom, ze podme si este zahulit cez kybel. mal som este dalsich 8 praskov. uz vtedy som bol na tom dost zle. odisli sme na kofolu a v krcme som si vonku sadol na schody na hodinku, fajnovo som sa povracal a siel dovnutra, ze si sadnem na nejakych 5-10 minut. o 5-10 minut som sa postavil a zistil som, ze som tam sedel 5 hodin uplne zlo, hlavne ked som zavrel oci... zacalo sa mi vsetko motat, videl som akoby tie vizualizacie z winampu... nikdy viac

hey! christians! my god has hammer, your god was nailed to the cross. ANY QUESTIONS?!

Old Post 22-08-2010 v 17:12 PM
Tel-Fyr je offline   Profil uživatele Tel-Fyr   Find more posts by Tel-Fyr   Foto galerie člena Tel-Fyr   Click here to Send Tel-Fyr a Private Message   Add Tel-Fyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 153

Necetl jsem to cele takze se mozna budu opakovat.

Znama vec je ze se pri uziti jak masla tak mleka, proste pri aplikaci zazivacim traktem tezko odhaduje davka. Je dobre si produkt nejprv otukat zkusit jak moc je silnej. Vypit hrnek mleka nebo snist lzici masla muze byt opravdu zazitek ( v negativnim slova smyslu). Mleko byva jeste zradnejsi protoze s pribyvajicim vekem se snizuje shopnost ho travit a zustava tak v nas delsi dobu nez maslo.

Litame li uz prilis vysoko pomuze polivkova lzice tepleho medu ci jiny snadno a rychle ztravitelny cukr. Odzkouseno. Sice to stav "nevypne" ale tak nejak dostanete facku a ste schopni aspon trochu fungovat.

Co se tyce sily produktu do jiste miry to jde odhadnout. Mnozstvi jake by vas zhulilo vam spolehlive dokaze zaridit nekolika hodinovej ulet. Delame li tedy mleko z 10g a vyjde nam z toho jeden hrnicek. Tak panak bude tak akorat ze

Dalsi kapitolou jsou maslo-mlecne produkty ze samcu ci oprclejch samic. Dost zalezi v jake chvile je kytka sekla a na dalsich faktorech a proto se tezko odhaduje co to udela a jestli vubec. Opatrne...

Dalsi poznatek je, ze se pecenim(masla) sila produktu snizuje.

Nejak jsem dostal hlad

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 24-08-2010 v 20:24 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 154

Též není špatný si udělat z listí špenát. Pěkně olej, cibulku, listí a ještě nějaká ta vajíčka. Musím přiznat že to to mě velice překvapilo a ostatní lidi též velice, jelikož každý snědl jen minimum. Nenastupuje to nijak pomalu, prostě to přijde a Je to tady. Jen dát pozor a radši to konzumovat s lidma co mají s ganjou trochu zkušeností.

Ještě dodám, že po takovémto obědě následoval asi do tří hodin přesun do postele a zastřený 18hodinový spánek až do rána. Tlak šel taky docela dolu a rychle se postavit nebylo zrovna ideální..

A pokuď vám to jednou nic neudělá, nemusí to být příště to samé. Jak se píše v knížce Vaříme s konopím:"...je možné, že eventuálně ztratíte vědomí v rozmezí 12 až 48 hodin." Ano, věřím tomu :-d

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 24-08-2010 v 21:44 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 155

Tak jsem koukal, že jsem to tu nejspíš ještě nepsal. já se "předávkoval" zatím asi jen 2krát. poprvý to bylo někdy v prváku, možná v druháku, když jsme se školou jeli do Brna do divadla. Před divadlem asi 5ti hodinovej rozchod. Tenkrát se ještě tolik nehulilo.. s kamarádem sme se složili a za 500 koupili 1gram, prej něčeho brutálního z Prahy, co přivezl kamarad. Ale o to nejde. Tam jsme ve 3 dali asi 2 skla a byla to fakt síla, věci pulzovaly, rychlostí se přibližovaly a oddalovaly, když jsem šel vyhodit nějakej vordel do koše, co byl cca 15m vzdalenej od lavičky ( na Špilasu ) tak jsem tu cestu tam a zpět šel asi čtvrt hodiny, protože než sem došlápl, tak ta zem podemnou se uplně prohlubovala,takže to strašně trvalo,než jsem udělal krok. Po dosednutí na lavičku jsem konstatoval, dosti zklesle a vystrašeně, že už bych byl rád, kdyby to skončilo, za nějakou dobu už to bylo v pohodě. Holka, co s náma tam hulila a ty prvotní stavy přežila celkem v pohodě nejspíš,tak ta tak vytuhla, že kam sme ji postavili, tam stála...

A druhý fakt přehulení jsem zažil nejspíš někdy v tý době, když sme se tak nějak zhulili na místní diskotéce, já šel za kamarádem, že sem se nějak necítil, jestli už nepujdem domů a on že ne, že ještě chvili. tak sem řikal, že musim na vzduch, cestou jsem přestaval vidět, vrazil do vyhazovače a málem ještě dostal přes držku, venku sem se opřel a přestal vidět uplně, ještě jsem se stihl kouknout na hodiny. podel zdi jsem si sednul na takovej rantl, co tam byl a začal přemýšlet o tom, jak se dostanu domů a jak budu žít, když nic nevidím. ta nevidomost trvala asi 20 minut, pak najednou jsem se jakoby vzbudil, rozvitilo se mi a už to bylo v pohodě. doteď nevím, jestli jsem neviděl kvůli tomu, že se mi zavřely oči, nebo jestli to bylo takový, že jsem fakt neviděl....

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 25-08-2010 v 09:12 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pete
Stálý Člen

Karma uživatele Pete - 19% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 156

Hy3nA:

S tím oslepnutím se to stalo i mě, přičetl jsem to k restartu organismu. Měl jsem denní, po práci že si dám oběd ale hnedka došel kámoš že nám jede vlak že pojedemne chlastat, no tak jo. Cestou z piva sme se stavily ještě na místní kapele, tam padly asi jen dvě pivka. Přišel týpek jestli dám faju. Já že fajn proč ne, tahal jsem jak o život a pohodička stav. Stál sem u zdi a koukal jak hrajou a najednou se začalo stmívat. Já že co se děje, že by zhasli světla? Úplně jsem vytřeštil oči a hleděl do naprosté tmy, není to jako když zavřete oči a stejnak vidíte ty vlásečnice jak sem tam kmitají po oku, já neviděl vůbec nic. Tam jsem stál a byl jsem normálně při vědomí akorát sem nevěděl jestli mám volat o pomoc nebo čekat až zase uvidím. Po minutě sem se sesunul k zemi (restart organismu) a už mě táhli před hospodu. To probuzení asi po půl hodině a opětovné zjištění, že zase vidím a vnímám, to byl pocit který bych přirovnal stavu když se zamilujete nebo přežijete katastrofu. Pak jsem se sebral a šel domů a byl rád, že žiju. Fakt rád.

Old Post 25-08-2010 v 11:30 AM
Pete je offline   Profil uživatele Pete   Find more posts by Pete   Foto galerie člena Pete   Click here to Send Pete a Private Message   Add Pete to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 157

Hm, to s tým oslepnutím sa stalo aj mne. Akurát ja som to zas pripísal stavom, keďže som vtedy ešte veľmi nehúlil. :-)
Normálne som stál, kecal a kúrili sme sklo pri západe slnka. Zrazu mi však došlo, že slnko mi stále zapadá a nejak to nechce skončiť... Začal som mať zvuk ako zo starého filmu a oslepol som úplne. Kamaráti ma odviedli k múru, kde som sa poklačiačky oprel. Vedomie som mal úplne v pohode, vnímal som všetko, normálne zhúlenie.
Po chvílke "odpočinku" pri stene som sa veľmi pomaličky postavil (kvôli krvnému tlaku) a už bolo všetko v pohode.

Old Post 25-08-2010 v 16:57 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 158

klasika holotropy

Old Post 25-08-2010 v 17:45 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 159

lidi jak to tady čtu tak se mi děla blbě ja sem měl taky něco podobnyho kdaž jsem se po 3. v životě zhulil pěkně jsem šel s kámošem ven a jako že umotame brčko tak se to smotlo .Byli jsme domluveny že hulime oba no a naonec jsem vykouřil takk pul g jacka Herrera sam (bylo mi lito to zahodit ) už po par minutach jsem byl v pejdgi ale tak řek sem si su chlap a šli jsme do kfc ... osudova to chyba horko smrad z jídla a všude lidi takže se zakonite dostavil pocit že obsah žaludku chce na vílet příští hodinu a pul jsem ztrávil v sedě leža na wc v kafku přižemž kamoš co 20 minut mě chodil kontrolovat s otazkou jestli už nema zavolat zachranku v tu chvili jsem chtěl jen jedno at už to proboha zkonří........ nakonec jsem sebral všechny síli a vylez ven z kfc a sedl si an lavičku atm jsme byli další pul hodiny a ja sem byl uplně mimo nevnímal jsem skoro nic kromě kamoše ale nakonec se to začalo vytracet a ja jsem byl rad .......... jo a na tom wc jsem si slíbyl že už nebudu hulit ..................
o týden pozdějc : tak co kámo smotnem brčko ?





a ješte jedna hytrorka o tomhle Silvestru jsem hafo hulil s kamošema jsem vyhulili tak 3g a ja furt ok tak jsme šli dolu před barak ete an jednoho zahuulili jsme a ja šel anhoru (vytah byl obsazen tak po schodech) když jsem vylez do 2. patra tak uplně halda všechno se začalo točit obrovskej naval vedra zazvonil jsem vlez do vnitř a bum nevidim nic než stříbrno a točim se dokola všechno se točí a pak zase vidim jenom ležim na zemi a zpocenej jak kdybych plaval..............

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 25-08-2010 v 23:10 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nif
Stálý Člen

Karma uživatele Nif - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 160

Co tu tak ctu, hodne lidi ma podobny pocity z "prehulenosti". Tak uz se mi to taky parkrat stalo. Poprve du akorat vyhulenej z parku ze skoly domu, stoupnu si na tramvajovej ostrov (kterej byl fakt z tech mensich, tak pro jednoho cloveka akorat) a zaciiinaaameee. Trochu mi piskalo v usich, pak sem prestal slyset, pak sem prestal videt. Tak sem si tak stal, uplne vymletej na tom ostruvku a jeste nez sem byl uplne mimo, sem si jenom rikal:"Hlavne nesmim nikam chodit, udelam jeden krok a sem bud pod autem nebo pod tramvaji." Nemam pritom zadny pocity, nelitam, zadny barvy, iniciace, jen proste hnusna drsna cerna vyjeta tma. Pak sem se probudil uplne jinde na tom ostruvku nez sem byl, ale ok, utrel sem si celo a jel dom. Ten stav je furt stejnej, parkrat se mi opakoval. Tohle je jeden z tech "dobrejch" stavu? Jde si to treba uzit? Ne ze bych to chtel, ale jednou za cas, takovy odreagovani... Ja sem pripravenej, ze na dalsi slepotu si budu jenom rikat, ze sem v pohode a budu se snazit pri tom neco delat, nebo toho vyuzit.

edit: jednou sem i omdlel a svihnul sebou na zem, bohudik ten pad me zas asi probudil, rano sem nachazel rany a sramy

Ale spis nez samotna prehulenost me zajima, co se pri tom deje, jak na co ucinkuje. ...Protoze prece, kdyz se zhulujeme, tak ty ucinne latky nam jakoze "umocnuji" nasi stavajici naladu (bla bla z wiki: "Nízké dávky vedou k navození klidu a vzrůstajícího pocitu dobré pohody, doprovázené jakýmsi stavem zasněného uvolňování, pocitem hladu, zejména chuti na sladké" atd). Ale kdyz pri tom mame spatnou naladu i ta zhulenost muze byt ne az tak vesela jako pri dobre nalade, jestli to rikam zpravne.
Ja sem vypozoroval, ze tyhle stavy prichazeji teda hodne ve stresu, spatna nalada, spatny sebepsychycky stav, nebo uz jenom samotny strach to podporuje. Nejvickrat sem tenhle stav dostal, kdyz sem jel preplnenou sockou a FURT se nekde stalo (ja uplne ze srdce nenavidim cekani v socce, neskutecne me to mrda stat v preplnenym autobusu a cekat na zelenou, at klidne jede 1m/min, ale at jede). A jak tohle nesnasim, tak proste jedu sockou a bum, nevidim. Je to podle me o psychice taky.
Dlouho uz sem ten stav nemel, celkem se mi to prihodilo tak petkrat, z toho nejcasteji v MHD !!! :X

Co myslite?

edit z wiki: It is generally considered to be impossible to achieve a lethal overdose by smoking cannabis. According to the Merck Index, 12th edition, the LD50, the lethal dose for 50% of tested rats, is 42 milligrams per kilogram of body weight. That is equivalent, for a 75 kg (≈165 lb). male, to ingest all of the THC in 21 one-gram cigarettes of maximum-potency (15% THC) cannabis buds, assuming no THC was lost through burning or exhalation. For oral consumption, the LD50 for rats is 1270 mg/kg and 730 mg/kg for males and females, respectively, equivalent to the THC in about a pound of 15% THC cannabis. Only with intravenous administration— an unheard of method of use by humans— may such a level be even theoretically possible.

If you read this, Your reading skills has increased by +1

Old Post 04-11-2010 v 23:32 PM
Nif je offline   Profil uživatele Nif   Find more posts by Nif   Foto galerie člena Nif   Click here to Send Nif a Private Message   Add Nif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6820610 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív